2020 انتخابات زنده به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور که آیا به تاخیر انداختن انتخابات چیزی است که او نمی تواند از نظر قانونی انجام

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا حمله به پست الکترونیکی-در آراء شناور ‘تاخیر’ در انتخابات.
  • رئیس جمهور در غیاب, John Lewis, مراسم تشییع جنازه: نه تعجب و بخشی از یک سنت است.
  • اوباما رها خود را جانشین بخش خصوصی به عنوان او را افزایش می دهد انبوهی از پول نقد برای بایدن.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن بر نژادپرستانه ترس از حومه شهر تحت محاصره او به عنوان دادگاه سفید رای دهندگان.
  • چرا رئیس جمهور بلانت تجدید نظر به حومه رای دهندگان ممکن است کار نمی کند.
  • بلومبرگ تفنگ گروه کنترل خواهد شد و نسخه جدید تبلیغات در راستای Latinos در نوسان متحده است.
  • به عنوان Covid-19 شد قرمز-دولت مشکل بیش از حد, چگونه نگرش را تغییر دهید ؟
اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا حمله به پست الکترونیکی-در آراء شناور ‘تاخیر’ در انتخابات.

پس از همه گیر شروع دموکرات ها باید ترسید که رئیس جمهور تهمت به دنبال لغو یا به تعویق انداختن نوامبر حکایت دارد. در روز پنج شنبه برای اولین بار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر پیشنهاد رای گیری به تعویق افتاد “تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای” چیزی که او نمی تواند از نظر قانونی انجام دهد.

حتی برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد تاخیر در انتخابات فوق العاده ای نقض ریاست جمهوری ادب است که افزایش شانس که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود هسته حامیان را قبول نمی کند مشروعیت انتخابات باید او دست به معاون سابق رئیس جمهور آمده است.

“با جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری (نه رای گیری غایب است خوب) 2020 خواهد بود که نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” آقای ترامپ نوشت. “این خواهد بود که یک خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا. تاخیر انتخابات تا زمانی که مردم می توانند به درستی امن و با خیال راحت رای???”

در حالی که کاخ سفید رسما تکذیب کرد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ علاقه ای به تغییر تاریخ انتخابات از نوامبر. 3 برخی از متحدان خود و دستیاران باید در مناسبت شناور امکان.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و قدرت به طور یک جانبه تغییر تاریخ انتخابات است که توسط قانون فدرال است. پیشنهاد او می آید همانطور که نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی به مراتب پشت سر آقای بایدن در نظرسنجی از تقریبا تمام کلید میدان نبرد متحده است. و آقای تهمت ادعا می کنند که ایمیل رای گیری منجر به نادرست می شمارد و یا تقلب غلط است.

اما رئیس جمهور پایدار حملات در پست الکترونیکی رای گیری همراه با دموکراتیک تلاش برای تشویق بیشتر از رای دهندگان خود را به درخواست و ارسال غیابی توسط پست الکترونیکی منجر به یک دمکراتیک استفاده در پست الکترونیکی رای گیری. در مارس لیبرال نامزد ایالتی ویسکانسین دادگاه عالی نژاد انجام شده حدود 10 درصد بهتر است در برگه های رای بازیگران طریق پست تر از او در روز انتخابات با توجه به نیویورک تایمز و تحلیل می گرداند.

در انتخابات مقدماتی ایالات متحده که خود را تغییر انتخابات تا حد زیادی به این پست دیدم به مراتب بزرگتر از رأي دهندگان از انجام متحده برگزار شد که مسابقات خود را در درجه اول در فرد است. در مونتانا که ارسال برگه های رای برای هر ثبت نام رای دهندگان در کشور 63 درصد از رای دهندگان ثبت شده بازیگران آراء بالاترین درصد در کشور با توجه به ملی رای دادن در صفحه اصلی موسسه است که به تشویق رای گیری از طریق پست. هفت نفر از نه کمترین میزان مشارکت متحده برگزار می شود مسابقات در درجه اول در فرد موسسه در بر داشت.

رئیس جمهور در غیاب, John Lewis, مراسم تشییع جنازه: نه تعجب و بخشی از یک سنت است.

اعتبار…نیکول Craine برای نیویورک تایمز

زمانی که مراسم تشییع جنازه برای نماینده John Lewis برگزار می شود در روز پنج شنبه او خواهد بود eulogized توسط رئیس جمهور باراک اوباما. یکی دیگر از رئیس جمهور سابق بیل کلینتون نیز صحبت می کنند در این سرویس در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا با توجه به یک دستیار. و یک سوم جورج دبلیو بوش نیز انتظار می رود برای حضور در.

تنها زندگی سابق رئیس جمهور که نمی خواهد در این است که جیمی کارتر 95 که همراه همسرش, Rosalynn “آیا سفر این روز و در حال ارسال پیام تسلیت در نوشتن” یک سخنگوی گفت: پنج شنبه.

اما آقای ترامپ که کاهش یافته است به بازدید از کاپیتول ساختمان مدور که در آن آقای لوئیس در بدن دراز کشیده بود در دولت نمی خواهد وجود داشته باشد یا نه. غیبت او نیست; اگر هر چیزی تحسین از آقای لوئیس مادام العمر مبارزه برای حقوق سیاه و سفید از مردم برای حق رای و برای او آرزوی مردم را “خوب مشکل” پیدا عدم حضور و استقبال کردند.

آقای Lewis, یک, حقوق مدنی, آیکون که نشان آتلانتا در کنگره برای بیش از سه دهه درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 در میان ملی حساب بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. در این هفته او اولین سیاه مجلس به دروغ در دولت در گنبد ساختمان کنگره ایالات متحده.

او را مشاهده کنید نیویورک تایمز op-ed قبل از مرگ او منتشر شود در روز تشییع جنازه او. “اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا معتقدم که,” او نوشت. “در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.”

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن رمپ تا حمله به پست الکترونیکی-در آراء شناور ‘تاخیر’ در انتخابات.
  • رئیس جمهور در غیاب, John Lewis, مراسم تشییع جنازه: نه تعجب و بخشی از یک سنت است.
  • اوباما رها خود را جانشین بخش خصوصی به عنوان او را افزایش می دهد انبوهی از پول نقد برای بایدن.

آقای تهمت اجتناب از جشن های با مشخصات بالا و ارقام که از او انتقاد علنی در حال تبدیل شدن به خود سنت.

برای دومین بار در مدت خود را به عنوان بسیاری از واشنگتن دی سی و مردم در سراسر کشور را غصه دار برای بزرگتر-از-زندگی شکل عمومی آقای ترامپ ایستاده بود از هم جدا در سرپیچی. آن است که یادآور آقای تهمت عملکرد زمانی که سناتور جان مک کین جمهوری خواه از آریزونا یک جنگ ویتنام قهرمان و آواز مغلوب ساختن پیشی جستن detractor, درگذشت در سال 2018 است. آقای ترامپ ارائه بهر بیانیه و barest از گواهينامه با کاهش پرچم در کاخ سفید است.

تمایلی به بخشنده به دشمن یا به صرفنظر کردن از مرکز, مرحله, آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است درمان آقای لوئیس مرگ انگار اتفاقی است.

“من نمی خواهد رفتن” آقای ترامپ گفت: یک خبرنگار در روز دوشنبه که پرسید: اگر او را به سفر به پایتخت که در آن آقای بایدن در میان دیگر سیاسی مشاهیر, پرداخت, احترام به آقای Lewis.

در این نقطه در ریاست جمهوری خود چند رای دهندگان انتظار بیشتری از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما اینکه آیا آنها می خواهم بیشتر از رئیس جمهور خود یکی از سوالات او را به صورت در روز انتخابات.

اوباما رها خود را جانشین بخش خصوصی به عنوان او را افزایش می دهد انبوهی از پول نقد برای بایدن.

اعتبار…وینسنت Thian/آسوشیتد پرس

در صندوق جمع آوری حوادث که در آن او را کشیده در بیش از 24 میلیون دلار برای آقای بایدن انتخاباتی در دو ماه گذشته آقای اوباما به بخش خصوصی انداخته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حزب اهدا کنندگان آوردن تجاوز جنسی اتهامات علیه او و هشدار از تلاش های خود را به فشار “nativist نژادپرستانه جنسیتی” ترس و خشم.

با کمتر از 100 روز تا انتخابات آقای اوباما گذاشته است سهام از سال 2020 در پرقدرت مد. او خواست برای حمایت از آقای بایدن در حالی که نگرانی در مورد وضعیت دموکراسی آمریکایی خود حتی ساخت یک مرجع مایل به آلمان نازی, با توجه به یادداشت های ساخته شده از فیلم های ضبط شده آقای اوباما در سخنان اهدا کنندگان و کسانی که شده اند در تماس است.

آقای اوباما همچنان یکی از حزب دموکرات بزرگترین صندوق جمع آوری کند. یک مکالمه مجازی روز سه شنبه با بازیگر جرج کلونی به فروش می رسد از بلیط که در محدوده از $250 تا آنجا که $250,000.

اهدا کنندگان پرداخت می شود که شش رقم مبالغ به دیدن آقای اوباما در زوم — او برگزار شد و دو نفر دیگر بیشتر صمیمی مکالمات برای اهدا کنندگان با رید هافمن بنیانگذار LinkedIn و عمده دموکراتیک دهنده و J. B. پریتزکر میلیاردر فرماندار ایلینوی — شده اند ضروری به گسترده پرسش و پاسخ جلسه با رئیس جمهور سابق.

در طول صحبت خود را با آقای پریتزکر آقای اوباما صحبت در مورد چگونه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک پایگاه اصلی این است که “فقط چسب به فاکس نیوز و Breitbart و Limbaugh و فقط این محافظه کار اکو مجلسی — و به طوری که آنها در حال رفتن به نوبه خود به رای دادن.”

“آنچه که او به راه انداخته است” آقای اوباما افزود: “و آنچه که او همچنان به سعی کنید به ضربه بزنید به ترس و خشم و تنفر از افرادی که در برخی موارد واقعا از داشتن یک زمان سخت را دیده اند و چشم انداز خود را و یا جوامع که در آن آنها به سمت چپ در حال کاهش است. و تهمت تلاش می کند تا به شیر را به آن و تغییر مسیر در nativist نژادپرستانه جنسیتی راه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بر نژادپرستانه ترس از حومه شهر تحت محاصره او به عنوان دادگاه سفید رای دهندگان.

اعتبار…Swikar پاتل برای نیویورک تایمز

آقای ترامپ عهد روز چهارشنبه برای حفاظت از حومه پیدا کرده اند از کم درآمد مسکن در حال ساخت در محله خود درخواست تجدید نظر به سفید حومه رای دهندگان در تلاش برای به هم بزنید تا نژادپرستانه نگرانی در مورد مسکن مقرون به صرفه و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد.

در یک صدای جیر جیر و بعد از آن در سخنان طول سفر به تگزاس آقای ترامپ رنگ کاذب تصویر از حومه شهر به عنوان تحت محاصره و ویران شده توسط جرم با استفاده از ترس زبان تبدیل شده است که چیزی از یک لفظی شکوفا در مبارزات انتخاباتی علیه آقای بایدن.

آقای ترامپ گفت در توییتر که “مردم از زندگی خود را در حومه شیوه زندگی, رویا” خواهد “دیگر ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله شما.” رئیس جمهور با اشاره به اجرایی تصمیم هفته گذشته به عقب اوباما-دوران برنامه در نظر گرفته شده برای مبارزه با تبعیض نژادی در مسکن حومه. برنامه گسترش مقررات در این نمایشگاه مسکن عمل به تشویق تنوع و “پرورش فراگیر جوامع است.”

“خود را قیمت مسکن بالا خواهد رفت بر بازار و جرم و جنایت خواهد شد,” او نوشت: حتی اگر هیچ شواهدی وجود دارد که این برنامه منجر به افزایش جرم و جنایت است.

این خبرها از داخل یک نیروی هوایی به عنوان آقای ترامپ سفر به تگزاس بود که در آخرین نمونه از رئیس جمهور قانونی نژادی تقسیم به عنوان او به دنبال برنده شدن بیش از رای دهندگان در پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد. سفید حومه رای دهندگان به خصوص زنان شد کلید پیروزی خود را در سال 2016 اما در حال لغزش به دور از او.

چرا رئیس جمهور بلانت تجدید نظر به حومه رای دهندگان ممکن است کار نمی کند.

آقای تهمت آخرین کمپین تبلیغات هشدار از جناح چپ اوباش, از بین بردن شهرهای آمریکا است. اخیر خود در کاخ سفید دیدگاه را به تصویر کشیده داد و بیداد از خشونت و “رادیکال جنبش” به انحلال پلیس. خوراک توییتر خود به صدا هشدار دهنده بیش از یک اوباما-عصر مسکن عادلانه حکومت او قاب به عنوان یک تهدید به “زنان خانه دار حومه آمریکا” و “حومه شیوه زندگی رویا است.”

آن همه مقادیر با کمی ظرافت به بازی در درک ترس از حومه رای دهندگان. اما دلایل متعددی وجود دارد به این باور است که یک استراتژی است که کار را برای ریچارد نیکسون بر روی پاشنه از ناآرامی های شهری در سال 1968 است که کمتر به احتمال زیاد موثر برای آقای ترامپ در سال 2020 است.

برای یک, این آمریکایی در حومه دهه 1960 (و آنها را به مقدار زیادی کمتر از زنان خانه دار). مقیاس شهری و خشونت و تهدید به این که در حومه شهر زندگی یک ضعف اکو ، و در حالی که رای گیری نشان می دهد که حومه رای دهندگان رد از رئیس جمهور را به طور کلی آنها رد و حتی بیشتر از دست زدن به خیلی از مسائل مربوط به او در تلاش برای بالا بردن.

بیش از همه, فقط 38 درصد از رای دهندگان در حومه تایید آقای تهمت عملکرد شغلی در مقایسه با 59 درصد کسانی که باورمند به گفته نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی در ماه ژوئن. حومه رای دهندگان مخالف از آقای تهمت دست زدن به تظاهرات اخیر و نژاد روابط گسترده تر حاشیه و 65 درصد مطلوب از دیدگاه, سیاه زندگی مهم جنبش است.

بلومبرگ تفنگ گروه کنترل خواهد شد و نسخه جدید تبلیغات در راستای Latinos در نوسان متحده است.

نزدیک به یک سال پس از, El Paso, تیراندازی, مرگبارترین anti-Latino حمله در تاریخ آمریکای مدرن, Michael R. بلومبرگ تفنگ کنترل سازمان است انتشار جدید تبلیغات به سمت کارگردانی, لاتینی رای دهندگان در میدان نبرد متحده از جمله تگزاس و آریزونا و فلوریدا.

گروه, Everytown for Gun Safety, گفت:, آن را برنامه ریزی شده به صرف بیش از $2 میلیون دیجیتال رادیو و تلویزیون تبلیغات در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی با شروع در تگزاس است.

گروه تبلیغات انتقاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و سناتور میچ مک کانل ، رهبر اکثریت برای انجام بیشتر به تصویب سختگیرانه قوانین کنترل اسلحه از ال پاسو حمله متهم آنها را از “کلمات خالی و وعده های خالی.” پلیس گفت که این مظنون در تیراندازی به آنها گفت که او تا به حال شده است با هدف قرار دادن مکزیکی و که او تا به حال سمت چپ یک بیانیه گفت که او در انجام این حمله در “پاسخ به اسپانیایی تهاجم تگزاس است.”

“پیروزی برای تفنگ حس نامزدها و رای گیری غیر ممکن است بدون حمایت از رای دهندگان لاتین گفت:” چارلی کلی مشاور ارشد گروه, Everytown for Gun Safety. “ما در حال ساخت آن را یک اولویت برای رسیدن به جامعه لاتین در این چرخه با تفنگ پیام های ایمنی است که ما می دانیم طنین انداز خواهد شد.”

این گروه نیز منتشر شد جدید رای گیری نشان می دهد که رای دهندگان لاتین هستند احتمال بیشتری برای حمایت از کنترل اسلحه اقدامات با شوق و ذوق از آنها قبل از ال پاسو تیراندازی. بیش از دو سوم از رای دهندگان لاتین گفت: آنها نمی خواهد رای برای یک نامزد که پشتیبانی نمی کند چک پس زمینه در تمام فروش تفنگ و نشان داد این موضوع به همان اندازه مهم است که مراقبت های بهداشتی ایجاد شغل نژادی سهام و حفاظت از کودکان در مرز با توجه به نظرسنجی که انجام شد Equis تحقیقات واشنگتن-بر اساس شرکت است که با تمرکز بر Latino رای دهندگان.

به عنوان Covid-19 شد قرمز-دولت مشکل بیش از حد, چگونه نگرش را تغییر دهید ؟

به عنوان coronavirus گسترش به کشورهای که تکیه خواه سیاستگذاران وجود داشته است مجبور به تغییر مسیر است.

بازگشایی طرح شده اند scuttled رهبران جمهوری خواه در واشنگتن را شکسته صفوف با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سیاست و رئیس جمهور خود را در نهایت اعلام کرد که آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک محافظ.

در سطح مردمی با این حال روشن نیست چه حزبی تفاوت در نگرش مردم از این بیماری همه گیر را تغییر داده اند. وجود دارد برخی از شواهد از تنگی در برخی از جبهه ها اما دیگر داده های نظر سنجی نشان می دهد که آمریکایی ها مخالف در مورد شدت بحران امروز به همان اندازه به عنوان آنها دو ماه پیش زمانی که مردم در دموکراتیک شهرستانهای شد ضربه سخت ترین آن است.

به حدی که حضور این ویروس در حال رانندگی تغییر نگرش عفونت داده ها نشان می دهد که چرا. از طریق اواخر ماه مه شهرستانهای استان است که حمایت آقای ترامپ در سال 2016 اختصاص تنها 26 درصد از موارد گزارش شده و 21 درصد از مرگ و میر با وجود ساخت تا 45 درصد از کشور جمعیت.

بیش از دو ماه گذشته اما جمهوریخواهان متمایل شهرستانهای استان را به خود اختصاص 43 درصد از موارد جدید و یک سوم از مرگ و میر. از 100 شهرستانهای استان که دیده می شود بیشتر مورد رشد سرانه بیش از دو ماه گذشته 71 از آنها حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است.

یکی دیگر از فلوریدا نظرسنجی نشان می دهد که بایدن در مقابل.

یک نظرسنجی منتشر شده در روز پنج شنبه توسط میسون-دیکسون رای گیری و استراتژی در بر داشت آقای بایدن پیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا توسط یک حاشیه از 50 تا 46 درصد فقط در حاشیه خطا از چهار درصد با 4 درصد از پاسخ دهندگان مردد.

این آخرین در یک رشته از نظر سنجی نشان آقای بایدن در مقابل آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در رئیس جمهور به تصویب رسید دولت خانه ملت بزرگترین میدان نبرد.

میسون-دیکسون نظرسنجی که به بررسی 625 رای دهندگان ثبت شده توسط تلفن از جولای 20-23 نشان می دهد آقای بایدن ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان مستقل زنان و هیسپانیک مردم و رای دهندگان جوان در حالی که آقای ترامپ آگهی در میان مردان سفید از مردم و رای دهندگان.

زودتر نظرسنجی توسط کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد معاون سابق رئیس جمهور پیشرو آقای ترامپ با 13 درصد به طور قابل توجهی در خارج از حاشیه خطا — یک نشانه نگران کننده برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت او موفق به کسب چهار سال پیش.

که در جولای 23, نظرسنجی 51 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت آقای بایدن در مقایسه با 38 درصد کسانی که به حمایت آقای ترامپ; حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 3.2 درصد است.

بازداشت شده است در این مظنون آتش سوزی در آریزونا دموکرات مقر.

اعتبار…مت نیویورک/آسوشیتد پرس

یک مرد متهم به تنظیم یک آتش آریزونا حزب دموکرات مقر این ماه دستگیر شده بود روز چهارشنبه مقامات گفت.

مرد متی Egler, 29 دستگیر شد به اتهام آتش سوزی یک اشغال ساختار ققنوس اداره پلیس گفت:. آقای Egler پلیس گفت که یک داوطلب سابق در دفتر اما تا به حال شده است به تازگی محروم از داوطلب خدمات.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا او تا به حال یک وکیل و یا چرا او منع شده است از داوطلب.

آتش گرفت بعد از نیمه شب در تاریخ 24 ژوئیه در این دفاتر در مرکز شهر فینیکس, باعث, آسیب, اما بدون آسیب.

ققنوس پلیس گفت که آقای Egler نوشته شده بود اطلاعات بر روی رسانه های اجتماعی است که مرتبط با او را به آتش. محققان نیز قادر به اتصال به یک ماشین دیده می شود در یک نظارت تصویری از آن شب به یکی از بستگان آقای Egler. این ویدئو نشان داد یک مرد پس از رسیدن به در ماشین و شکستن شیشه به داخل ساختمان است.

“ما عمیقا متاثر و شوکه کرد اخبار امروز اما با قدردانی از اقدام سریع توسط اجرای قانون به اطمینان حاصل شود که متهم است در بازداشت” آریزونا حزب دموکرات در بیانیه ای گفت.

گزارش شد کمک توسط مگی آستور, امیلی دوره گرد, Nate Cohn, جانی دیاز, رید J. Epstein, سیدنی اخگر, رابرت Gebeloff, شین Goldmacher, مگی Haberman, آنی Karni, پاتریشیا Mazzei از, جنیفر مدینه و گلن برفک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net