6 Takeaways از بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی

از باز زنگ نامزدهای دموکرات sparred با ناامیدی از بلندی مهلت. شانزده متحده و سرزمین های رای خواهد شد در هفته آینده و هر کس کمی زمان به سرعت تکانه ساختمان سناتور برنی ساندرز که آگهی در اوایل نماینده تعقیب و موفق به کسب بیشترین آرا در هر یک از سه متحده است.

در اینجا شش takeaways از سه شنبه شب بحث است.

شهردار سابق Michael R. بلومبرگ مورد پرسش نه تنها آقای ساندرز electability اما تاثیر او پایین-رای.

شهردار سابق پیت Buttigieg ساخته شده همان استدلال است.

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. آمار آقای ساندرز در اسلحه.

صندوق های تامینی میلیاردر تام Steyer — که قبلا متحد از سناتور ورمونت — پیوست و به طوری که سناتور الیزابت وارن که در تقابل با آقای ساندرز برای اولین بار با گفتن او موثر تر خواهد بود به عنوان رئیس جمهور.

در پاسخ به یورش آقای ساندرز به شوخی از او را تازه کشف پیشتاز وضعیت. “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب,” او گفت:. “من تعجب می کنم که چرا.”

زمان و دوباره آقای ساندرز به چالش کشیده شد در سیاسی تاثیر خود را گسترده در دستور کار — و چگونه او را برای آن پرداخت. “می تواند به شما در انجام محاسبات ریاضی برای بقیه از ما پرسید:” نورا o’donnell از CBS. آقای ساندرز کاهش یافته است.

“چگونه بسیاری از ساعت شما باید انجام دهید?” او گفت: بدون ارائه جزئیات.

آن را کثیف دو ساعته امر مشخص شده توسط مدیران که رفت از دست رفته برای امتداد طولانی به عنوان کراس-بحث بارها و بارها ساخته شده مکالمه نامفهوم.

“چرا من متوقف می کنیم ؟ هیچ کس متوقف می شود” آقای بایدن تعجب با صدای بلند.

زمانی که مدیران را دخالت آن گاهی اوقات به حرکت مکالمه گذشته لحظات کلیدی از جمله زمانی که آقای بایدن تیز پیشنهاد برخی از همدستی برای آقای ساندرز در تیراندازی و کشتار به دلیل مواضع گذشته در قانون اسلحه و هنگامی که خانم وارن شروع به کشیدن در آقای ساندرز.

در میان تیمارستان سیاسی تاثیر بر بسیاری از متنوع متحده رای گیری خیلی زود نامشخص است.

آقای ساندرز در حال حاضر بی چون و چرای جلو-دونده در مسابقه و رقبای خود شده اند در تلاش برای ضربه او را در هر راه که آنها می توانند در روز های اخیر. در بحث آنها pounced بر او بیشتر از هر قبلی فروم: به چالش کشیدن که آیا او موثر مترقی انتقاد از تفنگ خود را کنترل و ضبط و با این استدلال که نامزدی خود را خواهد صدمه دیده وزش مجلس نمایندگان و سنا نامزدها در انتخابات ماه نوامبر.

هیچ یک از این حملات بودند پایدار و یا به خصوص سوزاننده اگر چه نقطه مورد پایین-رای گیری تاثیر است در آینده بیشتر و بیشتر.

اگر آقای ساندرز نگاه آسیب پذیر در طول هر خط حمله آن بود در سوال در مورد باورهای خود را در مورد کوبا و سوسیالیسم — به طور خاص ستایش خود را از کوبا آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی برنامه های تحت رژیم فیدل کاسترو.

این مشکل برای رقبای خود است که هیچ کس واقعا می داند که چگونه به صحبت در مورد این مسائل است. نامزدها تلاش برای بحث در مورد مشکلات اطراف استبداد بدون فراخوانی این ایده که دسترسی جهانی به بهداشت و آموزش و پرورش بد هستند. آن را نیز برای آقای ساندرز به بیرون کشیدن ایده ها بدون صحبت کردن در مورد رژیم استبدادی قرار داده است که کسانی که سیاست را به محل.

آن را کثیف موضوع است که مدیران در طول پرواز به عنوان آقای Buttigieg سعی در مقابله با این موضوع سر در و گفت که آقای ساندرز نمی تواند زندگی می کنند در “انقلاب سیاست’60s.” آقای ساندرز نگه داشته به پیام خود را — که مراقبت از سلامت یک حق انسانی — و این که کشورهای دیگر از کوبا دسترسی به مراقبت های بهداشتی جهانی. اما تلفیق از جناح چپ سیاست ها و رژیم های اقتدارگرا به وضوح در سمت چپ آقای ساندرز, نا امید, و او به طور کامل خنثی کردن این بحث در اطراف خود کوبا اظهارات.

یک هفته پیش خانم وارن نمایش داده می شود بحث مهارت است که هنگامی که او ساخته شده یک مدرسه قهرمان flaying آقای بلومبرگ بیش از گذشته خود را نظر به زنان و عدم اطلاع اشکال استفاده شده توسط شرکت خود را که او گفته بودند muzzling آنها.

که او در زمان هدف آقای بلومبرگ دوباره — این زمان برای او گذشته کمکهای مالی به جمهوری خواهان و از جمله کارولینای جنوبی خود ارشد سناتور لیندزی گراهام — در زمان تعجب از او دنباله ای از کاهش حملات اما موثر و به خوبی اجرا شده است.

اما او تبدیل استعدادهای خود را در یک هدف جدید که او تا به حال ماه را صرف عمدا نادیده گرفتن: آقای ساندرز روشن پیشتاز به رهبری به سه شنبه. یک شخص لیبرال او هم تراز خودش را با ایده های خود را اما جدا از او توسط خودش به عنوان جایگزین موثر تر.

“برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها,” او گفت:. “اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی.”

او گفت که او تا به حال یک رکورد از دستاوردهای, از جمله ایجاد یک دولت فدرال حمایت از مصرف کننده از سازمان. “من حفر شده در. من این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن را,” او گفت:.

او اضافه برای شمع-در مورد آقای ساندرز را اخراج او چگونه خواهد پرداخت برای مراقبت های بهداشتی جهانی — مسئله او همچنین با انتقاد برای پاییز گذشته باعث او را به انتشار یک برنامه ریزی دقیق. “ترقی خواهان کردم یک شات” او گفت: “و آنها نیاز به صرف آن با یک رهبر خواهد شد که می توانید چیزی انجام می شود.”

هنوز هم روشن بود خانم وارن باقی مانده بیشتر در سهولت که انتقاد آقای بلومبرگ که او در اوایل اغلب و به شدت. “من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شهردار بلومبرگ است, هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد” او گفت:.

آقای بایدن به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه. او می داند که بهترین شات خود را این است که اگر رای دهندگان وجود دارد به یاد داشته باشید که او وفادار معاون رئیس جمهور باراک اوباما.

آقای بایدن که زنگ زد آقای اوباما در اوایل روز شنبه, صرف بیشتر از این بحث دفاع از آقای اوباما ریاست جمهوری میراث, حمله به آقای ساندرز برای besmirching آن و یا بیشتر و به وعده سیاه رای دهندگان مانند چشم انداز قرار دادن اولین زن سیاه در دیوان عالی کشور است.

آن را کاملا comedown برای آقای بایدن که رهبری در تمام کارولینای جنوبی, انتخابات و, تا چند هفته پیش دیده می شد که جبهه ملی-دونده. در حال حاضر او قرار داده شده, چهارم, پنجم و دوم در مسابقات — و نه مانند یک اعتماد به نفس برنده در بحث او در شکایت زمان و دوباره در مورد گرفتن شانس بیشتری برای صحبت می کنند.

بسیاری از رای دهندگان به وضوح نیست در عشق با این ایده از یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پس از او است که با تکیه سخت به وفاداری از رای دهندگان در یک دولت او را تقریبا خانه دوم, بغل کردن آقای اوباما ،

آقای بلومبرگ می دانستم که آخرین بحث عملکرد بد بود به اندازه کافی است که او تا به حال به یک شوخی در مورد آن. این مشکل ؟ او نبود شفاهی چالاک به اندازه کافی به زمین خط.

“من فکر می کردم بعد از من مانند یک کار خوب در ضرب و شتم آنها را در هفته گذشته که آنها می تواند یک کمی ترس” آقای بلومبرگ گفت: haltingly.

آنها نمی ترسم.

با وجود آقای ساندرز وضعیت به عنوان پیشتاز بسیاری از رقبا به نظر می رسید راحت تر برخورد آقای بلومبرگ و طولانی گذشته رکورد از مسائل و نظرات است که به طور جدی ناخوشایند برای بسیاری از لیبرال ها. آقای بلومبرگ آمد گانینگ برای آقای ساندرز (“ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید”) اما عملکرد کلی بعید به نظر می رسید به آرام پرسش آغاز شد که هفته گذشته در مورد مهارت های خود را به عنوان یک نامزد.

خانم وارن به ویژه در زمان او به کار دوباره بر عدم اطلاع توافق باعث شهردار سابق به ارائه زیبا جنسیتی خط “مشکل این است که با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی” — که خانم وارن کمپین به سرعت سیلی بر روی پیراهن آنها قرار داده تا برای فروش.

آقای بلومبرگ تبلیغ خود هزینه 100 میلیون دلار برای دموکرات کنگره در سال 2018 به عنوان یک سپر در برابر حملات پارتیزانی — و پس از آن تقریبا تا به حال آشکار لغزش زبان.

“همه جدید دموکرات ها که در آمد,” او گفت: “قرار داده نانسی پلوسی در شارژ و به کنگره توانایی کنترل این رئیس جمهور من تنه درخت — به آنها کردم.”

تمام گفته تضاد بین براق بلومبرگ تصویر دستکاری شده توسط خود را با استعداد آگهی سازندگان و بیشتر دنیوی از او در خصوص تیز امداد. شاید هرگز بیشتر از زمانی که یکی از آقای بلومبرگ خود تبلیغات بازی های برگزار شده در طول بحث است.

این ممکن است آخرین مناظره آقای Buttigieg و خانم Klobuchar. هر دو خیره به پایین برگشت-از-این-بسته پس از اتمام در کارولینای جنوبی و متنوع سه شنبه متحده به دنبال دارد.

هنوز نه به حال یک لحظه. نه تحویل داده و پیگیر حمله به آقای ساندرز نماینده رهبر است که تهدید به فرار از بسته اگر او می تواند محل برای اولین بار در کارولینای جنوبی و نماینده غنی می گوید که رای گیری در هفته آینده. و نه درگیر در کلامی jousting با یکدیگر است که برجسته خود را در مبادلات هفته گذشته در لاس وگاس.

این begs سوال: آنچه که آنها فکر می کردند?

هر دو آنها نیاز به انجام کاری برای تغییر مسیر مسابقه. در حالی که آقای Buttigieg جنگیدند آقای ساندرز به یک رسم در آیووا و دقت به پایان رسید دوم در نیوهمپشایر که در آن خانم Klobuchar سوم جای خود پایان داد او در مبارزات انتخاباتی اکسیژن نه نشان داده شده است مقدار کشش با سیاه یا لاتین رای دهندگان. آنها بوده ام در این مدت بیش از یک سال و هنوز هم تکیه بر رای دهندگان سفید برای اکثریت قریب به اتفاق درخواست تجدید نظر خود را.

در حال حاضر هر دو سر به کارولینای جنوبی شنبه اولیه و مسابقات در 16 متحده و سرزمین های روز سه شنبه دانستن آخرین چیزی است که اکثر رای دهندگان را ببینید و از آنها گزیده ای از بیخ و بن سخنرانی. آنها به زودی خواهید پیدا کردن اگر به اندازه کافی خوب است.

گوش دادن به ‘آخرین’: کارولینای جنوبی, بحث

ظهور سناتور برنی ساندرز به عنوان پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات ساخته شده او را به یک هدف به عنوان نامزدهای دیگر سوال خود را electability.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im