$279 روز: موفق باشید پیدا کردن ارزان اجاره ماشین در N. Y. C.

برای نزدیک به چهار ماه طول مستند نیویورک شده اند محدود به معروف تنگ, آپارتمان, مقابل stoops است که در خدمت به عنوان مرکز زندگی اجتماعی و یک تعداد انگشت شماری از پارک ها که اغلب سرریز با مردم است.

در حال حاضر نیویورکی از جان گذشته برای فرار از این شهر اما با احتیاط از سفر با هواپیما یا قطار در حال reimagining تعطیلات تابستان خود را و تبدیل به اجاره اتومبیل در تعداد رکورد.

در ماه ژوئن اجاره اتومبیل رزرو و در شهر نیویورک در Priceline یک هتل و اجاره اتومبیل وب سایت رزرو شروع به پریدن کرد تا 73 درصد در مکان اجاره به استثنای فرودگاه در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در کایاک یک سفر سایت تقاضا برای اجاره رسید و حتی بالاتر: در ماه مه به عنوان شهر وارد سومین ماه از مستند, اجاره اتومبیل جستجوهای شد تا 56 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در ماه ژوئن آنها مشخصی 98 درصد است.

این افزایش تقاضا باعث شده است که یک افزایش شدید در قیمت ها به عنوان شرکت های اجاره خودرو تقلا خود را به ارسال موجود ناوگان به شهر بازتابی از یک بیماری همه گیر ناشی از تغییر در صنعت سفر نسبت به سفر خودرو بیش مشترک حمل و نقل مانند هواپیما و قطار. این روند رهبران صنعت انتظار می رود به آخرین ماه اگر نه سال است.

“این یک تغییر عظیم در رفتار مصرف کننده گفت:” استیو Hafner مدیر اجرایی قایق پارویی اسکیموها. “برای شهرهای بزرگ است که روند در حال رفتن به عقب به خودی خود وجود ندارد و یک تغییر بزرگ در بهداشت عمومی متریک.”

اجاره اتومبیل فقط در یک لیست در حال رشد از همه گیر ناشی از کمبود در همه چیز از دوچرخه به حوله کاغذی و بالای سطح زمین استخر که آمریکایی ها تبدیل شده اند به آنها به عنوان انطباق با محدود تر زندگی است.

اما بر خلاف برخی از کسانی که در مورد که اساسا ناپدید شده از فروشگاه ها برای هفته ها یا ماه ها در یک زمان نیویورکی هنوز هم می تواند پیدا کردن اجاره اتومبیل اگر آنها را رزرو هفته پیش و در یک مقدار تندتر قیمت.

ایزابلا Kahle, 25, محصول مدیر بازار زندگی می کند که در پایین سمت شرق منهتن کاربردی برای Zipcar, ماشین های برنامه پس از یک weekslong جستجو برای اجاره به استفاده از برای یک سفر شمال ایالت به خانه او رزرو کرده بود.

اعتبار…علامت Lennihan/آسوشیتد پرس

او جستجوها نشان داد چهار روز اجاره برای حدود $900 — آنچه در اطراف او و دوستان او تا به حال پرداخت شده برای 12 نفر خانه تعطیلات آخر هفته.

“حتی اگر شما تقسیم آن با دوستان که خیلی بیشتر از من برنامه ریزی شده برای,” او گفت:.

در حالی که تقاضا در نیویورک که در آن 54 درصد از خانواده های ماشین را که موجی دیگر شهرهای بزرگ نیز دیده می شود را افزایش می دهد. در شیکاگو و واشنگتن اجاره اتومبیل جستجوها در کایاک شد تا حدود 30 درصد در ماه ژوئن.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • دولت و رهبران محلی موضوع گریم هشدار به آمریکا در مورد خرد سوابق و مرگ و میر افزایش یابد.
  • جایی که آمریکایی ها با پوشیدن ماسک? بررسی نقشه ما.
  • هند بازدید یک میلیون نفر در یک موج است که مجبور به بازگشت به مستندات.

هنوز هم در جاهای دیگر که در آن مالکیت اتومبیل گسترده تر است, اجاره, هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به قبل از همه گیر سطح: در بوستون, اجاره, جستجوها در کایاک تا به حال کاهش یافته است 15 درصد در ماه ژوئن در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته. در لس آنجلس بودند 38 درصد کاهش یافت.

در پاسخ اجاره خودرو شرکت clambered به ارسال خود را در دسترس خودرو به نیویورک و به دنبال دلسرد کردن یک راه سفر را که ماشین از ناوگان خود را در خارج از شهر است.

جای تعجب نیست که قیمت برای اجاره در نیویورک — در حال حاضر گران ترین شهر عمده آمریکا که در آن به اجاره خودرو — افزایش یافته است و حتی بیشتر.

قیمت متوسط برای یک روز اجاره در شهر نیویورک در ماه ژوئن اتحاد ماند در اطراف $279 — 12 درصد افزایش از زمان مشابه سال گذشته 25 درصد افزایش نسبت به میانگین قیمت ها در ماه فوریه قبل از همه گیر با توجه به Thinknum جایگزین داده های تجزیه و تحلیل داده های شرکت.

مقایسه میانگین روزانه قیمت ها را برای یک روز اجاره ماند حدود 210 در بوستون 185 دلار در شیکاگو و 160 $در واشنگتن در ماه ژوئن.

افزایش قیمت را در بسیاری از نیویورکی — برای آنها رزرو اجاره اتومبیل بود یک بار یک چاره اندیشی موقت از برنامه ریزی تعطیلات — با تعجب.

کریستین Serdjenian یک مادر از سه زندگی می کند که در آستوریا ملکه و شوهرش شروع به دنبال اجاره خودرو در ماه گذشته به صورت سالانه خود را به ساحل سفر اما نمی تواند پیدا کردن یک هفته ای اجاره اتومبیل است که می تواند مناسب فرزندان او را سه صندلی ماشین برای زیر $1000 تا بیش از دو برابر آنچه آنها پرداخت شده در سال گذشته است.

“من می خواهم که در نظر گرفته شده در این هتل هزینه بزرگ,” او گفت:. “هنگامی که شما رزرو شده است که پس از آن شما فکر می کنم من ماشین.’ اما در حال حاضر این خودرو هزینه شده است اضافه کرد.”

حتی پیدا کردن اتومبیل های موجود بسیار کمتر از یکی از مقرون به صرفه — تبدیل شده است به چالش کشیدن. زیپ کار شده است به فروش می رسد اجاره اتومبیل تقریبا هر آخر هفته در شهر نیویورک پس از پایان ماه مه. این شرکت نیز دیده می شود 70 درصد بیشتر اعضای اعمال می شود به استفاده از خدمات خود را از آغاز ماه ژوئن تا اوایل ماه جولای نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

کارشناسان صنعت باید خواست مشتریان برای رزرو خودرو نیز پیش از سفر خود را و به دنبال اجاره در فرودگاه که در آن کسب و کار از مسافران خطوط هوایی کاهش یافته و یا اجاره مکان های خارج از شهر در کانکتیکات و نیوجرسی.

اما قیمت ها احتمالا بالا باقی می ماند تا زمانی که شرکت های اجاره خودرو به طور کامل بهبود می یابند از سقوط اقتصادی آنها فرو در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر که مستند سفارشات متوقف سفر و تقاضا کاهش یافت. در آوریل اجاره اتومبیل در کایاک کاهش یافته و 74 درصد در سراسر کشور و 32 درصد در شهر نیویورک است.

در پاسخ بسیاری از شرکت های اجاره شروع پیرایش ناوگان خود را هر چند بسیاری از تلاش برای فروش اتومبیل خود را برای انتظار خود را با ارزش های بلندی رکود اقتصادی کوبیده بازار خودرو استفاده می شود. هرتز یکی از بزرگترین شرکت های اجاره خودرو در جهان برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مه.

“این طوفان کامل برای کسب و کار اجاره زیرا نه تنها وجود دارد یک falloff در حجم معامله اما در همان زمان در بازار خودرو شد cratering” گفت: Neil آبرامز جمهور از آبرامز مشاور که دارای تخصص در اجاره اتومبیل میباشد. “من شده است در کسب و کار از آنجا که 1970s من دیده ام بسیاری از چرخه و یو پی اس و فراز زندگی. من هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این.”

حتی در حال حاضر با وجود افزایش تقاضا در برخی از شهرهای بزرگ این صنعت است که فقط شروع به بهبود می یابند: در جستجو برای اجاره خودرو در کایاک در سراسر کشور بودند و هنوز هم با 34 درصد در مقایسه با سال گذشته پیشی گرفته و در سال گذشته جستجوهای فقط 1 درصد در ماه ژوئن.

هنوز هم بسیاری از کارشناسان صنعت انتظار تغییر جهت اجاره خودرو به همچنان به رشد به عنوان بهداشت عمومی نگرانی ها در مورد سفر با هواپیما یا قطار معطل باعث بسیاری از ساکنان شهرستان از جان گذشته برای فرار یک نسخه محدود از زندگی شهری به ضربه جاده ها است.

R. V. اجاره شرکت گزارش افزایش بزرگ در رزرو در این تابستان به عنوان افرادی که به دنبال جلوگیری از هتل سوار بر R. V. تعطیلات به جای.

بررسی های اخیر توسط Expedia یافت که 85 درصد از مسافران آمریکایی شد و به احتمال زیاد به یک سفر جاده ای در این تابستان; جستجوهای مربوط به مسافرت داخلی به خصوص به اتحادیه اروپا منع گردشگران آمریکایی بودند تا 10 درصد در ماه ژوئن در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

مردم نیز اجاره اتومبیل برای مدت زمان طولانی نشان می دهد اتومبیل در حال تبدیل شدن به حالت اصلی حمل و نقل تسهیل کل تعطیلات کارشناسان می گویند.

در Expedia, متوسط اجاره خودرو در دوره بین ماه های آوریل و ژوئن افزایش 15 درصد در سراسر کشور و 30 درصد در نیویورک است. به طور مشابه در Priceline کل روز اجاره اتومبیل برداشت از اجاره مکان به استثنای فرودگاه مشخصی 62 درصد در ماه ژوئن در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

اما تا زمانی که قیمت بالای آنها و چشم انداز این بیماری همه گیر rebounding در نیویورک باقی مانده است برخی از مردم در حال فکر کردن در مورد خرید اتومبیل برای جلوگیری از نصب هزینه های اجاره.

لوئیس گونزالس, 41, یک استاد شیمی در دانشگاه شهر نیویورک صرف روز در جستجوی آنلاین و چک کردن در با شرکت اجاره مکان در شهرستان نیوجرسی و هابوکن برای یک ماشین اجاره برای تعطیلات آخر هفته تنها برای پیدا کردن قیمت دو برابر آنچه او عادت کرده بود به پرداخت.

در حال حاضر او و همسرش با توجه به خرید یک ماشین برای جلوگیری از اجاره و بیشتر به راحتی فرار برای آخر هفته.

“ما کار کرده اند از خانه من و همسرم که از مارس 12, و ما بسیار سخت با مستند” آقای گونزالس گفت. “گاهی اوقات شما نیاز به فرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im