18 میلیارد دلار کمک مالی ژاپنی کم هزینه قطارهای Bullet Train، بدون ریسک ارزی

[ad_1]

18 میلیارد دلار کمک مالی ژاپنی کم هزینه قطارهای Bullet Train، بدون ریسک ارزی

بانکدار هندی با سالها تجربه در ژاپن، راجیو سینها از بانک هند، راه حلی انقلابی را برای تبدیل وام های نرم از ژاپن پیشنهاد کرده است و وام 18 میلیارد دلاری را برای قطار سریع السیر بمبئی احمدآباد (MAHSR) به ین ژاپن ارائه کرده است. در حال حاضر، برای وام هایی با نرخ بهره بسیار پایین به روپیه هند، در حالی که ریسک ارز را کاهش می دهد، خطر ایجاد می کند. به گفته منابع، این پیشنهاد، در صورت اجرای موثر، جذابیت وام های ژاپنی به هند را که تاکنون مکرراً توسط منتقدان و رسانه ها به دلیل ریسک ارزی مورد حمله قرار گرفته است، به طور قابل توجهی افزایش می دهد.

 

نخست وزیر کیشیدا و وزیر امور خارجه هایاشی، مروجین و خوانندگان مشتاق کتاب های سانجیو سینها در ژاپن

 

به عنوان پس‌زمینه این پیشنهاد، راجیف از مبادله 75 میلیارد دلاری INR-JPY بین بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی هند که در آخرین سفر نخست‌وزیر مودی به ژاپن احیا شده و به طور قابل توجهی نسبت به سطوح قبلی بهبود یافته است، نام برد. این سوآپ با چشم‌انداز کلان اقتصادی، همانطور که برای بانک‌های مرکزی در معاملات بین‌المللی طبیعی است، برای ثبات بلندمدت نرخ‌های بهره INR-JPY امضا شد، اما تاکنون برای پروژه‌های دوجانبه خاصی مانند این پیشنهاد توسط راجیف، در نظر گرفته نشده است. گفت سودآور بود و هر دو طرف.

 

اگرچه شرایط چنین مبادلاتی در حال حاضر به طور قابل توجهی کوتاهتر از وام ین ارائه شده برای پروژه MAHSR است، راجیف در این پیشنهاد بر تمایل ذاتی ژاپن برای تکرار، تمدید یا گسترش معاوضه ها یا حتی تمدید Equity Finance به جای وام تاکید کرد، به سه دلیل. اولاً، بانک ژاپن به مداخله در بازارهای ین در سطح بین‌المللی معروف است و قراردادهای سوآپ مشابهی با سایر کشورها دارد و عمداً به نام منافع بلندمدت ژاپن و روابط بین‌الملل زیان‌های هنگفتی را بر اساس ارزش بازار متحمل می‌شود. دوم، پروژه های هند، به ویژه پروژه MAHSR، اولویت بسیار بالایی برای دولت ژاپن است. سوم، در مورد وام‌های بلندمدت ین به هند، مانند پروژه MAHSR (با یک دوره 50 ساله تکمیل شده با یک مهلت قانونی 15 ساله)، NPV پرداخت‌ها برای ژاپن بسیار ناچیز است و ژاپن نیز ممکن است سهام خود را افزایش دهد. سه دلیل خوب دوباره: (1) بهتر برای تعادل حاکمیتی هند، (2) پتانسیل منصفانه برای افزایش برابری برای ژاپن با منافع اجتماعی-اقتصادی و استراتژیک دوستانه در هند، و (3) عالی برای روابط دوجانبه که بین همکاری صنعت در صنعت تسهیل می شود. ، اجتناب از پیچیدگی مناقصه رقابتی بین المللی (ICB) – که تاکنون در بسیاری از پروژه های ژاپنی در هند از جمله پروژه MAHSR یک مشکل / اشکال بوده است.

 

اگرچه راجیو سینها به دلیل موقعیت رسمی خود از صحبت با رسانه ها خودداری کرد، برادرش سانجیو سینها که به مدت 25 سال از طریق گلدمن ساکس، گروه میزوهو، گروه UBS و به عنوان مدیرعامل ژاپن در مدیریت دارایی های تاتا و TATA Realty و TATA در توکیو مستقر بوده است. Infra، می توانید با تماس برای نظرات بیشتر تماس بگیرید. سانجیف سینها بر اساس گفتگوهای مختلف خود با سیاستمداران و مؤسسات مالی ژاپنی با امکان‌سنجی این پیشنهاد موافقت کرد و بر لزوم ایجاد اجماع و تلاش‌های مهندسی مالی/سیاستی در میان بوروکراسی و سیاستمداران ژاپنی تأکید کرد. سانجیف اضافه کرد که ژاپن قصد برنده شدن بسیار خوبی برای هند دارد، اما ساختارهای جدا شده و فرآیندهای دقیق ژاپن، ایجاد ترتیبات یا برنامه‌های بهینه را به‌ویژه در زمینه هند دشوار می‌سازد. در طول دهه‌ها، سانجیف بسیاری از نمایندگان پارلمان ژاپن، وزرا و روسای مؤسسات مالی، از جمله همکاران فعلی / سابق سانجیف در صنعت بانکداری و مالی ژاپن را مورد آزار و اذیت قرار داده است تا از این نکات در سیاست‌های نیک‌خواه ژاپن، به‌ویژه برای هند و هند پیروی کند. بسیاری در حال حاضر شاهد تغییرات خوبی مانند وجوه PPP PE و وجوه در زمینه های مختلف هستند، مانند JIC با 35 میلیارد دلار در الکترونیک / فناوری پیشرفته، با مدیر عاملی که رئیس سابق Sanjeev از Mizuho است، با 20 میلیارد دلار JOIN + دلار در شهری و حمل و نقل، NEXI برای تضمین سرمایه گذاری و افزایش اعتبار، همراه با طرح های بیشتر و ساختارهای انعطاف پذیر از دوستان قدیمی هند مانند JICA (با بیش از 50 میلیارد دلار در حال حاضر برای هند)، JBIC و DBJ، علاوه بر وجوه هندی از پست بانک ژاپن (2 تریلیون دلار)، بیمه پست ژاپن (1 تریلیون دلار) و GPIF (1.5 تریلیون دلار). سانجی همچنین تاکید کرد که خانوارهای ژاپنی با 18 تریلیون دلار تمایل زیادی به هند و INR دارند که به حمایت عمومی در بحث در مورد پیشنهاد راجیف کمک می کند و می تواند مستقیماً از طریق پیشنهادهای خرده فروشی اوراق قرضه، صندوق های سرمایه گذاری مشترک، REITS، صندوق های مادون قرمز و سایر ساختارها استفاده شود. به عنوان مدیر عامل TATA Asset Management در ژاپن، ساندژیف موفق شد بیش از 1 میلیارد دلار جمع آوری کند. ساندجیف نمونه مفصلی از یکی از صندوق‌های بدهی هندی خود را با بدهی اصلی به ارز OECD به دلایل نظارتی به اشتراک گذاشت که به دلیل تقاضای سرمایه‌گذاران ژاپنی برای قرار گرفتن در معرض INR با استفاده از سوآپ‌های ارز تجاری، آن را به صندوق بدهی با قرار گرفتن در معرض INR تبدیل کرد. ، با تاکید بر مبنای امکان سنجی پیشنهاد راجیف سینها.

 

Sanjeev Sinha، فارغ التحصیل IIT Kanpur، همچنین به عنوان مدیر اجرایی ژاپن در مدیریت دارایی TATA و TATA Realty and Infrastructure و به عنوان مشاور JR، تسهیل کننده کلیدی پروژه های MAHSR و Mumbai Trans Harbor Link از مراحل اولیه بوده است. سانجیف همچنین به دلیل تلاش‌های دوجانبه‌اش به‌عنوان مؤسس و رئیس انجمن فارغ‌التحصیلان پان IIT در ژاپن، تسهیل برنامه‌هایی برای تأمین مالی 400 میلیون دلاری از ژاپن برای IIT حیدرآباد، در ژاپن بسیار تحسین شده است. به عنوان مشاور دانشگاه کیوتو، با همکاری با شهردار کیوتو، همکاری برادران کیوتو و بنارس را تسهیل می کند. به عنوان مشاور مؤسسه علوم و فناوری پیشرفته ژاپن (JAIST)، تسهیل همکاری با IIT Gandhinagar. به عنوان یکی از بنیانگذاران منطقه اقتصادی Marunouchi India (2009) با Mitsubishi Estate، که منجر به اولین کمک مالی عمده از SoftBank برای هند (InMobi) در سال 2011، به عنوان عضوی از وزارت کشور ژاپن و کمیته ارتباطات در زمینه هوش مصنوعی و تنوع تشویق رهبران و بوروکرات‌های ارشد هند در هیئت‌های ژاپنی برای تعامل بیشتر دوجانبه، امنیت سایبری و تولید مخابرات/ الکترونیک در هند، از جمله کمک مالی ژاپن و خاک‌های کمیاب هند؛ به عنوان رئیس انجمن هوش مصنوعی در امور مالی و دکترای بخش مالی هوش مصنوعی گروه سونی، که بر روی یکپارچگی کلی صنعت مالی کار می کند. به عنوان رهبر ژاپنی انجمن جهانی متخصصان ریسک (GARP) که روی توسعه منابع انسانی در مهندسی مالی کار می کند. به عنوان یکی از بنیانگذاران مرکز راکفلر برای امور ژئوپلیتیک ژاپن و 4 کتاب پرخواننده ژاپنی زبان در مورد روابط هند و ژاپن توسط ناشران برجسته ژاپنی مانند Kodansha و NIKKEI با مروجین رسمی، از جمله نخست وزیر فعلی ژاپن، کیشیدا فومیو، وزیر امور خارجه. هایاشی یوشیماسا، رئیس پارلمان ژاپن، هوسودا هیرویوکی، معاون رئیس جمهور NITI Aayog، دکتر راجیو کومار، رئیس اجرایی BSE، آشیش چاوهان، وزیر سابق راه آهن سورش پرابهو، رئیس بانک همکاری بین‌المللی ژاپن (JBIC) و بسیاری از افراد وزارت دارایی ژاپن که از نزدیک در سیاست‌های فعلی ین بانک ژاپن، و همچنین تامین مالی G2G2B، در میان سایر چهره‌های برجسته، مشارکت دارد.

 

از آنجایی که پیشنهاد راجیف سینها مستلزم یک سیاست مشخص و ایجاد اجماع پولی از هر دو طرف است، در حالی که به نفع عمومی و اقتصادی هر دو هند و ژاپن، جزئیات و پیشینه برای حمایت و بحث گسترده تر در مورد این موضوع، به ویژه با توجه به این منابع افزودند: سفر آتی نخست وزیر کیشیدا به هند.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort