5 Takeaways از روز سه شنبه دموکراتیک مقدماتی

این یک دقیقه.

چهار سال پیش میسوری دموکراتیک اولیه بود که یکی از نزدیک ترین در کشور در آسیاب و طولانی کمپین بین سناتور برنی ساندرز و هیلاری کلینتون.

روز سه شنبه دولت نامیده می شد چند لحظه بعد از این نظرسنجی بسته شده بود در حمایت از معاون رئیس جمهور سابق آمده است. اوایل تماس به نمایندگی از آغاز دومین هفته از بایدن پیروزی. این هفته آنقدر کامل است که آقای ساندرز تصمیم گرفتند در برابر حتی ارائه آدرس تلویزیونی به ملت.

“وجود دارد هیچ sugarcoating آن” نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک بالا ساندرز قائم مقام گفت: در livestream در Instagram صفحه. “امشب شب سختی.”

اگر سه شنبه آب پز کردن اولیه را به دو مرد, مسابقه, سپس آن کوچکتر عاقبت از آن ساخته شده ساده است که مسابقه در حال حاضر آقای بایدن را به از دست دادن.

نتایج نشان داد که وسعت آقای بایدن ناگهانی و دلخواهی سیاسی از رای دهندگان با رای دهندگان و سفید رای دهندگان با مدرک دانشگاهی. در میشیگان, بزرگترین جایزه شب و یک دولت که آقای ساندرز انجام شده چهار سال پیش آقای بایدن برنده شد و در مناطق شهری در مناطق حومه شهرها و مناطق روستایی است.

آقای ساندرز بود در سرعت به پیروزی صفر شهرستان در میسوری و می سی سی پی. او از دست, آیداهو, جایی که او برنده در سال 2016. و واشنگتن به ظاهر مطلوب زمین برای آقای ساندرز بود ؛

در اینجا پنج takeaways از نتایج که در حال حاضر حدود 46 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده است:

تنها سه هفته پیش پس از یک لغزش از دست دادن در نوادا آقای بایدن تلاش شد و آقای ساندرز بالا رونده بود.

مسابقه اتحاد معکوس به طور کامل از آن.

یک رشته از بایدن پیروزی در سراسر غرب میانه و جنوب به نمایش قدرت آقای بایدن سیاسی ائتلاف لنگر برای اولین بار توسط رای دهندگان اما در حال حاضر نیز برنده بیش از سفید رای دهندگان در حومه شهر و مناطق روستایی است که چهار سال پیش ساخته شده اولیه بین آقای ساندرز و خانم کلینتون پس از رقابتی است.

در میشیگان که در آن آقای ساندرز تا به حال با تمرکز توجه خود را در هفته گذشته او پیشرو در هیچ یک از دولت 83 شهرستانهای استان که از اوایل روز چهارشنبه و انتهایی آقای بایدن با دو رقم در سطح ایالت. در میسوری آقای ساندرز نیز انتهایی در هر شهرستان در یک وضعیت که در آن او موفق به کسب ده ها تن از شهرستانها در سال 2016. و در می سی سی پی, آقای ساندرز بود کوبید شدن با آقای بایدن با شکوه 80 درصد از آرا.

حاشیه سیاه و سفید برای حمایت از آقای بایدن بیش از آقای ساندرز در می سی سی پی بود نفس: 87 درصد به 11 درصد با توجه به خروج نظرسنجی.

تقویم نمی توانید به طور قابل توجهی آسان تر برای آقای ساندرز در دو هفته آینده. سه نفر از چهار متحده که در رای گیری هفته آینده باید ملاحظه سیاه, رای گیری جمعیت: ایلینوی (28 درصد رای دهندگان سیاه در سال 2016 اولیه با توجه به خروج نظرسنجی), اوهایو (20 درصد) و فلوریدا (27 درصد).

با توجه آقای ساندرز مبارزات در میشیگان در روز سه شنبه آن است که روشن نیست که چرا او را به طور قابل توجهی بهتر در نزدیکی اوهایو و ایلینوی. پس از آن در هفته آینده می آید گرجستان که در آن رای دهندگان سیاه ساخته شده تا نیمی از رای دهندگان دموکرات و چهار سال پیش.

اما آن را به سختی فقط رای دهندگان سیاه بلند کردن اجسام آقای بایدن. در میسوری مثلا داستان در مورد سفید رای دهندگان که طرفه با آقای ساندرز در سال 2016 اما حمایت آقای بایدن در سال 2020 است. خروج سنجی نشان داد که آقای ساندرز به رهبری خانم کلینتون با نه درصد در میان رای دهندگان سفید وجود دارد; آقای بایدن شد تا با 12 امتیاز در این سال است.

ملی نتایج اولیه نقشه: که در آن بایدن و ساندرز را به دست آورد

ببینید که در آن بایدن و ساندرز ساخته شده اند بزرگترین برنده از سال 2020 دموکراتیک مقدماتی

موج جدید و جوانتر رای دهندگان که آقای ساندرز است banked خیلی از نامزدی خود را در به سادگی نشان داده است ،

نتایج به خصوص استارک در میسوری.

وجود دارد رای دهندگان کمتر از 45 سال بودند و 41 درصد از رای دهندگان در سال 2016; همان کسانی که رای دهندگان اختصاص تنها 32 درصد از رای دهندگان در سال 2020 است. بزرگترین پرش از نظر سهم از رای دهندگان آمد میان آقای بایدن را قوی ترین گروه: کسانی که 65 ساله یا مسن تر بودند که 31 درصد از رای دهندگان از تنها 22 درصد چهار سال پیش.

آقای بایدن انجام مسن رای دهندگان با عظیم 81 درصد پشتیبانی و حتی سهم بیشتری از آقای ساندرز تا به حال در میان کسانی که کمتر از 30.

چه شده بود آقای ساندرز در اوایل قدرت در شکسته زمینه — سریع خود را تحکیم جوانتر رای دهندگان بسیار لیبرال رای دهندگان و Latinos — ثابت شده است به مراتب کمتر توانمند در هر دو مسابقه به عنوان متوسط و “تا حدودی لیبرال” رای دهندگان باید coalesced پشت آقای بایدن.

و به عنوان استراتژیست های دموکرات را موعظه برای بیش از یک سال و تثبیت از رای دهندگان پشت سر یک کاندیدای واحد را فراهم می کند تقریبا قریب به اتفاق مزیت هنگامی که در تلاش برای جمع نمایندگان.

آقای بایدن توانایی پیروزی متحده در جنوب با حاشیه — به خصوص آلاباما در هفته گذشته و می سی سی پی در روز سه شنبه — تولید یک نماینده ثروت باد آورده.

در آلاباما به تنهایی 36 بیشتر نمایندگان که آقای بایدن مشبک بودند به اندازه کافی برای جبران لبه بیش از آقای بایدن که آقای ساندرز تا به حال ساخته شده است در سه متحده همراه: آیووا (6) نیوهمپشایر (9) نوادا (15). در می سی سی پی, آقای ساندرز بود که در خطر سقوط به زیر 15 درصد در سطح ایالت.

برای دومین هفتۀ متوالی آقای ساندرز underperformed خود بار از سال 2016 (یک مسابقه باید توجه داشت, او در نهایت از دست داده).

او برنده میشیگان و سپس او آن را از دست داده در حال حاضر.

او تقریبا برنده میسوری پس از آن او از دست آن قاطعانه در حال حاضر.

او برنده واشنگتن داکوتای شمالی و آیداهو در رانش زمین و سپس (تمام شد قفقاز چهار سال پیش); تمام شد و بیش از حد نزدیک به بلافاصله تماس در سه شنبه شب.

آقای ساندرز انجام بدتر در سال 2020 نسبت به سال 2016 جدید نیست. به عنوان طرفدار بایدن فوق العاده PAC متحد این کشور نوشت: در یادداشت این هفته “روز سه شنبه در هر دولت برنی ساندرز به دست آورده یک سهم کوچک از آرا از او به دست آورده در همان متحده در سال 2016.”

آقای ساندرز تا به حال بهانه ای مشروع یک هفته پیش: دیگر پیشرو مترقی رای گیرنده سناتور الیزابت وارن شد و هنوز هم در این مسابقه است. اما این استدلال ذوب دور این هفته و خود را هنوز هم ایستاده را بهبود نمی بخشد.

در سخنرانی خود به اغلب خالی مرکز ملی قانون اساسی (برای جلوگیری از مهاجرت جمعیت به دلیل ترس اطراف coronavirus) آقای بایدن نه تنها تشکر آقای ساندرز و هواداران خود را, اما همچنین ارائه یک شاخه زیتون و گفت: “وجود دارد یک محل در مبارزه ما برای هر یک از شما.”

به عنوان نتایج نورد در تعداد فزاینده ای از دموکراتیک مقامات شروع به اعلام اولیه و در نظر ظریف وظیفه متحد, پارتی, عمیق ایدئولوژیک و نسل بخش.

دو پیشرو دموکراتیک سوپر پکس, اولویت های ایالات متحده آمریکا و آمریکایی پل تکرار هر یک از دیگر شنبه شب به آنها اعلام کرد در کوتاه جانشینی که آنها معتقد بودند آقای بایدن در حال حاضر عملا نامزد.

“ریاضی در حال حاضر روشن است. جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد گفت:” پسر سیسیل رئیس اولویت است. “صدای دموکراتیک رای دهندگان با صدای بلند و روشن است: آنها می خواهند جو بایدن به ما پرچمدار” گفت: Bradley Beychok رئیس جمهور آمریکا پل.

بالا بایدن حامی نماینده James E. Clyburn از کارولینای جنوبی رفت و حتی بیشتر در یک مصاحبه با NPR گفت: کمیته ملی حزب دموکرات باید “shut این اولیه” و “انصراف از بقیه از این بحث.”

اما برخی از آقای ساندرز برجسته عناصر و مشاوران بودند حفاری در, حتی به عنوان سوال در مورد آینده مبارزات انتخاباتی خود را تشدید به عنوان سناتور ورمونت تصمیم گرفتند در برابر ارائه یک سخنرانی.

Briahna شادی خاکستری ملی دبیر مطبوعاتی آقای ساندرز نوشت که میانه رو بودند و “وحشت” در مورد یک بحث و این که “آمریکا در نهایت می شود به دیدن بایدن دفاع از ایده های خود را و یا عدم وجود دارد از روز یکشنبه.” دیوید sirota را از دست یک دیرین ساندرز مشاور ستایش فواید “دشوار مقدماتی” در قالب یک نامزد قوی تر. “اجازه ندهید کسی به شما بگوید در غیر این صورت” او در توییتر نوشت.

میشیگان, بازی های برگزار شده است جایگاه ویژه ای در ساندرز بازگویی 2016: این دولت است که با وجود این نظر سنجی به او یک پیروزی بزرگ بیش از خانم کلینتون و پیش بینی او ضعف احتمالی در انتخابات عمومی در غرب میانه بالا در برابر Donald J. Trump.

نتایج روز سه شنبه مطرح شده تازه سوال در مورد چقدر از خود 2016 اولیه پیروزی وجود دارد در مورد او — و چقدر به سادگی رد از خانم کلینتون.

آقای ساندرز شد و در خطر از دست دادن هر یک از میشیگان 83 استان ها در سه شنبه شب. چهار سال پیش او انجام شده 73 شهرستانهای استان است. در حالی که خانم کلینتون انجام شده سیاه و رای دهندگان به عنوان آقای بایدن را در حال حاضر بزرگترین تفاوت سفید بود رای دهندگان که چرخش شدید از حمایت آقای ساندرز در سال 2016 به آقای بایدن در سال 2020 است.

آقای ساندرز برنده تقریبا هر شهرستان در خارج بزرگ دیترویت شهری منطقه چهار سال پیش از دست داده و تقریبا از آنها در این هفته. برخی از شهرستانهای چرخش از نزدیک به 25 نقطه ساندرز برنده شدن به یک نزدیک به 25 نقطه ساندرز از دست دادن.

نقش جنسیتی تقریبا اجتناب ناپذیر است. “Mansplain من در جنسیتی دوباره دیدن” آن Caprara بالا دموکراتیک استراتژیست و رئیس فعلی کارکنان برای فرماندار ایلینوی, J. B. پریتزکر گفت: در توییتر. “لطفا.”

مردان سفید پشتیبانی از آقای ساندرز توسط 25 نقطه حاشیه بیش از خانم کلینتون. در عین حال آنها مورد علاقه آقای بایدن بیش از آقای ساندرز در روز سه شنبه. زنان سفید بدبختانه بسیاری بیش از حد ارائه یک اکثریت برای آقای بایدن پس از آنها رفته بود با آقای ساندرز در سال 2016.

فراتر از نماینده ریاضی دست دادن در میشیگان فروختن یک ساندرز 2020 خط داستان: که او قوی ترین نامزد در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از بحرانی ترین نوسان متحده در بحرانی ترین نوسان در منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im