10 ووهان اساتید امضا نامه ای سرگشاده خواستار آزادی بیان حمایت پس از یک پزشک که برای هشدار به دیگران در مورد کوروناویروس از آن درگذشت

مردم با حضور در مراسم به سوگواری برای دکتر لی Wenliang در 7 فوریه سال 2020 در هنگ کنگ, چین.

عکس آنتونی کوان/گتی ایماژ

  • نامه سرگشاده ای با امضای 10 ووهان اساتید استدلال می کند که دولت چین نیاز برای اجرای آن را آزادی بیان مقالات در قانون اساسی جمهوری خلق چین است.
  • این نامه در پی مرگ Li Wenliang یک ووهان دکتر که تنبیه شد توسط پلیس برای “ساخت کاذب نظرات” پس از هشدار به مردم در مورد ووهان coronavirus – که او بعد از قرارداد.
  • این نامه را همراه با نامه امضا شده توسط دانشگاهیان در سراسر چین خواستار آن است که دولت عذرخواهی و جبران coronavirus خبرچین و لی ملی شهید.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در شروع ووهان coronavirus شیوع محلی دکتر لی Wenliang هشدار داد خود را از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان گروه در مورد کشف یک سارس-مانند بیماری از طریق پیام برنامه WeChat. او سپس مواخذه توسط ووهان پلیس و نیاز به ثبت نام یک نامه تصدیق او تا به حال ساخته شده “false نظرات” در چینی اینترنت.

Li هشدار ثابت می شود درست است و ووهان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن حداقل 720 مردم و آلوده بیش از 34,500 در سراسر جهان است. در حالی که درمان بیماران, Li, 34, قرارداد ویروس خود و درگذشت در فوریه 6.

پس از مرگ او دانشگاهیان در سراسر چین امضا نامه خطاب به دولت چین. 10 ووهان اساتید امضا یک نامه خواستار دولت اجرای آن را آزادی بیان مقالات در قانون اساسی جمهوری خلق چین, همراه با عذرخواهی و جبران 8 coronavirus خبرچین.

تصاویر منتشر شده در توییتر توسط استاد سباستین سبزی که می آموزد تاریخ فکری از قرن 20th چین هستند ادعا های گرفته شده از اینترنت چینی. آنها نشان می دهد که امضا از اساتید همراه با گزیده ای از این نامه سرگشاده که به نقل از مقالات 35 و 51 در چین اساسی است.

ماده 35 آمده است که چینی citzens “لذت بردن از آزادی بیان و مطبوعات از مجمع انجمن های حرفه ای از تظاهرات” در حالی که ماده 51 می گوید: ورزش از حقوق شهروندان “ممکن است نه تجاوز به منافع دولت از جامعه و جمعی و یا بر آزادی های قانونی و حقوق دیگر شهروندان است.”

دکتر لی Wenliang بود یک چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی و خلاف کاران که هشدار در مورد رمان شیوع کروناویروس اما احضار شد توسط پلیس و اندرز او را برای ساخت کاذب نظرات در اینترنت.

عکس آنتونی کوان/گتی ایماژ

این نامه همچنین می پرسد که دولت چین رسمیت شناختن لی به عنوان یک ملی شهید. یکی دیگر از نامه ای امضا شده توسط 9 دانشگاهیان در سراسر چین نیز خواسته که در فوریه 6 ساخته شود “ملی آزادی بیان روز” در لی افتخار است.

“سی سال چینی ها ساخته شده اند به تسلیم شدن آزادی خود را در ازای ایمنی و در حال حاضر آنها سقوط طعمه به بحران بهداشت عمومی و کمتر امن تر از همیشه” در این نامه سرگشاده آمده است: با توجه به ترجمه انگلیسی توسط غیر انتفاعی چین را تغییر دهید. “یک فاجعه انسانی است بر ما. سرعت که با بقیه جهان است دفع چین سریعتر از گسترش ویروس ترک چین در یک اقدام بی سابقه جهانی در انزوا.”

  • ادامه مطلب:
  • 5 اتباع آزمایش مثبت برای coronavirus پس از اقامت در یک پیست اسکی
  • آن می تواند سال ها طول بکشد و هزینه 1 میلیارد دلار برای ساخت یک واکسن برای ووهان coronavirus. اما دانشمندان برتر گفت: ما این کار هنوز هم می تواند کمک به توقف شیوع آینده.
  • آمریکایی ها در قرنطینه ما یک پایگاه نیروی هوایی بیش از coronavirus در حال آموزش هر یک از دیگر زومبا, بوکس, و چگونه خود را به فایل مالیات
  • چین تبدیل شده نامرئی در چین coronavirus اپیدمی احتمال زیاد به تحت پوشش خود را در مورد چیزهایی که به شدت اشتباه است

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>