5 Takeaways در مغلوب ساختن پیشی جستن و اوکراین از جان بولتون کتاب

واشنگتن — رئیس جمهور تهمت به طور مستقیم وابسته به خودداری از تقریبا 400 میلیون دلار در آمریکا و کمک به تحقیقات است که او به دنبال از مقامات اوکراین با توجه به مقاله منتشر نشده از یک کتاب که رامین جان بولتون آقای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی نوشت: در مورد وقت خود را در کاخ سفید است.

این حساب دست اول از لینک بین کمک و تحقیقات است که بر اساس جلسات و مکالمات آقای بولتون به حال با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری یک جزء کلیدی از رئیس جمهور را استیضاح دفاع: که تصمیم به توقف کمک های مستقل از او درخواست می کند که اوکراین اعلام انگیزه های سیاسی تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. و شکارچی.

در باز خود استدلال در روز شنبه در آقای تهمت محاکمه رئیس جمهور وکلا اظهار داشت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نگرانی های مشروع در مورد فساد در اوکراین و اینکه آیا کشورهای دیگر ارائه شد به اندازه کافی برای کمک به جنگ خود علیه روسیه و جدایی طلبان مورد حمایت که وکلای او گفت: توضیح عدم تمایل خود را برای انتشار به کمک. آنها همچنین گفت که دموکرات ها تا به حال هیچ شواهد مستقیم از عوض آنها ادعا می کنند در قلب خود استیضاح مورد.

چند نفر توضیح داده شده آقای بولتون حساب. یک پیش نویس از این مقاله ارائه می دهد که یک نگاه اجمالی به چگونگی آقای بولتون ممکن است در شهادت دادن در دادگاه اگر او بودند به نام, به, بود, ارسال شده به کاخ سفید در هفته های اخیر به صورت یک استاندارد در فرایند بررسی. اوایل روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد گفتن آقای بولتون که به کمک گره خورده بود به تحقیقات از دموکرات ها و متهم خود را مشاور سابق از تلاش برای فروش کتاب است.

در اینجا پنج takeaways.

در طول یک مکالمه در ماه اوت با آقای ترامپ آقای بولتون ذکر نگرانی خود را بیش از این تاخیر از $391 میلیون در congressionally اختصاص کمک به اوکراین به عنوان یک مهلت نزدیک شدن به ارسال پول است.

آقای ترامپ پاسخ داد که او ترجیح ارسال هیچ کمک به اوکراین تا زمانی که مقامات تبدیل شده بود بیش از همه مواد آنها تا به حال در مورد روسیه تحقیقات مربوط به آقای بایدن و حامیان هیلاری کلینتون در اوکراین ارجاع بی اساس نظریه ها و دیگر اظهارات که رودلف W. جولیانی شخصی خود را وکیل تا به حال ترویج در مورد هر یک از اوکراین تلاش برای صدمه زدن به آقای تهمت سیاسی است.

رئیس جمهور اغلب بازدید در چند مخالفان در harangues و او اغلب توده هم مقامات مجری قانون که به بررسی مبارزات انتخاباتی خود را به روابط روسیه با دموکرات ها و دیگر درک دشمنان به عنوان او به نظر می رسد برای انجام با آقای بولتون.

به گفته آقای بولتون, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و وزیر دفاع Mark T. Esper پیوست و او را در فشار دادن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به آزادی کمک در هفته منتهی به مرداد ماه نشست.

آقای ترامپ بارها و بارها در کنار پیشنهادهای خود را با ذکر همه فن حریف نارضایتی او تا به حال در مورد اوکراین, برخی مربوط به تلاش های برخی از اوکراینی ها که مورد حمایت هیلاری کلینتون در انتخابات 2016 و دیگران مربوط به توطئه و پشتیبانی اتهامات در مورد, در میان چیزهای دیگر, هک سرور در کمیته ملی حزب دموکرات.

آقای بولتون نوشت که آقای Pompeo خصوصی اذعان به او در بهار گذشته که آقای جولیانی ادعا در مورد ماری L. Yovanovitch سپس سفیر آمریکا به اوکراین تا به حال هیچ پایه و اساسی از جمله اتهامات که او بد-mouthing آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای Pompeo پیشنهاد به آقای بولتون که آقای جولیانی ممکن است می خواستم خانم Yovanovitch چرا که او ممکن است با هدف قرار دادن کسب و کار خود و مشتریان در مبارزه با فساد تلاش. در عین حال آقای Pompeo هنوز هم از طریق رفت و با آقای تهمت منظور به یاد خانم Yovanovitch گذشته ممکن است.

آقای Pompeo شدت انتقاد کرد و در رادیو عمومی ملی میزبان در روز جمعه و شنبه پس از او پرسید که او در یک مصاحبه در مورد خانم Yovanovitch را حذف.

آقای بولتون همچنین نوشت که نگرانی در مورد آقای جولیانی. او گفت: او هشدار داد کاخ سفید وکلا در سال گذشته که آقای جولیانی ممکن است با استفاده از کار خود را به نمایندگی از رئیس جمهور به عنوان اهرم های خود را برای کمک به مشتریان خصوصی.

در میان نام های دیگر آقای بولتون اشاره شده در این مقاله: دادستان کل William P. Barr. آقای بولتون نوشت که او با نگرانی از آقای Barr در مورد آقای جولیانی را بر رییس جمهور از آقای تهمت جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین است. که تماس یک قطعه مهم از افشاگر شکایت که باعث استیضاح پرس و جو. آقای Barr در روز یکشنبه را تکذیب کرد آقای بولتون حساب از طریق یک سخنگوی.

آقای بولتون که منتشر شد بیانیه ای در این ماه گفت: او به نظر می رسد در آقای تهمت دادگاه اگر او subpoenaed است آماده به شهادت قبل از سنا با توجه به همکاران خود را. او معتقد است که او مربوط بینش به حال قبل از سناتور پرسی برای حذف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین نگران همکارانش گفت که اگر حساب خود را از آقای تهمت اوکراین معاملات بیرون می آید و پس از محاکمه او را متهم خودداری بالقوه متهم مواد به منظور افزایش فروش کتاب.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید با این حال نمی خواهم آقای بولتون به نظر می رسد.

کاخ سفید در حال حاضر به دستور آقای بولتون و کلیدی دیگر مقامات به همکاری با استیضاح پرس و جو. این مقاله به تشدید نگرانی در میان مشاوران که آنها نیاز به استفاده از یک سفارش محدود به بلوک آقای بولتون از شهادت با توجه به دو نفر آشنا با نگرانی های خود را. معلوم بود که آیا آنها خواهد بود در انجام این کار موفق.

این آیات از پیش نویس آقای بولتون کتاب می تواند پیچیده استیضاح محاکمه. یک تعداد انگشت شماری از متوسط سناتور جمهوریخواه که نشانه های یک میدین تماس شاهدان به نظر نمی رسد قانع مورد که دموکراتیک خانه مدیران ساخته شده در هفته گذشته در دادگاه که در آن زمان گزارش داد روز جمعه به عنوان اوایل به عنوان در این هفته نسبت به رای آقای تهمت تبرئه.

آقای بولتون آیات می تواند از زیرخاک در اوردن پشتیبانی در میان آن گروه و یک تعداد انگشت شماری از دیگر سناتورهای که نشان داده اند آنها ممکن است به شنیدن از او. سناتور لامار الکساندر جمهوری خواه از تنسی روز جمعه گفت او برنامه ریزی شده به صبر کنید تا بعد از آقای تهمت وکلا ارائه شده و پس از سناتورها خواسته وکلای سوال برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حمایت جدید شهادت و شواهد است.

حداقل یک سناتور که رای استیضاح شد ذکر نام در این پیش نویس کتاب: ران جانسون (جمهوری خواه از ویسکانسین. آقای بولتون گفت: آقای جانسون بود که در یک جلسه در ماه مه گذشته با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آن رئیس جمهور برافراشته در مورد اوکراین در تلاش برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی.

اگر سنا به اتفاق آرا به شنیدن از آقای Bolton دادگاه می تواند کشش عمیق به ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>