8 دقیقه و 46 ثانیه: چگونه George فلوید کشته شد در بازداشت پلیس

در مه 25, مینیاپولیس, افسران پلیس دستگیر جورج فلوید 46-سال-پیرمرد و پس از یک دلی کارمند نام 911 او را متهم به خرید سیگار با تقلبی $20 bill. هفده دقیقه پس از اولین اتومبیل وارد صحنه آقای فلوید ناخودآگاه بود و دوخته در زیر سه افسر پلیس نشان دادن هیچ نشانه ای از زندگی است.

با ترکیب ویدئوها از تماشاگران و دوربین های امنیتی بررسی اسناد و مدارک رسمی و مشاوره کارشناسان نیویورک تایمز بازسازی در جزئیات دقیقه منتهی به آقای فلوید مرگ است. ما تصویری را نشان می دهد ماموران با انجام یک سری اقدامات که نقض سیاست های مینیاپولیس اداره پلیس و کشنده ترک آقای فلوید قادر به نفس حتی به عنوان او و تماشاچیان به نام برای کمک به.

روز پس از فلوید مرگ از اداره پلیس اخراج تمام چهار نفر از افسران درگیر در این قسمت و در روز جمعه Hennepin County, وکیل, Mike Freeman, اعلام کرد, قتل و طرح اتهامات علیه Derek چوین افسر که می تواند به وضوح دیده می شود در شاهد ویدئوها سنجاق آقای فلوید به زمین. آقای چوین که سفید است, نگهداری از زانو آقای فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه و با توجه به شکایت کیفری علیه او. ما تصویری را نشان می دهد که آقای چوین را حذف کنید زانو خود را حتی پس از آقای فلوید آگاهی را از دست داد و برای یک دقیقه کامل پس از امدادگران در صحنه وارد شدند.

این سه نفر دیگر از افسران سابق توماس Lane, J. Alexander Kueng و Tou Thao — همه آنها دیده می شود در فیلم های ما شرکت در آقای فلوید بازداشت — باقی می ماند تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>