10,000 سوگواری قربانیان نژادپرستانه داد و بیداد تیراندازی در آلمان

1 / 3

آلمان تیراندازی

هزاران نفر از مردم در یک مراسم تشییع جنازه مارس در هاناو آلمان روز شنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. چندین نفر کشته در تیراندازی در آلمان مرکزی شهرستان دیر روز شنبه, فوریه. 19, 2020. (Nicolas Armer/dpa از طریق AP)

برلین (AP) — حدود 10000 معترضان راهپیمایی مرکزی آلمان در شهر هاناو در روز یکشنبه به سوگواری نه افرادی که کشته شدند توسط یک مهاجر-نفرت مسلح چهار روز پیش.

“این روزها و ساعت ها سیاهترین و تاریکترین شهر ما تا به حال تجربه دوران صلح بار” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: محزون جمعیت به آژانس خبری dpa. اما او گفت: کسانی که می خواهند از هم جدا و جامعه موفق نخواهد شد “از آنجا که ما بیشتر است و ما را در جلوگیری از آن است.”

یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله به مرگ نه نفر در حومه فرانکفورت روز چهارشنبه ظاهرا قبل از قتل مادر خود را و خود را. پنج تن از قربانیان گزارش شده بود و به شهروندان ترکیه. مهاجم چپ درهم و برهم متون و فیلم که در آن او حمایت نژادپرستانه انداز به نام نسل کشی و ادعا شده اند تحت نظارت پس از تولد.

سفیر ترکیه در آلمان, علی کمال آیدین هشدار داد که ترکیه مهاجران در آلمان در حال تجربه بیشتر و بیشتر جرایم ناشی از نفرت در کشور است.

“این نمی تواند و این نباید ادامه” آیدین گفت: در اعتراض.

آپارتاید به قتل شد آلمان سوم مرگبار راست حمله در یک ماده از ماه. داد و بیداد, به دنبال اکتبر ضد یهودی در حمله به یک کنیسه در حل و قتل در ماه ژوئن در منطقه سیاستمدار که حمایت آنگلا مرکل استقبال از سیاست نسبت به مهاجران.

قتل آمده در زمانی که راست و ضد مهاجر جایگزین برای آلمان تبدیل شده است و این کشور اولین حزب سیاسی در دهه برای ایجاد خود را به عنوان یک نیروی قابل توجهی در سمت راست افراطی است. همه قربانیان به حال مهاجر و ریشه های بسیاری از آنها متهم حزب از تولید یک آب و هوای جایی که جناح راست افراطی گری و نژاد پرستی می تواند شکوفا شود.

شده اند وجود دارد روزانه شمع vigils برای قربانیان پس از تیراندازی و بزرگ دیگر در اعتراض به نژادپرستی در روز شنبه که همچنین جلب هزار نفر است. یک بنای یادبود برای قربانیان است که برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de