پرسش و پاسخ اسلیو

قبل از بحث در مورد سوال و جواب جراحی اسلیو معده ، بهتر است در مورد اضافه وزن و عواملی که باعث چاقی در انسان شده اند با شما صحبت کنیم.

 

تجمع غیرمعمول چربی در قسمت های مختلف بدن را اضافه وزن (چاقی) می نامند که می تواند سلامت انسان را به خطر بیندازد. متخصصان تغذیه برای افزایش وزن در بزرگسالان ، شاخص توده بدن (BMI) را محاسبه می کنند.

خوب است بدانید که اضافه وزن غالباً به دلیل پرخوری نیست ، اما دلایل مختلفی بر اضافه وزن موثر است. به گفته متخصصان تغذیه ، یکی از بزرگترین مشکلاتی که سلامت همه افراد جامعه را تهدید می کند چاقی یا اضافه وزن است.

 

زیرا مشکلات زیادی مانند فشار خون ، گلوکز خون بالا و همچنین خاصیت چربی خون در خون ایجاد می کند که از نظر علمی “سندرم متابولیک” نامیده می شود.

افراد مبتلا به سندرم متابولیک

افراد مبتلا به سندرم متابولیک بیشتر از سایر افراد با وزن طبیعی به بیماری هایی مانند بیماری قلبی و دیابت نوع 2 مبتلا می شوند.

 

امروزه بسیاری از متخصصان و دانشمندان علل اضافه وزن را کشف کرده اند ، وضعیت درمان و پیشگیری تحقیقات گسترده ای انجام داده اند تا بتوانند از این طریق به بیماران کمک کنند.

 

طبق مطالعات انجام شده در حدود سال 1907 ، اضافه وزن در سراسر جهان در حال افزایش است. بنابراین می توان گفت که این رشد تقریباً دو برابر شده است.

 

به همین دلیل ، متخصصان تغذیه جراحی را برای رفع این عارضه در بیماران توصیه می کنند تا بتوانند از بروز مشکلات مختلف در بیماران جلوگیری کنند.

 

اگر سوال جواب در مورد جراحی آستین برای شما مهم است ، می توانید به دکتر سلیمی مراجعه کنید که بهترین پزشک در این زمینه است.

جلوگیری از اضافه وزن

در ادامه پرسش و پاسخ جراحی آستین ، باید گفت برای جلوگیری از اضافه وزن می توان راه های مقابله با این عارضه را برای بیماران معرفی کرد. زیرا حمایت از محیط و همچنین جوامع می تواند به طور قابل توجهی در شکل گیری انتخاب فردی تأثیر بگذارد.

 

آموزش انتخاب های صحیح و سالم از طرف جوامع به همه افراد کمک می کند تا میزان چاقی و اضافه وزن را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.