یک سال 2020 100 سوال روز: آیا انتخابات آزاد و عادلانه است ؟

روز یکشنبه رئیس جمهور تهمت کاهش یافته است در یک مصاحبه تلویزیونی می گویند که آیا او را قبول نتایج 2020 انتخابات.

در روز دوشنبه آمده است. پیشنهاد آقای تهمت بود همدست خارجی دخالت در سیستم سیاسی آمریکا با استناد به گذشته خود را به پیشنهادهای روسیه و اوکراین به عنوان او مطرح گسترده تر نگرانی در مورد انتخابات دخالت.

روز سه شنبه آقای ترامپ خروشان baselessly در توییتر که رای گیری از طریق پست می تواند “منجر به فاسد ترین انتخابات در تاریخ ملت ما.” و در روز پنج شنبه آقای بایدن پیشنهاد کرد که آقای ترامپ ممکن است “سعی کنید به طور غیر مستقیم سرقت انتخابات با این استدلال که پست الکترونیکی-در برگه کار نمی کنند.”

نظرات خود را هر چند در این موضوع با هم تداخل دارند از انتخابات قابل مقایسه نیست. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی صادر دروغ در مورد تقلب انتخابات و حتی برخی از جمهوری خواهان می گویند به نظر می رسد او به دنبال گزینه ای به سوال مشروعیت انتخابات نتیجه او می یابد نامطلوب.

حتی به عنوان آقای بایدن همواره گفته رای دهندگان در مورد تهدید او معتقد است آقای ترامپ شمار به کشور او در حال حاضر هشدار تقریبا به عنوان با صدای بلند در مورد انتخابات دخالت نگرانی های است که ریشه در جامعه ایران ارزیابی و آقای تهمت خود اظهارات.

اما نتیجه یک سری از اتهامات فوق العاده در طی یک هفته به میزان روشن ترین نشانه در عین حال که نزدیک به 100 روز قبل از روز انتخابات ریاست جمهوری است که در حال حاضر نه تنها در مبارزه با بیش از شخصیت و شایستگی و یا حتی باطل حمله شخصی است اما همچنین در مورد یکی از ستون های اساسی دموکراسی آمریکایی: انتخابات آزاد و عادلانه و ایمان و در نتیجه.

در خود به شدت واگرا راه هر نامزد انتخابات ریاست جمهوری به دنبال درایو یک روایت در اطراف انتخابات را مشروعیت.

آقای ترامپ ادعا بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب و قبل از emptively تردید در اعتبار نتیجه ظاهر می شود به راه اندازی دلایل به تخفیف نتیجه اگر او ناراضی است با آنها برخی از دولت و کمپین جانبازان گفت.

آقای بایدن در عین حال تاکید کرد خطر دخالت خارجی جدید با شور و هشدار داد در تیز و چشمگیر شرایط است که حریف خود را ممکن است به دنبال اخلال در انتخابات است.

یک هفته از صدایی زنگ در که آیا روند انتخابات قابل اعتماد است آغاز شده در یکشنبه, وقتی فاکس نیوز پخش شد که در آن مصاحبه آقای ترامپ کاهش یافته است می گویند که آیا او را قبول نتایج انتخابات بازتاب سخنان او در سال 2016.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

“شما نمی دانید تا زمانی که شما نگاه کنید به” آقای ترامپ گفت: خواست اگر او یک “بخشنده” بازنده است. “آن بستگی دارد. من فکر می کنم پست الکترونیکی-در رای گیری در حال رفتن به دکل انتخابات. من واقعا انجام دهد.”

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

فشار بیشتر بر این که آیا او این نتایج را قبول آقای ترامپ گفت: “من باید برای دیدن.”

نظرات شوکه و نگران جانباز قانونگذاران و کارشناسان امنیتی.

“این خیره کننده گفت:” سناتور سابق کارول Moseley براون دموکرات از ایلینوی و اضافه کرد که “کل ایده دموکراسی ما این است که انتقال مسالمت آمیز قدرت است.”

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن” او ادامه داد. “این کاملا جدا از هر هنجارهای ما تا کنون در این کشور تا کنون.”

چاک هیگل که یک سناتور جمهوری خواه از نبراسکا قبل از پیوستن به دولت اوباما و خدمت به عنوان وزیر دفاع گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به “قرار دادن در شک در مشروعیت انتخابات ما در Nov. 3.”

“اگر که نیست بسیار نگران کننده سیگنال روشن است که ما ممکن است یک مشکل, من نمی دانم که چگونه خیلی بیشتر از یک چراغ قرمز چشمک زن به شما نیاز است.” “امن و عادلانه و صادقانه انتخابات واقعا جام مقدس ما دموکراسی است. اگر ما نمی توانیم اعتماد که یا باور نمی کنم در این نتایج ما بهتر از روسیه یا چین یا ونزوئلا است. ما بهتر از هر استبدادی دولت است.”

آقای ترامپ که به خودش رای داده شده توسط پست قبل تا به حال هیچ سابقه که بر پایه اظهارات خود در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: “تام ریج که در خدمت به عنوان وزیر امنیت داخلی در دولت جورج دبلیو بوش بود.

“من متاسفم که رئيس جمهور تلاش برای تضعیف مشروعیت و سوال از نتیجه انتخابات بر اساس برخی فرضی سوء استفاده از رای غیابی” با “مطلقا” هیچ پایه و اساسی در تاریخ گفت: آقای ریج سابق جمهوری خواه فرماندار پنسیلوانیا و تهمت منتقد. “وقتی که شما گوش دادن به رئیس جمهور, شما شروع به تعجب که آیا او بیشتر است و او نگران مشروعیت روند انتخابات و یا این است که او نگران از دست دادن؟”

روز دوشنبه آقای بایدن منتشر شد یکی از sternest هشدار به تاریخ در مورد دخالت خارجی در انتخابات. او شروع به دریافت اطلاعات جلسات, او گفت:, و مشاوران او در سپاه پاسداران هستند در مورد پتانسیل تنش است که می تواند آشکار در اخر مسابقه از مبارزات انتخاباتی به عنوان برخی از دموکرات کنگره که جدید منتشر شد هشدار روز دوشنبه. این هفته چهار سال پیش هک دموکراتیک ایمیل منتشر شد به نمایش عمومی. و در ماه جولای 2018 ویژه مشاور Robert S. مولر سوم تحت تعقیب 12 افسران اطلاعاتی روسیه در هک کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

“من در قرار دادن کرملین و دیگر دولت های خارجی در اطلاع” آقای بایدن در بیانیه ای گفت:. “اگر رئيس جمهور منتخب من را درمان دخالت خارجی در انتخابات ما به عنوان یک خصمانه عمل می کنند که به طور قابل توجهی تحت تاثیر رابطه میان ایالات متحده و دخالت ملت و دولت است.”

در یک صندوق بیدار کننده است که او به طور مستقیم مرتبط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به این مسئله است.

“او می دانست که به خوبی از روسیه دخالت در انتخابات در ’16” آقای بایدن گفت: “رفتن به اضافه کردن “او را به انجام هیچ چیز نیست. او به دنبال کمک. درست مثل او به دنبال کمک به اوکراین می گویند همه چیز در مورد من که نمی شد درست کردم و او را استیضاح.”

خواسته از نظر سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه, استیو, مهمان, انتقاد دولت اوباما رکورد در مقابله با روسیه و گفت: آقای بایدن در حال ساخت یک “اتهام زشت” علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

صبح روز بعد آقای بایدن صندوق بیدار کننده آقای تهمت بود دلچسب و متفاوت با جنبه از انتخابات است.

“پست الکترونیکی-در رای گیری مگر اینکه تغییر توسط دادگاه منجر به فاسد ترین انتخابات در تاریخ ملت ما!” او در توئیتر خود نوشت. “#RIGGEDELECTION.”

تقلب انتخابات در ایالات متحده بسیار نادر بود و نه یک منطقه از افزایش نگرانی در انتخابات مقدماتی.

برخی از جمهوری خواهان بر این باورند که رئیس جمهور حق است به تمرکز بر روی پست الکترونیکی-در برگه های رای, اما نه برای همیشه غلط ادعاهای گسترده تقلب که او مدعی. بلکه برخی از آنها نگران تدارکات عمل آنچه ممکن است بی نظیر مقیاس در میان همه گیر. افزایش قابل توجهی در رای توسط پست شهر نیویورک به عنوان مثال آیا با آمدن چالش در آخرین ماه اولیه انتخابات.

“آن را فقط به رئیس جمهور گفت:” لارنس طبس, رئیس حزب جمهوری خواه از پنسیلوانیا است. “هزاران نفر وجود دارد هزاران نفر از مردم در هر دو طرف که شکایت در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری فرآیندهای. آن بستگی دارد به آنچه که خود را دولت قانون است.”

نمایندگان برای R. N. C. و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: در بیانیه که آنها را دیدم چالش با پست الکترونیکی-در رای گیری.

آقای مهمان سخنگوی R. N. C., ابراز نگرانی در مورد “هرج و مرج” از آنچه او به عنوان بازیگر عجله گسترده رای-توسط-mail روند حتی اگر مقدار زیادی از رای دهندگان در هر دو طرف راهرو شده اند رای گیری از طریق پست برای سال.

“جمهوری خواهان می خواهم به مطمئن شوید که هر مدرک معتبر رای شمارش است و ما انتخابات آزاد از دخالت عادلانه و شفاف” او گفت:.

نیز وجود دارد بسیاری از مقامات جمهوری خواه و استراتژیست کمپین که به شدت به حمایت از رای گیری از طریق پست و نگران پیامدهای سیاسی از آقای تهمت حملات در این فرآیند است.

و بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس با اشاره به اخبار رسانه ها گزارش که اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را تشویق رای گیری غایب با وجود این رییس جمهور زبان. آقای تهمت تلاش برای “دست درازی مقدس که آمریکا حق” هستند “شنیع به معاون رئیس جمهور,” او گفت:.

آقای بایدن گفته برای ماه که آقای ترامپ ممکن است حرکت را برای اخلال در انتخابات از طریق هر وسیله لازم اوج خود رسید با هشدار خود را در روز پنج شنبه در مورد رئیس جمهور “غیر مستقیم” سرقت انتخابات و او مورد بحث در جزئیات فراگیر دموکراتیک تلاش ها با هدف رای دهندگان حمایت می کند.

او همچنین اغلب مطرح خارجی دخالت در انتخابات آمریکا.

اما آن روز دوشنبه در صندوق بیدار کننده است که آقای بایدن ترین بود, بی پرده در مورد اینکه چرا او در حال رشد به طور فزاینده ای آوازی در مورد تهدید به انتخابات سیستم که از او به نام “نقض حاکمیت ملی ما.”

“آن را به سختی می شود,” او گفت: مقابله با مسئله دخالت خارجی. “بسیار وجود دارد من می توانم در مورد آن در حال حاضر به جز در مورد آن صحبت کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>