3 Takeaways از امروز مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه

واشنگتن — پس از 10 روز از بحث و مشورت سنا رای دادند در برابر شنیدن از شاهدان در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه سیگنالینگ رای به تبرئه او را به احتمال زیاد در روزهای آینده.

خانه استیضاح مدیران و رئیس جمهور تهمت دفاع تیم خود را ساخته شده نهایی استدلال و در مقابل شنیدن از شاهدان به عنوان سنا محاکمه وارد مراحل نهایی آن در روز جمعه قبل از شب رای دادن. طولانی نیست قبل از اینکه جلسه شروع سناتور لیزا Murkowski جمهوریخواه آلاسکا اعلام کرد که او را برابر رای گیری برای شنیدن جدید شاهد پاک کردن هر گونه شک و تردید که جمهوری خواهان حمایت برای پایان دادن به محاکمه بدون در نظر گرفتن مواد جدید است.

در اینجا پنج takeaways کلیدی از بعد از ظهر.

در نزدیک به حزب, خط, رای سنا تصمیم به شنیدن شهادت شهود و یا بررسی مدارک و شواهد قبل از آن حرکت به رای گیری در مورد اینکه آیا آقای ترامپ باید از دفتر.

این 51-49 نتیجه نداشت جای تعجب بود و راه را برای سنا برای تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. رهبران مجلس سنا در حال مذاکره بیش از گام های بعدی برای پایان دادن به محاکمه.

بسیاری از استدلال از خانه مدیران بیش از دو هفته گذشته بوده است محور بر اهمیت شنیدن از شاهدان مانند آقای تهمت سابق مشاور امنیت ملی, John R. بولتون که دست اول به حساب آقای تهمت اقدامات در مورد اوکراین است.

دو حزب جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین و میت رامنی در ایالت یوتا رای به نفع شنیدن شاهدان به عنوان آنها تا به حال نشانه های پیش از محاکمه.

دموکرات ها گفته اند که محاکمه بدون شهود و اسناد و مدارک عادلانه نیست یکی. اوباما گفته است که آنها نیاز به شنیدن هر گونه اطلاعات اضافی و دموکرات ها آورده ضعیف مورد است.

نماینده دموکرات در سنا چاک شومر از نیویورک گفت: محاکمه شد یک شاهد و یک تراژدی است.

“اجازه می دهد تا شاهد یک سند — بدون شاهد و بدون اسناد و مدارک — در یک استیضاح محاکمه یک perfidy” آقای شومر گفت: پس از رای دادن. “امریکا را به یاد داشته باشید این روز متاسفانه جایی که سنا هم زندگی نمی کنند تا به مسئولیت های خود.”

در ساعت قبل از رای گیری, خانه, استیضاح مدیران خود را اعدام با استناد به گزارش نیویورک تایمز که منتشر شده حدود یک ساعت قبل از دادگاه آغاز شده است.

این گزارش که به تساوی از جزئیات جدید از یک کتاب آینده توسط آقای بولتون نشان می دهد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نقش مستقیم در اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی زودتر از قبلا شناخته شده و ارشد کاخ سفید مشاوران از آن آگاه است.

“در عین حال یکی دیگر از دلایل که چرا ما می خواهیم به شنیدن از شاهدان گفت:” نماینده Adam B. شیف دموکرات از کالیفرنیا و مدیر سرب.

در کتاب آقای بولتون توصیف یک جلسه در اوایل ماه مه که در آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او دستور برای تماس با رئیس ولدیمیر Zelensky اوکراین به مطبوعات او را به ملاقات با آقای تهمت شخصی وکیل رودلف W. جولیانی. با توجه به کتاب یکی از آقای تهمت دفاع وکلا برای استیضاح محاکمه پت Cipollone شد همچنین در این جلسه که در محل ماه قبل از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای Zelensky صحبت با تلفن در جولای 25. که گفتگو و در نهایت مجموعه این استیضاح در حال حرکت است.

مبارزه بیش از شاهدان به حال تا حد زیادی شده است بحث در مورد شنیدن شهادت از آقای بولتون به خصوص به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که او می داند از آقای تهمت انگیزه و تلاش خود را برای فشار اوکراین پدید آمده در هفته گذشته.

آقای ترامپ مسدود آقای بولتون از شهادت در مجلس استیضاح استعلام اما آقای بولتون گفت: او را با رعایت یک حکم به شهادت در سنا محاکمه.

حتی قبل از سنا دادگاه از سر گرفته شد روز جمعه در پیام تسلیت خود را اعلام کرد قصد دارد برای رای به تبرئه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و در آنجا بود به طرز محسوسی کمتر یادداشت برداری در سنا مجلسی در مقایسه با روز قبل از محاکمه.

“هر کسی می تواند شک و تردید است که حداقل نیمی از کشور خواهد نظر خود را حذف به عنوان نامشروع — به عنوان چیزی کمتر از یک کودتا?” سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه از فلوریدا نوشت: در بیانیه ای در روز جمعه.

تصمیم خود گفت: ساخته شده از نگرانی های بیشتر تقسیم کشور است.

آقای روبیو افزود که اگر رئیس جمهور حذف شد, از آن خواهد بود یک پیروزی برای رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین از روسیه است.

“آن را دشوار است به تصور از هر طرح پوتین می تواند انجام است که اعتماد به نفس را در ما دموکراسی بیش از حذف, خواهد,” او نوشت.

سناتور راب پورتمن جمهوری خواه از اوهایو گفت که او پیدا کردن برخی از آقای تهمت اقدامات “اشتباه و نامناسب” اما او می خواست به ترک آن را به رای دهندگان تصمیم گیری در یک حکم در ماه نوامبر.

“کشور ما در حال حاضر در بیش از حد عمیق تقسیم می شود و ما باید کار برای التیام زخم جدید ایجاد کنید و آنهایی که” آقای پورتمن در بیانیه ای گفت.

“به نظر می رسد آن بود نیم محاکمه” گفت: John F. کلی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان ساعت قبل از سنا رسما رای دادند.

“اگر من مشاوره کشور ایالات متحده آمریکا, من می خواهم بگویم: اگر شما پاسخ نمی دهند به 75 درصد از رای دهندگان آمریکایی و باید شاهد این کار تنها نیم انجام می شود'” آقای کلی گفت: پیش از ارائه یک سخنرانی در نیوجرسی در روز جمعه. “شما خودتان را باز کنید تا برای همیشه به عنوان یک سنا که ثواب آن مسئولیت است.”

آقای کلی به نظر می رسد با اشاره به آخرین نظرسنجی ملی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه که در بر داشت که 75 درصد از مستقل فکر می کنم شهود باید شهادت. مستقل رای می رود که این مهم یکی در ماه نوامبر.

یک بازنشسته چهار ستاره دریایی به طور کلی کلی بود دوست خوب در سنا — او تایید شد با حمایت هر دو حزب به آقای تهمت اولین وزیر امنیت داخلی — ساخته شده است که انتقاد خود را در روز جمعه حتی بیشتر اشاره کرد. او بعد از آن پیش نویس به رئیس جمهور رئیس ستاد با این امید که او را سفارش به کاخ سفید تعریف شده توسط هرج و مرج است.

در اوایل این هفته کلی گفت به اعتقاد او آقای بولتون حساب رئیس جمهور در ارتباط با اوکراین که رئیس جمهور را رد کرده است.

“اگر جان بولتون می گوید که در این کتاب به اعتقاد من جان بولتون” او گفت:.

آقای کلی و آقای بولتون همپوشانی در کاخ سفید برای بسیاری از سال 2018 اما نمی شد همیشه در مرحله قفل. روز جمعه آقای کلی توضیح داده شده آقای بولتون به عنوان “صادقانه و محترم پسر” و “فراوان توجه داشته باشید-یادداشت برداری.”

سناتور رای خواهد داد در 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه به ارائه حکم رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه. اما قبل از آن آنها را به رای دادن در رویه حرکات در روز جمعه و برگشت ساعت 11 صبح روز دوشنبه به بسته شدن استدلال سناتور گفت. آنها همچنین باید یک فرصت به طبقه سخنرانی روز سه شنبه قبل از چهارشنبه رای دادن.

“من می خواهم و نه نتیجه آن را حق دور” گفت: سناتور روی بلانت جمهوری خواه از ایالت میسوری. اما قوانین مجاز برای زمان بیشتر و دموکرات اصرار او اضافه شده است.

“آن را می دهد همه انعطاف پذیری اگر آنها نیاز به رفتن به جایی بیش از آخر هفته گفت:” سناتور مایک براون جمهوری خواه ایندیانا.

برنامه یعنی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب با همه اما برخی از تبرئه در حال بررسی است.

برای چهار سناتور در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را به چهره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر از آن خواهد شد مشغول چند روز به عنوان آنها با عجله به آیووا پیش از قفقاز وجود دارد و روز دوشنبه قبل از نیاز به بازگشت به واشنگتن برای بسته شدن مرحله از محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>