65 میلیون گردشگر رفته از N. Y. C.

[می خواهید برای دریافت نیویورک امروز با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.]

امروز سه شنبه.

آب و هوا: گرم دوباره با یک بالا پایین 90s. آن خواهید بود آفتابی اما و مرطوب ،

جایگزین سمت پارکینگ: در اثر تا تاریخ 30 ژوئیه (عید قربان). اطلاعات بیشتر در مورد جدید اصلاح مقررات در اینجا.


اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

آنها راه رفتن کمی بیش از حد به آرامی جمعیت در میدان تایمز و صدای بوقلمون در اوردن تا فروشندگان خیابانی’ سگ های داغ. نه کبوتر: گردشگران است.

قبل از همه گیر در سال 2018 این شهرستان استقبال یک رکورد 65 میلیون گردشگر از سراسر جهان است. کسانی که بازدید کنندگان صرف 44 میلیارد دلار پول که بسیار مهم بود به نگه داشتن هتل ها, رستوران ها, میله, فروشگاه تئاتر و موزه ها شناور است.

در حال حاضر نیویورک فرو رفته در آن بدترین بحران اقتصادی از سال 1970 و بازگشت از swarms از بازدید کنندگان به نظر می رسد دور به عنوان coronavirus موج در ایالات متحده است.

در اینجا این است که چگونه سه توریستی رنج می برند.

سنت پاتریک کلیسای جامع است که شفاعت برای کمک به.

گردشگران و در نزدیکی دفتر کارگران به طور معمول پر نئو گوتیک ساختار در Midtown: تا 15000 مردم استفاده می شود به جشن دسته جمعی در کلیسای کاتولیک رومی در نمونه سهشنبه و هر سال آن را به خود جلب کرد بیش از پنج میلیون بازدید کننده از خارج از شهرستان است.

در حال حاضر با سفر دلسرد و اجتماعی-دورى قوانین در محل pews تا حد زیادی خالی است.

کلیسای جامع است که در مواجهه با یک کسر بودجه 4 میلیون دلار است که حدود یک چهارم از درآمد سالانه خود را. مانند بسیاری از parishes سنت پاتریک متکی بر کمک های مالی جمع آوری شده در توده به نگه داشتن چراغ و کارکنان پرداخت می شود. صندوق جمع آوری حوادث که اغلب تجمعات مانند شام نیست یک جایگزین امن.

“گزینه های به التماس که آنچه که من انجام شده است از مارس 15” گفت: Msgr. Robert T. Ritchie این کشیش از کلیسای جامع.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • اتحادیه اروپا موافقت خود را با پیشگامانه بسته محرک برای مبارزه با این بیماری همه گیر رکود است.
  • چین با استفاده از یک بازدید توسط سازمان بهداشت جهانی به ستودن آن پاسخ به همه گیر.
  • جو بایدن قصد دارد به تماس برای $775 میلیارد برای رفتن به سمت کار پدر و مادر و مراقبان.

[جزئیات بیشتر در مورد این بیماری همه گیر را در اثر سنت پاتریک.]

در یک بازی معمول بعد در برانکس جنوبی استادیوم یانکی جذب حدود 40 ، 000 طرفداران بیس بال بسیاری از آنها out-of-towners. فصل خواهد شد و در نهایت شروع روز پنج شنبه اما لیگ اصلی بیس بال است محرومیت تماشاگران برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

این بدان معناست که تجار و فروشندگان در اطراف ورزشگاه — بخشی از کشور فقیرترین کنگره منطقه — از دست داده اند و منبع اصلی درآمد: طرفداران که سیل میله ها و مغازه های سوغات.

“ما تا به نوعی قفل شده است و در این سال به عنوان از دست دادن” مایک Rendino که موفق استن نوار ورزشی به طور مستقیم در سراسر از ورزشگاه گفت: من از همکاران پاتریک McGeehan.

نانسی De La Rosa در زمان بیش از پدرش رستوران Molino Rojo یک بلوک شرق ورزشگاه چهار سال پیش. در پاییز گذشته او و همسرش نصب یک مرحله کوچک و یک نوار و صرف 4000 دلار برای یک مشروب مجوز.

“ما قطعا قادر خواهد بود برای زنده ماندن بیش از حد طولانی بدون بازی ها,” او گفت:.

[بیشتر بخوانید درباره چگونه این منطقه در اطراف استادیوم یانکی را جریحه دار است.]

پس چه بیس بال بازی بدون تماشاگر? در کوئینز آخر هفته گذشته متس پر کرسی در سیتی زمینه با هزاران نفر از مقوا cutouts از طرفداران. برخی از مردم را مشاهده کنید selfie برای برش; دیگران ارسال عکس از سگ خود را در متس دنده.

برادوی نمی بازگشایی تا سال آینده در soonest و برادوی لیگ تئاتر صنعت ملی انجمن تجارت اعلام کرد در ماه گذشته که بلیط برای نشان می دهد تا به Jan. 3 می تواند مسترد یا رد و بدل شده.

نشان می دهد که بسته شده اند پس مارس 12, ساخت این کشش طولانی ترین زمان بدون دست جاز در برادوی ، وجود 31 نشان می دهد در حال اجرا در هنگام خاموش شدن آغاز شده و تولید کنندگان از حداقل سه نفر را نشان می دهد از جمله دیزنی “یخ زده” پس گفت: آنها نمی خواهد بازگشایی شده است.

“صنعت دیده می شود به عنوان یکی از سخت ترین برای بازگشایی به دلیل برادوی نشان می دهد که اغلب جمعیت گردشگران و سالمندان در دو گروه که به نظر می رسد به احتمال زیاد برای بازگشت به میدان بار آهسته تر از دیگران” همکار من جولیا Jacobs نوشت.

از محله های نزدیک روی صحنه, پشت صحنه و مخاطبان نیز موانع اجتماعی فاصله.

سال گذشته تئاتر حضور و غیاب رونق گرفت. در مارس 2019 در برادوی لیگ برتر گفت: فصل قبل تا به حال فروش 1.8 میلیارد.

[بیشتر بخوانید درباره به این امید که برادوی را نشان می دهد قادر خواهد بود به بازگشایی در یک نورد اساس در سال آینده است.]


‘ضد فمینیستی’ وکیل مظنون در قتل پسر قاضی فدرال در N. J.

این بیمارستان هزینه $52 میلیون. آن را درمان 79 ویروس بیماران.

شلدون نقره ای سابق تیم ملی خواهد شد و در نهایت رفتن به زندان

خبرنگار تلویزیون می میرد پس از تصادف مربوط به شادی کردن روروک مخصوص بچه ها

می خواهید بیشتر خبر ؟ ما پوشش کامل.

مینی جدول کلمات متقاطع: در اینجا این است که امروز پازل.


اداره پلیس خود را قطع کرد بی خانمان کمک رسانی و ترافیک واحد برای تمرکز بر خشونت اسلحه. [New York Post]

دو نفر شناور پایین رودخانه شرق در تورم قو تا به حال به نجات توسط سازمان آتش نشانی پس از آنها در یک زمان. [Gothamist]

با وجود دریافت وام و برخی از شهرستان ها و رستوران ها تنها هفته دور از بسته شدن. [شهر]


شهر نیویورک فقط وارد فاز 4 از بازگشایی ماه پس از آن در اوایل کانون coronavirus در ایالات متحده است. در حال حاضر نیویورک در حال تنظیم به یک واقعیت جدید در حالی که فرح برای موج دوم ممکن است.

برای کمک به همه ما درک وقایع اخیر و آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه ما با هدف ما گسترش خود را منجر شود سری به نیویورک امروز, که در آن ما پاسخ سوالات خود را در مورد اثرات این بیماری همه گیر در زندگی روزانه.

ما کنجکاو در مورد همه چیز — آیا شما می خواهید به دانستن در مورد اقتصاد بهداشت و درمان, محیط زیست, هنر, آشنایی, سفر و بیشتر ؟ چگونه شما تجربه زندگی در گیر و چگونه ما می تواند کمک به شما را حس کسانی که تغییرات ؟

با استفاده از این فرم ما بگویید چه موضوعاتی می خواهید ما را به حفاری و چرا شما می خواهید بدانید. ما ممکن است پاسخ برخی از سوالات خود را در آینده خبرنامه ها و داستان.

امروز سه شنبه — سوال بپرسید.


دفتر خاطرات عزیز:

من عاشق رفتن به جزیره ادم ساده لوح با دوست دختر من در سال 1940 زمانی که به ساحل خواهد بود به طور کامل پوشش داده شده در پتو و بدن.

هنگامی که ما آماده به ترک من می توانم پیدا کردن کفش من. آنها ناپدید شده بود. پتو بودند تغییر مداوم بر روی شن و ماسه و کفش من باید بدست مدفون در جایی در نزدیکی که در آن ما برای اولین بار نشستم.

من سه دختر نشسته اند در اطراف من برای پنهان کردن پا برهنه من به عنوان ما به سمت چپ. راه رفتن به عقب به مترو ما جستجو بالا و پایین گشت و گذار در خیابان به شدت در تلاش برای پیدا کردن یک فروشگاه است که کفش به فروش می رسد اما هیچ کدام وجود دارد.

در نهایت یک زن در یکی از فروشگاه های ارائه شده من یک جفت رقص دمپایی. آنها بیش از حد کوچک است برای من اما یکی از دوستان من بود قادر به فشار به آنها. یکی دیگر از دوستان به فشرده که دختر کفش ترک من با یک جفت است که من فقط می تواند به سختی فشار به.

ما سفر به سمت شرق پایین با ما پا درد فشرده به کفش که به سختی مناسب ما است. اما به لطف یک جفت از کفش های رقص هیچ کس تا به حال برای رفتن پابرهنه.

— فلورانس Nissel


نیویورک امروز منتشر شده است روزهای هفته حدود 6 a. m. در اینجا ثبت نام برای دریافت آن از طریق ایمیل. شما همچنین می توانید آن را در nytoday.com.

ما در حال آزمایش با فرمت نیویورک امروز. آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر (یا کمتر) ، ارسال نظر و یا ایمیل ما: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net