چمدان خوب


توسط دانیل | آخرین بروزرسانی در تاریخ 7 فوریه 2020

مسافرت چیزی است که بیشتر مردم از آن لذت می برند. این که آیا شما در حال رفتن به جایی جدید یا پیر هستید ، در داخل کشور یا خارج از کشور ، یکی از چیزهایی که نمی خواهید نگران آن باشید کیفیت چمدان های شما است. پیدا کردن چمدان مناسب به معنای تعیین نیاز شما و پیدا کردن برندی است که بتواند محصولی بادوام تحویل دهد.

اگر کمی وقت خود را صرف جستجوی وب کنید ، به سرعت متوجه خواهید شد که متوسط ​​هزینه یک تکه چمدان با کیفیت معمولاً بین 200 تا 300 دلار است. شما باید نسبت به هر چیزی که هزینه کمتر از آن باشد مشکوک باشید. مدتی را بخوانید تا بررسی ها را بخوانید و شروع می کنید ببینید که قطعات قیمتی چقدر بهتر هستند.

شما در حال پرداخت چمدانی هستید که تقریباً در هر شرایطی نگهداری خواهند شد.

اگر به دنبال چیزی دائمی نیستید ، این درست است. اگر قصد سفر کوتاه را دارید و به چیزی فوراً نیاز دارید ، می توانید یک قطعه واحد را خریداری کنید تا در حال حاضر شما را نگه دارد. برای این موارد ، یک کیف ارزان قیمت بسیار مناسب خواهد بود زیرا شما قصد ندارید چندین دهه از آن استفاده کنید. با این وجود ، شما می خواهید چیزی که نمی خواهد اولین باری که از آن استفاده می کنید جدا شود.

چمدان خوب
اخیراً بررسی شده است
بهترین چمدان ها – بررسی
بهترین کیف پول – بررسی
بهترین کوله پشتی – بررسی
بهترین بالش های مسافرتی – بررسی
بهترین چمدان های حمل شده – بررسی
بهترین آداپتورهای سفر – بررسی
بهترین کیف های توالت – بررسی
مقایسه سریع

اگر وقت زیادی برای بررسی همه چیز ندارید (یا اگر نمی خواهید زمان زیادی را برای جستجوی هر صفحه اختصاص دهید) ، می توانید صفحه مقایسه سریع را بررسی کنید. می توانید به سرعت انواع اطلاعات مربوط به هر قطعه چمدان را بررسی کنید تا بتوانید به سرعت تصمیم خود را بگیرید.

جزئیات شامل اطلاعات مربوط به نوع ویژگی های هر قطعه ، نوع چمدان و ابعاد می باشد. چند نوع چمدان وجود دارد:

چمدان

حمل

کوله پشتی

راهنمای خریداران چمدان

اگر چیزی توجه شما را جلب کرد یا تصمیم گرفتید که کاملاً به تمام سوالات شما پاسخ ندهد ، پیوندهایی در صفحه وجود دارد تا جزئیات هر یک از قطعات ذکر شده را بررسی کنید.

دیدن آنچه دیگران گفته اند

یکی از بهترین دلایل تحقیق در مورد موارد آنلاین این است که می توانید مردم درباره کالایی که خریداری کرده اند چه فکر می کنند. افرادی که قطعات مختلفی را خریداری کرده اند ، حرفهای زیادی برای گفتن دارند و می توانند کمی بیشتر درباره کیفی که در توضیحات آن پوشیده نیست ، ارائه دهند. در اینجا موارد معدودی وجود دارد که بررسی ها تمایل به شناسایی آنها دارد که ممکن است در جای دیگری ذکر نشود.

بیرونی نرم یا سخت

معمولاً این توضیحات پوشیده نیست و همیشه بد نیست اگر قسمت خارج از یک چمدان سخت یا نرم باشد. اگر به چیزی که بسیار با دوام باشد و قادر به ایمن نگه داشتن وسایل باشد ، نیاز دارید ، احتمالاً چیزی را با بیرونی سخت می خواهید. اگر به چیزی نیاز دارید که به راحتی در فضاهای دشوار فشرده شود ، می خواهید چیزی نرم تر بخواهید. جوانب مثبت و منفی دیگری برای هر دو نوع وجود دارد ، و آن را به چیزی تبدیل می کنید که باید قبل از تصمیم گیری نهایی در نظر بگیرید.

ظاهر و وزن

مواقعی وجود خواهد داشت که شما می خواهید چیزی سبک داشته باشید تا بتوانید دیوانه شوید

اگر با زمان کمی بین پروازهای اتصال پایان دهید ، از طریق فرودگاه به سر می برید . دیگر

گاهی اوقات چیزی را می خواهید که مدت زمان طولانی به درازا بکشد ، و این بدان معنی است که احتمالاً کمی سنگین تر خواهد بود. وزن چمدان شما احتمالاً در آن آشکار است

ظاهر. هرچه انواع مختلفی را با یکدیگر مقایسه می کنید ، متوجه می شوید که شباهت هایی را مشاهده می کنید

بین قطعات سبک وزن مختلف؛ کیف های سنگین تر تمایل دارند که خاص خود را داشته باشند

شباهت ها.

چرخ – هنگامی که اهمیت دارد

بعضی اوقات چرخ ها تنها راه برای حمل وسایل شما هستند. بارهای دیگر ، آنها ممنوع الخروج هستند. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که چمدان مناسب را بر اساس داشتن چرخ دارد ، و اگر چنین است ، چند مورد.

گزینه های شما – 0 ، 2 ، 4 ، 8 چرخ

چمدان طی 20 سال تغییر زیادی کرده است. برخی از قطعات بدون چرخ یا a هستند

جفت چرخ معمولی. اما اگر برای مدت طولانی یا الف مسافرت می کنید چه اتفاقی می افتد

خانواده؟ شما می خواهید یک قطعه بزرگتر برای حمل همه چیز باشد. برای اسکان ، چمدان

اکنون دارای 4 و 8 چرخ است.

چرخ در هواپیما

چرخ ها می توانند مشکل ایجاد کنند که شما باید چمدان های خود را جمع کنید ، کیسه های بزرگتر معمولاً باید بررسی شوند ، این بدان معناست که هزینه بیشتری را پرداخت می کنید. اگر به چرخهایی به چیزی احتیاج دارید ، اطمینان حاصل کنید که هنوز هم در سطل سربار جای می گیرد.

کوله پشتی و کوله پشتی

آنها سبک و سبک نیستند و باعث می شوند هر دو کوله پشتی و کوله پشتی نیز ایجاد شوند

محبوب. با این حال ، آنها به اندازه حرفه ای به نظر نمی رسند و احتمالاً چین و چروک شما را لک می کنند

تن پوش. اگر به مرخصی می روید ، احتمالاً این مسئله نیست. اگر شما در

سفر کاری یا رفتن به یک رویداد فانتزی ، احتمالاً شما چیزی کمی بهتر می خواهید.

غواصی در

اکنون که مدتی است که در مورد ملاحظات مختلف فکر می کنید ، وقت آن است که شروع به مقایسه گزینه های خود کنید. اگر عجله دارید ، فراموش نکنید که می توانید مقایسه سریع را بررسی کنید. برای کسانی که ترجیح می دهند کمی بیشتر وقت بگذارند و چیزی را انتخاب کنند که تقریباً مناسب نیازهایشان باشد ، درست در صفحات مختلف فرو بروید تا آنچه را که ما پیشنهاد می کنیم ببینیم.

راهنمای خریداران چمدان
راهنمای خریداران چمدان