4 سناتور در حال حاضر زیر آتش برای فروش سهام عمده منابع به کروناویروس در سراسر ایالات متحده

ریچارد با مته سوراخ کردن.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

  • ریچارد با مته سوراخ کردن کلی Loeffler, James Inhofe و دایان فاینستاین آمد زیر آتش پس از گزارش ظهور آنها تا به حال به فروش سهام به کروناویروس در آمریکا.
  • با مته سوراخ کردن معنیداری انتقاد برای فروش حداقل $628,000 در انبار در حالی که بخشی از یک پنل است که تا به حال دسترسی به طبقه بندی اطلاعات دولت در coronavirus.
  • کارولینای شمالی جمهوری خواه مواجه خواستار استعفای خود را.
  • آیات پرسش که آیا سناتور نقل مکان کرد به تخلیه سهام خود را قبل از بهداشت عمومی اورژانس که انداخت بازارهای مالی سقوط و پاک تریلیون در ثروت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چهار سناتور در حال آمدن به فروش گسترده سهام دارایی به عنوان coronavirus در سراسر ایالات متحده است.

جمهوری خواه سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردن جیمز Inhofe و کلی Loeffler همه ریخته سهام در اواخر ژانویه و اوایل فوریه در اطراف زمانی که اولین موارد تشخیص داده شده از coronavirus پدید آمده در ایالات متحده است. دموکرات ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین نیز به فروش می رسد یک مقدار قابل توجهی از سهام.

در اینجا هر چقدر سناتور به فروش می رسد و مدت زمان هر معامله شد:

  • با مته سوراخ کردن فروخته 33 مختلف سهام در برخی از هتل های زنجیره ای در مجموع به ارزش بین $628,000 و $1.7 میلیون در فوریه 13 با توجه به سنا سوابق.
  • Loeffler گزارش 27 مختلف فروش سهام در سنا افشای فرم آغاز ژانویه 24 و به ارزش حداقل $1.2 میلیون.
  • Inhofe فروش سهام بزرگ منابع در تاریخ 27 ژانویه در شرکت های مانند پی پال و اپل به ارزش حدود $400 ، 000 نفر در هر مجلس سنا افشای گزارش.
  • فاینستاین و شوهرش فروخته بین 1.5 میلیون دلار و 6 میلیون دلار در سهام بین 31 ژانویه و فوریه 18, با توجه به افشای گزارش در ابتدا منتشر شده در نیویورک تایمز.

با مته سوراخ کردن سهام خرید و فروش شد, اولین گزارش ProPublica. The Daily Beast اولین جزئیات منتشر شده در Loeffler را معاملات.

بیشتر بخوانید: Goldman Sachs مشخص این 15 باید در خود سهام آن را می گوید بهترین موقعیت برای آب و هوا اجتناب ناپذیر coronavirus رکود اقتصادی

آیات پرسش که آیا سناتور حال تخلیه سهام قبل از شیوع انداخت که بازارهای مالی به سقوط و پاک تریلیون در ثروت.

جزئیات در اطراف با مته سوراخ کردن باعث هتک حرمت شد. داده و موقعیت خود را به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا کارولینای شمالی سناتور بخشی از یک پانل که دریافت متعدد جلسات در خطر از coronavirus رویترز گزارش داد.

با مته سوراخ کردن نیز تحت انتقاد پس از یک راز ضبط برای اولین بار منتشر شده توسط NPR در روز پنج شنبه نشان داد که سناتور قابل توجه تر وخیم تن در تهدید ویروس در یک گردهمایی با رهبران کسب و کار در اواخر ماه ژانویه در مقایسه با اظهارات علنی خود را.

در بیانیه ای به طور مستقیم خطاب مالی افشا, Burr گفت که او “با اتکا صرفا در اخبار و گزارش” و ذکر CNBC را پوشش. او همچنین به نام مجلس سنا در کمیته اخلاق برای بررسی اقدامات خود را.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز برجسته خانه دموکرات به نام با مته سوراخ کردن برای استعفا و او را متهم کرد گمراه کننده عمومی در مورد شدت شیوع.

بیشتر بخوانید: coronavirus سقوط قرار دادند یک گروه از شرکت های با کیفیت به آستانه فاجعه و سرمایه گذاران باید در حال حاضر مقابله با 3 خطرناک ترین حروف در بازار

برخی از watchdog کارشناسان می گویند حرکت خود را افزایش دهد احتمال این که او پول اطلاعات او ممتاز دسترسی به.

“ما نگرانی های خود را با این اخلاقی. به عنوان یک سناتور او مسئولیت خود را به ترکیبات اول. این ایده است که او ممکن است بهره اطلاعات خودی مشکل ساز است” لیزا گیلبرت معاون امور قانونگذاری در دولت ناظر گروه عمومی شهروند گفت واشنگتن پست.

دیگر سناتور نیز مواجه انتقاد. Loeffler توییتی در مورد حضور در مجلس سنا در جلسه coronavirus در تاریخ 24 ژانویه و شروع آزادسازی سهام در مدت کوتاهی پس از. اولین انبار در یک شرکت به نام Resideo فن آوری است که ریختن نیمی از ارزش خود را در متعاقب آن بازار شیرجه رفتن بیش از coronavirus.

Loeffer رفت و در دفاع در یک صدای جیر جیر خواستار بررسی “مضحک و بی پایه و اساس حمله” و گفت: “شخص ثالث مشاوران” نظارت بر نمونه کارها سهام او با شوهرش جفری Sprecher رئیس بازار بورس نیویورک.

Inhofe نیز تکرار خود را در سنا از همکاران در بیانیه منتشر شده روز شنبه گفت: اتهامات “کاملا بی اساس و 100% غلط است.” او افزود ندارد “هر گونه دخالت” در تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط خود مشاور مالی.

“در دسامبر سال 2018 مدت کوتاهی پس از تبدیل شدن به رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا من دستور من مشاور مالی به حرکت من از تمام سهام و وجوه متقابل برای جلوگیری از هر گونه ظاهر جنجال” Inhofe گفت.

بیشتر بخوانید: “ما باید نه تنها به حال بازنده’: سرمایه گذاری رئیس که به دست آورده تا 90 ٪ در هر معامله در طول coronavirus تصادف شکسته شدن استراتژی خود را — و توضیح می دهد که چرا آن را به سود از طریق انتخابات

فاینستاین یکی از طولانی ترین نشسته دموکرات ها در سنا و همچنین بخشی از کمیته اطلاعات مجلس سنا که به دریافت چندین طبقه بندی جلسات در coronavirus ماه گذشته.

سه روز قبل از اولین فروش فاینستاین پیوست دیگر حزب دموکرات در 28 ژانویه با ارسال نامه ای به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به ابراز “نگرانی عمیق” درباره کروناویروس در آمریکا.

در بیانیه ای به خودی کسب و کار کالیفرنیا سناتور گفت: او در ژانویه 24 سنا در جلسه coronavirus و که او تا به حال قرار دادن تمام دارایی های خود را به یک نابینا اعتماد. او همچنین گفت او شخصا تصمیم به فروش سهام.

“در طول سنا حرفه ای من برگزار شد و تمام دارایی های یک نابینا اعتماد که من هیچ کنترل” فاینستاین گفت. “گزارش می دهد که من به فروش می رسد هر گونه دارایی های نادرست هستند که در حال گزارش بود که من در ژانویه 24 جلسه در coronavirus که من قادر به حضور است.”

او در ادامه: “تحت قوانین مجلس سنا را گزارش کنم شوهرم معاملات مالی. من هیچ ورودی به تصمیم گیری. شوهر من در ماه های ژانویه و فوریه به فروش سهام از درمان سرطان شرکت می باشد. این شرکت نامربوط به هر کار در coronavirus و فروش بود و ربطی به این وضعیت است.”

کنگره شروع الزامی است که اعضای افشای تمام معاملات سهام در سال 2012 تحت توقف معاملات در کنگره دانش عمل می کنند و یا سهام عمل می کنند. قانون طراحی شده به نوار قانونگذاران از بهره در اطلاعات حساس آنها به اینترنت دسترسی دارند. معاملات گزارش شده در محدوده در افشای اشکال.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im