پرفروش ترین بخارشوی در بازار جهانی 2020


آخرین بروزرسانی: 11 آوریل 2019
هنگامی که یک بخارشوی کننده فرش را در اطراف خود دارید ، خاک جاسازی شده نمی تواند شما را پایین بیاورد. ببینید که چگونه بخارشوی کننده های برتر روی فرش های مخمل خواب دار زیرین حرکت می کنند.

بخارشوی کردن فرش منازل: کباب تا بزرگ
فرشهای کثیف گرفتید؟ مطمئناً عدم وجود گزینه های نظافت ، از جمله خرید دستگاه بخارشوی کردن فرش ، اجاره یک دستگاه یا استخدام یک حرفه ای وجود ندارد. در حالی که هیچ چیز سهولت و عملکرد یک حرفه ای را ضعیف نمی کند ، برخی از ماشین هایی که آزمایش کردیم با پول کمتری نزدیک شدند.

قبل از اینکه ماشینی ها را کار کنیم ، باید آزمایشگاه خود را آماده کنیم. تابلوهای فرش مخمل نایلونی سفید که تحت درمان با مواد دافع لکه قرار گرفته بودند با خاک تعبیه شده اند. بعد از جاروبرقی ، ما هر پاک کننده فرش را آزمایش کردیم تا ببینیم چقدر خوب خاک را جمع می کند.

پرفروش ترین بخارشوی

برای اطلاعات بیشتر ، رتبه بندی بخارشوی کننده فرش ما را بررسی کنید
بهترین پاک کننده فرش را پیدا کنید
ما جدیدترین پاک کننده های فرش را آزمایش ، ارزیابی و مقایسه می کنیم تا بتوانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.
عضو شوید
قدرت بیشتر ، بخارشوی تر
ماشین هایی که در بلند کردن خاک های جاسازی شده بهتر بودند از موتورهای بزرگتر و قدرتمندتر برخوردار هستند. تقریباً تمام مدلهای با اندازه کامل کار بهتری در از بین بردن خاک داشتند. بیسل و هوور ، دو تولید کننده بزرگ فرش بخارشوی ، می گویند شما باید از دستگاه های بخارشوی کننده آنها در دستگاه های خود استفاده کنید یا می توانید گارانتی را باطل کنید یا با صدمه زدن به دستگاه باعث ایجاد شوک الکتریکی یا آتش سوزی شوید.

راهنمای خرید بخارشوی کننده فرش
خاک جاسازی شده نیاز به بخارشوی کردن عمیق دارد. ضمانت فرش یا وب سایت سازنده خود را برای پیشنهادات در مورد چند مرتبه بخارشوی کردن بررسی کنید. در غیر این صورت می توانید به فرش آسیب برسانید یا ضمانت آن را باطل کنید. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها اجازه نمی دهند که یک طرفدار مجدداً از درمان لکه ها استفاده کند. سپس این نکات را در نظر بگیرید:

تمرکز روی ویژگی ها
مخازن جداگانه برای آب گرم و محلول بخارشوی کردن باعث می شود که دوباره پر کردن سریعتر انجام شود زیرا معمولاً بیشتر باید آب را دوباره پر کنید. مخازن کوچکتر به معنی پر کردن مجدد بیشتر است. قبل از خرید دستگاه را حمل و فشار دهید ، به خصوص اگر آن را از پله های بالا و پایین حمل می کنید. اگر تمایل به بخارشوی کردن اثاثه یا لوازم داخلی از پله ها دارید ، به دنبال مدل هایی با لوازم جانبی باشید.

انجام درست آن
کار با آب و برق نیاز به مراقبت بیشتری دارد ، بنابراین در صورت امکان دستگاه را با یک قطع کننده مدار در سطح زمین به پریز برق وصل کنید. هنگام استفاده از هر دستگاهی برای مدت زمان طولانی ، از حفاظت شنوایی بپوشید. تا زمانی که کاملا خشک نشود ، پیاده روی نکنید و مبلمان را روی آن نگذارید.

Going Pro
شرکتی را انتخاب کنید كه توسط مؤسسه بازرسی ، بخارشویكردن و صدور گواهینامه ترمیم ، یك سازمان غیرانتفاعی تأیید شود ، تا اطمینان حاصل كند كه این شرکت دارای بیمه مسئولیت است و از تکنسین های معتبر بهره می برد. اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از بخارشوی کردن عمیق ، از خلاء استفاده کرده و در مورد رفع لکه سوال کنند. یک برآورد کتبی دقیق تهیه کنید ، منابع را بررسی کنید و فاکتور دریافت کنید.

به طور مناسب
هواکش را بخار بزنید برخی از دستگاه های پاک کننده لکه و محلول های بخارشوی کردن دستگاه ها دود می کنند ، بنابراین هنگام بخارشوی کردن حتماً پنجره ها را باز کرده و طرفداران را اجرا کنید. این امر به ویژه در صورتی که شخصی در خانه شما دارای مشکلات تنفسی مانند آسم باشد ، اهمیت دارد.

رتبه بندی های بخارشوی کننده فرش
کلاس های بخارشوی کننده – چیزهایی که باید در نظر بگیرید
صاحبان خانه که فقط گاهی اوقات فرش خود را بخارشوی می کنند ، می توانند حرفه ای معتبری را استخدام کنند یا یک فرش بخارشوی اجاره کنند. اما اگر فرش و خانه ای پر از بچه ها و حیوانات خانگی زیادی دارید ، شاید بخواهید خرید یک ماشین را در نظر بگیرید. در اینجا انواع بخارشوی کننده فرش را باید در نظر بگیرید.
اجزای بخارشوی کننده های عمیق اجاره ای
غالباً در روز حدود 20 تا 30 دلار در یک سوپر مارکت ، فروشگاه سخت افزار یا مرکز خانه در دسترس هستند ، این دستگاه ها یک مخزن برای توزیع محلول بخارشوی کردن ، مخزن دوم برای نگه داشتن محلول کثیف ، خلاء و یک ثابت یا متحرک را ترکیب می کنند. برس را به یک واحد سنگین تبدیل کنید. در نتیجه ، آنها دشوار هستند که به اطراف خود فشار بیاورند. به طور کلی ، به دنبال بخارشویترین و کمترین پوشیده از برس ها بر روی هر دستگاهی که قصد اجاره آن را دارید ، جستجو کنید.

پاک کننده های تمام اندازه
آنها سبک تر و حجیم تر از ماشین های اجاره معمولی هستند. بیشتر کارها با مالیدن محلول آب و مواد شوینده و سپس جارو کردن آب و خاک است. آنها می توانند گران باشند و فضای مناسب و کمتری از فضای کمد را به خود اختصاص می دهند. در آخرین آزمایشات ما ، آنها نتایج متفاوتی به وجود آوردند. تمام مواردی که آزمایش کردیم نیز شما را ملزم به استفاده از مواد شوینده مخصوص سازنده کرد.

به رتبه بندی های بخارشوی کننده فرش برای بهترین پاک کننده ها مراجعه کنید
شمعی از ویژگی ها
پاک کننده های فرش می تواند کمی ناخوشایند باشد ، بنابراین به دنبال ویژگی هایی باشید که مانور آن را آسان تر می کند ، به خصوص اگر پله های فرش دارید. در اینجا ویژگی های نظافت فرش را باید در نظر بگیرید.

ضمیمهها
در مدلهای قائم ، به شما اجازه می دهند اثاثه یا لوازم داخلی ، پله ها ، کف لخت و نقاط تنگ بین مبلمان را بخارشوی کنید.

کمربند رایگان
مانند بسیاری از جاروبرقی ها ، بسیاری از بخارشوی کننده های فرش دارای کمربندی هستند که به مرور زمان نیاز به تعویض دارد – این کار برای برخی از دارندگان انجام وظیفه است. واحدهای بدون کمربند از این قسمت جدا می شوند.

قلم مو متحرک (برس)
یک قلم مو متحرک تمایل به داشتن یک اسکراب تهاجمی تر از هیچ برس یا مایع ثابت دارد که فقط در هنگام فشار دستگاه حرکت می کند ، اگرچه داشتن یک یا بیشتر بخارشوی کردن را تضمین نمی کند.

مخزن بزرگ هر چه مخزن
بخارشوی کننده بزرگتر باشد ، در صورت بخارشوی کردن بسیاری از فرش ها در هر زمان ، مجبور به پر کردن مجدد آن خواهید بود – هرچند که مایع تر باشد ، ممکن است دستگاه سخت تر باشد.

شیلنگ طولانی
هرچه پاک کننده سنگین تر باشد ، مانور آن سخت تر است. برای مثال ، یک شلنگ خلا بلند می تواند به عنوان مثال به پرواز پله ها برسد.

جداکننده صابون جداگانه
این به طور خودکار مقدار مناسب مواد شوینده را با آب دور می کند و برای جلوگیری از آبکشی با آب شیرین خاموش می شود.

چراغ های نشانگر مخزن
این چراغ ها هنگامی که مخزن بخارشوی کننده بخارشوی نیاز به دوباره پر کردن دارد هشدار می دهد — یا مخزن محلول کثیف نیاز به تخلیه دارد.

مخزن شاتوف
برخی از پاک کننده ها دارای یک قطع عملگر سنسور هستند که وقتی مخزن که محلول کثیف را ذخیره می کند ، مکش استخراج کننده را متوقف می کند.

رتبه بندی بخارشوی کننده فرش گزارش های مصرف کننده
بیسل هوور