3 زندانی در مواجهه با ما استرداد رانده مکزیکی زندان

MEXICO CITY (AP) — مهم مالی اپراتور برای کارتل سینالوآ و دو زندانی دیگر در مواجهه با استرداد به ایالات متحده که موفق به فرار از شهر مکزیک زندان بیرون رانده شدند از زندان در زندان های حمل و نقل, ون, مقامات شهرستان خبر داد.

فرار تغذیه یک بحث بیش از یک سیستم قضایی است که منتقدان می گویند در حال دستکاری به جنایتکاران’ مزیت است. تصویری از چهارشنبه فرار نشان می دهد آن رخ داده است در 5:50 a. m. و در عین حال ناظران هشدار داده بودند تا ساعت 8 صبح

مقامات در مکزیک پایتخت می گویند شهر زندان هستند و نه امکانات مناسب برای پر ارزش زندانیان و قضات اجازه می دهد زندانیان به دستکاری سیستم منتقل می شود یا باقی می ماند در پایین امنیت lockups.

شهر مکزیک داخل اتاق رزا Icela رودریگز گفت که در پایان از زندان دوم تغییر زمانی که یک نفر به تفکیک قرار است گرفته شود در 7:45 صبح گزارش شد که او با من بود. زنگ مطرح نشده بود تا شیفت بعدی در آمد و در ساعت 8 صبح

Ulises لارا سخنگوی پایتخت دادستانی گفت: تحقیقات مقدماتی پیشنهاد هشت زندان کارگران نیست به دنبال روش ها و در نتیجه اجازه فرار.

Icela رودریگز گفت: زندان مدیر و رئیس امنیتی اخراج شده بود.

بزرگترین نام در میان فراری شد Victor Manuel فلیکس بلتران که تعیین شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده در سال 2015 تحت شخص مهم در میان یکدسته عمل می کنند. تعیین و توصیف او به عنوان “بالا رتبه بندی کارتل سینالوآ قاچاقچی که در عمل از کولیکن و گوادالاخارا.” آن اشاره کرد که او پسر قاچاقچی مواد مخدر ویکتور فلیکس فلیکس که نقل مکان کرد و کوکائین و متمرکز پول برای Joaquin “ال Chapo” Guzman.

مکزیک شهر دادستانی در بیانیه ای گفت که لوئیس فرناندو مزا گنزالز و Yael اسونا ناوارو شد و دو نفر دیگر فراری.

Icela رودریگز گفت: مردان سلولها را کلیک کنید و آنها را از طریق یک نوار کشویی به یک منطقه رایج است. آنها با استفاده از سیم برش برای برش از طریق شمشیربازی در بالای دیوار و رها کردن به یک فضای حیاط زندان. سپس آنها با استفاده از یک نردبان به مقیاس یک دیوار برش از طریق سیم در بالا و رسیدن به یک وسیله نقلیه در طرف دیگر. این خودرو هنوز در زندان امنیت محیط و وقتی که می رفت از طریق محافظت خروج آن باز نمی شود به عنوان مورد نیاز توسط روش.

نگهبانان رانندگی ون به حال سفارشات به حمل و نقل یک زندانی دیگر به بیمارستان و شهرستان دوربین های مدار بسته نشان می دهد که ون رانندگی به بیمارستان. اما آنها نمی گرفتن لحظه ای که در آن زندانیان از ون او گفت:.

فرار آورده تمدید توجه به این موضوع از حقوقی مانور که زندانیان شاغل در ندامتگاه آنها تمایل.

فلیکس بلتران وارد زندان در شهر مکزیک سمت جنوب در Oct. 28, 2017 و منتقل شد به حداکثر امنیت Altiplano زندان در مکزیک, خارجه شش روز بعد — دو سال پس از کارتل سینالوآ رهبر Joaquin “ال Chapo” Guzman فرار آن را از طریق یک تونل.

اما در نوامبر. 9, 2018, یک قاضی فدرال دستور داد که فلیکس بلتران بازگشت به مکزیک زندان شهرستان گفت: Icela رودریگز.

روز پنج شنبه رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به رسمیت شناخته شده که این موضوع از زندانیان مسدود کردن نقل و انتقالات مشکل بود.

“آنها نیاز به نگاه در این موضوع تجدید نظر” لوپز Obrador گفت. “وجود دارد صدها نفر از تجدید نظر مانند آنها نمی خواهید به از نقل مکان به دیگر زندانها زیرا آنها تسلط در داخل و یا ارتباط با خارج است.” او گفت: قوه قضائیه به دنبال آن است.

مکزیک است که در یک بحث داغ بر سر اینکه آیا تغییرات مورد نیاز در اصلاحات قانونی که به امنیت بیشتری را به مظنون است.

مکزیکی دادستان شکایت کرده اند این سیستم بیش از حد ملایم و به بیرون درز نسخه از اصلاحات پیشنهادی شامل کمتر سختگیرانه محدودیت در سوال شواهد.

اما اصلاحات قضایی نیز مجاز زندانیان به پرونده تجدید نظر در برابر انتقال به دیگر زندانها و در سال های اخیر مقامات سرزنش کسانی که درخواست — و قضات که اعطای آنها — برای زندان فرار و مرگبار زندان شورش. باند خطرناک رهبران موفق به کسب دستور دادگاه برای انتقال به رسانه-امنیت زندانها که با خیال راحت نمی تواند آنها را نگه دارید.

این مورد در یک سال 2016 شورش در یک زندان در شمال مکزیک ایالت نوئوو لئون که در آن 49 زندانیان درگذشت.

Nuevo Leon رژیم صهیونیستی است. جیم رودریگز گفت: اصلاحات قضایی داده اند زندانیان توانایی بیشتری برای درخواست انتقال دستورات است که می تواند آنها را ارسال دورتر از زادگاه خود. 2016 شورش گفته شد موجب شده توسط یک عضو بدنام Zetas کارتل مواد مخدر خوان پدرو Zaldivar فریاس که تا به حال با موفقیت جنگیدند به نقل مکان به Topo چیکو و باند رقیب رهبر در زندان بود نیز برنده مشابه درخواست تجدید نظر در برابر انتقال او در جای دیگر.

“در واقع این است که ایجاد درگیری در زندان” رودریگز گفت.

لوپز Obrador و دیگر مقامات نیز با انتقاد از فساد در قوه قضاییه است که همراه با ملایم قوانین و بد مجهز دادستان باید کمک به آزادی مظنون و یا اجازه می دهد آنها را به انتقال به کمتر-secure زندان.

روز چهارشنبه فدرال قضائیه در شورای نظارت بدن اعلام کرد 6 ماه تعلیق از یک قاضی فدرال که در حال بررسي است تقریبا سورئال اتهامات و تخلفات.

شورای گفت قاضی که متهم به کارگیری اعضای خانواده در دادگاه خود از نظر جنسی و اذیت و آزار کارگران را تهدید به کشتن کسی حاضر به استعفا و با استفاده از کارکنان دادگاه به شستن پول و انجام خدمات شخصی مانند پخت و پز و تمیز کردن و رانندگی در اطراف او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>