60, حوادث, 10 کامیون 5 نامزد 2 فوق العاده تریبون. 1 نفر در وسط.

MILFORD, N. H. — بهتر کریس مالوی می کند کار خود کمتر مردم او را متوجه خواهید شد. در واقع آنها ممکن است تنها می دانم که او تا به حال شده است وجود دارد اگر همه چیز رفته بود وحشتناکی اشتباه است.

آقای Malloy اجرا می شود یک وقایع کسب و کار در روچستر, N. H. نزدیکی ساحل دریا. بیشتر از زمان کسب و کار خود مشغول است و تولید شرکت شام در Nashua, weeknight صندوق-raisers در منچستر و گاه به گاه عروسی; هفته قبل از نیوهمپشایر اولیه متفاوت بود.

آقای مالوی کسب و کار است اما در گوشه ای از بازار در تولید تظاهرات سیاسی در اینجا به صورت دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. چشم ملت ها در سالن های شهر و تظاهرات عمدتا تولید شده توسط آقای مالوی شرکت Malloy حوادث.

هر کسی که به دنبال bungled آیووا قفقاز می دانند که همه چیز در اوایل متحده می تواند در جنوب, و زمانی که آنها عواقب چندمین بار.

“اگر این رویداد می رود بی وقفه و آن را در تلویزیون آن را فقط به نوع انتظارات” آقای مالوی گفت. “در بسیاری از حرکت نزولی اگر چیزی را اشتباه می رود.”

از یک شهر-سالن-style جلسه سناتور الیزابت وارن از ماساچوست آخرین صبح روز سه شنبه در Keene به چند شب انتخابات احزاب برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب Malloy حوادث را ساخته شده است مراحل و مخاطبان risers تنظیم صندلی و چراغ سیمی میکروفن و بلندگو و مونتاژ مطبوعات پر کردن زمینه برای بیش از 60 ریاست جمهوری حوادث شامل خانم وارن سناتور ctq از مینه سوتا سناتور برنی ساندرز ورمونت و کارآفرین اندرو یانگ (به علاوه یک شب انتخابات حزب برای تاجر تام Steyer).

Malloy, حوادث, تولید ده ها تن از حوادث در طول 12 ماه گذشته برای آن دسته از داوطلبان به همراه شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Ind., و نامزد سابق سناتور کوری بوکر از نیوجرسی و سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

چند چیز بهتر نشان دادن این تمایز — طرفداران ممکن است آن جذابیت و مخالفان پوچی — از مقدماتی نیوهمپشایر از این واقعیت است که این همه مهم مسابقه تصمیم گرفته است در یک کشور آنقدر کوچک است که یکی تعیین شده کسب و کار کوچک می توانید مسئولیت رسیدگی به بسیاری از حوادث کار در شلوغ ترین روز در سال است.

که است که می گویند این کشش است بدون چالش برای Malloy حوادث. این شرکت حدود 15 کارمند تمام وقت آقای مالوی گفت: اما باید نزدیک به 100 در اجرای اولیه از جمله کارگران موقت و روزانه اتحادیه کارگران.

برای آقای Malloy, 39, دیرین, نیوهمشایر, اقامت و مؤمن “بال غربی” فن این چند روز در کانون توجه هستند در درجه اول در مورد خط پایین.

“من نمی خواهد آن را انجام دهد اگر ما پول — آن را قطعا مربوط به کسب و کار گفت: در شمال-از-بوستون لهجه. “اما آن را در مورد علاقه شخصی من از تمام حوادث است.”

سه شنبه گذشته یک تیم به رهبری توسط آقای Malloy تا به حال فقط چند ساعت پس از صبح تنیس به نوبه خود یک کاورنو زمینه خانه در نیوهمشایر هیلز باشگاه ورزشی در میلفورد به یک سایت برای آقای سندرز اولین رالی از آیووا قفقاز نتیجه گیری کرده بود (پس به صحبت می کنند) شب قبل از.

مرحله مطبوعات و مخاطبان risers جداول stanchions و قفسه های دوچرخه (برای ایجاد یک مانع بین این مرحله و جمعیت) بلندگو و ساب ووفر, 150 صندلی تاشو و بیشتر شد و لود کردن دو 26-پا کامیون های چرخ دار و یا انجام شده از طریق پشت راهروها و با کمک یک کمپین پیشبرد تیم راه اندازی در سراسر سه خالی زمین تنیس.

کار کردن کمپین پیشنهاد طرح پرده بودند استراتژیک آویزان. مبارزات انتخاباتی استفاده می شود خود را تریبون; آقای Malloy تا به حال دو قطعات یدکی فقط در مورد.

فوق العاده خطرناک مجمع روند به اوج خود رسید چند ساعت بعد در یک تجمع که این کمپین گفت: در حال جذب بیش از 1,300 — بزرگترین جمعیت در کشور به روز است.

“پیشرفت مردم می خواهند قابل پیش بینی و آنها می خواهند بدانند که کسی در حال رفتن به انجام یک کار بزرگ گفت:” داگ Landry ملی پیشرفت منجر به هیلاری کلینتون در سال 2016 اولیه کمپین که تا حد زیادی در آنجا ماند و از این چرخه است. (Advance مردم کمپین کارکنان که به طور کلی مسئول برنامه ریزی و اجرای حوادث.)

این است که آقای مالوی دوم ابتدایی چرخه تولید مجموعهای از ریاست جمهوری و حوادث پس از کار برای هر دو آقای ساندرز و هیلاری کلینتون در مبارزات منتهی به سال 2016 اولیه. این شرکت بگمارند اما آقای Malloy سابق دولت دموکراتیک نماینده و اتصالات در حزب.

تجربه خود را ایجاد یک اثر شبکه ای است که در آن حوادث بیشتر او را بیشتر به او اعتماد به تسلط دولت و آن سالن. “اگر شما به طور مداوم به خوبی انجام آنها به شما تماس بگیرید دوباره و دوباره” آقای Landry گفت.

آقای Malloy می داند که در سالن در حال حاضر روشنایی کافی و که او نیاز به مکمل و آن آتش مارشال در حال sticklers به صورت شسته و رفته ردیف صندلی.

او بسته گچ به خارج شدن لکه ها; ایبوپروفن برای سردرد و قابل حمل تلفن همراه شارژر برای جلوگیری از آنها را; و یک چاپگر قابل حمل است که ثابت شده دستی به نامزدها در آخرین لحظه. Malloy رویدادهای صاحب $25,000 ارزش پرچم آقای Malloy برآورد شده است; V. F. W. بروشور مناسب پرچم پروتکل نشسته در وانت خود را به داشبورد. (“آبی واحد در بالا سمت چپ” او گفت:.)

شانون جکسون ساندرز مبارزات انتخاباتی, دولت, مدیر, اول استخدام آقای Malloy به تولید و باز برای قبلی ساندرز کمپین پورتسموث در سپتامبر 2015. کمپین رود 25 نفر اما 150 نشان داد.

“من خیلی خوشحالم که ما تا به حال حرفه ای صدا” آقای جکسون گفت: به عنوان به خوبی به عنوان یک مرحله برای آقای ساندرز “که بود امن تر از او ایستاده بر روی یک نیمکت پارک است.”

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

آماندا Kules های منطقه ای شمال شرق پیشبرد منجر به وارن, کمپین به یاد می آورد یک رویداد در یک پیتربورو کوچه بولینگ که در آن مبارزه می خواستم یک درب که در آن هیچ کدام وجود دارد. Malloy حوادث است که subcontracted توسط یک شرکت ملی به انجام نیوهمپشایر کار برای وارن و Buttigieg مبارزات استفاده می شود, با پارچه مزین کردن به ساخت یک.

“آنها می دانند که مربوط به فراشی کارکنان آتش مارشال — هر فرد ما ممکن است نیاز به قرار دادن در یک رویداد با موفقیت” خانم Kules گفت. او همچنین گفت که او قدردانی که Malloy رویدادهای تیم است که تولید وارن حوادث منجر شد توسط زنان از جمله آقای مالوی همسر کیت سابق برنامه ریز عروسی.

هر چند آقای Malloy انتخاب شد به تنها مدت به عنوان نماینده دولت از زادگاه خود پلهام در سال 2002 او گزیده سیاسی-حوادث اشکال در حدود یک دهه بعد.

او در حوادث کوچک کسب و کار در جنوب نیوهمپشایر و رفتن به صوتی و تصویری پیمانکار برای هتل رادیسون در Nashua. یک روز صبح در ماه ژانویه سال 2012 او به اتاق بازرگانی صبحانه وجود دارد شامل میت رامنی. آن را تغییر آقای مالوی زندگی — و نه به خاطر آقای رامنی را بدنام اشتباه زمانی که سابق فرماندار ماساچوست گفت: “من دوست دارم که قادر به آتش مردم است.”

آقای مالوی گفت: “این بود که روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر. وجود دارد یک صد نفر از رسانه ها وجود دارد. تا ببینید که چگونه همه موفق بود که چشم باز.”

بزرگترین آزمون برای Malloy رویدادهای آمد شنبه شب با حزب دموکرات صندوق بیدار کننده در SNHU عرصه در مرکز شهر منچستر شامل همه نامزدها و چند هزار نفر از شرکت کنندگان است.

آقای Malloy پارک شده خود را توسط راه باریک و گربه منجر به مرحله و به thumbs-up به هر نامزد که خانه موسیقی آماده بود به قطع و M. C. آماده شد به معرفی او و یا او.

“همه نامزدها را خوب,” او گفت: با اشاره به سخنرانی های خود.

آقای Malloy شده است قادر به دیدن یک مقدار غیر معمول از نامزدها. او قصد دارد برای رای دادن در روز سه شنبه. او کاهش یافته است به مشخص برای آنها.

“من می گویم آنها بهترین انتخاب برای رئیس جمهور بود,” او گفت: “و آنها یک مشتری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>