10 چرخ گوشت برتر

10. محصولات LEM چرخ های گوشتی برقی Big Bite Big Steel Bite
LEM Products Stainless Steel Big Bite Electric Meat Grinder
مشاهده در آمازون
خروجی 1100W
3 صفحه آسیاب استیل
چاقوی استیل ضد زنگ
3 لوله چاشنی سوسیس
استامپ گوشت
دسته وظیفه سنگین
استیل ضدزنگ بزرگ با محافظ ایمنی
1 صفحه استخراج کننده
ضمانت 5 ساله
اگر به دنبال چرخ دستی برای سنگ زنی مقادیر زیادی گوشت هستید ، آنگاه چرخ گوشت برقی Big Bite Stainless Steel LEM Products باید این ترفند را انجام دهد. این سریعترین و قدرتمندترین سری سری LEM’s Big Bite Grinder محسوب می شود و این باعث می شود سرمایه گذاری خوبی برای کسانی که نیاز به گوشت بیشتری دارند ، انجام شود. البته نکته اصلی فروش آن ، فناوری منحصر به فرد Big Bite است که چرخ ماشین را قادر می سازد سریعتر و بدون گرفتگی دستگاه ، گوشت بیشتری را طی کند.

خرید چرخ گوشت برقی Big Bite همچنین به نظر می رسد از نظر اندازه و قابلیت بسیار بی نظیری آرام است. این به لطف موتور دائمی روغن کاری شده و فرمولاسیون گریس پیشرفته است که باعث کاهش میزان سر و صدای تولید شده می شود. یکی دیگر از هوشمند سازی طراحی آن کشوی انبار است که به طور مستقیم در زیر چرخ چرخ قرار داده شده است. کار کردن چرخ گوشت برقی Big Bite Stainless Steel به دلیل وجود کنترل های مناسب و کتابچه راهنمای کاربر مستقیم ، آسان است.
جوانب مثبت
Big Bite auger قادر به گرفتن گوشت بیشتری است
طرح سر جدید تفنگ دار
قطر بزرگ گلو
مجوز بهداشتی ETL
منفی
هیچ یک
آخرین قیمت را در آمازون بررسی کنید
چگونه می توان چرخ گوشت را انتخاب کرد؟
قبل از خرید فقط هر چرخ گوشتی ، باید از خود بپرسید که چگونه می توانید بهترین چرخ گوشت را بدست آورید. اگر پیش از این هرگز چرخ گوشت نداشته اید ، نکات زیر برای شما می باشد.

موتور
دور موتور یکی از مهمترین قسمت های چرخ گوشت است. اگر به دنبال موتور برقی هستید ، باید بدانید که موتورها دارای رده بندی از 350 وات تا 750 وات هستند. در حالی که برخی از چرخ های گوشت می توانند تا 720 پوند آسیاب کنند. از نظر گوشت ، دیگران به مراتب كمتر آسیاب می كنند ، بنابراین بهتر است قبل از خرید چرخ گوشت نیازهای خود را در نظر داشته باشید.

ساخت و ساز
همه چرخ های گوشت به طور مساوی ایجاد نمی شوند. این بدان معناست که ساخت کارخانجات گوشت از ریخته گری فولاد تا پلاستیک فلزی و حتی سخت متفاوت خواهد بود. نیازی به گفتن نیست ، یک چرخ با محفظه فولادی یا فلزی ماندگار تر خواهد بود.

تجهیزات جانبی
میزان لوازم جانبی موجود در چرخ چرخ به مارک آن بستگی دارد. در حالی که برخی لوازم جانبی و افزودنی های بسیاری دارند ، برخی دیگر تنها لوازم ضروری خرس را دارند ، در حالی که برخی دیگر به هیچ وجه لوازم جانبی ندارند. حتماً از قبل چه چیزی را دریافت می کنید تا بتوانید با ضمیمه های دلخواه یک چرخ گوشت بدست آورید.

ضمانتنامه
گارانتی ها در شرکت متفاوت است. برخی از آنها ضمانت 1 یا 2 ساله را ارائه می دهند در حالیکه برخی دیگر 5 سال ضمانت ارائه می دهند. اگر یک چرخ گوشت را با لوازم جانبی زیادی انتخاب کرده اید ، بهترین انتخاب آن است که ضمانت طولانی تری داشته باشد ، بنابراین می توانید در صورت خراب شدن قطعات را تعویض کنید.

چقدر هزینه می شود؟
افراد مختلف الزامات مختلفی دارند که باید قبل از خرید چرخ گوشت مورد توجه قرار گیرد. اگر قصد استفاده از چرخ گوشت را زیاد ندارید ، باید یک نسخه کوچک خریداری کنید ، در حالی که کسانی که به دنبال استفاده از چرخ های مکرر هستند ، باید به سراغ گزینه ای بزرگتر و با دوام تر بروند.

همچنین دوام چرخ گوشت نیز تفاوت زیادی در قیمت آن خواهد داشت. اما لازم نیست برای به دست آوردن کیفیت بهتر مارک های بسیار گران قیمت را دنبال کنید. اگر بودجه دارید ، می توانید به راحتی بسیاری از چرخ های گوشتی با قیمت مناسب در بازار را پیدا کنید.

نتیجه
برای درک مزایای داشتن یک چرخ گوشت چرخ شده در آشپزخانه نیازی به یک لوب فرونتال خیلی بزرگ ندارید. یکی از مزایای اصلی خرید بهترین چرخ گوشت برای آشپزخانه شما این است که شما را به ایجاد انواع طعم های سوسیس یا برات و تبدیل شدن به ماجراجویی در آشپزخانه ، و نه صرف اینکه با کرایه سنتی خریداری کنید.

علاوه بر این ، همبرگر خزنده شما احتمالاً بسیار امن تر از گزینه های آلوده به خاک موجود در خارج است. با استفاده از چرخ گوشت به عنوان بخشی از زرادخانه خود در آشپزخانه ، اکنون می توانید منبع پروتئین مورد علاقه خود را به تفکیک پردازش کنید – گوشت قرمز و آن را نیز بخورید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>