15 مجالس ترحیم در روز: سرعت مرگ Stuns بروکلین مسلمانان

نیویورک توقیف

15 مجالس ترحیم در روز: سرعت مرگ Stuns بروکلین مسلمانان

Al-Rayaan مسلمان خدمات مراسم تشییع جنازه تبدیل شده به اعضای خانواده و عزاداران به نماز و حرکت بدن.

در تمام طول روز, چوب تابوت در حال انجام در داخل و خارج از Al-Rayaan مسلمان خدمات مراسم تشییع جنازه در بروکلین. آنچه که به معنای صلح آمیز, منعکس کننده, لحظه ای برای خانواده های عزادار با توجه به هرج و مرج ریتم. کارگران صعود به یک کامیون یخچال و با دقت حمل مرده به خانه مراسم تشییع جنازه برای نماز و سپس بازگشت به حمل و نقل به محل استراحت نهایی خود.

آنها این کار را به طور متوسط 15 بار در روز و در هفته های اخیر. قبل از coronavirus آمار خانه شد برگزاری تنها 20 تا 30 مجالس ترحیم در ماه است.


نیویورک توقیف

ما مستند زندگی در شهر به عنوان تهدید از coronavirus گسترش می یابد.

در خارج از خانه در این کشش از جزیره ادم ساده لوح خیابان, خانواده, جمع آوری خوشه های کوچک در انتظار نوبت خود برای مشاهده. بسیاری از مرده مهاجران از پاکستان و بنگلادش و برخی ندارد و خانواده در ایالات متحده است. عزاداران در نزدیکی خواسته برای عضویت در تلاوت Janazah — یک مسلمان نماز تشییع جنازه.

داخل تابوت خالی تحویل دو بار در هفته در حال حاضر ناب در برابر دیوار. هر یک تابوت چوبی ساده به یک نام نوشته شده در نشانگر.

پس از coronavirus در زمان نگه دارید از نیویورک در ماه مارس کفن و دفن مراسم در این شهر را تبدیل به پیچیده تر است. خانه های مراسم تشییع جنازه در همه جا در حال حمایت کردن و غرق شده است. بسیاری مانند Al-Rayaan داشته اند به تکیه بر روی یخچال کامیون به فروشگاه های مرده پس از اجتماعی فاصله محدودیت همراه با یک افزایش قابل توجهی در تعداد مرگ و میر در شهرستان آهسته با سرعت از تدفین. آن را مخل به خصوص برای مسلمانان که به ندرت عمل embalming و دین که دیکته که مرده باید به سرعت به خاک سپرده شد.

“زمین در انتظار است. خدا خواسته است که برای فرد به خاک سپرده شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما هرگز می خواهم که قبر به صبر برای شما” گفت: Zafar Iqbal که صاحب Al-Rayaan با برادر خود را در قانون Imtiaz احمد.

آقای احمد مهاجر از پاکستان استفاده می شود که به رانندگی تاکسی در ابتدا تمایلی برای ورود به مراسم تشییع جنازه کسب و کار. اما برادر خود را در قانون او را متقاعد و سه سال پیش آنها آغاز شده Al-Rayaan.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • به عنوان مرگ و میر ناشی سقوط, فرماندار کومو می دهد معیار برای بازگشایی.
  • N. J. مدارس بسته خواهد ماند تا پایان سال تحصیلی است.
  • آنها جان سالم به هولوکاست. در حال حاضر آنها صورت ویروس.

آنها را در انتخاب محدود نمای در جزیره ادم ساده لوح خیابان تا حدی به دلیل نزدیکی آن به مسجد درب بعدی.

“من مرد هستم که نمی خواهم به انجام این کار. در حال حاضر من مرد هستم که مدیریت همه چیز در اینجا,” آقای احمد گفت.

با وجود این خسته کننده سرعت آقای احمد می داند که او در خدمت جامعه خود را در یک زمان نیاز است. زمانی که این بیماری همه گیر در زمان برگزاری در ماه مارس بسیاری از کارگران خود را ترس از ابتلا به این ویروس را متوقف آینده به کار می کنند. خانواده و دوستان را از پا در برای کمک به رسیدگی به کار دشوار نگه داشتن تا با سرعت از مرگ است.

“این آسان نیست برای هر کفن به 15 مجالس ترحیم در روز” آقای احمد گفت.

در دو ماه گذشته آنها را به خاک سپرده 200 نفر از جمله بسیاری از کسانی که از درگذشت Covid-19. وجود دارد Ferzana Ahsan یک داروساز از پاکستان; Aurangzabe اقبال سبز راننده تاکسی و پدر چهار که بدن روانه بازار شد به بومی پاکستان یک روز قبل از تولد 40; و فردوس حسن که خانواده در بنگلادش مرتب برای او به خاک سپرده شود در نیوجرسی.

سه شنبه گذشته به عنوان آخرین وانت از روز سوار دور از Al-Rayaan آقای احمد ایستاده بود به تنهایی در پیاده رو. آفتاب بعد از ظهر گرم هوا به عنوان او لذت می برد یک لحظه نادر از آرامش. پس از حرکت 14 بدن که بعد از جمله هفت که حمل شد بازگشت به پاکستان و دیگران به مقصد گورستان در نیوجرسی و لانگ آیلند او امیدوار بود که به آن در اوایل روز برای یک بار.

“مرگ قطعی است. مهم نیست که اگر یک بیماری همه گیر و یا نمی,” او گفت:.

سپس یک بازدید کننده وارد شده و تلفن زنگ زد. او رفت و برگشت داخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im