15 نقص در آدام شیف مورد


یکسد شیف بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین برای خانه مديران و اگر او انجام شده توانایی او همچنین با تکیه بر استدلال و استعارههای که اصلا تحمل نمي شود.

دموکراتیک مورد استیضاح و حذف در حال حاضر به شدت با پوسته با کلیشه به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط رسانه ها به معنای خود را کیفرخواست وزن اضافی.

در طولانی بیانیه افتتاحیه هفته گذشته شیف با اتکا بر همه آنها و سپس برخی از.

این است که می گویند که پایه اتهام تهمت — خودداری از کمک های دفاعی به اوکراین به سعی کنید به زور تحقیقات که او می خواست — اشتباه است یا این که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد مناسب است.

این درست است که سعی کنید به آن را به سطح استیضاح و حذف نیاز به لفظی ژیمناستیک. شیف تیره و تار را مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین طرح یک قطعه از روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 به مبالغه آن امنیت ملی و انتخابات و به تبع آن و به تصویر کشیدن حذف به عنوان تنها درمان است.

در اینجا 15 بار که شیف مربوط به یک با آب و تاب تحریف و یا صراحت اشتباه نسخه از برنامه:

 1. “فقط به عنوان او ساخته شده با استفاده از کلینتون وزیر را هک و منتشر شد ایمیل های قبلی انتخابات ریاست جمهوری است.”

شیف می خواستم برای اتصال مغلوب ساختن پیشی جستن به روسیه هک حتی اگر هیچ اتصال. بنابراین او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “ساخته شده با استفاده از” ایمیل. اما به چه معنا است ؟ که وی آنها را. پس آیا هر کس دیگری. به عنوان بایرون نیویورک با اشاره به روز دیگر مطبوعات به طور گسترده ای گزارش شده در ویکی لیکس افشا. اگر آن را به نحوی به یک معامله بزرگ از اطلاعات نشان داد در انجمن برنی ساندرز عمده مجرم خواستار استعفای سپس–DNC رئیس دبی واسرمن شولتز پس از DNC هک.

 1. “در سال 2016 و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن التماس روسیه برای هک حریف خود را با حساب ایمیل است.”

دوباره این تلاش را مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول روسیه هک. آن را اشاره به یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک زبان-در-گونه اشاره به روسها بودن پاداش توسط مطبوعات صورتی که هیلاری را از دست رفته ایمیل. روسها تلاش برای اسپیرفیش یک دامنه استفاده شده توسط کلینتون در دفتر شخصی در همان روز اما آن را سخت به این باور روسی هکرها مصرف شد نشانه خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن و البته آنها در حال حاضر هک DNC — این مناسبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن ریف.

 1. در سوق دادن اوکراین در بی اعتبار CrowdStrike نظریه تهمت بود “تلاش برای پاک کردن از تاریخچه قبلی خود انتخابات در آوریم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بدون شک از جان گذشته برای پیدا کردن شخص دیگری به انگشت برای روسیه هک پس از روسیه است که چنین تمرکز خود را از منتقدان اما نرم نیست کار خود را, بنابراین برای اشاره به آن به عنوان “انتخابات قبلی تقلب” پوچ است.

 1. رابرت مولر شهادت “است که روسیه سیستمیک دخالت در انتخابات ما برای کمک به انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که این کمپین که درک و آنها عمدا ساخته شده با استفاده از آن کمک کند.”

شیف می خواهد به تصویر بکشد مولر به عنوان در بر داشت تهمت گناه در پروب زمانی که او در واقع هیچ مدرکی از تبانی.

 1. پس از مولر شناسه روسیه دخالت روز بعد “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با یک قدرت خارجی این بار اوکراین, تلاش برای به دست آوردن اوکراین به دخالت در انتخابات است.”

در شیف نسخه تهمت گرفتار قرمز دست همکاری با روسیه را به دخالت در سیاست آمریکا و پس از آن بلافاصله در اطراف تبدیل به همکاری با اوکراین است. اما این قضیه درست بود. آن تهمت را حس خشم بی گناهی بیش از مولر کاوشگر که تا حدودی انگیزه او را برای تمرکز در اوکراین ادعا و نقش مهمی در گرفتن روسیه تحقیقات آغاز شده است.

 1. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است “که در ماده دوم او می تواند هر چیزی را انجام دهید که او می خواهد.”

این تبدیل به یک مورد علاقه شاه بلوط از دموکرات ها در طول استیضاح اما این آچار تهمت بیانیه خارج از چهار چوب. او صحبت کردن در مورد داشتن ذاتی ماده دوم قدرت به آتش ویژه مشاور رابرت مولر. هر آنچه که شما ممکن است فکر کردم در مورد حکمت این حرکت تهمت درست بود در مورد قدرت خود را.

 1. “کمک های نظامی است که ما ارائه اوکراین کمک می کند تا به محافظت و پیشبرد آمریکایی امنیت ملی و منافع در منطقه و فراتر از آن.”

این است که قطعا درست است اما هر زمان دموکرات برگرداندن به اهمیت دفاع اوکراین کمک های اولیه به عنوان یک ماده از سیاست این پرسش که چرا و دموکرات ها رفت و همراه با باراک اوباما امتناع از ارائه هر گونه کشنده کمک به اوکراین آنچه, و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی شده است بهتر است در اوکراین کمک کند.

 1. مغلوب ساختن پیشی جستن است به جرم “سوء استفاده از قدرت است که در چنین راهی به خطر اندازد امنیت ملی ما.”

این مسخره نشان می دهد که آنچه که تبدیل به یک مختصر برگزاری در اوکراین کمک حال وخیم امنیت ملی و سیاست آمریکا

 1. “او شخصا خواسته یک دولت خارجی به بررسی حریف خود را.”

این تبدیل به راه متعارف که دموکرات اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست Zelensky اگر چه در شکل مشخص آن را تبدیل به یک فشار به آنها برای ارتکاب به پروب Burisma این سایه انرژی اوکراین شرکت که تا به حال هانتر بایدن در هیئت مدیره خود را. بررسی Burisma است همان چیزی که به عنوان یک بررسی از جو بایدن. فرض Bidens نیست در مرکز برخی از فاسد طرح مربوط Burisma (و انگار صفر نشانه آن است که آنها) بررسی شده اند nothingburger در تاثیر آن بر سیاست آمریکا. مغلوب ساختن پیشی جستن را تبلیغ, تحقیق, اما جای تردید است که این امر تا به حال هر گونه تاثیر بیشتری از خود را در حال حاضر کامل-بویژه فسخ از بایدن فساد است.

 1. تهمت بود درخواست اوکراین برای کمک به “لام یک حریف سیاسی.”

این توافق بیشتر با شیف داستانی نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین از واقعیت است. اوکراین نمی خواسته به تولید شواهد علیه جو بایدن و بررسی Burisma احتمالا نمی خواهد که آغشته به او در هر نقطه بالا.

 1. اقدام سفیر بیل تیلور شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن تیم می خواست اوکراین “در جعبه” توسط عموم ارتکاب به این تحقیقات و این نشان می دهد که “رئیس جمهور تهمت نمی مراقبت در مورد تحقیقات در حال انجام است.”

شیف نظریه این است که تهمت می خواستم فقط یک اطلاعیه عمومی از تحقیقات بنابراین او می تواند استفاده از آن را در برابر جو بایدن در مبارزات انتخاباتی خود. معمولا اگر شما می خواهید یک مقام رسمی به عموم متعهد به چیزی است که آن را به آن را سخت تر برای او را به عقب از وعده های خود را.

 1. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد یک راست به درخواست “ممنوع کمک های خارجی خود گشتند.”

این باعث می شود آن را صدا مانند تهمت بود raking در اوکراین کمک های مبارزات انتخاباتی و اوکراین برای اجرای تبلیغات در نوسان متحده است. در حقیقت او هل دادن برای اوکراین به بررسی یک شرکت اوکراینی عملی سیاسی اثر است که می شده اند nil در آمریکا

 1. “رئیس جمهور سوء رفتار را نمی توان تصمیم گرفت در پای صندوقهای رای برای ما نمی توانیم مطمئن باشید که رای خواهد بود نسبتا به دست آورد.”

این واقعا شگفت انگیز است که دموکرات ها رفته اند در حدود سه سال از اصرار آن را داشته به سوال بالقوه نتیجه انتخابات که تهمت بد advisedly بود تا در یک مناظره در سال 2016 به ساخت آن مرکزی به جهانبینی خود را. آنها باور دارند که آنها سرقت شد در سال 2016 و همچنین باور دارند که آنها را شاید دزدیدند دوباره. اما هیلاری از دست داد تحت قدرت خود در سال 2016 و بدون در نظر گرفتن آن را فراتر از قدرت یک فرد به دکل یک انتخابات ملی است که جلب توجه گسترده و مشارکت مردم است.

 1. “من فکر نمی کنم که استیضاح قدرت است که یک اثر. اگر آن است که یک اثر من تعجب می کنم که چقدر دیگر ما جمهوری می تواند موفق شود.”

شیف استدلال می کند که عدم حذف eviscerates استیضاح قدرت. از آنجا که هیچ رئیس جمهوری تا کنون بوده است محکوم و حذف آن روشن نیست که چرا این خواهد بود. این فقط بدان معنی است که یک نوار بالا به حذف.

 1. “اگر استیضاح و حذف نمی تواند او را نگه دارید پاسخگو سپس او واقعا بالاتر از قانون است.”

دوباره شیف می خواهد به تصویر بکشد استیضاح به عنوان تنها راه یک رئیس جمهور می تواند پاسخگو زمانی که کنگره دارای همه انواع دیگر اهرم — از تحقیقات به بودجه به اینتر-شعبه روابط به سرزنش — برای برگزاری یک رئیس جمهور پاسخگو است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

 • در استیضاح را انسداد اختلاف Dissembling توسط هر دو طرف
 • Botched دموکراتیک مورد شاهد
 • چرا دموکرات ها در حال اجرا است حلقه در اطراف جمهوری خواهان در استیضاح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>