4 سن خوزه افسران قرار داده و در مرخصی میان پروب به نژادپرست Facebook Posts

چهار افسر پلیس در سان خوزه, کالیفرنیا که قرار است در مرخصی اداری پس از یک ناشناس وبلاگ پست متهم بازنشسته و افسران حاضر ارسال نژادپرستانه و ضد اسلامی نظرات در Facebook ،

“در حالی که من هیچ کنترل بیش از آنچه که کارمندان سابق پست, آنلاین, من می توانم صدای خشم من پس از شنیدن این نظرات آنلاین” رئیس پلیس ادی گارسیا در بیانیه ای گفت. “هر زمان کارکنان درگیر با متعصب فعالیت های آنلاین را به سرعت بررسی شود و پاسخگو به حد کمال در قدرت من. ما هیچ جایی برای این کار است.”

یک سخنگوی سن خوزه اداره پلیس گفت که پلیس انجام شد یک “اداری بررسی” پس از یک رسانه وبلاگ پست وقایع مختلف التهابی پست های بازنشسته و فعلی سن خوزه افسران پلیس. پست مفصل بحث در خصوصی Facebook گروه “10–7ODSJ.”

در پاسخ به Facebook پست در مورد لس آنجلس زن مسلمان را از حجاب در حال کشیده شدن توسط یک افسر, یک کاربر گفت: “repurpose” حجاب به عنوان nooses. پست دیگری به نام Black Lives Matter جنبش “نژادپرستانه” گفت: این بخشی از یک “ضد آمریکایی روایت.” یک نظر بر روی پست می خواند “سیاه زندگی واقعا مهم نیست.”

رئیس گارسیا گفت: افسران درگیر در تقلب آنلاین را در گذشته از کار اخراج شده است. “من قبلا در پاسخ با نظم و انضباط به فسخ پس از رسیدگی به خارج از وظیفه فعالیت های آنلاین اجرا می شود که شمارنده به استانداردهای ما را از انجام,” او گفت:.

یک سخنگوی وزارت کاهش یافته است به فاش کردن جزئیات خاص در مورد چهار افسران قرار داده شده بر روی, ترک, از جمله صفوف خود و اینکه آیا آنها در پرداخت و یا مرخصی بدون حقوق.

شهردار سن خوزه, سام Liccardo, خواستار بررسی و به نام برای ختم افسران که در پست “نژادپرستانه و ضد اسلامی یا شوم نظرات.” در بیانیه آقای Liccardo اشاره کرد که یک افسر قبلا اخراج برای توییتهایی برخی نیز برچسب نژادپرستانه افسر ابقاء شد پس از یک داور در بر داشت نظرات خود را توجیه نمی فسخ است.

“همانطور که من در بیان من پلیس اصلاحات پیشنهاد این هفته من فشار برای تغییرات انضباطی به یک فرایند است که اجازه می دهد تا غیر قابل توصیف داوران به معکوس ختم تصمیمات رئیس” آقای Liccardo گفت: با استناد به یک لیست از پیشنهادات برای اصلاح اداره پلیس. “من را بیشتر فشار برای تحقیقات مستقل از همه لحاظ نژادی تبعیض آمیز رفتار کنید.”

پلیس فعالیت های آنلاین, به ویژه در رسانه های اجتماعی کشیده شده موشکافی و واکنش.

به نظر ساده پروژه پایگاه داده ردیابی التهابی پست از پلیس در سراسر هشت متحده بخش یافت می شود در حدود یک در پنج زمان افسران درگیر در Facebook فعالیت های مربوط به نظرات مغرضانه و نژادپرستانه Islamophobic و misogynistic زبان.

روز جمعه یک افسر پلیس در هوور علا., اخراج شد و پس از ارسال یک عکس در Facebook که به تصویر کشیده مسلح, سیاه, تجمع اعتراضی در “موهای متقابل از یک محدوده تفنگ” AL.com گزارش شده است.

پل کلی رئيس جمهور از سن خوزه, افسران پلیس,’ انجمن گفت که او “غمگین” با این اتهامات و این اتحادیه نمی خواهد ارائه هر گونه حمایت و یا کمک مالی به کسانی اداره می یابد به شرکت در سوء رفتار تحت بررسی است.

“خبری که من امروز به عنوان خوانده شده در مورد اعضای اتحادیه ما و اعضای سابق اتحادیه ما شرکت در یک آنلاین حلقه نفرت باعث می شود من بیمار” آقای کلی در بیانیه ای گفت. “من این را می گویم به هر کسی که شرکت کردند: سن خوزه, افسران پلیس,’ انجمن ارائه خواهد شد شما بدون سرپناه و بدون حفاظت. ما را نمایندگی نمی کند چرا که شما نماینده ما و شما را نمایندگی جامعه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de