4 takeaways از بایدن-ساندرز بحث دموکراتیک

برای اولین بار در این چرخه انتخابات فقط به دو نامزد مشترک بحث مرحله جمعه شب پس از موجی از استعفا از حزب دموکرات اولیه زمینه است. با معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تثبیت شده به عنوان نژاد frontrunner او تا به حال به رقابت در یک مسابقه با سن. برنی ساندرز. در یک شب هنگامی که coronavirus تا به حال تاثیر بسیار زیادی در هر دو محیط و محتوای مناظره دو نامزد مبارزه خود را ثبت و اقدام به ایجاد نهایی زمین به چهار ایالت رای گیری مقدماتی در روز سه شنبه.

در اینجا takeaways کلیدی از شب.

تمرکز بر coronavirus

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز به چالش کشیده هر یک از دیگر در بحث دموکراتیک. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ, Evan Vucci/AP)

بحث در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود در آریزونا با مخاطبان زنده و Univision را خورخه راموس به عنوان یکی از مدیران سایت. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس این مراسم بود نقل مکان به واشنگتن مخاطب بود nixed و راموس حذف خود را از پنل پس از نگرانی هایی است که او ممکن است در معرض به کسی که در تعامل با یک فرد که تست مثبت برای ویروس. این lecterns از هم جدا شدند بیش از شش پا توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و دو مرد استقبال هر یک از دیگر با تداوم آرنج.

نیم ساعت اول بحث بود و همه چیز در مورد کوروناویروس با هر نامزد تخمگذار از برنامه های خود را برای مبارزه با گسترش آن. ساندرز اصرار داشت که همه گیر نشان داد ضرورت خود را برای امضای کمپین موضوع مدیکر برای همه, در حالی که بایدن ماند متمرکز در اقدامات فوری برای مهار این ویروس به ثمر رساند یک نقطه با مشاهده است که ملی ایتالیا مراقبت های بهداشتی طرح نشده بود متوقف شد که کشور شیوع یکی از بدترین ها در جهان است.

ساندرز توصیه می شود به عنوان یک گام اول است که رئیس جمهور تهمت جلوگیری از صحبت کردن در مورد این بیماری است. “اولین چیزی که ما باید انجام دهیم یا نه من رئیس جمهور است که به تعطیل این رئیس جمهور تا راست در حال حاضر,” او گفت:.

بعد در بحث دو septuagenarians گفت: آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی دیگر در کمپین بلیزرز. هر دو گفته بودند میزبانی “مجازی” حوادث با حامیان خود خواسته کارکنان خود را برای کار از خانه بودند که شخصا مراقب باشید که با بهداشت.

“من بسیار مراقب باشید در مورد مردم من در تعامل با. من با استفاده از بسیاری از صابون و دست عفونی” ساندرز گفت.

“من دست شستن خدا می داند که چگونه بسیاری از بار در روز با آب گرم و صابون می شود.” “من مطمئن شوید که من من را لمس نمی کند و به همین ترتیب,” او اضافه شده است.

سوال آخر از بحث نیز بر این ویروس به هر ترتيب مجاز به دادن یک بیانیه پایانی. ساندرز گفت: ما نیاز به حرکت به شدت به مطمئن شوید که هر کسی که نیاز به درمان بود قادر به آن را دریافت کنید قبل از او چرخد و به یک نسخه خلاصه شده از بیخ و بن سخنرانی در مورد مشکلات نابرابری در کشور است. بایدن بحث جهانی و هماهنگی و کاهش اثرات اقتصادی از ویروس و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

نبرد بیش از بایدن رکورد در امنیت اجتماعی

بایدن و ساندرز بحث رو در این بحث بود که نقل مکان به واشنگتن (کوین لمرقو/فردا نیوز)

ساندرز حمله بایدن بیش از نظرات او ساخته شده است که در طول سال مورد نیاز به کاهش رشد هزینه های تامین اجتماعی.

“شما در سنا برای چند سال گفت:” ساندرز. “وقت و زمان دوباره صحبت کردن در مورد ضرورت با غرور و افتخار در مورد برش امنیت اجتماعی برش مدیکر و جانبازان’ برنامه.”

بایدن اصرار داشت که هرگز موضع خود را اگر چه ساندرز کمپین اجرا شده است, تبلیغات است که نشان می دهد او خواستار توقف امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید در سنا. “همه که من می گویند به مردم آمریکا, رفتن به یوتیوب” ساندرز گفت. “این همه جا. جو گفت: آن بسیاری از بار.”

بایدن همچنین تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن نقش خود در عبور از یک ورشکستگی لایحه که او عمده حامی.

ساندرز نیز فشرده بایدن بر حمایت از عراق در جنگ هاید متمم (که منع دولت فدرال از پرداخت برای سقط جنین در بسیاری از شرایط) و دفاع از قانون ازدواج (که مجاز ازدواج همجنس).

بایدن گفت: “ما می توانیم بحث در مورد گذشته و یا آینده” قبل از حمله ساندرز بیش از گذشته خود آرا در کنترل اسلحه و مهاجرت. در نقطه دیگر دو درگیری بیش از Sanders تاریخ پیدا کردن چیزهای مثبت می گویند (با هشدارهای) در مورد توتالیتر کمونیستی دولت مانند کوبا ،

در حالی که نامزدها sparred در طیف گسترده ای از مسائل مربوط به آنها هر دو روشن است که آنها نمی خواهد فقط پشتیبانی می کند اما کمپین برای حریف خود را اگر آنها موفق به کسب نامزدی.

تعهد برای یک زن معاون رئیس جمهور

جو بایدن در اولین one-on-one دموکراتیک نامزدهای بحث است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

بایدن که دارای سابقه عقب مانده اجتماعی در حال تغییر انتظارات در مورد روابط جنسیتی و متعهد است که او را به انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. تشکر. جیم Clyburn که تایید شده و در کارولینای جنوبی به کمک احیای بایدن ستاد انتخاباتی قبلا توصیه می شود یکی از سه رنگ: سناتور. کامالا هریس گرجستان دولت قانونگذار و شکست فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس.

ساندرز کاهش یافته و به همان تعهد است. “در تمام احتمال, من می گفت:” ساندرز زمانی که خواسته همان سوال کرد و گفت که انتخاب او خواهد بود مترقی و که وجود دارد بسیاری از زنان مترقی در خارج وجود دارد.

تنها سه زن را به حال شده است در یک حزب عمده ایالات متحده ریاست جمهوری بلیط: هیلاری کلینتون در سال 2016 سارا پیلین به عنوان کاندیدای جمهوری خواه برای معاون رئیس جمهور در سال 2008 و دموکرات جرالدین فرارو به عنوان Walter Mondale را در حال اجرا mate در سال 1984.

تاریخ و زمان آخرین پایه به صورت ساندرز?

ساندرز باعث می شود یک نقطه در طول بحث در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

این بحث ممکن است نهایی یکی از اصلی چرخه برای تعدادی از دلایل. بایدن گرفته راحت دو رقمی آگهی در اکثر دولت ملی و انتخابات به عنوان رای دهنده دموکراتیک به نظر می رسد بی علاقه در اصلی مبارزه است. (در علاوه بر این به بایدن و Sanders, Rep. Tulsi Gabbard است, تنها راه باقی مانده نامزد که نه کاهش یافته است; اما او موفق به کسب فقط دو نمایندگان.)

اما موضوع دیگری با اولیه نجومی: فقط قبل از اینکه بحث شروع CDC توصیه می شود, پایان گردهمایی از 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus. اگر متحده و به دنبال آن کسانی که مشاوره آن را در شخص رای گیری در حوزه های رأی گیری تقریبا غیر ممکن است. با لوئیزیانا و گرجستان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای به تعویق انداختن خود مقدماتی و اعلام مکان سنجی تعطیلی در کشورهای دیگر وضعیت آینده مقدماتی نامشخص است.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چه تهمت جدید کروناویروس محدودیت های مسافرتی چیست برای آمریکایی ها در خارج از کشور

  • CPAC برگزار انفجار ‘رسانه هیستری’ بیش از coronavirus

  • هنگامی که وجود خواهد داشت یک coronavirus واکسن و کسی که آن را دریافت خواهد کرد ؟

  • ‘360’: است, آموزش آنلاین, آینده آموزش عالی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im