13 مرگ و میر در یک روز: یک آخرالزمانی’ Coronavirus موج در یک N. Y. C. بیمارستان

در چند ساعت روز سه شنبه, Dr. Ashley براي انجام ماساژ قفسه سینه در المهرست بیمارستان مرکز یک زن در 80s, یک مرد در 60 و یک زن 38 ساله که به یاد دکتر از نامزد. همه آزمایش مثبت برای coronavirus و رفته بود به ایست قلبی. همه در نهایت درگذشت.

Elmhurst یک 545-تخت های بیمارستان های عمومی در کوئینز آغاز شده انتقال بیماران رنج می برند نه از coronavirus به بیمارستان های دیگر آن را به عنوان حرکت به سمت تبدیل شدن به طور کامل اختصاص داده شده به شیوع. پزشکان و پرستاران تلاش کرده اند را با چند ده هواکش. تماس بیش از یک بلندگو از “تیم 700” این کد برای زمانی که یک بیمار در آستانه مرگ آمده چندین بار تغییر. برخی از درگذشت داخل اتاق اورژانس در حالی که انتظار برای یک تخت خواب.

یک کامیون یخچال شده و مستقر در خارج به نگه داشتن بدن مرده است. بیش از 24 ساعت گذشته, New York City, عمومی سیستم بیمارستان در بیانیه ای گفت: 13 نفر در المهرست فوت کرده است.

“این آخرالزمانی,” دکتر گفت: براي, 27, عمومی, پزشکی مقیم در بیمارستان.

در سراسر شهر تبدیل شده است که کانون شیوع کروناویروس در ایالات متحده و بیمارستان و شروع به مقابله با این نوع از دلخراش افزایش موارد که دارای ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی در چین و ایتالیا و کشورهای دیگر. صبح روز چهارشنبه در شهر نیویورک گزارش 16,788 مورد تأیید و 199 مرگ و میر.

بیش از 2800 coronavirus بیماران بستری شده در این شهرستان است. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو در روز چهارشنبه ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که اجتماعی-فاصله اقدامات شروع شد به سرعت رشد بستری شدن در بیمارستان. این هفته دولت بستری برآورد شد پایین به طور قابل توجهی از دو برابر شدن موارد هر دو روز به هر چهار روز.

آن است که “تقریبا بیش از حد خوب درست باشد” آقای کومو گفت.

هنوز در بیمارستان تحت محاصره است. شهر نیویورک بیمارستان اجرا حیطه از معتبر موسسات آموزش غذا به نخبگان به بیمارستان های دولتی ارائه مراقبت برای برخی از فقیرترین جوامع در کشور است. بدون در نظر گرفتن آنها در خدمت چند شده اند در امان است تاثیر این بیماری همه گیر: سیل بیمار و ترس نیویورکی به محاصره اتاق های اورژانس در سراسر شهرستان.

کار با دولت فدرال و مقامات بیمارستان بارها و بارها گسترش بخشهایی از ساختمان های خود را مجهز به رسیدگی به بیمارانی که در خانه باقی مانده بود تا زمانی که بدتر شدن تب و اشکال در تنفس آنها را مجبور به اتاق اورژانس. Elmhurst در میان سخت ترین ضربه بیمارستان در شهرستان یک مثال نخست از مشکلات مراکز درمانی و کارکنان خود روبرو هستند در سراسر کشور است.

“المهرست است که در مرکز این بحران و آن را اولویت شماره یک ما بیمارستان های عمومی سیستم در حال حاضر” شهر بیمارستان عمومی سیستم بیانیه ای گفت:. “خط مقدم کارکنان در حال رفتن بالا و فراتر از آن در این بحران و ما همچنان صعودی تجهیزات و پرسنل به این مهم تسهیلات برای همگام شدن با بحران است.”

دکتر میچل کاتز رئیس بهداشت و درمان و بیمارستان ها شرکت که در شهر نیویورک بیمارستان های دولتی گفت: طرح هایی در جریان است برای تبدیل بسیاری از مناطق المهرست بیمارستان به بخش مراقبت های ويژه برای بسیار افراد بیمار.

اما نیویورک بیمارستان ممکن است در مورد از دست دادن خود را راه گریز برای خلاقیت در پیدا کردن فضاهای.

همه بیش از 1800 تخت های مراقبت ويژه در شهرستان ها انتظار می رود به طور کامل توسط جمعه, با توجه به سازمان مدیریت اضطراری فدرال جلسه به دست آمده توسط نیویورک تایمز. بیماران می تواند باقی بماند برای هفته محدود کردن فضا برای تازه بیمار مردم است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • فرماندار کومو گفت: علائم وجود دارد که تراکم – اقدامات کنترل مشغول به کار بودند.
  • د Blasio می پیوندد کومو در انتقاد محرک معامله است.
  • شهردار debunks ایده بازگشت به حالت عادی در ماه آوریل است.

آقای کومو گفت: او تا به حال دیده نشده جلسه. او گفت که او امیدوار است که مقامات می تواند به سرعت اضافه کردن واحد توسط فرو بردن به یک رشد عرضه هواکش ماشین آلات است که برخی از coronavirus بیماران نیاز به نفس کشیدن.

اعتبار…دیو ساندرز برای نیویورک تایمز

دولت فدرال ارسال 1000 تخت بیمارستان کشتی به نیویورک, اگر چه آن است که برنامه ریزی شده برای رسیدن تا اواسط ماه آوریل است. مقامات شروع احداث چهار 250 تخت بیمارستان در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در میدتاون منهتن که می تواند در یک هفته. رئیس جمهور تهمت و گفت: روز چهارشنبه در توییتر که ساخت و ساز بود جلوتر از برنامه اما نمی تواند به طور مستقل تایید کرد.

مقامات همچنین در مورد تبدیل هتل ها و عرصه را به طور موقت مراکز پزشکی.

حداقل دو بیمارستان های شهر را پر کرده اند تا خود را morgues و مسئولان شهرستان پیش بینی شده بقیه را در رسیدن به ظرفیت تا پایان این هفته با توجه به جلسه. دولت درخواست 85 یخچال تریلر از FEMA برای سردخانه خدمات همراه با کارکنان این جلسه گفت:.

یک سخنگوی این شهر با رئیس پزشکی قانونی گفت: این جلسه بود نادرست است. “ما مهم سردخانه ظرفیت در ما پنج سراسر شهر بود سایت ها و توانایی گسترش,” او گفت:.

در مصاحبه با پزشکان و پرستاران در بیمارستان ها در سراسر شهر به حساب چگونه آنها در حال کشیده.

کارگران در چندین بیمارستان از جمله ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس گفت: کارکنان مانند متخصص زنان-زایمان و رادیولوژیست نامیده شده اند به کار در بخش اورژانس.

در یک شعبه از مرکز پزشکی مونته فیور همچنین در برانکس وجود داشته است یک یا دو coronavirus و میر مربوط به یک روز و یا بیشتر گفت: جودی شریدان-گونزالس ، وجود دارد همیشه به اندازه کافی gurneys بنابراین برخی از بیماران مبتلا به نشستن در صندلی. یک بیمار در روز یکشنبه شده بود بدون تخت برای 36 ساعت, او گفت:.

در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان برخی از کارگران بیمارستان در منهتن ارسال شده عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان پرستاران با استفاده از کیسه های زباله به عنوان محافظ دنده. یک سیستم سخنگوی او آگاه نیست که اتفاق می افتد و با اشاره به پرستاران تا به حال چرخ دنده های دیگر در زیر کیسه های. “ایمنی کارکنان و بیماران هرگز از اهمیت بیشتر و ما در حال گرفتن هر احتیاط ممکن است به حفاظت از همه” او گفت:.

با پنکه در تامین کوتاه مدت NewYork-Presbyterian Hospital, یکی از شهر بزرگترین سیستم آغاز شده است با استفاده از یک دستگاه به کمک چند نفر در یک زمان تقریبا بی سابقه از حرکت یک سخنگوی گفت.

Elmhurst بیمارستان مرکز افتتاح شد در سال 1832 و نقل مکان به آن زمان ملکه محل در سال 1957 آن را یکی از قدیمی ترین بیمارستان در شهر نیویورک است.

در محله آن را در خدمت المهرست بیش از دو سوم از ساکنان متولد شده در خارج از ایالات متحده بالاترین چنین رای دادن در شهر است. این یک ایمنی-net بیمارستان خدمت عمدتا کم درآمد بیماران از جمله بسیاری از کسانی که عدم مراقبت های اولیه پزشکان.

کوئینز حساب برای 30 درصد از شهر نیویورک را تایید کرد coronavirus موارد بیش از هر قصبه و به مراتب بیش از سهم جمعیت شهر است. آن را نیز کمتر بيمارستان. Elmhurst یکی از سه بیمارستان بزرگ در خدمت یک جمعیت بزرگ و مرکزی واقع شده که در بخش توضیح می دهد که چرا آن مشغول است در زمان عادی و حتی شلوغ در حال حاضر.

پزشکی کارگران گفت: آنها را دیدم اولین نشانه های این ویروس در اوایل ماه مارس — افزایش بیماران در آینده با flulike علائم قبل از زنگ شده بود به طور کامل مطرح شده در این شهرستان و کشور است. نتایج آزمون مصرف شد دیگر پس از آن اما آنها در نهایت تایید کرد که بسیاری از این بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در هفته های پس از, اورژانس شروع به پر کردن با بیش از 200 نفر در زمان. هر صندلی در اتاق انتظار معمولا گرفته شده است. بیماران در آمد سریع تر از بیمارستان می تواند اضافه کردن تخت; در اوایل این هفته 60 coronavirus بیماران پذیرفته شده بود اما هنوز هم در اتاق اورژانس. یک مرد منتظر تقریبا 60 ساعت برای یک تخت هفته گذشته دکتر گفت:.

این بیماران که در حال حاضر مریض تر از قبل به این دلیل که آنها توصیه می شود سعی کنید به بهبود می یابند در خانه, پزشکان گفت.

مانند دیگر بیمارستان المهرست آمده است خطرناکی نزدیک به در حال اجرا از هواکش چندین بار; بیمارستان های دیگر را پر عرضه آن است.

با وجود این بیشتر خوش بینانه پیش بینی شده توسط دولت در مورد بستری شدن نرخ جمعیت در خارج از المهرست اند و نه لاغر ،

این خط از مردم در خارج از المهرست به آزمایش می شود برای coronavirus اشکال به عنوان اوایل به عنوان 6 صبح و برخی از ماندن در آنجا تا 5 p. m. بسیاری از آنها گفت: به خانه بدون اینکه تست شده است.

خولیو Jimenez, 35, صرف شش ساعت در اورژانس یکشنبه شب پس از یک تب در حالی که در محل کار در نیوجرسی انبار. او در صبح روز دوشنبه به ایستادن در خط تست در زیر باران. در روز سه شنبه هنوز سرفه چشم پف او ایستاده در خط برای نزدیک به هفت ساعت و دوباره به خانه رفت تست نشده.

“من نمی دانم اگر من باید این ویروس” آقای Jimenez گفت. “این خیلی سخت است. این را نه فقط من. آن را برای بسیاری از مردم است. این دیوانه است.”

Rikki لین یک دکتر که مشغول به کار در المهرست برای بیش از 20 سال گفت: این بیمارستان به کار گرفته “موج اول از این سونامی.” او در مقایسه با صحنه در بخش اورژانس با پر ازدحام پارکینگ گاراژ که در آن پزشکان باید به بیماران در داخل و خارج از نقاط برای دسترسی به دیگر بیماران مسدود شده توسط برانکارد.

اعضای خانواده مجاز در داخل, او گفت:.

دکتر لین به یاد می آورد به تازگی درمان یک مرد در 30s خود را که تنفس به سرعت رو به وخامت گذاشته و تا به حال برای قرار دادن در یک. “او در پریشانی و دست پاچه می بینم وحشت در چشمان” او گفت:. “او به تنهایی.”

پزشکان دیگر گفت: آنها در حال تلاش برای احیای مردم در حالی که خیس عرق زیر دنده محافظ, ماسک صورت اسپری ، برخی از بیماران یافت شده اند مرده در اتاق خود را در حالی که پزشکان مشغول کمک به دیگران گفتند.

گاهی اوقات پزشکان سعی کنید به تماس با خانواده های بیماران زمانی که آن را روشن است که آنها نمی خواهد بهبود می یابند.

این چیزی است که دکتر بری گفت که او سعی به انجام این کار قبل از این که او را به یاد او نامزد درگذشت. همانطور که معلوم شد او نیز زده با کروناویروس یک بیمار در بیمارستان دیگری.

“ما قادر به در تماس گرفتن با کسی” دکتر بری گفت.

گزارش شد کمک توسط جسی مک کینلی جسی دراکر آیلین سالیوان و مایکل Schwirtz. Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im