کتاب پی دی اف چیست؟

کتاب چیست؟ این فقط کتاب شما در قالب الکترونیکی نیست. کتاب الکترونیکی کتاب شما به فرمی تبدیل شده است که در دستگاه پخش کننده یا دستگاه الکترونیکی مانند تلفن هوشمند یا رایانه لوحی نمایش داده می شود. بر خلاف کتاب های چاپی یا PDF که طرح و سبک آن ثابت است ، کتاب های الکترونیکی باید انعطاف پذیر باشند.

با یک خواننده ، مردم می توانند قلم ، اندازه قلم ، فاصله خط و حتی حاشیه اکثر کتاب ها را تغییر دهند. از آنجا که خوانندگان می توانند این جنبه ها را دستکاری کنند ، کتاب های الکترونیکی باید به طور خاص قالب بندی شوند تا در حالی که هنوز خوب به نظر می رسند ، مطابق آنچه تنظیم می شود ، خواننده تنظیم شود. به همین دلیل ، داشتن شماره صفحه غیرممکن است – این تعداد برای هر شخص باید تغییر کند! به جای شماره صفحه ، کتابهای الکترونیکی از مکانهایی استفاده می کنند.

در انتشار ، دو نوع فایل الکترونیکی وجود دارد: MOBI و EPUB.

MOBI و EPUB
همه محصولات و برنامه های Amazon Kindle فقط پرونده های MOBI را می خوانند ، در حالی که iPad ، Nook و اکثر خوانندگان دیگر پرونده های EPUB را تشخیص می دهند. هنگامی که کتاب شما در پرونده های MOBI و EPUB قالب بندی می شود ، محتوا یکسان باقی می ماند ، اما هر پرونده برای دستگاه های مربوطه بهینه می شود.

https://bit.ly/2xCcLLE   https://tinyurl.com/sjs4wno     http://ulvis.net/SyAa   https://u.nu/y0dax
  https://b2n.ir/248084   http://gg.gg/h2qdv   https://is.gd/rLLhZH   https://rebrand.ly/4c849
  http://rlu.ru/2Fpr5   https://t2m.io/rROyZC28   https://cutt.ly/0tT1ely   https://plink.ir/19qNx
      https://cutit.org/0LE4N   https://cutit.org/0LE4N

منبع:
https://t2m.io/ecOUM7U7