2 سناتور جمهوریخواه ارسال عکس از ایلیا کامینگز در جان لوییس در مراسم تجلیل از

مانند هزاران نفر دیگر آمریکایی سناتور مارکو روبیو و دن سالیوان در زمان به رسانه های اجتماعی در روز شنبه به سوگواری مرگ, نماینده, John Lewis, یک تکریم از چهره های جنبش حقوق مدنی.

“این یک افتخار بدانند و با برکت از این فرصت برای خدمت در کنگره با جان لوئیس واقعی & تاریخی قهرمان آمریکایی” آقای روبیو گفت: در یک صدای جیر جیر در بعد از ظهر شنبه. “ممکن است خداوند و مخلوقات او آرامش ابدی.”

به جز عکس آقای روبیو نوشته شده بود آقای Lewis اما از دیگر کنگره: نماینده الیاس E. Cummings که در ماه اکتبر. آقای روبیو همچنین با استفاده از عکس های خود را با آقای کامینگز خود را به عنوان عکس پروفایل توییتر برای یک زمان کوتاه.

آقای سالیوان جمهوریخواه آلاسکا نیز memorialized آقای لوئیس با یک عکس از آقای Cummings. در این عکس او نوشته شده به Facebook حساب آقای سالیوان ایستاده است در کنار آقای کامینگز در مقابل موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن است.

“کنگره لوئیس’ شجاعت و اصولی رهبری کمک راهنمای امریکا از طریق یکی از چالش برانگیز ترین دوره در تاریخ آن تماس کشور ما به زندگی می کنند تا به آن آرمان عدالت و برابری برای همه مردم بدون در نظر گرفتن رنگ و عقیده” آقای سالیوان نوشت.

در پیگیری توییت آقای روبیو جمهوریخواه از فلوریدا اذعان کرد پس از استفاده نادرست عکس.

“جان لوئیس بود واقعی آمریکا قهرمان,” او اضافه شده است. “من افتخار بود به نظر می رسد با هم در میامی 3 سال پیش در یک رویداد دستگیر شده در ویدیو زیر. خدا عطا کند به او آرامش ابدی.”

برای آقای سالیوان بعد از حذف عکس از آقای کامینگز از Facebook پست و همچنین به عنوان یک مرجع به موزه.

با توجه به نیک Iacovella سخنگوی آقای روبیو از مخلوط کردن با عکس از آقای اوباما و آقای کامینگز اتفاق افتاده به دلیل برچسب های تقلبی عکس. عکس اصلی گرفته شده در فوریه 2014 توسط Philadelphia Inquirer عکاس خبری لورن Schneiderman بود حذف شده از خانم Schneiderman شخصی وب سایت.

تصاویر نشان می دهد که عنوان اطلاعات در واقع شناسایی آقای کامینگز به عنوان آقای Lewis.

“سناتور سالیوان کارکنان ساخته شده یک اشتباه در تلاش به افتخار افسانه ای آمریکایی” مایک اندرسون سخنگوی آقای سالیوان گفت: در یک ایمیل در روز شنبه.

توییتر سریع به انتقاد از آقای روبیو برای گیج کننده کنگره.

آقای لوئیس دنیا در 80 روز شنبه. او اعلام کرد در ماه دسامبر که او در مرحله 4 سرطان لوزالمعده است. یکی از اصلی 13 آزادی سواران او یک نیروی قدرتمند در ایالات متحده جنبش حقوق مدنی کمک به سازماندهی راهپیمایی در واشنگتن و دیگر تظاهرات.

آقای کامینگز دموکرات از مریلند درگذشت در Oct. 17 در 68 در بالتیمور. در زمان مرگ او خدمت خود را در 13 دوره در مجلس نمایندگان.

در میان ناآرامی در سراسر کشور است که از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در ماه مه پس از برخورد با, مینیاپولیس, پلیس, درمان سیاه آمریکایی ها آورده شده است به جبهه سیاسی کشور آگاهی است. سیاه کارکنان مثلا شده اند به indignities مانند بودن اشتباه برای یک شخص سیاه, co-worker.

برای تمام اعتبار خود را کاپیتول هیل است که هنوز هم فقط یک محل کار و سناتور’ نوشته های به مراتب از اولین نمونه از آقای کامینگز و آقای لوئیس را دچار اشتباه شده است برای هر یک از دیگر.

در اواخر ماه دسامبر, CBS News عذرخواهی برای اشتباه نشان دادن یک عکس از آقای کامینگز در هنگام مراجعه به آقای Lewis. در ژوئن 2019, فاکس نیوز, لنگر, Eric Shawn عذرخواهی کرده برای گیج کننده اعضای کنگره حتی با آقای لوئیس اسمی که در اخبار کلیپ.

آقای لوئیس در زمان mix-ups در گشاد گشاد راه رفتن. ایستاده در کنار یک پرتره از آقای کامینگز در کف خانه در ماه اکتبر آقای لوئیس ادای احترام به دوست خود و صحبت در مورد خدمات خود را.

“گاهی اوقات مردم اشتباه ما و بگو: سلام الیاس’ ‘Hello, John Lewis, به او,” او گفت:. “و ما را به شوخی در مورد آن. ما می خنده در مورد آن.”

در روز احمق آوریل سال گذشته آقای لوئیس به شوخی اعلام کرد که رشد ریش برای در گذشته برای پایان دادن به بودن اشتباه آقای Cummings. در یک بیانیه رسمی گفت که او تا به حال حتی با در نظر گرفتن یک امضا در پشت سر خود را.

“من حدس می زنم که اشتباه می کند باید مزایای آن اینکه” آقای لوئیس گفت. “الیاس را جوان تر از من, بنابراین من حدس می زنم که اشتباه او این است که نوع یک تعریف. شاید یک روز وقتی که من یک برنامه درگیری های من را ببینید اگر او نمی خواهد ذهن به نشستن در یک جلسه برای من. شما فکر می کنم هر کسی اطلاع می دهد?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de