$130 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک هنوز هم استفاده شده است

در زمانی که دولت فدرال ارائه شده $349 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک وضعیتی وخیم از تعطیلی دولت سفارشات در گیر بودجه زد فقط در 13 روز باعث کنگره به سرعت تصویب دور دوم $310 میلیارد.

کسب و کارهای کوچک باید پس از رشد بیشتر با احتیاط از گرفتن پول است.

از روز شنبه بیش از $130 میلیارد باقی مانده بود در صندوق شناخته شده به عنوان چک حفاظت از برنامه. حتی بیشتر قابل توجه این واقعیت است که در بسیاری از روزهای ماه گذشته پول بیشتری بود در حال بازگشت از قرض گرفته شده با توجه به داده ها از اداره کسب و کار کوچک است که نظارت بر برنامه — برجسته آن کثیف اعدام و گیج کننده قوانین است که منصرف برخی از کسب و کارهای کوچک با استفاده از پول است.

هزاران نفر از شرکت های است که وام فرستاده اند پول را با توجه به وام دهندگان. برای برخی از صاحبان این برنامه از نظر بودند بیش از حد محدود; برای دیگران معیار برای وام بخشش بیش از حد تیره است. برخی از شرکت های عمومی است که دریافت این وام بازگشت آنها پس از اعتراض عمومی و اولیه راش برخی از وام گیرندگان به طور تصادفی تکراری وام است که آنها بیش از حد بازگشته است.

در مجموع حدود 12 میلیارد دلار بود, بازگشت, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در یک مجلس سنا در جلسه روز چهارشنبه. میزان وام های برجسته تحت برنامه کاهش یافته است به $510.2 میلیارد دلار در پایان ماه مه از $513.3 میلیارد دلار در اواسط ماه با توجه به داده ها از اداره کسب و کار کوچک.

سه شنبه مبلغ مصوب وام بود و رشد شاخص را به بالا و به $511.4 میلیارد — نشان می دهد که تغییرات کنگره ساخته شده به برنامه هفته گذشته به آن کمتر محدود می تواند فشار بیشتر پول در درب.

اما موانع باقی می ماند. این برنامه پر هرج و مرج اعدام است “سرد تمایل بسیاری از کسب و کارهای کوچک حتی به درخواست برای وام در دور دوم P. P. P. بودجه و باعث شده است که بسیاری از کسب و کار به بازگشت پرداخت وام از ترس از انجام کاری اشتباه” تونی Wilkinson مدیر اجرایی انجمن ملی از دولت تضمین وام دهندگان یک گروه تجارت گفت: هفته گذشته در جلسه از پاسخ همه گیر پاسخگویی کمیته نظارت ،

این به نوبه خود از وقایع قابل توجه برای یک امضای برنامه کنگره 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته که تنها چند ماه پیش بود گرفتار شدید استقراض دیوانگی از جان گذشته صاحبان کسب و کار. پس از همه کسب و کارهای کوچک هنوز هم در پریشانی. حتی به عنوان متحده شروع به بازگشایی میلیون ها نفر از فروشگاه های سراسر کشور توقیف باقی می ماند و می تواند بیرون رفتن از کسب و کار.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • فدرال رزرو یک چشم انداز تیره و تار برای اقتصاد در سال 2020 است.
 • کسری بودجه ایالات متحده آمریکا تقریبا دو برابر به دلیل همه گیر امداد هزینه می شود.
 • اروپا خدمات تحویل مواد غذایی به خرید Grubhub.

روز چهارشنبه هفته گذشته کنگره آمریکا نقل مکان کرد و برای نرم کردن برنامه قوانین و کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر در هزینه های خود را کمک به رئيس جمهور تهمت امضا این لایحه در روز جمعه. این تغییر به طور گسترده ای مورد ستایش کوچک-کسب و کار گروه های حمایت و کمک خواهد کرد که بسیاری از وام گیرندگان.

اصلاح قوانین می تواند کمک به باقی مانده $130 میلیارد سریع تر حرکت می کند. “انتظار من این است که ما قطعا دیدن کسب و کار که در حاشیه در حال حاضر آن را” آقای Mnuchin گفت.

اما داشتن شرایط وام خود را به تجدید نظر در پرواز دوباره — که اتفاق افتاده بارها و بارها از آغاز برنامه در مارس — یک کابوس برای وام گیرندگان به عنوان آنها در تلاش برای نجات شرکت های خود را.

“مرزهای حرکت می کند مانند یک بازی ویدیویی” گفت: کارن گریفین صاحب آبگرم Universaire یک هتل آبگرم در مرکز شهر دنور. او کسب و کار شده است تعطیل از اواسط ماه مارس و نمی بازگشایی تا ماه جولای در اولین.

خانم گریفین در آستانه بازگشت او $66,272 وام چرا که او فکر نمی کنم او خواهد بود قادر به استفاده از آن در هشت هفته به عنوان برنامه در اصل مشخص شده است. تغییرات جدید او 24 هفته اجازه می دهد او زمان بیشتری برای تصمیم گیری که آیا برای استفاده از پول زمانی که — اگر — او بازگشایی.

او مطمئن نیست او خواهد شد. Refitting او آبگرم مطابق با دستورالعمل های ایمنی گران خواهد بود و هیچ کس نمی داند که مشتریان خواهد بود مایل به بالا لمسی خدمات مانند ماساژ و فیشال. خانم گریفین که 63 شگفتی اگر او بهتر خواهد بود خاموش بسته شدن کسب و کار و بازنشستگی.

“من در حال اجرا را از طریق یک دوجین حالات مختلف برای ما چه جریان نقدی ساختار ممکن است مانند نگاه کنید اگر ما بازگشایی شد با تغییرات در ما ساعت ها و خدمات” او گفت:. “ما نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی. که روشن است.”

برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که بستگی به ترافیک پا مانند رستوران ها و ناخن سالن حتی آرام تر تسکین شرایط ممکن است به اندازه کافی.

“من گریه بعد من آن را فرستاده” گفت: صدفی راس صاحب قصه های زن سبک و جلف گربه نشسته خدمات در سان فرانسیسکو که به تازگی داد تا در استفاده از $75,000 وام و بازگشت پول. “من فکر کردم این امر صرفه جویی در کسب و کار من است, اما من نگران بودن از نظر مالی خراب اگر آن را ببخشند و هیچ کس نمی تواند به من بدهد هر واقعی پاسخ در مورد آن است.”

خانم راس شروع قصه از زن سبک و جلف در سال 2003 و گسترش آن به رونق سرمایه گذاری با 14 کارمندان و بسته بندی شده برنامه از 10 ، 000 بازدیدکننده داشته است مشتری یک سال است. در ماه مارس او را فروش کاهش یافت به دلیل همه گیر وادار کردن او برای مردم غیر روحانی.

به وام های خود را به طور کامل بخشیده شرکت ها باید به همان تعداد از کارکنان در حقوق و دستمزد به عنوان قبل از همه گیر در همان دستمزد. که یک نوار روشن برای صاحبان کسب و کار که سرمایه گذاری باقی می ماند بسته است. خانم راس انتظار فروش به ماندن کند حداقل از طریق شکرگزاری.

چک برنامه تا حد زیادی به معنای حفظ کردن کارگران بیکاری رول از طریق هدایت پول به کارفرمایان خود را و آن پیشرفت به سوی این هدف است. کار شماره های منتشر شده در روز جمعه نشان داد سود در صنایع که دریافت کسب و کار کوچک وام و پیشنهاد کرد که این برنامه کمک کرده بودند افست حداقل برخی از آسیب های اقتصادی ناشی از خاموش کردن.

بیش از 4.5 میلیون شرکت های, از, از خود راضی فرفره کارگران و رستوران به خرده فروشان و شرکت خدمات حرفه ای با کمتر از 500 کارمند کمک کردم. برای بسیاری از آن راه نجات است.

اما بسیاری از وام دهندگان در حال آماده انجام شود با این برنامه است. حتی اگر دولت را در حفظ و پردازش وام تا 30 ژوئن ولز فارگو را متوقف و در نظر گرفتن برنامه های کاربردی جدید در ماه گذشته. به طوری که بسیاری از جامعه بانک ها از جمله OceanFirst یک بانک منطقه ای در Toms River, N. J., که وام 500 میلیون دلار به 3000 کسب و کار.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


درخواست کند بود به قطره ای گفت: Christopher Maher این بانک اجرایی. او قطع اعطای وام های جدید به دلیل او می خواست به محوری کارکنان خود را نسبت به آینده عمده برنامه چالش: بخشش وام.

“این خواهد بود بسیار مشکل تر برای کار از طریق بازپرداخت محاسبات و مستندات از آن بود که این وام در وهله اول” آقای ماهر گفت.

مدارک برای اثبات این است که یک وام انطباق با شرایط است گسترده و پیچیده; مدیریت کسب و کار کوچک 11 صفحه نرم افزار برای وام بخشش بسیار پیچیده تر از درخواست وام خود را. هر بخش است که بخشیده می شود بدهی است که باید پرداخت در عرض پنج سال. (اولیه مدت دو سال.)

عدم وضوح در اطراف بخشش وام سمان خانم راس تصمیم خود را به بازگشت وام. او در نظر گرفته به سادگی پرداخت کارگران به ماندن در خانه به مدت هشت هفته است که این برنامه اجازه می دهد اما او نگران در مورد نیاز به ذخیره کردن آنها را زمانی که دوباره پول زد.

سپس هفته بعد از او وام اداره کسب و کار کوچک خود را منتشر بخشش نرم افزار. خانم راس تلاش برای اجرای محاسبات برای کسب و کار خود را, اما او کارکنان بیشتر وقت کارکنان با متغیر ساعت. او مشورت او حسابدار او حسابدار, یک وکیل و وام دهنده به شکل از چگونه بسیاری از وام خواهد بود واجد شرایط برای حذف.

هیچ کدام می تواند به او پاسخ قطعی. ترس او خواهد بود یک بدهی خانم راس فرستاده برگشت پول.

بسیاری از گروه تجارت برای وام دهندگان و کسب و کارهای کوچک مانند مصرف کننده انجمن بانکداران و کسب و کار کوچک اکثریت خواسته اند برای پتو بخشش برای وام های کمتر از 150.000 دلار. تا کنون کوچک کسب و کار دولت و وزارت خزانه داری — که فراخوانی عکس در بسیاری از چک های برنامه شرایط — را نشان نمی هر گونه تمایل به اعطای آن است.

آدم Markowitz حسابدار در فلوریدا که در حال کار با ده ها تن از مشتریان که در زمان چک وام گفت که او قادر به کشف کردن که آیا خود او وام برای $34,500 خواهد بود به طور کامل ببخشند. او در حال انتظار برای راهنمایی بیشتر در بسیاری حل نشده سوال فنی.

“تنها مطابق چیزی که در مورد این برنامه این است که آن است که یک ظرف غذا در هر مرحله,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>