$1,200 چک برای همه ؟ آنچه شما باید بدانید در مورد ما coronavirus نجاتبا عصری که ما در مستند بازارهای سهام توفنده و صنایع رو به سقوط و بیکاری خاص به اوج دولت آمریکا بحث بزرگترین کمک مالی پس از بحران مالی 2008. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

چه نجات نگاه مانند?

در حال حاضر این لایحه است که تخمین زده می شود تا $1.8 tn برای پول رفتن به کسب و کار شرکت های بزرگ و به طور مستقیم به جیب آمریکایی ها.

جمهوری خواهان مجلس سنا هستند در راس بسته اگر آنها نیاز به 60 رای به این گذشت که بدان معنی است که آنها نیاز به سازش با حزب دموکرات.

جمهوری خواهان لایحه دارای چهار قسمت اصلی است:

  • پرداخت مستقیم به اکثر آمریکایی ها

  • $350bn در وام برای کسب و کارهای کوچک است که ممکن است بخشیده شود اگر شرکت های استفاده از آنها برای نگه داشتن حقوق و دستمزد کارگران در

  • $500bn کمک برای ضربه صنایع و ایالات متحده و $50bn برای شرکت های هواپیمایی

  • و افزایش در پرداخت به بخش بهداشت و درمان

هنگامی که این انجام می شود ؟

مذاکرات متوقف شده در سنا در روز یکشنبه. دموکرات ها نگران هستند که کسب و کار است که:

  • نجات می دهد بیش از حد کوچک برای حفاظت کارگران;

  • نتواند برای قرار دادن به اندازه کافی محدودیت در چگونه کسب و کار که پول صرف بودجه;

  • و خزانه داری وزیر استیو Mnuchin را بیش از حد کنترل بیش از $100bn در پرداخت. بودجه آنها از ترس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از دولت

بحث شروع دوباره در روز دوشنبه با هر دو طرف گفت: آنها امیدوار به دریافت یک معامله انجام می شود به زودی اگر چه ممکن است در حال حاضر انجام نمی شود قبل از پایان هفته.

آنچه کنگره انجام می شود تا کنون ؟

اول هزینه های لایحه برای مبارزه با Covid-19 شیوع در ایالات متحده امضا شده توسط رئیس جمهور در اوایل این ماه و با ارزش است $8.3 میلیارد دلار رسیده است. پول در حال رفتن به سمت ما سلامت و خدمات انسانی بخش دولتی و محلی در بخش بهداشت و درمان جامعه محلی مراکز بهداشت و درمان. یک تکه بزرگ شد اختصاص داده شده برای واکنش بین المللی به شیوع.

دوم لایحه برای پرداخت مرخصی استعلاجی و اورژانس پرداخت می شود ترک به ارزش $104bn تصویب شد هفته گذشته است. قانون حذف کارگران از شرکت های بزرگ با بیش از 500 کارمند و اجازه شرکت هایی با کمتر از 50 نفر به درخواست برای معافیت. این لایحه مقرر 10 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی و ایجاد اضطراری پرداخت می شود ترک برنامه برای پدر و مادر تحت تاثیر فرزندان خود را به مدارس بسته شدن برای coronavirus-دلایل مربوط. آن را نیز گسترش کمک های غذایی و برنامه های ایدز متحده’ بیمه بیکاری برنامه های.

ما مالیات دهندگان واقعا به دریافت مستقیم چک از دولت ؟

دولت آمریکا طرح برای افرادی است که برای دریافت تا $1,200 و ازدواج برای دریافت تا $2,400 از جمله 500 دلار برای هر کودک. به اندازه یک بررسی را کاهش خواهد بود به تدریج برای کسانی که درآمد بالاتر از $75,000, در حالی که کسانی که درآمد بیش از $99,000 نمی خواهد هر گونه چک. چک خواهد شد بر اساس یک خانواده و یا فرد 2018 اظهارنامه مالیاتی.

وجود دارد هر دو حزب توافق در این بررسی?

هیچ. برخی از جمهوری خواهان می گویند این پول می شود یک راه سریع برای تقویت اقتصاد. “این توصیه ها را بلانت تاثیر برای بسیاری از آمریکایی ها و محدود کردن آسیب به اقتصاد ایالات متحده گفت:” سناتور چاک Grassley سنا سرمایه گذاری رئیس کمیته.

اما دموکرات ها می گویند آن را نمی خواهد کمک به تلاش آمریکایی ها در دراز مدت است. در عوض رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت که “افزایش تا بیمه بیکاری” یک راه بیشتر پایدار برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید. “تنها $1,000 بررسی کمک خواهد کرد کسی که خود را پرداخت صاحبخانه در مارس اما چه اتفاقی می افتد پس از آن ؟” او گفت:.

همچنین از دولت آمریکا برنامه ای برای قسمت کردن بیرون چک مورد انتقاد قرار گرفته و برای درهم کوبیدن بیش و کم درآمد. کسانی که درآمد بیش از 2500 دلار خواهد شد در حداقل 600 دلار. به عنوان درآمد مشمول مالیات را افزایش می دهد بنابراین آیا مبلغ چک کنید تا زمانی که آن می رسد $75,000. که در آن نقطه مقدار کاهش می یابد تا زمانی که آن می رسد $99,000 که در آن نقطه یک فرد ،

این بدان معناست که یک فرد که درآمد مشمول مالیات $75,000 خواهد شد بزرگتر از بررسی نسبت به کسی که باعث می شود $30,000.

چگونه است که دولت در کمک به کسب و کارهای کوچک ؟

دولت آمریکا طرح شامل ارائه فدرال حمایت وام برای کسب و کارهای کوچک با 500 کارمند یا کمتر. طرح برآورد $300bn داده خواهد شد و به این کسب و کار از طریق وام خواهد بود که در پوش $10m در هر کسب و کار است.

این طرح همچنین شامل امکان بخشش وام اگر یک کارفرما حفظ کارکنان خود را از طریق 30 ژوئن incentivizing کسب و کار برای حفظ کارکنان خود را در اطراف برای هم بودن.

در روز شنبه مجلس سنا مذاکره کنندگان نیز کار کرده که شامل “حقوق و دستمزد تعطیلات مالیاتی” برای کسب و کارهای کوچک در این طرح است.

وجود دارد خواهد بود شرکت های بزرگ کمک مالی?

دموکرات و حتی برخی از جمهوری خواهان در حال مصمم است که شرکت های بزرگ داده می شود نمایشگاه کمک خواهد کرد که پایان دادن به در جیب سهامداران ثروتمند یا مدیران شرکت.

این لایحه شامل یک کمی بیش از $200bn در امن وام به شرکت های هواپیمایی و دیگر سخت-آمار صنایع. به طور خاص, $50bn خواهد بود تا به صورت تجاری شرکت هواپیمایی حامل به قرض گرفتن و $8bn به محموله هوایی (میزان صنعت تجارت گروه خواسته) در حالی که $150bn برای سایر صنایع تحت تاثیر coronavirus مانند هتل ها و کروز شرکت.

تا کنون کنگره است و نه جزء به جزء که صنایع خواهد بود واجد شرایط برای کمک مالی هر چند بسیاری وجود دارد که به درخواست یکی. صنعت رستوران خواسته دولت برای $145bn برای کمک به جبران ضرر و زیان پس از ده ها تن از کشورها موظف بسته شدن بسیاری از سرویس کامل رستوران.

شرکت های که دریافت کمک های دولت ممکن است ممنوع از سهام buybacks است که زمانی که یک شرکت اقدام به خرید سهام خود را از سهام به افزایش ارزش سهام آن در نهایت کمک خود را ثروتمند سهامداران و مدیران شرکت های بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد مخالف چنین ممنوعیت.

چگونه است که دولت کمک به بخش بهداشت و درمان?

سنا طرح میله میله برای از بین بردن بار در بخش بهداشت و درمان با افزایش مدیکر پرداخت 15 درصد برای coronavirus بیماران و با قرار دادن یک توقف برنامه ریزی شده 2 درصد کاهش نرخ برای تمام مدیکر پرداخت.

اما این طرح می افتد کوتاه از $100bn عمده بهداشت و درمان گروه های لابی گری برای خواسته با این استدلال که در بیمارستان نیاز به پول در حال حاضر برای تقویت سیستم قبل از همه گیر بازدید نیروی کامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im