20 نکته ای که هنگام خرید کلاه کاسکت باید بدانید

اگر مدتی است که کلاه ایمنی جدیدی خریداری نکرده اید و یا می خواهید برای برخی از جدیدترین ویژگی ها تازه کار کنید ، راهنمای ما را در زیر ببینید. ما برخی از اصطلاحات را به شما پیوند داده ایم تا بتوانید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید – یا بعضی اوقات برای نشان دادن کلاه ایمنی تصادفی با یک ویژگی خاص.

 1. https://cavoshkala.ir/best-car-bluetooth-dongle
 2. https://cavoshkala.ir/best-coverage-foundation

1. رتبه بندی SHARP *
ما در مورد SHARP سر و صدا می کنیم زیرا اگر می خواهید کلاه ایمنی تصادفی بخرید ، ممکن است عرشه را به نفع خود قرار دهید و یکی را بخرید که در یک حادثه کار خوبی انجام دهد. یک کلاه ایمنی بخرید که توسط SHARP آزمایش شده و نمره چهار یا ترجیحاً پنج ستاره را کسب کرده باشد و این یک احتمال خوب برای سالم نگه داشتن جمجمه شما در یک حادثه است.

 1. https://cavoshkala.ir/best-wireless-headphone
 2. https://cavoshkala.ir/best-iranian-sulfate-free-shampoo

2. ویزور
هر کسی که با روکش نشتی یا مه آلود گیر کرده باشد ، می داند که چقدر روبرو برای زندگی با کلاه ایمنی مهم است. به دنبال روکش آماده Pinlock باشید و از دیافراگم گسترده ای برخوردار باشد. خوشبختانه می توانید برای پیدا کردن کلاه ایمنی با این ویژگی ها ، روی این کلمات در ابر پیوند سمت راست کلیک کنید. به سراغ کلاه ایمنی با روبرو بروید که تغییر سریع نیز می کند ، تمیز کردن آن بسیار آسان تر می شود.

3. کلاه ایمنی مدولار / تلنگر
اگر کمی بیشتر در صورت خود احساس باد کنید و راحت باشید که واقعاً می توانید با کسی صحبت کنید یا با کلاه ایمنی خود تماس بگیرید ، عالی هستند. اگر قبلاً چنین موردی را نداشته اید ، معمولاً کمی سنگین تر و پر سر و صدا تر از صورت کامل هستند و توزیع وزن هنگام پوشیدن آن کمی عجیب به نظر می رسد. آنها اغلب از نظر چیزهای کوچک مانند آب بندی روکش یا تهویه کمی در معرض خطر هستند ، بنابراین برای نق زدن های گاه به گاه آماده باشید.

4. بند چانه
اگر می خواهید در روز پیست بروید ، یک کلاه ایمنی تصادفی با یک اتصال دهنده حلقه دوبل خریداری کنید زیرا فقط موارد مورد تأیید ACU هستند و برچسب طلای ACU را در پشت خود بگیرید. استفاده از حلقه های D نیز بسیار آسان است. اتصال دهنده های میکرومتری در حال حاضر مد هستند – یک شکاف نوار جغجغه ای در یک سوراخ قرار می گیرد و محکم بسته می شود ، یک زبانه را بکشید تا آزاد شود. استفاده از آنها حتی راحت تر است ، بنابراین شما را به تعویق انداخت.

5. ارتباط دهندگان
افراد بیشتر و بیشتر از کلاه ایمنی بلوتوث با کلاه ایمنی خود استفاده می کنند. بنابراین بررسی کنید که کلاه ایمنی فضای مناسبی برای بلندگوها و میکروفون شما دارد. بسیاری از جدیدترین کلاه های ایمنی دارای قسمتهای قابل جابجایی در پوشش نیستند – دوباره ابر ویژگی را در سمت راست بررسی کنید تا کلاه ایمنی آماده برای ارتباط برقرار کنید.

6. اتصالات
بدست آوردن اتصالات مناسب کاملاً مهم است. کلاه ایمنی شما باید کاملاً محکم باشد اما فاقد نقاط فشار باشد در غیر این صورت در سواری های طولانی مدت رنج خواهید برد. آستر پلی استایرن معمولاً بعد از خرید کمی به شما می دهد – اما نه زیاد. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای اتصالات ما مراجعه کنید.

7. تهویه
این روزها کلاه ایمنی به طور کلی برای تهویه بسیار مناسب است (اما برای اطمینان از لیست بهترین کلاه ایمنی های تهویه دار ما را بررسی کنید). یک دریچه چانه ، یک یا دو دریچه پیشانی و برخی از دریچه های خروجی باید کار را برای کشیدن هوا به داخل و روی پوست سر انجام دهند – و بررسی کنید که دریچه های جلو بسته هستند. دریچه چانه باید بتواند مقدار مناسبی از هوا را از طریق پارچه محافظت کند تا به تخلیه هوا کمک کند. بررسی های ما به شما نشان می دهند که انجام می دهند یا نه.

8. آفتابگیر
بسیاری از روبروها و روکش های مدولار دارای سایبان داخلی هستند. پارچه های محافظ در برابر آفتاب ، روکش های رنگی ثانویه ای هستند که به سمت داخل روکش اصلی شفاف کشیده می شوند و معمولاً توسط یک اهرم یا کشویی کوچک در بالای کلاه ایمنی یا در یک طرف کار می کنند. آنها می توانند بسیار مفید باشند ، اگرچه در روزهای سرد تار می شوند و ارزش بررسی آنها وجود دارد که ضد خش نیز هستند ، زیرا برخی از قدیمی ترها چنین نیستند. با این حال ، آفتابگیرها در حال تبدیل شدن به یک عنصر اصلی برای بسیاری از موتورسواران هستند.

 1. http://sobhoneshat.ir
 2. http://sobhosalam.ir

9. بهترین کلاه ایمنی
ما کلاه ایمنی را بر روی طیف وسیعی از ویژگی های مهم ارزیابی می کنیم که به این معنی است که کلاه ایمنی هنگام خرید آن به خوبی کار می کند. شما می توانید لیست 10 برتر ما را در اینجا پیدا کنید. یکی از این کلاه ایمنی ها را تهیه کنید و به احتمال زیاد از آن راضی خواهید بود.

 1. http://sobhtazohr.ir
 2. http://telapar.ir

10. خرده فروشی
هنگامی که کلاه ایمنی خود را به صورت آنلاین خریداری می کنید ، مطمئن شوید که به دنبال خرده فروشی هستید که بدون هیچ گونه جنجالی تعویض یا بازپرداخت کند. بسیاری از خرده فروشان سیاست های بازگشت بسیار ویژه ای دارند (شما باید برای شماره برگشت تماس بگیرید ، از شرکت مخابراتی آنها استفاده کنید و هزینه آن را خودتان پرداخت کنید ، همه برچسب ها را روشن نگه دارید و غیره.) بنابراین به دنبال شخصی باشید که کمی آرام تر باشد. تحویل رایگان خوب است. سیاست بازگشت طولانی خوب است – حتی برخی 365 روز این کار را انجام می دهند. همه آنها خواهان بازگشت کلاه ایمنی در شرایط بی نقص و بدون استفاده هستند ، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد درست نبودن ، دوچرخه خود را ترک نکنید. برخی از پیوندهای موجود در این سایت شما را به Sportsbikeshop می رساند. به نظر ما آنها بهترین هستند (با تحویل رایگان و بازده 365 روزه) بنابراین اگر برای خرید کلاه ایمنی یا وسیله دیگری در بازار هستید ، لطفاً روی این پیوند کلیک کنید و به اطراف مرور کنید. اگر از آنجا خرید کنید ، درصد کمی از فروش ما بدست می آید که به این ترتیب بودجه سایت را تأمین می کنیم – بنابراین با تشکر از شما!

 1. http://lilyaaco.ir
 2. http://accooya.ir

سایز درست
مهمترین نکته ای که هنگام خرید کلاه ایمنی برای بچه های خود باید از آن مراقبت کنید ، بدست آوردن اندازه مناسب اندازه سر آنهاست. برای انجام این کار چند روش وجود دارد. اگر خرید کلاه ایمنی را به صورت آنلاین ترجیح می دهید ، یک نوار خیاطی بردارید و دور پیشانی کودک خود را کمی بالاتر از ابرو در هر میلی متر و اینچ اندازه کنید. اکنون با استفاده از این جدول اندازه گیری ، نمودار سازنده را پیدا کنید تا نزدیک ترین اندازه را برای اندازه سر فرزند خود پیدا کنید. دومین کاری که می توانید انجام دهید این است که کودک خود را به یک فروشگاه لوازم جانبی دوچرخه در نزدیکی خود ببرید و کلاه ایمنی های مختلف را امتحان کنید تا زمانی که کاملا مناسب شوید. یک قانون خوب در انتخاب کلاه ایمنی مناسب این است که هنگام بستن بند نباید تکان بخورد یا حرکت کند. از کلاه ایمنی کوچک زنانه استفاده نکنید ، از کلاه ایمنی مخصوص بچه ها بخواهید.

 1. http://vaseety.ir

دو چرخ سریع ترین و اقتصادی ترین راه برای رساندن بچه ها به مدرسه ، شهریه یا کلاس ورزشی است! بسیاری از والدین در سراسر هند ترجیح می دهند فرزندان خود را با استفاده از دو چرخ به مقصد روزانه خود برسانند ، البته به شرطی که از خطرات جاده محافظت شوند کاملاً مناسب است. استفاده نکردن از وسایل ایمنی مناسب برای کودکان ، آنها را در معرض همان خطری قرار می دهد که یک بزرگسال هنگام دوچرخه سواری با آن مواجه است. در حالی که اکثر والدین مراقبت کامل برای محافظت از فرزندان خود را انجام می دهند ، اما بسیاری از آنها هنوز اهمیت پوشیدن کلاه ایمنی را نمی دانند و محافظت از کودکان خود را با کلاه ایمنی برای کودکان کمتر می کند.

کلاه ایمنی مخصوص کودکان به راحتی در فروشگاه های لوازم جانبی موتور سیکلت در نزدیکی شما و همچنین به صورت آنلاین در دسترس است ، که بهانه ای برای محافظت نکردن از کودک شما نیست. در اینجا چند مورد آورده شده است که به شما کمک می کند بهترین کلاه ایمنی را برای فرزندان خود انتخاب کنید.

حداکثر پوشش
یک کلاه ایمنی با کیفیت مناسب برای کودکان باید کل ناحیه جمجمه را از جلو به عقب ، زیر خط مو پشت و تا ابروهای جلو بپوشاند. اگر کلاه ایمنی را بصورت آنلاین خریداری می کنید ، با مرور عکس ها ، تمام زوایای کلاه ایمنی را بررسی کنید و اگر آن را از فروشگاه خریداری می کنید ، بهتر است کلاه ایمنی را روی سر کودک خود بگذارید و بررسی کنید پوشش

طراحی محکم و در عین حال راحت
کلاه ایمنی موتور سیکلت مارک دار برای کودکان در مورد ویژگی های ایمنی موجود در کلاه ایمنی برای بزرگسالان مصالحه نمی کند. هنگام خرید کلاه ایمنی کودکان برای استفاده از پوسته بیرونی ABS با ضربه بالا و پوسته پلی استایرن منبسط شده (EPS) در قسمت داخلی با کیفیت خوب بررسی کنید. همچنین باید از مکانیزم تسریع تسمه آزاد و در قسمت جلوی خود دارای روکش شفاف مناسب باشد. پوشش داخلی و بالشتک کلاه ایمنی نباید خیلی نرم باشد و نه خیلی سخت باشد ، به طوری که باعث کند شدن سر و صورت کودک شود.

ایمنی بدون سازش
به جای خرید کلاه ایمنی بدون مارک ، همیشه در یک کلاه ایمنی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید که دارای اطمینان از کیفیت و ایمنی باشد که در مورد محافظت از کودک شما مقدس است. کلاه ایمنی های بدون مارک از مواد با کیفیت پایین استفاده می کنند که ایمنی کافی را فراهم نمی کنند ، بنابراین گوشه گوشه را کوتاه نکنید ، همیشه کلاه ایمنی برای بچه ها را از یک مارک معروف به انتخاب خود خریداری کنید

محافظت از آلرژی
سرانجام ، آخرین چیزی که باید هنگام خرید کلاه ایمنی برای کودکان بررسی کنید ، پیشگیری از آلرژی است. از کلاه ایمنی بی کیفیت ساخته شده توسط تولیدکنندگان بدون مارک ، از پوشش ضد حساسیت استفاده نمی شود که منجر به خارش در صورت می شود و این باعث ناراحتی کودک شما می شود. در مقایسه ، کلاه ایمنی مخصوص کودکان دارای پوشش ضد حساسیت است که با عرق یا گرد و غبار واکنش نشان نمی دهد ، در نتیجه مشکل خارش پوست کاهش می یابد.

چک لیست کلاه ایمنی روزانه
عالی! اکنون هنگام خرید کلاه ایمنی با کیفیت مناسب برای فرزندتان ، همه موارد اساسی را می دانید. اما ، فقط خرید کلاه ایمنی به طور خودکار از کودک شما محافظت نمی کند. چند کار وجود دارد که می توانید برای تشویق کودک خود به استفاده از کلاه ایمنی هر بار صرف نظر از اینکه تا چه حد قصد سفر دارید ، انجام دهید. این چک لیست را به کودکان خود بدهید و آنها را تشویق کنید که آن را دنبال کنند تا آنها بدون نظارت شما خود به خود از کلاه ایمنی استفاده کنند.

آیا من از کلاه ایمنی استفاده می کنم؟
آیا بند به درستی بسته شده است؟
آیا پارچه محافظ از گرد و غبار پاک شده و به درستی جلوی صورت پایین آمده است؟
آیا مادر یا پدر من از او یا کلاه ایمنی خود استفاده می کنند؟
وقتی جواب همه این سئوال ها مثبت است ، فقط در این صورت بگذارید فرزندتان با شما سوار شود.

ناگفته نماند که موتور سواری در مقایسه با رانندگی با اتومبیل دارای درجه حفاظت بالاتری می باشد – که می توانید این کار را با پوشیدن لباس خواب انجام دهید. به عنوان یک قاعده کلی ، موارد ضروری کاملاً برهنه در تجهیزات ایمنی موتور سیکلت معمولاً از کلاه ایمنی ، شلوارهای بلند و کفش های بسته تشکیل شده است. شلوارک و دمپایی در هیچ مکانی نزدیک موتور سیکلت نیستند – اما این موضوع برای یک روز دیگر است. امروز ، ما در مورد تفاوت های ظریف انتخاب مهمترین وسیله ایمنی ، کلاه ایمنی بحث می کنیم.

به معنای واقعی کلمه تن گزینه هایی در بازار موجود است. هر چیز و همه چیز از سطل P1000 مغز گرفته تا پر زرق و برق ترین و ایمن ترین زندگی شما را به P60،000 شیرین باز می گرداند. با این حال ، قیمت هنگام خرید کل کلاه ایمنی تنها عامل تعیین کننده نیست. در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید هنگام خرید اولین کلاه ایمنی موتور سیکلت خود به آنها توجه کنید.

همانطور که گفته می شود ، ایمنی مهمترین چیز در هنگام موتور سواری است. همانطور که گفته شد ، بسته به مکانی که در جهان قرار دارید ، کلاه ایمنی دارای رتبه های مختلف ایمنی است. با این حال ، 3 رتبه ایمنی جهانی شناخته شده وجود دارد. رتبه اول DOT است ، به این معنی که از استانداردهای ایمنی وزارت حمل و نقل ایالات متحده عبور کرده است. دومین رایج ترین رتبه ، ECE است که بسیار سختگیرانه تر است و کلاه ایمنی را با آزمایش آزمایش می کند تا اطمینان حاصل شود که حداکثر ایمنی را برای کاربر خود فراهم می کند. در آخر ، رتبه بندی اسنل بیشتر در برنامه های مسابقه ای مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را در کلاه ایمنی های سطح بالا یافت.

وقتی نوبت به انتخاب اولین کلاه ایمنی خود می رسد ، توصیه می کنیم یکی از آنهایی که حداقل دارای ECE باشند را انتخاب کنید تا به شما آرامش خاطر و امنیت جسمی بدهد. درجه ایمنی کلاه ایمنی را می توان به طور معمول در پشت کلاه مشاهده کرد.

وسوسه خرید ارزانترین و خوش تیپترین کلاه ایمنی ، به خصوص اگر اولین بار باشد ، می تواند کاملاً قوی باشد. با این حال ، مهم است که قبل از کشیدن ماشه ، وقت بگذارید و با کلاه ایمنی آشنا شوید. چرا؟ خوب ، هیچ چیز بدتر از سردرد ماساژ ناشی از کلاه ایمنی ضعیف در وسط یک مسافرت طولانی نیست. به طور معمول ، کلاه ایمنی در سه شکل مختلف شکل سر وجود دارد: بیضی گرد ، بیضی متوسط و بیضی بلند. این به شکل تاج سر شما بستگی دارد و تعیین می کند که آیا انواع خاصی از کلاه ایمنی با شما سازگار است یا خیر. انجام برخی از تحقیقات با خواندن و تماشای بررسی برخی از کلاه های ایمنی نیز سود سهام را پرداخت می کند.

جدا از ایمنی و راحتی ، در نظر گرفتن ویژگی هایی که کلاه ایمنی به دارندگان خود ارائه می دهد نیز مهم است. برای مبتدیان توصیه می کنیم کلاه ایمنی تهیه کنید که دارای تهویه مناسب باشد. رانندگی در ترافیک مترو مانیل می تواند گاهی اوقات ، احساس کند شدن کباب کند و داشتن کلاه ایمنی با تهویه هوا بسیار شدید باشد و باعث گرمازدگی شود. به طور معمول ، یک کلاه ایمنی با تهویه مناسب می تواند منافذی در قسمت چانه ، تاج و یک جاذب حرارتی در پشت کلاه داشته باشد.

جدای از تهویه ، توجه به دو نوع تسمه که معمولاً در کلاه ایمنی موتورسیکلت یافت می شود نیز مهم است. رایج ترین سیستم آزاد شدن سریع است. ما این کار را برای رفت و آمد یا شرایط سواری توصیه می کنیم که باید توقف های زیادی انجام دهید و مرتباً کلاه ایمنی خود را بردارید. از طرف دیگر ، کلاه ایمنی حلقه ای دوتایی برای کسانی که با ماشین های اسپرت سوار می شوند و روزهای پیست زیادی را انجام می دهند ایده آل است. تنظیمات حلقه D D امکان تنظیم مداوم و متفاوت را دارد و نیازی به ذکر امنیت بی نظیر نیست. تنها ایراد این است که سوار شدن آن کاملاً محرمانه است ، مخصوصاً هنگام استفاده از دستکش. جدا از آن ، انتخاب پیکربندی کلاه ایمنی که برای سبک سواری شما مناسب باشد نیز مهم است. انواع کلاه ایمنی در آنجا وجود دارد ، از صورت کامل ، صورت رو باز ، مدولار ، ماجراجویی – داشتن کلاه ایمنی مناسب برای نوع سواری نه تنها همه چیز را ایمن تر می کند ، بلکه لذت سواری را نیز بیشتر می کند.

کلاه ایمنی شما جدا از اینکه یک وسیله ضروری برای تجهیزات ایمنی است ، در حالی که در جاده هستید عملا صورت شماست. به همین ترتیب ، بهتر است یکی از آنها را با شخصیت خود انتخاب کنید. خوشبختانه ، تولیدکنندگان کلاه ایمنی گزینه های مختلفی را در زمینه رنگ و گرافیک ارائه می دهند. برخی از سازندگان معتبر کلاه ایمنی مانند AGV ، Shoei و Arai حتی کلاه ایمنی MotoGP را از قفسه می فروشند و به شما اجازه می دهند در خیابان خیابانی محبوب خود باشید.

بنابراین در صورت داشتن کلاه ایمنی جدید برای موتور سیکلت ، موارد ذکر شده در بالا را در نظر داشته باشید و امیدوارم درب خود را پیدا کنید که شما را ایمن نگه می دارد ، راحتی کافی را برای شما فراهم می کند و به نظر می رسد کاملاً بمب است هنگامی که سوار دوچرخه خود هستید.