5 Takeaways از نوادا قفقاز (یکی از بزرگ: ساندرز طول می کشد کنترل)

لاس وگاس — سناتور برنی ساندرز برنده بزرگ در روز شنبه و در حال حاضر روشن جلو-دونده. معاون رئیس جمهور سابق آمده است. ذخیره به اندازه کافی چهره به مارس به او باید برنده در کارولینای جنوبی یک هفته از هم اکنون. پیت Buttigieg به پایان رسید و در ردیف بالا و دوباره در آغوش فوریت ضربه زدن به پایین افزایش و آقای ساندرز هر چند روشن نیست که او برنده بعدی. و سناتور الیزابت وارن غرق در پول نقد پس از بحث برچیدن Michael R. ایسنا — 9 میلیون دلار در سه روز — اما عملکرد نه اشاره در جدول رده بندی در نوادا است.

در اینجا پنج takeaways از آنچه در شنبه نتایج معنی برای بقیه دموکراتیک اولیه:

آقای ساندرز نه تنها پیروزی در نوادا است. ورودی نظرسنجی ها نشان می دهد که او تحت سلطه.

کسانی که در نظر سنجی نشان داد آقای ساندرز برنده شدن در مردان و زنان; سفید پوستان و لاتین; رای دهندگان در همه اما قدیمی ترین گروه سنی (17-29, 30-44 و 45-64); کسانی که با مدرک دانشگاهی و کسانی که بدون. او حامل اتحادیه خانوار و nonunion خانواده خود شناسایی لیبرال دموکرات (با حاشیه ای) و متوسط و محافظه کار آنهایی که (دقت).

“خوش آمدید به انقلاب” گفت: ولید شهيد سخنگوی عدالت دموکرات مترقی ،

Sanders پیروزی ساخته شده بود پس از سه متمایز و در عین حال با هم تداخل دارند از پایگاه های پشتیبانی: افراد جوان (56 درصد حمایت در میان کسانی که 44 و تحت) بسیار لیبرال رای دهندگان (49 درصد) و اکثریت رای دهندگان اسپانیایی. دومی یک عامل جدید در نوادا پس از دو به شدت سفید باز متحده آمریکا, آیووا و نیوهمشایر و به خصوص مهم است که این مسابقه را گسترش و متنوع متحده در روز سه شنبه با بزرگ لاتین جمعیت هیچ کدام مهم تر از کالیفرنیا و تگزاس.

آقای ساندرز در حال حاضر موفق به کسب بیشترین آرا در هر یک از سه متحده (آقای Buttigieg به نظر می رسد که لبه او را در نمایندگان هنوز در مناقشه آیووا نتایج) و حرکت بیشتر از همه رقبای خود و پول بیشتر از هر کس علاوه بر دو خود بودجه میلیاردرهای تام Steyer و آقای بلومبرگ.

این تصادفی نیست که آقای ساندرز صرف بیشتر از روز قبل از نوادا قفقاز در کالیفرنیا و تا به حال دو تظاهرات در تگزاس در روز شنبه: او در مبارزات انتخاباتی است که به دنبال به جلو به سه شنبه 3 مارس به عنوان روز او را می شکند و دور از بقیه دموکراتیک زمینه است.

صحبت که …

چندی پس از اولین نتایج شروع نورد در یک سوپر پک حمایت از آقای Buttigieg اعلام کرد که خرید تلویزیون تبلیغات در سه شنبه متحده است. آقای بایدن را مدیر کمپین اعلام کرد که “بایدن باز گشت” به تازگی آغاز شده است. سناتور ctq کاهش یافته و از او نیوهمپشایر نشان میدهد و در عین حال ادعا کرد که “بیش از حد انتظارات است.” و خانم وارن مدیر کمپین گفت: عملکرد او در هفته گذشته بحث خواهد ثابت کند مهم تر از واقعی انتخابات است.

ترجمه: هیچ کس در مورد به ترک این مسابقه است.

و دیگر تمام نامزدهای جایگزین باقی می ماند دیگر آقای ساندرز می توانید نگه دارید حمل متحده و تحکیم خود ائتلاف بدون مفرد رقیب.

نوادا در نتیجه تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده رهبری” گفت: Kevin Sheekey این مدیر کمپین برای آقای بلومبرگ.

هر کدام از این استدلال خود را برای ماندن.

آقای بایدن که سیاه رای دهندگان در نوادا است که بهترین موقعیت را برای ضرب و شتم آقای ساندرز در آینده دولت (کارولینای جنوبی). آقای Buttigieg تا به حال قوی ترین نمایش به طور کلی علاوه بر آقای ساندرز. خانم وارن که در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد که 21 میلیون دلار مسافت برای فوریه استدلال او پول و سازمان به رقابت بپردازند. آقای بلومبرگ دارای میلیاردها خود را. خانم Klobuchar مسیر — که او را به فارگو داکوتای شمالی در روز یکشنبه — به نظر می رسد کمتر روشن است و ممکن است بیشتر در مورد گرفتن یدکی نمایندگان از نامزدی.

جمعی تاثیر روشن است. قابل توجه شش نامزد همه تا به حال حداقل 12 درصد آرا در میان رای دهندگان بیش از 45 در نوادا تقریبا غیرممکن حتی سطح شکستگی.

این بایدن در مورد نامزدی بوده است ساده است: او مرد به ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در عین حال برای سومین بار در سه مسابقه آقای بایدن برنده نیست. او بهبود از او بد جایگاه چهارم پایان در آیووا و فاجعه مکان پنجم در نیوهمپشایر (از اواخر روز شنبه هر دو آقای Buttigieg و آقای بایدن بودند و مدعی دوم به عنوان نوادا sloooowly نتایج پردازش).

اما در طول ماه فوریه آقای بایدن گفته بود که بخت و اقبال خود می تواند معکوس شود که در حال حاضر متنوع تر متحده رای گیری شد. به جز این آقای ساندرز که کاملا شکست خورده آقای بایدن در میان رای دهندگان لاتین با توجه به ورودی سنجی در حالی که آقای بایدن سرب در میان آمریکایی های آفریقایی تبار — قویترین پایه ادامه داد: به کوچک شدن به 12 درصد است.

“ترجمه آن را برای من است. خانواده آن” آقای بایدن با اینحال گفت که خود را حامی در لاس وگاس.

او به ویژه تیز خود را در مقابل با آقای ساندرز و آقای بلومبرگ که رقابت را بیش از متوسط لین معاون سابق رئیس جمهور را اشغال کردند برای تقریبا همه 2019.

“I ain’t سوسیالیستی. I ain’t a plutocrat. من یک دموکرات” او گفت:. “و به آن افتخار می کنم!”

آقای بایدن به خوبی می تواند هنوز هم پیروزی در کارولینای جنوبی که در آن او به طور مداوم رهبری در پای صندوق های رای و است که می تواند یک سکوی پرشی برای سه شنبه. اما برنامه های خود را به او قفل شده است و در آن باید برنده دولت برای بسیار از این هفته به عنوان رقبای متقابل ملت است.

و فراموش نکنید که: آقای بایدن رهبری در نوادا رای گیری به طور متوسط برای بسیاری از سال گذشته است.

تا زمانی که او این کار را نکرد.

از همه پیروزی و امتیاز سخنرانی در شنبه آقای Buttigieg را بیشتر آشکار. او با استفاده از پلت فرم بزرگ نه فقط به این مورد برای خود بلکه برای بریده بریده در آقای ساندرز که او را متهم به هل دادن “انعطاف ناپذیر ایدئولوژیک انقلاب است که برگ های بیشتر دموکرات ها نه به ذکر است اکثر آمریکایی ها.”

او در مورد ضرورت از ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اهمیت نامزد حزب دموکرات که “در واقع لعنت می دهد” در مورد پایین-رای گیری مسابقه. صحبت کردن در MSNBC یکی از کمپین ملی صندلی نماینده آنتونی براون به نام آقای Buttigieg رهبر در “غیر انقلابی لین” اولیه هر چند که تا چه حد چنین یک خط وجود دارد آن است که بیشتر از یک درهم ظروف سرباز یا مسافر.

رفتن به جلو مشکل این است که همه از آقای Buttigieg اولیه موفقیت در آیووا و نیوهمشایر و به میزان کمتر نوادا هنوز او را برداشته در سراسر کشور.

در میان رای دهندگان سیاه نوادا ورودی سنجی تا به حال او را حمل ناچیز 2 درصد است. مشاوران به رقبای خود و دموکراتیک استراتژیست های که می خواهید برای دیدن آقای ساندرز متوقف شده اند نا امید با آقای Buttigieg مبارزه با این استدلال که در حالی که او شده است نسبتا موفق که تا کنون او در حال حاضر در یک جمعیتی cul-de-sac.

اما آقای Buttigieg یک فوتی و فوری در مقابل به او گفت: تیز در سخنرانی خود: “ما تنها انتخاباتی است که مورد ضرب و شتم سناتور ساندرز در هر نقطه از کشور کل این کمپین چرخه.”

اگر استقلال در بحث عملکرد رفتن به نوبه خود خانم وارن سیاسی و اقبال آن انجام نمی شود بنابراین به اندازه کافی سریع برای نوادا قفقاز.

نتایج trickling در تحویل دور دیگری از نا امیدی برای یک کاندیدای سقوط کرد که کمتر از حد انتظارات در هر دو آیووا و نیوهمپشایر و او را مدیر کمپین, راجر لاو, استدلال در روز شنبه که روز بحث قدیمی را به اثبات مهم تر از واقعی انتخابات است.

“ما اعتقاد داریم که نوادا بحث خواهد شد که بیشتر تاثیر را در ساختار مسابقه” آقای لاو در توییتر نوشت. به نام او که نتایج واقعی یک “عقب مانده شاخص” از آنجا که بسیاری از آرا — درست — ریخته شد قبل از این بحث است.

مشکل این است که نتایج انتخابات خود را ایجاد کنید گرانشی جدیدی در سیاست و نژاد خود را تنظیم مجدد خواهد شد با بحث در روز سه شنبه. پس از آن می آید کارولینای جنوبی بود که مدت ها دیده می شود به عنوان ضعیف ترین از چهار اوایل متحده است. سپس ناگهان سه شنبه که در آن آقای ساندرز به نظر می رسد ساخت یک بازی برای خانم وارن ایالت ماساچوست است.

خانم وارن هنوز هم طرفداران. قبل از یکی از بزرگترین جمعیت از مبارزات انتخاباتی او در سیاتل در شنبه او گفت که حامیان او مطرح کرده بود 9 میلیون دلار در سه روز گذشته مبلغ زیادی. است که به یک کوسن های مالی به مبارزات انتخاباتی بود که پس از نزدیک به در حال اجرا از پول در ماه ژانویه آن را در زمان 3 میلیون دلار خط اعتباری.

اما در یک روز که آقای ساندرز برنده شد و ساختمان شتاب خانم وارن هنوز متمرکز بر خود ترجیح داده و هدف: آقای بلومبرگ reliving برخی از بزرگترین بازدید از این بحث است.

او افزود: برخی از, جدید, خاموش-نام تجاری مواد برای یک نامزد که گل رز در انتخابات سال گذشته در قدرت از هزاران طرح و شهرت به عنوان یک wonkish جنگنده.

او cracked ارتفاع شوخی است.

آقای بلومبرگ او گفت: مطرح “یک تهدید بزرگ را نه یک تهدید بلکه یکی از بزرگ است.”

رقبای او تا به حال حتی ذکر او را در ارزیابی های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im