7-Eleven آزمون cashierless فروشگاه در مقر آن در تگزاس برای کارکنان


7-Eleven در تلاش است از یک فروشگاه بدون تحویلدار که در آن خریداران می توانند با استفاده از یک برنامه به پرداخت هزینه برای کالا

  • شرکت افتتاح شد اولین cashierless فروشگاه در ستاد خود را در ایروینگ تگزاس
  • 700 فوت مربع غیر سنتی فروشگاه در دسترس است به 7-Eleven کارکنان
  • برای تست فروشگاه, کارکنان, دانلود برنامه, ثبت نام, بررسی در فروشگاه ورود به فروشگاه و فروشگاه و خروج; یک دریافت دقیق به نظر می رسد در این برنامه پس از مشتری برگ

مدیران در 7-Eleven گفت: آنها در حال آزمایش اولین cashierless فروشگاه در دفتر مرکزی این شرکت در تگزاس است.

در طول خلبان 700 فوت مربع غیر سنتی فروشگاه در دسترس است به 7-Eleven کارکنان.

خرید جدید cashierless 7-یازده فروشگاه ساده است. برای تست فروشگاه, کارکنان, دانلود برنامه, ثبت نام, بررسی در فروشگاه ورود به فروشگاه و فروشگاه و خروج.

یک دریافت دقیق به نظر می رسد در این برنامه به صورت خودکار پس از مشتری خارج می شود.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Shopping in the new cashierless 7-Eleven store is simple. To test the store (pictured), employees download an app, sign up, check in at the store, enter the store, shop and exit

خرید جدید cashierless 7-یازده فروشگاه ساده است. برای تست فروشگاه (تصویر), کارکنان, دانلود برنامه, ثبت نام, بررسی در فروشگاه ورود به فروشگاه و فروشگاه و خروج

مشتریانی که مراجعه استقرار خواهد بود قادر به خرید نوشیدنی و تنقلات غیر غذایی و بیش از حد داروهای مشابه آنچه ارائه شده در سنتی 7-یازده فروشگاه.

‘خرده فروشی تکنولوژی در حال تکامل است در یک سرعت سریع و انتظارات مشتری در حال رانندگی تکامل’ گفت: 7-Eleven, رئيس جمهور و مدیر عامل جو DePinto.

خلبان فروشگاه ساخته شده بود که توسط 7-Eleven مهندسین اختصاصی ترکیبی از الگوریتم ها و اخباری فن آوری را قادر می سازد سیستم فروشگاه برای جدا کردن فردی مشتریان و خریدهای خود را از دیگران در فروشگاه.

‘در نهایت هدف ما این است که به مصرف کنندگان بیش از انتظارات برای سریع تر و راحت تر انجام معاملات و بدون درز تجربه خرید,’ مانی سوری, 7-Eleven, معاون ارشد و مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: شبکه.

سوری گفت: آزمایش این تکنولوژی در کارکنان شرکت برای اولین بار ثابت کرده است که بسیار سازنده راه برای تست و یادگیری قبل از راه اندازی به مخاطبان گسترده تر’.

با توجه به سوری کارکنان که خرید در 7-Eleven داده اند بسیاری از ‘صادقانه و بی پرده’ بازخورد ‘است که ما را قادر به یادگیری و به سرعت تنظیمات را برای بهبود تجربه’.

The store was opened at the company's headquarters (pictured) in Irving, Texas

فروشگاه افتتاح شد در دفتر مرکزی شرکت (در تصویر) در ایروینگ تگزاس

Customers who visit the establishment will be able to buy drinks, snacks, non-food items, and over-the-counter drugs, similar to what's offered at traditional 7-Eleven stores (file image)

مشتریانی که مراجعه استقرار خواهد بود قادر به خرید نوشیدنی و تنقلات غیر غذایی و بیش از حد داروهای مشابه آنچه ارائه شده در سنتی 7-یازده فروشگاه (فایل تصویر)

“ما همچنان به نوآوری و جفت تازه و نوآورانه و گزینه های غذایی سالم با اصطکاک تجربه خرید می تواند یک بازی را تغییر,’ سوری اضافه شده است.

یک cashierless فروشگاه فقط یکی از مفاهیم ابتکاری بزرگترین راحتی خرده فروش در جهان منتشر کرده است.

این آخرین پروژه به شرح زیر در پاشنه 7-Eleven, تلفن همراه پرداخت از ویژگی های اجازه می دهد مشتریان به جست و خیز خط و پرداخت با استفاده از تلفن های هوشمند خود را در فروشگاه در خلبان مکان.

7NOW تحویل خدمات 7-Eleven نام تجاری از فروشگاه را قادر می سازد مشتریان به سفارش و تحویل محصولات به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>