3.2 میلیون مدعیان بیکاری به عنوان اخراج باقی بماند

اخراج در ادامه به پاره از طریق کشور احاطه بیشتر صنایع حتی به عنوان متحده را در مراحل آزمایشی نسبت به بازگشایی اقتصاد با دولت گزارش روز پنج شنبه که اضافی 3.2 میلیون مدعیان واصل شد هفته گذشته است.

هفتگی برگه کاهش یافته است پس از رسیدن به اوج 6.9 میلیون ادعا می کند در اواخر ماه مارس است اما این تعداد هنوز هم stupefying: بیش از 33 میلیون نفر از مردم پیوست بیکاری رول در هفت هفته. در بسیاری از کشورها بیش از یک چهارم از نیروی کار بیکار است.

اقتصاددانان انتظار دارند که ماهانه شغل گزارش از وزارت کار به دلیل جمعه نشان می دهد که نرخ بیکاری در آوریل 15 درصد و یا بالاتر — افسردگی-دوران سطح. این رقم تقریبا قطعا درک آسیب.

کارگران در رستوران, سفر, مهمان نوازی و خرده فروشی صنایع اولین کسانی بودند که به از دست دادن شغل خود را هنگامی که شیوع مجبور کسب و کار خاموش شدن ناگهانی. اما در هفته های اخیر آورده نمرات از اخراج که تحت تاثیر مهندسین در حال بارگذاری تبلیغات حساب مدیران در Omnicom طراحان در Airbnb و دیگر کارکنان.

“ما هنوز هم از دیدن یک موج عظیم از اخراج مصرف بیش از اقتصاد ایالات متحده گفت:” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است. او در توصیف این آخرین کار ضرر و زیان به عنوان یک “ثانویه موج coronavirus رکود است.”
6

میلیون

33,483,000

5

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

4

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

3

2

رکود اقتصادی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

6

میلیون

33,483,000

5

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

33,483,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

33,483,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

هفت هفته گذشته

5

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

کارشناسان می گویند که این غیر ممکن است برای محاسبه که چگونه بسیاری از مشاغل ممکن است دوباره به عنوان متحده در نظر بلند کردن پناهگاه در محل قوانین.

“ما نمی دانیم که چه طبیعی است که به مانند گفت:” مارتا Gimbel یک اقتصاددان و یک بازار کار متخصص در Schmidt آتی بشردوستانه ابتکار.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک به خصوص آنهایی که ممکن است زنده ماندن در حالی که دیگران هستند به احتمال زیاد برای کار با کاهش ساعت کارکنان. جستجوی کار سایت در واقع گزارش می دهد که پست های پایین و نزدیک به 40 درصد از یک سال پیش.

حال سوال این است که چقدر از اقتصاد سقوط می تواند جبران آمیخته تلاش های در جریان برای احیای روزمره تجارت و چگونه به سرعت.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • بیش از 33 میلیون نفر را در زمینه نرخ بیکاری در گذشته هفت هفته.
  • وال استریت تظاهرات به عنوان سهام اروپا صعود.
  • بریتانیا بانک مرکزی پیش بینی 30 درصد کاهش در فعالیت های اقتصادی است.

در ایندیانا بیش از نیم میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری. اما دولت شروع به شل شدن stay-at-home سفارشات در روز دوشنبه و مقامات می گویند آنها انتظار دارند که بسیاری از رستوران کارگران خواهد بود در میان اولین برای بازگشت به شغل خود.

یوتا آغاز شد بازگشایی کسب و کار روز جمعه گذشته پس از مدعیان پرونده این هفته “ممکن است اولین نشانه از برخی تغییر” بروک پورتر Coles سخنگوی وزارت یوتا نیروی کار و خدمات گفت: در یک ایمیل.

آلاسکا یکی از اولین به آغاز بازگشایی اقتصاد آن اجازه می دهد محدود تجمعات در graduations روز اردوگاه ورزشگاه و سایت های دیگر با شروع در ماه آوریل 24. اما مقامات وجود دارد عصبی در مورد تابستان هنگامی که 86 درصد از این ایالت بازدید کنندگان می رسند بیشتر در کشتی های کروز. چند عمده خطوط کروز لغو سفر به آلاسکا از طریق پایان سال و بسیاری از مشاغل فصلی در حال انتظار نمی رود که برای تحقق.

با اینحال به عنوان محدودیت ها برداشته کارکنان که رد تماس برای بازگشت به کار بدون “علت خوب” را از دست دادن دسترسی به مزایای بیکاری مقامات دولتی گفته اند.

علاوه بر وزن خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس در برخی از گذاشته شدن کارگران که به نام صورت چشم انداز ساخت کمتر از آنها را در بیکاری — از جمله موقت $600 هفتگی مکمل است که به تصویب رسید در سراسیمگی از فدرال قوانین اضطراری.

اعتبار…OK McCausland برای نیویورک تایمز
اعتبار…برت کارلسن برای نیویورک تایمز

میشل Capamaggio, 38, گفت که او و بازگشت به او خرده فروشی در ایالت کارولینای شمالی شهر در روز چهارشنبه برای جلوگیری از قرار دادن در یک برنامه انعطاف پذیر و یا اخراج از دست دادن دسترسی به مزایای. فروشگاه محدود کردن آن باز ساعت پس او درآمد کسری از درآمد او دریافت شده از سوی دولت در حالی که furloughed.

“در واقع من تا به حال برای رفتن به عقب” خانم Capamaggio گفت: بیش از پیام های مستقیم در توییتر در طول 30 دقیقه کار ، “فقط لطمه می زند که من می تواند با ساخت 900 دلار در هفته در خانه اما تنها 500 دلار در هفته کوس لب به لب من در محل کار و قرار دادن خودم در خطر است.”

اکثر آمریکایی ها باقی می ماند مضطرب در مورد بازگشایی با 67 درصد گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود رفتن به یک فروشگاه و 78 درصد گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود غذا خوردن در یک رستوران با توجه به بررسی که واشنگتن پست و دانشگاه مریلند شنبه منتشر شد.

“می خواهم به راهاندازی مجدد اقتصاد خود را اما آنها در حال رفتن به انجام این کار در یک محیط از نرخ بالای بیکاری و کاهش درآمد و ترس” آقای Daco از اقتصاد آکسفورد گفت. “این موضوع گفت:” هی بیرون رفتن و صرف.’ این ماده از مردم که قادر و مایل به.”

او گفت: بسیاری از کسانی که موفق به ماندن در یک حقوق و دستمزد به حال درآمد پایین. بسیاری از شرکت ها برنامه ریزی شده آنها را به کار پاره وقت, کاهش دستمزد یا حقوق معوق. دیگران در حال آزمایش با کار های.

هنوز هم وجود دارد کارگران مشتاق به بازگشت به شغل خود.

نیکی Koutsoumbas, 19 به دست آورده بیشتر از کمک های دولتی در ماه آوریل نسبت به او در ماه به طور متوسط مشغول به کار در یک فروشگاه دوربین در لاس وگاس دریافت 700 دلار در هفته در مزایای بیکاری و 1200 $در محرک پول از I. R. S. است که به کمک پد خود را پس انداز که او امیدوار است به استفاده از به حرکت در خارج از خانه پدر و مادر.

“من فکر کردم در مورد پول — آن عبور ذهن من,” او گفت: زمانی که فروشگاه او خواست برای بازگشت این هفته است. “اما من می خواهم زندگی را به بازگشت به حالت عادی به رفتن به محل کار بود احاطه شده توسط همکاران من به چیزی برای انجام.”

اعتبار…جو Buglewicz برای نیویورک تایمز

اما حتی به عنوان افرادی مانند خانم Koutsoumbas سرمایه به نیروی کار مدعیان ریختن نگه دارید. بیکاری دفاتر درهم به استخدام کارگران بیشتر و ارتقاء کامپیوتر و اضافه کردن تماس مراکز, اما هنوز هم به فرآیند له. متقاضیان شکایت آنها فقط مشکل وارد شدن به سیستم است. بسیاری از کسانی که در زمینه موفقیت برای منافع می گویند وجود دارد شکاف در پرداخت های خود را حتی اگر آنها گواهی خود را از وضعیت بیکاری در هر هفته.

چک نیز در آینده.

الکساندر Talley, 28, زمینه برای مزایای بیکاری تقریبا هشت ماه پیش بلافاصله پس از او furloughed در مارس 13 از خدمت کار در یک high-end رستوران در پالم بیچ گاردنز فلوریدا. او موفق به دریافت هیچ چیز تا آوریل 28, زمانی که $1,300 در عطف به ماسبق پرداخت از وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی به نظر می رسد در حساب بانکی خود را.

تا کنون تنها 43 درصد از بیش از یک میلیون floridians تماس با تشکیل پرونده تایید ادعای شروع به دریافت مزایای.

“این کاملا وحشتناک” آقای Talley گفت: پر کردن خود را ادعا می کنند و در انتظار پرداخت. او نیست که در یک لپ تاپ تا او تا به حال انجام مراحل بر روی آی فون خود را. اغلب او گفت که او احساس از دست داد. “تنها اطلاعات من قادر به پیدا کردن برای نگه داشتن خودم از رفتن کاملا دیوانه بود Twitter و Facebook.”

او شروع به دریافت هفتگی $600 فدرال مکمل در هفته گذشته.

خود را صاحبخانه تهدید برای پایان دادن به خود را ماه به ماه اجاره پس از او و شریک زندگی خود را در آن زمان قادر به پرداخت تنها بخشی از آوریل اجاره بنابراین آقای Talley پدر در پا با بقیه. پدر و مادر خود را فرستاده اند آمازون و Publix کارت هدیه و پول نقد و او به استفاده از مواد غذایی جالب از برنج و ماکارونی. چند هفته پیش او را امضا کرد تا برای مواد غذایی تمبر.

“ما زندگی نمیکنیم لوکس اسراف در شیوه زندگی هر وسیله اما ما مراقبت از صورت حساب های ما و ما را از یخچال پر” آقای Talley گفت. “ما از این که فورا نمی دانستند که در آن درآمد ما از آینده است.”

نگه داشتن ساکنان خود را شناور در حالی که اقتصاد تعطیل است قرار دادن فشار زیادی بر متحده است. نه از جمله کالیفرنیا و ایلینویز نیویورک و اوهایو و تگزاس گرفته شده از سوی دولت فدرال به خود را تقویت بیمه بیکاری وجوه سپرده. در پی رکود اقتصادی گذشته, 36 متحده مجبور به قرض گرفتن 40 میلیارد دلار.

“متحده قادر خواهد بود به این پرداخت اما صرف خواهد شد بسیاری از سال پرداخت این بدهی گفت:” جارد Walczak مدیر دولت سیاست های مالیاتی در مالیات بر پایه و اساس است. “کارفرمایان در حال رفتن به مجبور به پرداخت مالیات های بالاتر در آینده” به بازپرداخت آن بدهی است که می تواند کشیدن در طول بهبودی او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im