پودر رایگان, لاتکس, دستکش, مزایای

[ad_1]

بنابراین شما به زودی شروع یک کار جدید است و شما فقط یاد گرفته که شما با پوشیدن دستکش در محل کار برای حفاظت از. و نه فقط هر دستکش; شما با پوشیدن دستکش. آیا شما می دانید که آنها استفاده شده است برای محافظ اهداف برای تقریبا 100 سال در حال حاضر ؟ این درست است: دستکش لاتکس استفاده می شود برای طیف گسترده ای از استفاده در محل کار است.

دستکش شما را با حفاظت برتر در معرض خطر تنظیمات. برای مثال شما ممکن است در کار با بیماران در محل کار خود (انجام معاینات انجام عمل جراحی در نظر گرفتن نمونه انجام کار آزمایشگاه و غیره.). و یا شما ممکن است مشغول به کار در صنعتی یا آزمایشگاهی محیط کار با مواد شیمیایی. ما می دانیم که اولین فکر شما این است که “چگونه می توان امن در کار من؟”. و این جایی است که ما در آمده است: ما می دانیم ایمنی و ما می دانیم که حفاظت شخصی. بهترین راه برای محافظت از خودتان در این نوع تنظیمات برای شروع با حفاظت صحیح.

سنگین و ایجاد شده بود و فوق العاده قوی در عین حال بسیار انعطاف پذیر این محصول ساخته شده است به طوری که شما واقعا می تواند در گرفتن و نگه داشتن همه چیز. فکر می کنم در مورد زمانی که شما یک دکتر و یا سایر کار حرفه ای پزشکی با بیماران و یا آزمایشگاه نمونه. همچنین شما می خواهد به درستی محافظت در کار خود را هنگامی که شما می پوشند PPE است که مورد نیاز برای این کار است.

دستکش ها را به نفع بودن بیشتر کشش نسبت به سایر دستکش. این است زیرا آنها طراحی شده برای محافظت از شما را از نشت و تراوش. آنها همچنین قادر خواهد بود برای محافظت از شما در بسیاری از تنظیمات و موقعیت. مشخصه از این دستکش به بیشتر انعطاف پذیری را فراهم می کند برای بهتر مهارت و چابکی و انعطاف پذیری به این معنی که شما می توانید به آسانی گرفتن هر دو کوچک و بزرگ اقلام ایمن.

برخی از سبک های در حال پودر-از آنجا که برخی از افراد حساسیت به پودر. پودر در دستکش است که معمولا آرد ذرت قوی است که حساسیت زا برای بسیاری از مردم است. با دستکش بدون پودر, شما در معرض خطر بدون قرار گرفتن در معرض آلرژی و شما نیز نمی خواهد استنشاق پودر دود که ممکن است مضر به ریه های شما.دستکش دارای یک پوشش ویژه ای است که اجازه می دهد تا برای شما برای قرار دادن بر روی دستکش و آنها را خاموش (خشک یا مرطوب) با سهولت است که باعث می شود هر کار آسان تر است. پودر دستکش نیز در دسترس به عنوان برخی از مردم ترجیح می دهند این نوع به آنها بسیار آسان برای روشن و خاموش کردن دست.

بدون پودر دستکش لاتکس با کیفیت بالا هستند بسیار راحت و قابل اعتماد و قابل اعتماد و آنها را فراهم حفاظت برتر برای شما. جامد انتخاب برای شما در محل کار شما!! امن!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>