کاربرد و جنس – آرتان پرس

لوله های تک لایه معمولا به رنگ سفید و سبز می باشد که در زمان قدیم به دلیل اینکه آکثر آنها سبز بود به آن لوله سبز هم می گفتند. لوله هایی با سطح بزرگ تر زمان کم تری برای خنک سازی احتیاج دارند. کم هزینه: PVC کم هزینه است. از لوله پلیکا برای سیستم های آبیاری بالا و پایین زمین استفاده می شود و با سیستم pvc با داشتن یک سیستم بارانی موجب صرفه جویی در وقت و پول کشاورزان می شود. افراد متخصص، با توجه به دانش و تجربه خود در مکان های لازم از لوله کاروگیت نوع c استفاده می کنند.

از لوله های کاروگیت برای سیستم های شناور نیز استفاده می شود. مزیت استفاده از این نوع لوله کشی این است که اتصالات پیچ دار را میتوان به آسانی باز کرده و از هم جدا کرد. به دلیل وجود اتصالات محکم، برای انتقال فاضلاب، لوله های کاروگیت بهترین گزینه هستند. لوله کاروگیت برای انتقال فاضلاب بسیار مناسب می باشد.

در گذشته از لوله های پلی اتیلنی کاروگیت، در سیستم انتقال فاضلاب استفاده نمی شد. لوله های چدنی: این لوله ها جهت انتقال آب و فاضلاب درفشارهای کم کاربرد دارد. برای سیستم های شناور باید از لوله های بزرگ با وزن کم استفاده کرد. به همین علت استفاده از لوله های پی وی سی برای انتقال آب شرب و مواردی که رعایت مسایل بهداشتی در اولویت است توصیه می شود. این لوله برای انتقال مایعات مختلف استفاده می شود. برای استفاده از لوله های کاروگیت در سیستم تهویه، آن ها را سوراخ دار می کنند. لوله عموماً با سایز اسمی (NPS) مشخص میشود که در واقع عدد آن نشان دهنده قطر خارجی لوله (OD) میباشد.

یکی از انواع لوله کاروگیت، نوع c آن است. لولههای زهکش نیز از جنس PVC و پلی اتیلن به صورت مشبک و نیمهمشبک همراه با سوراخهای ریز عرضه میشوند و برای جمعآوری آب زه و آبهای اضافی به لوله هیدرولیک بدون درز کار میروند. کاربرد، جنس و نحوه اتصال از مهمترین پارمترهای تقسیم بندی بشمار می آیند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جزئیات جوشکاری، می توانید به مقالاتآموزش نحوه جوشکاری لوله های موتورخانه-بخش اول و آموزش نحوه جوشکاری لوله های موتورخانه-بخش دوم سر بزنید! از این لوله ها، برای انتقال سایر مایعات و همچنین بعضی از سیالات استفاده می شود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از لوله بدون درز آلومینیوم دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر