239 کارشناسان با 1 ادعا می کنند: Coronavirus است هوابرد

Coronavirus پیدا کردن قربانیان جدید در سراسر جهان در کافه ها و رستوران ها و ادارات و بازار و قمار و ظهور ترسناک خوشه از عفونت که به طور فزاینده ای تایید آنچه که بسیاری از دانشمندان شده است گفت: برای ماه: این ویروس همچنان در هوا در داخل خانه آلوده کسانی که در این نزدیکی هست.

اگر هوابرد انتقال یک عامل مهم در این بیماری همه گیر به خصوص در فضاهای شلوغ با تهویه ضعیف عواقب برای مهار خواهد بود. ماسک ممکن است مورد نیاز در داخل خانه و حتی در اجتماعی از راه دور تنظیمات. کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است نیاز N95 ماسک که فیلتر کردن حتی کوچکترین قطرات تنفسی به عنوان آنها را برای مراقبت از coronavirus بیماران.

سیستم های تهویه در مدارس و خانه های سالمندان خوابگاه و کسب و کار ممکن است نیاز به حداقل رساندن تیراژ هوا و قدرتمند اضافه کردن فیلتر جدید. چراغ اشعه ماوراء بنفش ممکن است نیاز به کشتن ویروسی ذرات شناور در قطرات کوچک در داخل خانه.

سازمان بهداشت جهانی به مدت طولانی برگزار شد که coronavirus گسترش است در درجه اول توسط قطرات تنفسی بزرگ که پس از اخراج توسط افراد آلوده در سرفه و عطسه به سرعت سقوط به طبقه.

اما در نامه سرگشاده ای به W. H. O. 239 دانشمندان در 32 کشور مشخص شده اند شواهد نشان می دهد که ذرات کوچکتر می تواند مردم آلوده و تماس با آژانس تجدید نظر توصیه های آن است. این پژوهشگران به انتشار نامه خود را در یک مجله علمی در هفته آینده.

حتی در آخرین به روز رسانی در coronavirus منتشر شد ژوئن 29, W. H. O. گفت: airborne انتقال این ویروس ممکن است تنها پس از پزشکی است که برای تولید ذرات معلق در هوا و یا قطرات کوچکتر از 5 میکرون. (یک میکرون برابر با یک میلیونیوم یک متر است.)

تهویه مناسب و N95 ماسک از نگرانی تنها در آن شرایط با توجه به W. H. O. جای خود را کنترل عفونت راهنمایی قبل و در طول این همه گیر به شدت ترویج اهمیت شستن دست ها به عنوان پیشگیری اولیه استراتژی حتی اگر شواهد محدودی برای انتقال این ویروس از سطوح. (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر می گوید سطوح به احتمال زیاد به بازی تنها یک نقش کوچک.)

دکتر Benedetta Allegranzi این W. H. O. فنی سرب در کنترل عفونت گفت: مدارک و شواهد برای گسترش ویروس از طریق هوا بود باورنکردنی بود.

“به خصوص در چند ماه گذشته ما بوده است بیان کرد: چندین بار است که ما در نظر هوابرد انتقال به عنوان امکان پذیر است اما قطعا پشتیبانی نمی جامد و یا حتی پاک کردن شواهد” او گفت:. “قوی وجود دارد بحث در این است.”

اما مصاحبه با نزدیک به 20 دانشمندان — از جمله ده W. H. O. مشاوران و چند تن از اعضای این کمیته که گردد ارشاد و ایمیل های داخلی رنگ یک عکس از یک سازمان است که با وجود نیت خوب است با علم است.

آیا انجام شده در بالاترین نقطهء کشتی توسط قطرات بزرگ که زوم از طریق هوا پس از یک عطسه یا بسیار کوچکتر بازدم قطرات است که ممکن است سرش طول یک اتاق این کارشناسان گفت: coronavirus است منتقله از طریق هوا و می تواند آلوده مردم هنگامی که استنشاق.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • با عفونت های کوهنوردی بسیاری چهارم جولای جشن ها خاموش هستند. اما نه در سی
  • به عنوان هوستون بیمارستان در نزدیکی ظرفیت آنها احساس پژواک از شهر نیویورک است.
  • دولت های محلی در سخت ضربه متحده در نظر گرفتن هدف در تازه محدودیت های تحمیل شده.

بسیاری از این کارشناسان همدردی با W. H. O. رشد نمونه کارها و کاهش بودجه و با اشاره به مشکل سیاسی در روابط این مدیریت به خصوص با ایالات متحده و چین است. آنها را ستایش W. H. O. کارکنان برای برگزاری جلسات روزانه و خستگی ناپذیر در پاسخ به سوال در مورد این بیماری همه گیر.

اما عفونت پیشگیری و کنترل کمیته کارشناسان گفت: موظف است با سفت و سخت و بیش از حد از حد دارودرمانی شده ایم مشاهده شواهد علمی است که آهسته و ریسک گریز در به روز رسانی آن هدایت و اجازه می دهد تا چند محافظه کار صدا برای فریاد کردن مخالفان است.

“آنها می میرند دفاع از نظر خود گفت:” یکی از دیرینه W. H. O. مشاور که نمیخواستند به شناسایی دلیل او را از ادامه کار برای سازمان است. حتی خود حامیان سرسخت گفت: این کمیته باید به تنوع تخصص خود و استراحت خود را معیار برای اثبات, به خصوص در یک حرکت سریع شیوع.

“من نا امید در مورد مسائل مربوط به جریان هوا و اندازه ذرات کاملا” گفت: Mary-Louise McLaws یک عضو کمیته و اپیدمیولوژی در دانشگاه نیو ساوت ولز در سیدنی.

“اگر ما شروع به بازبینی انفجار ما را به آماده شود برای تغییر بسیاری از آنچه که ما انجام,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را یک ایده خوب, ایده بسیار خوبی است اما این باعث خواهد شد عظیم دچار طریق کنترل عفونت در جامعه است.”

در اوایل ماه آوریل یک گروه از 36 کارشناسان بر کیفیت هوا و ذرات معلق در هوا خواست W. H. O. در نظر گرفتن شواهد رو به رشد در هوابرد انتقال coronavirus. آژانس در پاسخ بی درنگ تماس لیدیا Morawska گروه رهبر و دیرین W. H. O. مشاور به ترتیب یک جلسه.

اما بحث شد و تحت سلطه چند کارشناسان که از حامیان ثابت قدم از شستن دست و احساس آن باید تاکید کرد بیش از ذرات معلق در هوا با توجه به برخی از شرکت کنندگان و کمیته مشاوره بدون تغییر باقی مانده است.

دکتر Morawska و دیگران با اشاره به حوادث مختلف که نشان می دهد هوابرد انتقال این ویروس به ویژه در تهویه ضعیف و شلوغ فضاهای داخلی. آنها گفت: W. H. O. بود از ساختن یک تمایز مصنوعی ریز ذرات معلق در هوا و قطرات بزرگتر حتی اگر افراد آلوده تولید هر دو.

“ما شناخته شده پس از سال 1946 که سرفه و صحبت کردن در تولید ذرات معلق در هوا گفت:” Linsey Marr, یک کارشناس در برنامه انتقال ویروس در ویرجینیا.

دانشمندان نتوانسته اند به رشد coronavirus از ذرات معلق در هوا در آزمایشگاه است. اما این بدان معنا نیست که ذرات معلق در هوا هستند عفونی دکتر Marr گفت: بسیاری از نمونه ها در این آزمایش آمده اند از بیمارستان اتاق با جریان هوا خوب خواهد بود که رقیق ویروسی سطوح.

در اکثر ساختمان های او گفت: “هوا-نرخ ارز است که معمولا بسیار پایین تر اجازه می دهد ویروس به تجمع در هوا و در برخواهد داشت خطر بیشتر است.”

W. H. O. نیز با تکیه بر یک مورخ تعریف هوابرد انتقال دکتر Marr گفت. آژانس معتقد است که یک برنامه پاتوژن مانند سرخک ویروس بسیار عفونی و به سفر در مسافت های طولانی.

مردم به طور کلی “فکر می کنم و بحث در مورد برنامه انتقال عمیقا ابلهانه گفت:” لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

“ما باید به این مفهوم که برنامه انتقال معنی قطرات معلق در هوا قادر به آلوده کردن شما چند ساعت بعد, پایین خیابان دست خوش پیشامد میشه از طریق نامه جعبه و پیدا کردن راه خود را به خانه همه جا” دکتر Hanage گفت.

اعتبار…استخر عکس توسط فابریس Coffrini

کارشناسان معتقدند که coronavirus می کند که راه رفتار. دکتر Marr و دیگران گفت: coronavirus به نظر می رسید بیشتر عفونی زمانی که افراد در تماس طولانی مدت در محدوده نزدیک به خصوص در داخل خانه و حتی بیشتر از آن در superspreader حوادث — دقیقا همان چیزی است دانشمندان انتظار می رود از آئروسل انتقال است.

W. H. O. پیدا کرده است خود را در تقابل با گروه از دانشمندان بیش از یک بار در طول این بیماری همه گیر.

آژانس عقب مانده ترین کشورهای عضو آن در حمایت پوشش صورت برای مردم است. در حالی که دیگر سازمان ها از جمله C. D. C., طولانی از اذعان به اهمیت انتقال توسط افراد بدون علائم W. H. O. هنوز هم مدعی است که بدون علامت انتقال نادر است.

“در سطح کشور بسیاری از W. H. O. کادر فنی در حال خاراندن سر خود را,” گفت: یک مشاور در یک دفتر منطقه ای در آسیای جنوب شرقی که نمیخواستند برای شناسایی شود چرا که او نگران از دست دادن قرارداد خود را. “این است که به ما اعتبار.”

مشاور به یاد می آورد که W. H. O. کارکنان در کشور خود بودند و فقط به آنهایی که بدون ماسک پس از دولت وجود دارد و تایید آنها.

بسیاری از کارشناسان گفت: W. H. O. باید در آغوش برخی از آنچه به نام “پیشگیرانه اصل” و دیگران به نام “نیازها و ارزش ها” — این ایده که حتی بدون شواهد قطعی, این آژانس باید فرض کنیم بدترین ویروس حس مشترک اعمال می شود و توصیه بهترین حفاظت ممکن است.

“وجود دارد هیچ اثبات بی چون و چرا که SARS-CoV-2 سفر و یا منتقل شده است به طور قابل توجهی توسط ذرات معلق در هوا وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که آن را نمی,” دکتر گفت: Trish Greenhalgh یک پزشک مراقبت های اولیه در دانشگاه آکسفورد در انگلستان است.

“بنابراین در حال حاضر ما باید برای تصمیم گیری در مواجهه با عدم اطمینان و خوبی آن را به یک فاجعه تصمیم اگر ما آن را به اشتباه” او گفت:. “پس چرا فقط برای چند هفته فقط در مورد؟”

پس از همه, W. H. O. به نظر می رسد حاضر به قبول بدون شواهد زیادی این ایده که این ویروس ممکن است منتقل می شود از سطوح او و دیگر محققان اشاره کرد و حتی به سلامت دیگر سازمان های پا به عقب با تاکید بر این مسیر است.

“من با شما موافقم که fomite انتقال به طور مستقیم نشان داد برای این ویروس” دکتر Allegranzi این W. H. O. فنی سرب در کنترل عفونت در اشاره به اشیاء که ممکن است عفونی. “اما آن را به خوبی شناخته شده است که دیگر coronaviruses و ویروس های تنفسی منتقل می شوند و نشان داده شود انتقال توسط تماس با fomite.”

این سازمان همچنین باید با در نظر گرفتن نیازهای همه خود را عضو سازمان ملل از جمله کسانی که با منابع محدود و مطمئن شوید که توصیه های خود را در حال خو “در دسترس بودن امکان انطباق منابع, پیامدهای,” او گفت:.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

ذرات معلق در هوا ممکن است برخی از محدود نقش مهمی در گسترش این ویروس دکتر گفت: Paul Hunter عضو پیشگیری از عفونت کمیته و استاد پزشکی در دانشگاه ایست آنجلیا در انگلستان.

اما اگر W. H. O. بودند به فشار به صورت جدی اقدامات کنترلی در صورت عدم اثبات بیمارستان در پایین و کشورهای با درآمد متوسط ممکن است مجبور به منحرف کردن منابع کمیاب را از دیگر برنامه های مهم.

“این تعادل است که یک سازمان مانند W. H. O. است برای رسیدن به” او گفت:. “این ساده ترین چیز در جهان به بگو ما رو به دنبال احتیاطی اصل” و چشم پوشی از هزینه های فرصت از آن است.”

در مصاحبه دانشمندان دیگر با انتقاد از این دیدگاه به عنوان پدرسالار. “”ما در حال رفتن به می گویند آنچه که ما واقعا فکر می کنم از آنجا که ما فکر می کنم شما نمی توانید به مقابله با آن ؟ من فکر نمی کنم که درست است” گفت: همین میلتون آئروسل متخصص در دانشگاه مریلند است.

حتی پارچه ماسک, اگر فرسوده توسط هر کس می تواند به طور قابل توجهی کاهش انتقال و W. H. O. باید بگویم او اضافه شده است.

چند تن از کارشناسان با انتقاد از این W. H. O. پیام را در سراسر همه گیر و گفت: کارکنان به نظر می رسد به جایزه علمی چشم انداز بیش از وضوح.

“آنچه به شما می گویند طراحی شده است برای کمک به مردم در درک ماهیت یک مشکل بهداشت عمومی گفت:” دکتر ویلیام Aldis یک دیرین W. H. O. همکار مستقر در تایلند است. “که متفاوت از نظر علمی توصیف یک بیماری و یا یک ویروس است.”

W. H. O. تمایل به توصیف “فقدان شواهد به عنوان شواهد از عدم حضور” دکتر Aldis اضافه شده است. در ماه آوریل برای مثال W. H. O. گفت: “در حال حاضر هیچ شواهدی وجود دارد که افرادی که از بهبود Covid-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

این بیانیه در نظر گرفته شده برای نشان دادن عدم قطعیت اما تعبیر دامن زده ناخرسندی در میان مردم به دست آورده و در سوئیس از چند تن از کارشناسان و روزنامه نگاران. W. H. O. بعد از رفت و برگشت آن ،

در کمتر عمومی نمونه W. H. O. وجود دارد گفت: “هیچ شواهد نشان می دهد” که مردم با H. I. V. بودند در معرض خطر از coronavirus. پس از یوسف آمون دیرین W. H. O. دانشیار و مدیر بهداشت جهانی در دانشگاه درکسل در فیلادلفیا با اشاره به این که تعبیر شد گمراه کننده W. H. O. تغییر آن را به می گویند سطح خطر بود “ناشناخته است.”

اما W. H. O. کارکنان و برخی از اعضا گفت: منتقدان را به خود کمیته های اعتباری به اندازه کافی.

“کسانی که ممکن است نا امید ممکن است آگاه از چه W. H. O. کمیته کارشناس کار می کنند و کار می کنند به آرامی و به عمد” دکتر McLaws گفت.

دکتر Soumya Swaminathan این W. H. O. ارشد دانشمند گفت: آژانس کارکنان در تلاش بودند به ارزیابی جدید شواهد علمی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است اما بدون به خطر انداختن کیفیت خود را بررسی کنید. او اضافه کرد که این سازمان سعی خواهد کرد به گسترش کمیته های’ تخصص و ارتباطات به مطمئن شوید که هر کس شنیده است.

“ما آن را به طور جدی هنگامی که روزنامه نگاران و یا دانشمندان و یا هر چالش می کشد ما را و می گویند ما می توانید انجام دهید بهتر از این,” او گفت:. “ما قطعا می خواهید انجام دهید بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im