یک زن 39 ساله سالم در غیر این صورت نیواورلئان که نشان داد نشانه هایی از رمان coronavirus مرده به تنهایی در آشپزخانه در انتظار نتایج آزمون


ناتاشا آنجا 39 سال درگذشت به تنهایی در آشپزخانه در انتظار نتایج حاصل از یک COVID-19 تست.

جاش اندرسون/Facebook

  • ناتاشا Ott یک زن 39 ساله که تا به حال علائم COVID-19 درگذشت به تنهایی در آشپزخانه خود را در روز جمعه دوست پسر او را گفت: در یک ویروسی Facebook post.

  • Ott که مشغول به کار در نیواورلئان درمانگاه برای افراد مبتلا به HIV کاهش یافته است یک آزمون برای COVID-19 به دلیل تسهیلات فقط تا به حال پنج در دسترس است.

  • در نهایت Ott آزمایش منفی برای آنفولانزا و با استفاده از یکی از آزمون های از کار خود را, اما او گفت: او پسر, نتایج به تعویق افتاد, او گفت:.

  • Ott که یکی از بستگان گفته بود در غیر این صورت سالم و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج قبل از او پسر او را مرده در طبقه در آشپزخانه خود را.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: پتانسیل Coronavirus درمان محققان در حال کار بر روی در حال حاضر

ناتاشا آنجا 39 سال در New Orleans, لوئیزیانا, درگذشت به تنهایی در آشپزخانه خود را هفته گذشته پس از تجربه علائم COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. دوست پسر, جاش اندرسون, اولین بار داستان او در Facebook ارسال در روز شنبه.

در مارس 21 ارسال به Facebook, اندرسون گفت: Ott بیمار شد حدود 10 مارس هنگامی که او فرستاده او را به یک پیام متنی که گفت که او تا به حال یک بیماری بود که “مانند یک تنفسی سرد است.” او توضیح می دهد که داشتن یک “tiny تب” اندرسون نوشت.

Ott مشغول به کار به عنوان یک مددکار اجتماعی در CrescentCare — یک کلینیک در خدمت افرادی که در زندگی با HIV و فرستاده شد خانه از محل کار. او تا به حال گفته شده است که با وجود نشانه های او کم خطر برای ویروس. محل کار خود را تا به حال پنج COVID-19 کیت های آزمایش در دست نیست اما در میان تماس های از کمبود سراسر کشور Ott تصمیم گرفت برای جلوگیری از استفاده از یکی از آزمون های.

“ما فقط 5 coronavirus آزمون در درمانگاه. من کاهش یافته است را یکی پس از دیگری می تواند” Ott نوشت: اندرسون گفت.

Ott علائم شامل تنفسی سرماخوردگی و تب و از دست دادن اشتها که همچنان ادامه داشت تا زمانی که مرگ او نیواورلئان مدافع گزارش شده است. این CrescentCare صفحه اصلی وب سایت بزرگداشت Ott زندگی خواستار یک “فوق العاده مددکار اجتماعی همکار و انسانی است.”

CrescentCare مدیر عامل شرکت Noel Twilbeck به تایید مدافع که Ott یک کارمند و که او مرده بود “اما او کاهش یافته است به می گویند هر چیزی بیشتر, با استناد به احترام به خانواده” نیواورلئان خروجی گفت.

CrescentCare را بلافاصله بازگشت خودی درخواست برای نظر.

داده های اولیه از موارد پیشنهاد کرده اند که COVID-19 بزرگترین تاثیر را بر شهروندان ارشد, اگرچه گزارش شده موارد از موارد مهم و حتی مرگ و میر در میان افرادی که جوان تر هستند. حدود 80 درصد از COVID-19 مرگ و میر در آمریکا بوده است در میان افراد 65 ساله و مسن تر, با توجه به مراکز کنترل بیماری گزارش منتشر شده در مارس 18. همانطور که از دوشنبه 44 ساله در شهر نیویورک که در توییتی در مورد داشتن ویروس است که در حال حاضر بر روی یک دستگاه تهویه و در وضعیت بحرانی است.

حدود 10 روز قبل از مرگ او اندرسون گفت: Ott پیامک که او “تلاش برای رفتن به Ochsner” — احتمالا Ochsner مرکز پزشکی بیمارستان فقط در خارج از نیواورلئان — برای دریافت تست شده برای آنفولانزای اما گفته شده بود او نیاز به یک هفته صبر کنید تا ببینید او پزشک مراقبت های اولیه. به جای Ott قادر به استفاده از آنفولانزا تست در کلینیک که در آن او کار می کرد. آزمون برگشتم منفی اندرسون گفت.

“هی آنها نمی فکر می کنم من نیاز به آزمایش مگر اینکه من دچار تب. همه به نظر می رسد خوب,” او نوشت: به اندرسون در مارس 13, با توجه به اندرسون.

دو روز بعد Ott گفت: Anderson او ممکن است نیاز به استفاده از یکی از محدود COVID-19 آزمون در کلینیک او بعد از همه.

“هی, من احساس نه چندان داغ هنوز” Ott گفت: با توجه به اندرسون. “من ممکن است تست در محل کار فردا. احتمالا من خوب است. من فقط سعی کردم به نوشیدن برخی از دارویی ویسکی و احساس ناخوشی. من ok. من شما را دوست دارم.”

اندرسون گفت: Ott “یک رواقی روح و تن صدا و شوخی رفتار ساخته شده همه چیز صدا ندارد و بنابراین یک معامله بزرگ.”

در مارس 16, اندرسون گفت: Ott شد و در نهایت تست شده برای COVID-19. روز بعد او گفت: Anderson او احساس “خوب,” او گفت:.

دو روز بعد اندرسون گفت: دوست دختر خود را به او گفت او “نمی خواهید به بیمار دیگر” گفت: “من فقط نمی فهمم چرا من اصلا احساس بسیار بهتر است.”

Ott گفته اندرسون آن را می تواند پنج روز برای او COVID-19 نتایج آزمون دوباره

زمانی که او بازدید Ott برای کمک به راه رفتن سگ خود را, Anderson, گفت اواخر, دوست دختر شکایت در مورد یک احساس “چیزی” در ریه ها. Ott همچنین گفت: Anderson او نتایج آزمون تا به حال به تاخیر افتاده است, او گفت:.

روز جمعه Ott ارسال اندرسون صبح پیام متنی, اما اندرسون گفت: پیگیری پیام را به او رفت و unreturned. حدود 8 p. m. آن شب اندرسون رفت به آپارتمان او در بر داشت و Ott مرده در کف آشپزخانه.

اندرسون گفت: از مارس 21 که Ott آزمون نتایج جستجو برای رمان coronavirus آمده بود بازگشت. اگر چه او پس از به روز رسانی خود را در Facebook پست در دو نوبت اندرسون نمی گویند که آیا Ott است نتایج آزمون در حال تحویل داده شده است. او بلافاصله پس از بازگشت خودی درخواست برای نظر.

“دولت ما این است که آمادگی برای این بیماری همه گیر در راه است که خواهد شد و هزینه زندگی” اندرسون نوشت در پست خود. “گرامی عزیزان خود را مانند شما می تواند از دست دادن آنها و اجازه دهید آنها را می دانیم شما گرامی داشتن آنها را.”

دیگر از تجربه گذشته با ژيارديا یک عفونت های روده ای او قرارداد در حالی که مشغول به کار در توگو برای صلح سپاه Ott بود “مناسب و معقول در سلامت” امیلی Coalson Stamets که شناسایی خودش را به عنوان Ott خواهر نوشت: در یک ارسال به Facebook.

با توجه به New Orleans, مدافع, مقامات بهداشتی در این شهر شکایت کرده بود در مورد تعداد کمی از آزمون های دریافتی از دولت فدرال و به نوبه خود در اطراف زمان آن را در زمان برای دریافت نتایج. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تبدیل شد مردم دور مگر اینکه آنها به نمایش گذاشته جدی علائم با توجه به لوئیزیانا روزنامه.

در طول ماه مارس ایالات متحده تلاش کرده است به نگه دارید تا با تعداد تست کیت مورد نیاز برای سنبله در مواردی که رخ داده است. پیشتر در ماه مارس در ایالات متحده تا به حال بالاترین سرانه میزان تست برای این ویروس از هر کشور توسعه یافته.

یک سخنگوی Ochsner مرکز پزشکی را بلافاصله بازگشت خودی درخواست برای نظر.

کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im