14-year-old boy با اتهام قتل در سلاح سرد مرگ Barnard College student تسا رشته

یک دختر 14 ساله اش دستگیر شد و متهم در قتل Barnard College student تسا رشته که کشته شد در جریان یک سرقت مسلحانه در پارک شهر نیویورک در ماه دسامبر.

او دومین نوجوان متهم در قتل است. یک دختر 13 ساله بازداشت شده بود روز بعد از این حادثه و به اتهام قتل درجه دوم سرقت و سلاح های مربوط به دفعات مشاهده شده است.

“متاسفانه, آن را نمی تواند پشت این زن جوان این, دانش آموز, این قربانی,” New York City Police Department کمیسر درموت شیا گفت: در یک کنفرانس خبری در شنبه 14 ساله بازداشت. “این چیزی است که حتی بهترین و بی طرف ترین تحقیقات به سادگی نمی تواند انجام دهد.”

“آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که می گویند که ما با اعتماد به نفس است که ما باید از این فرد در بازداشت که با ضربات چاقو او را,” او اضافه شده است.

14-ساله مظنون را بازداشت گرفته شده حدود 10:30 p. m. روز شنبه در منهتن شیا گفت.

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار

او به اتهام دو فقره قتل درجه دوم یک تعداد از درجه اول سرقت و سه فقره دوم-درجه سرقت, دادستان منطقه سایرس ونس جونیور اضافه شده است.

او arraigned اتهام شنبه. NBC News نیست شناسایی هر کدام از متهمان به دلیل آنها نوجوانان.

رشته های 18 بود در Morningside پارک on Dec. 11 هنگامی که سه جوان تلاش برای ربودن او را, پلیس گفت:. یکی از نوجوانان قرار داده و او را در یک سبد به عنوان دیگر rifled از طریق جیب. مقامات گفت: رشته جنگیدند و بیت یکی از دزدان ،

در مبارزه بعدی او چاقو بارها و بارها در تنه به گفته پلیس. او قادر به تلو تلو خوردن در خارج از پارک اما درگذشت در بیمارستان.

ونس گفت که یک دادگاه جنایی شکایت جزئیات تصویری و خون و تلفن همراه شواهد جمع آوری شده در طول تحقیقات به عنوان به خوبی به عنوان مظنون “خود اظهارات.”

سند “رنگ یک تصویر وحشتناک” از چه رشته طریق رفت و در لحظه های آخر ” ونس به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که در آن ادعا شده است برخی از آخرین کلمات بود: “به من کمک کند. من دزدیدند.”

“این دستگیری نقطه عطف مهمی در مسیر عدالت” ونس گفت.

نظارت تصویری نشان داد که رشته های اصلی ورود به پارک Morningside در مورد همان زمان که سه نوجوان در آمد از طریق یک ورودی جداگانه شکایت کیفری با توجه به 14 سال می گوید. نوجوانان به نظر می رسد به دنبال یک مرد از طریق پارک و توقف هنگامی که او پیاده روی تا پرواز از پله ها.

ثانیه بعد این ویدئو نشان می دهد سه نفر اطراف رشته در یک فرود به عنوان او راه می رود تا مجموعه ای از پله ها. نوجوانان به طور خلاصه در راه رفتن از او پس از یک مرد به طور ناگهانی به نظر می رسد. با توجه به شکایت یک شاهد گفت که او شنیده صدای مرد در مجاورت پله تقاضا یک تلفن همراه و پس از آن یک زن جیغ بود که او را دزدیدند.

ویدئو نشان می دهد که رشته های اصلی مبارزه با نوجوانان قبل از شکستن رایگان و سکندری از پله ها بالا. در این شکایت همچنین آمده است که 14 ساله به یک بیانیه گفت که او در پارک و سعی کردم به رشته’ تلفن و “او حلق آویز بر روی” دستگاه تا او رسید او را با یک چاقو.

چند روز قبل از چاقو زدن به دختر 14 ساله و دو نفر دیگر به سرقت دیگری از تلفن همراه خود در knifepoint با توجه به شکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de