پوشک بچه پارچه ایی

پوشک های پارچه ای همه در یک: این پوسته های ضد آب در رنگ ها و الگوهای متنوعی قرار دارند و حاوی یک جاذب قابل جابجایی هستند که قابل شستشو یا شستشو است. همه موارد دارای الاستیک در اطراف کمر و پاها و همچنین ساخته شده هستند در چنگال ها ، قلاب ها یا بست های Velcro. بعلاوه ، نیازی به پوشش جداگانه نیست زیرا مواد ضد آب درست روی پارچه جاذب پارچه ای که در قسمت داخلی این پارچه های پارچه ای قرار گرفته است ، دوخته شده است (به همین دلیل به آن ها همه می گویند).

چه چیزی را باید در نظر بگیرید: اگر نمی خواهید با پوشک های تاشو یا استفاده از روکش های جداگانه دست و پنجه نرم کنید ، پوشک های همه در یک است. اصول اولیه پوشک پارچه. اما به خاطر داشته باشید که آنها گران قیمت هستند. شستشو و خشک کردن آنها همچنین به دلیل لایه های متعدد آنها می تواند زمان بیشتری (و گران قیمت) داشته باشد.

پوشک های جیبی: این روکش های ضد آب هم دارای روتختی پارچه ای داخلی و هم یک جیب (داخل روکش داخلی) است که یک پوشک پارچه تاشو یا درج را در خود جای داده است. این درجهای پوشک یا آسترها در انواع مختلف یکبار مصرف ، قابل شستشو و قابل شستشو قرار می گیرند.

http://tinyurl.com/ybkddmkq
https://rebrand.ly/gb4r1vf
https://bit.ly/2RS6G5b
https://xip.li/yt7bKI
https://is.gd/hsZ0BF
https://v.gd/qFKpBV
https://v.ht/O5xx
https://plink.ir/QqvHi
https://u.nu/–4az
https://clck.ru/N4GP4
http://ulvis.net/b58L
https://cutt.ly/it6gChQ
https://shrtco.de/zQ7ZK
http://tny.im/x0bEC

منبع: https://t2m.io/Ga8HbC43

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>