8 روند برتر برای صنعت امنیت در سال 2022

[ad_1]

هانگژو، چین، 14 ژانویه 2022 / PRNewswire / – با ورود به سال 2022، جهان همچنان به مقاومت در برابر همه گیری ادامه می دهد. اما صنعت امنیت، بدون شک، علیرغم همه چیز همچنان به تغییر، انطباق و تکامل ادامه می دهد. چندین روند حتی سرعت گرفته اند. فراتر از «امنیت فیزیکی» سنتی، بسیاری از مرزها مانند هوش مصنوعی، محاسبات ابری، اینترنت اشیا و امنیت سایبری به سرعت توسط سازمان‌های بزرگ و کوچک در صنعت ما معرفی می‌شوند.

به نظر می رسد صنعت امنیت در حال بازتعریف است. این در حال حرکت از حفاظت‌های امنیتی و ایمنی ساده به طیف وسیع‌تری از فعالیت‌ها است که امنیت را افزایش می‌دهد و در عین حال سطوح جدیدی از هوش و انعطاف‌پذیری را برای جوامع، شرکت‌ها و جوامع به ارمغان می‌آورد.

در اینجا، هایک ویژن مایل است برخی از ایده ها و انتظارات خود را در مورد روندهای کلیدی که احتمالاً در سال 2022 و شاید حتی بیشتر در آینده بر صنعت امنیت تأثیر می گذارد، به اشتراک بگذارد.

1. هوش مصنوعی در همه جا وجود خواهد داشت

امروزه هوش مصنوعی در صنعت امنیت بسیار رایج است. مشتریان بیشتری در صنعت به ارزش هوش مصنوعی پی برده اند و در سناریوهای مختلف کاربردهای هوش مصنوعی جدیدی پیدا کرده اند. همراه با ANPR، هشدارهای خودکار رویداد و کاهش آلارم‌های کاذب، فناوری‌های هوش مصنوعی برای کاربردهای گسترده‌تری مانند تجهیزات حفاظت شخصی (PPE)، تشخیص سقوط برای افراد مسن، تشخیص مین و غیره استفاده می‌شوند. در این میان، ما شاهد همکاری بیشتر در سطح صنعت بوده‌ایم، با فروشندگان امنیتی که محصولات سخت‌افزاری خود را به روی برنامه‌های هوش مصنوعی شخص ثالث باز کرده‌اند و پلتفرم‌های باز را برای مشتریان راه‌اندازی می‌کنند تا الگوریتم‌های هوش مصنوعی خود را برای رفع نیازهای سفارشی ایجاد و آموزش دهند.

هوش مصنوعی یکی از فناوری‌های اصلی برای بازسازی صنعت امنیت است. با بهره گیری از بهینه سازی الگوریتم و همچنین بهبود عملکرد محاسباتی و کاهش هزینه تراشه به دلیل پیشرفت در فناوری نیمه هادی در سال های اخیر، برنامه های کاربردی هوش مصنوعی به تدریج ویژگی ها و قابلیت های اصلی اتخاذ شده توسط همه بخش های صنعت را شکل می دهند و ما پیش بینی می کنیم حتی قوی تر تمایل به این ادعا که “هوش مصنوعی همه جا خواهد بود”.

2. AIoT دیجیتالی می شود و به بخش های عمودی صنعت نفوذ می کند

با دوربین های امنیتی بیشتر و سایر دستگاه های امنیتی متصل به شبکه، صنعت امنیت در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از دنیای اینترنت اشیا است و قابلیت های بصری آن را غنی می کند. بدیهی است که مرزهای صنعت امنیت در حال محو شدن است و از حوزه امنیت فیزیکی فراتر می رود. در همین حال، پیشرفت فناوری هوش مصنوعی به دستگاه های متصل اجازه می دهد تا به «چیزهای» هوشمند در دنیای اینترنت اشیا تبدیل شوند. ترکیبی از هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، یا به اصطلاح AIoT، صنعت امنیت را به سطح بالاتری می برد، فرآیندها و رویه های تجاری را خودکار می کند و از تحول دیجیتالی عمودهای مختلف صنعتی مانند انرژی، تدارکات، تولید، خرده فروشی، آموزش، پشتیبانی می کند. بهداشت و درمان و غیره

از دیدگاه ما، AIoT فرصت های بیشتری را در صنعت با برنامه های کاربردی در حال گسترش برای دستگاه ها و سیستم های امنیتی به ارمغان می آورد. در همین حال، قابلیت‌های سنجش بیشتری مانند رادار، لیدار، اندازه‌گیری دما، سنسور رطوبت و تشخیص نشت گاز به دستگاه‌ها و سیستم‌های امنیتی اضافه شده است تا آنها را قدرتمندتر کند. این دستگاه‌های جدید وظایف بسیاری را انجام می‌دهند که تنها چند سال پیش به چندین دستگاه مختلف نیاز داشتند، که هم امنیت و هم سایر ویژگی‌های هوشمند را برای جهانی در حال پیشرفت در بر می‌گرفت.

3. سیستم های همگرا سیلوهای داده را از بین خواهند برد

کارگران در شرکت‌های خصوصی و بخش‌های خدمات عمومی از این فرصت برای خلاص شدن از سیلوهای داده‌های انسدادی بهره خواهند برد. داده‌ها و اطلاعات، پراکنده و جدا شده در سیستم‌ها یا گروه‌های مختلف، موانعی را برای اشتراک‌گذاری اطلاعات و همکاری با جلوگیری از دستیابی مدیران به یک دید کل‌نگر از عملیات خود ایجاد می‌کنند. در اینجا، ثابت شده است که همگرایی سیستم های اطلاعاتی مختلف یک رویکرد مؤثر است – امیدواریم برای شکستن این سیلوها کافی باشد.

واضح است که روند صنعت امنیت تلاش برای نزدیک‌تر کردن سیستم‌ها در صورت امکان از جمله ویدئو، کنترل دسترسی، هشدار، پیشگیری از آتش‌سوزی و مدیریت اضطراری است. علاوه بر این، سیستم‌های غیرامنیتی بیشتری مانند سیستم‌های منابع انسانی، مالی، موجودی و لجستیک نیز در حال نزدیک‌تر شدن به پلتفرم‌های مدیریتی یکپارچه برای افزایش همکاری و حمایت از حاکمیت در تصمیم‌گیری بهتر بر اساس داده‌ها و تحلیل‌های جامع‌تر هستند.

4. راه حل ها و خدمات مبتنی بر ابر ضروری خواهند بود

مانند هوش مصنوعی، ابر روند جدیدی در صنعت ما نیست، اما در حال گسترش است. از بازارهای کسب و کار کوچک گرفته تا سطوح شرکتی، می‌توانیم شاهد حرکتی باشیم که کسب‌وکارهای بیشتری را به استفاده از راه‌حل‌ها و خدمات امنیتی مبتنی بر ابر سوق می‌دهد. و همانطور که حتی در حال حاضر می بینیم، این بیماری همه گیر تغییر به عملیات ابری را برای مردم و مشاغل در سراسر جهان تسریع کرده است.

همه شرکت‌ها پلتفرم‌ها یا خدماتی را می‌خواهند که سادگی، با کمترین دارایی برای مدیریت و راه‌اندازی تا حد امکان ساده ارائه کنند. اینجا دقیقا همان جایی است که ابر ارائه می دهد. با زیرساخت میزبانی ابری، به سرور یا نرم افزار محلی نیاز ندارید. کاربران می توانند به راحتی وضعیت دارایی ها و مشاغل خود را در زمان واقعی بررسی کنند، رویدادهای امنیتی و هشدارهای سریع را دریافت کنند و پاسخ های اضطراری را به سادگی با کمک یک برنامه تلفن همراه انجام دهند. برای اپراتورهای امنیتی، ابر به آنها اجازه می دهد تا از راه دور به مشتریان در پیکربندی دستگاه ها، تصحیح خطاها، حفظ و ارتقای سیستم های امنیتی و ارائه خدمات با ارزش افزوده بهتر کمک کنند.

5. تصویر امنیتی شفاف در همه زمان ها، در همه شرایط، در هر زمان از روز یا شب استاندارد خواهد بود.

حفظ وضوح تصویر و ثبت جزئیات در 24 ساعت شبانه روز، در هر زمان و در هر شرایطی برای دوربین های مداربسته همیشه حیاتی است. دوربین هایی با فناوری تصویربرداری در نور کم که در شب و در محیط های تقریباً کاملاً تاریک تصاویر با وضوح بالا و تصاویر تمام رنگی تولید می کنند، در بازار بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. ما شاهد استفاده از فناوری چشمگیر در مدل های دوربین های بیشتری از جمله دوربین های 4K، variofocal و PTZ هستیم. علاوه بر این، سنسورهای تصویر با کارایی بالا، فناوری ISP و الگوریتم‌های هوش مصنوعی که به دوربین‌ها اجازه می‌دهد وضوح و جزئیات را حفظ کنند، برای به تصویر کشیدن واضح‌تر امنیت ویدیو در دید ضعیف – به‌ویژه در آب‌وهوای شدید – استفاده می‌شوند.

وقتی صحبت از فناوری تصویر شد، نمی توان گرایش به استفاده از چندین لنز در دوربین های جدید را نادیده گرفت. دوربین های تک لنز در توانایی خود برای گرفتن جزئیات بیشتر در فواصل طولانی تر و گرفتن عکس کامل در مکان های بزرگ محدود هستند. آنها فقط یکی یا دیگری را انجام می دهند. اما با استفاده از دو یا چند لنز تصویر در یک دوربین، دوربین‌های چند لنز می‌توانند هم پانوراما و هم نماهایی با جزئیات و بزرگ‌نمایی از یک سوژه بزرگ ارائه دهند. برنامه های کاربردی، از جمله فرودگاه ها، بنادر، ایستگاه های حمل و نقل، پارکینگ ها، استادیوم ها و میدان ها، این دوربین های چند لنز را به عنوان یک دارایی در هر سطح می بینند.

6. کنترل دسترسی بیومتریک امنیت و کارایی بالاتری را به همراه خواهد داشت

در دهه های اخیر، کنترل دسترسی مجاز از کلید، کد پین و کارت شناسایی فاصله گرفته است. اکنون وارد عصر داده های بیومتریک شده ایم. بازار کنترل دسترسی به سرعت توسط گواهی های بیومتریک، از تشخیص اثر انگشت و اثر انگشت کف دست گرفته تا تشخیص چهره و عنبیه، اشغال می شود.

کنترل های دسترسی بیومتریک دارای مزایای ذاتی هستند، مانند امنیت و کارایی بالاتر با کاهش جعل. آنها در عرض چند ثانیه – یا کسری از ثانیه – بررسی می کنند و از تماس فیزیکی غیر ضروری جلوگیری می کنند. عنبیه، چاپ کف دست و تشخیص چهره، کنترل دسترسی غیر تماسی را ارائه می‌دهند، یک عمل بهداشتی که در نتیجه همه‌گیری به طور فزاینده‌ای ترجیح داده می‌شود.

7. رویکرد Zero Trust تمرکز بر امنیت سایبری خواهد بود

با اتصال دستگاه‌های امنیتی بیش از آنچه تصور می‌شد از طریق اینترنت، امنیت سایبری به یک چالش بزرگ در صنعت تبدیل شده است. مقررات سختگیرانه‌تری در مورد امنیت و محرمانگی داده‌ها اخیراً در بازارهای جهانی کلیدی مانند GDPR اتحادیه اروپا و قانون امنیت داده‌های چین ارائه شده است که تقاضاهای بالاتری را در مورد امنیت سایبری ایجاد می‌کند. و در سال 2021، چندین حمله باج‌افزار برجسته به شرکت‌های مختلف به‌طور واضح ما را متقاعد کرده است که شرکت‌ها در هر صنعتی باید معماری امنیت شبکه خود را تقویت کنند و حفاظت آنلاین خود را تقویت کنند.

بنابراین چگونه با نگرانی های فزاینده در مورد امنیت سایبری مقابله کنیم؟ اگرچه این مفهوم در واقع در سال 2010 توسعه یافت، اما اصطلاح “اعتماد صفر” تنها در سال های اخیر به یک کلمه داغ تبدیل شده است. Zero Trust یک ابتکار استراتژیک برای جلوگیری از نقض داده ها با حذف مفهوم اعتماد از معماری شبکه سازمان است و ریشه در فلسفه “هرگز اعتماد نکن، همیشه بررسی کن” دارد. این مفهوم به طور گسترده در صنعت فناوری اطلاعات پذیرفته شده است و اکنون نیز به آرامی اما پیوسته در حال حرکت به حوزه امنیت فیزیکی است زیرا به تدریج به بخش مهمی از دنیای اینترنت اشیا تبدیل می شود.

8. تولید سبز و ابتکارات کم کربن گام های بزرگی برخواهد داشت

اجماع در این است: ابتکارات کم کربن توسط جوامع در سراسر جهان ارزشمند است. در بازار امنیت، ما شاهد بوده ایم که محصولات کم مصرف به گزینه های ترجیحی برای مشتریان تبدیل شده اند و تقاضا برای دوربین های خورشیدی در حال افزایش است.

در همین حال، قوانین، مقررات و سیاست‌های محلی که استانداردهای کربن را برای شرکت‌های تولیدی محدود می‌کند، صنایع را به اتخاذ شیوه‌های آگاهانه‌تر محیطی در عملیات و تولید روزانه خود سوق می‌دهد، که شامل استفاده از مواد سبزتر و اتخاذ طرح‌های کارآمدتر در مصرف انرژی می‌شود. فرآیندهای تولید محصول ما خوشحالیم که می بینیم تولیدکنندگان بیشتر و بیشتری در صنعت امنیت در حال بررسی تولید سبز هستند و متعهد به کاهش تولید کربن خود هستند. اگرچه زمان می برد، اما جنبش آغاز شده است. انتظار داریم در سال 2022 شاهد گام های مهمی در این زمینه باشیم.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه چیزهایی که در اینجا بحث شده است، یا برای کشف بینش هایک ویژن که آخرین روندهای امنیتی را ارائه می دهد، لطفاً از وب سایت وبلاگ Hikvision ما دیدن کنید.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1726672/Top_8_trends_security_industry_2022.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر