پاک به هزاران مجموعه دار اجازه می دهد تا یک اثر هنری به ارزش 91.8 میلیون دلار خریداری کنند


پاریس، 10 دسامبر 2021 / PRNewswire / – ایده خرید دسته جمعی یک اثر هنری قدمت زیادی دارد و در طرح ها و قالب های مختلف سرگرم کننده است. اما مشکل چگونگی فروش مجدد “سهام” همیشه یک مانع پیچیده بوده است.

با این حال، به گفته Artprice، این مشکل در نهایت با NFT حل شده است. Pack هنرمند ناشناس “واحدهای انبوه” را برای فروش در Nifty Gateway در 48 ساعت منتشر کرد. آخرین اثر، با عنوان ادغام، شامل 266445 “واحد” است که می توانند به طور جداگانه و بلافاصله در بلاک چین فروخته شوند.

[https://imgpublic.artprice.com/img/wp/sites/11/2021/12/Invader-Joconde.jpg]

تیری ارمن، مدیر عامل و بنیانگذار Artmarket.com و بخش Artprice آن: «بلاک چین و NFT در نهایت امکان توسعه اشکال مؤثر اوراق بهادارسازی را در بازار هنر فراهم کردند. همانطور که پک با این فروش انحصاری نشان می‌دهد، توکن‌های غیرقابل جایگزین فرصت‌های بی‌پایانی را برای به دست آوردن سهام در یک کار باز می‌کنند. این یک تغییر پارادایم واقعی برای بازار هنر است.”

28000 کلکسیونر

از این به بعد، عامل ناشناخته دیگر قیمت فروش (از پیش تعیین شده) نیست، بلکه تعداد واحدهای خریداری شده است. علاوه بر این، پاک و Nifty Gateway یک استراتژی کامل برای تحریک تقاضا در طول 48 ساعتی که فروش ادامه داد، توسعه دادند:
قیمت اولیه 299 دلار برای کلکسیونرهای وفادار پاک و 400 دلار برای تازه واردان، افزایش قیمت 25 دلار در هر شش ساعت برای 10 واحد خریداری شده، یازدهم رایگان است. برای 1000 واحد خریداری شده، 300 واحد دیگر به صورت بلادرنگ رتبه‌بندی پیوسته بهترین خریداران (با نام مستعار) اثری را که Alpha Mass به بزرگترین خریدار ارائه کرده است، ارائه می‌کند. در مجموع 266445 “واحد انبوه” به قیمت 91.8 میلیون دلار از 29000 خریدار مختلف خریداری شد. این باعث می شود به طور متوسط ​​​​قیمت 316 دلار در هر واحد و به طور متوسط ​​9 واحد برای هر خریدار خریداری شود. به گفته Artprice از Artmarket، نتیجه یک «جامعه» واقعی است که هنرمند برای خلق اثری غول‌پیکر و غیر مادی گرد هم آورده است که در آن همه آزادند تا سهام خود را در هر زمان بفروشند.

معمولاً آثار هنری در حراج به صورت تکی فروخته می شوند نه سریالی. مجسمه خرگوش جف کونز (1986) کونز را به گران ترین هنرمند زنده در سال 2019 تبدیل کرد که به قیمت 91.12 میلیون دلار فروخته شد.

یک یا چند اثر؟

در آوریل 2021، او مجدداً یک فروش با ساتبیز به نام The Fungible Collection ترتیب داد. به مدت سه روز، فقط در 15 دقیقه هر روز، همه می توانستند “مکعب” را با قیمت ثابت بخرند:
روز 1: 19,737 متر مکعب به قیمت 500 دلار به فروش می رسد = 9,868,500 دلار روز دوم: 3,268 متر مکعب به قیمت 1,000 دلار به فروش می رسد = 3,268,000 دلار روز 3: 593 متر مکعب به قیمت 1,500 دلار فروخته می شود = 1,500 مترمکعب به قیمت 1,500 دلار به فروش می رسد = 1,500 دلار از 718 دلار هر خریدار مجموعه ای از مکعب های خود را با میانگین قیمت خرید 587 دلار خریداری کرد. به همین ترتیب، Beeple’s The First 5000 Days (که در مارس 2021 به قیمت 69.4 میلیون دلار به کریستیز فروخته شد) از نظر تئوری شامل 5000 اثر کامل است که میانگین قیمت آنها حدود 14000 دلار است.

برای مقایسه، فروش مجموعه مکلو در 15 نوامبر 2021 در ساتبی نیویورک 676 میلیون دلار از 35 اثر به دست آورد. که به طور متوسط ​​19.3 میلیون دلار در هر لات است. مقایسه جز از نظر همگن بودن آثار و اوراق بهادار شدن آنها چندان معنا ندارد. تصور کنید به شما شانس خرید سهام مارک روتکو شماره 7 (که در سال 1987 وارد مجموعه مک لاو شد) به قیمت 500 دلار به شما داده شود. پس از فروش آن به قیمت 82.5 میلیون دلار، شما صاحب 165000 قسمت نقاشی خواهید شد.

با این حال، رویکرد پک برعکس است، زیرا The Merge هنوز در زمان فروش وجود نداشت. هیچ کس نمی دانست چه شکلی خواهد بود. با خرید یک قطعه از این اثر ناشناخته، هر مجموعه داری به آن کمک می کند. The Merge که از قیمت اولیه پایین ترغیب شده، اما همچنین تشویق شده است تا بیشترین تعداد واحد را برای برنده شدن یک جایزه به دست آورد، بازی ای است که علاقه مندان به فناوری، طرفداران ارزهای دیجیتال و NFT و علاقه مندان به هنر را گرد هم می آورد و به طور فزاینده ای مجذوب این جهان می شوند.

هنرمندان پیش از این به جایگاه اصلی که بازار هنر حول آن می چرخد، رفته اند.

به گفته Artmarket.com، NFT یک جنبش توده‌ای واقعی است که اکوسیستم خاص خود را با اقتصاد فضیلت‌مند و پتانسیل رشد نمایی ایجاد کرده است.

در واقع، گردش مالی ایجاد شده توسط NFT تا کنون در سال جاری (تا 9 دسامبر 2021) – اندازه گیری شده توسط قراردادهای هوشمند ERC 721 و ERC 1155 Ethereum، مربوط به بازار و مجموعه های هنری – 26.9 میلیارد دلار است (منبع Chainalysis).

تصویر: [https://imgpublic.artprice.com/img/wp/sites/11/2021/12/Invader-Joconde.jpg]

حق چاپ 1987-2021 تیری ارمن www.artprice.com – www.artmarket.com
دریغ نکنید با بخش اقتصاد سنجی ما برای نیازهای خود برای آمار و نظرسنجی های شخصی تماس بگیرید: [email protected] خدمات ما را امتحان کنید (نمایش رایگان): https://www.artprice.com/demo مشترک خدمات ما شوید: https://www.artprice.com/subscriptionAbout Artmarket:

Artmarket.com توسط Euronext Paris در Eurolist گنجانده شده است، فقط SRD long و Euroclear: 7478 – Bloomberg: PRC – رویترز: ARTF.

Artmarket و بخش Artprice آن را در ویدیو کشف کنید: www.artprice.com/video

Artmarket و بخش Artprice آن در سال 1997 توسط مدیر عامل آن تیری ارمن تأسیس شد. Artmarket و بخش Artprice آن توسط Groupe Serveur که در سال 1987 تأسیس شد، کنترل می شود.

بیوگرافی تایید شده را در Who’s Who مشاهده کنید ©: Biographie_thierry_Ehrmann_2022_WhosWhoInFrance.pdf

Artmarket یک بازیگر جهانی در بازار هنر است و در میان سایر ساختارها، بخش Artprice آن، یک رهبر جهانی در انباشت، مدیریت و بهره برداری از اطلاعات بازار هنری تاریخی و فعلی در بانک های داده حاوی بیش از 30 میلیون فهرست و نتایج حراج است که موارد بیشتری را پوشش می دهد. بیش از 770000 هنرمند

Artprice از Artmarket، رهبر جهانی اطلاعات بازار هنر، از طریق بازار استاندارد جهانی خود، این آرزو را دارد که NFT پیشرو در جهان برای هنرهای زیبا باشد.

Artprice Images® اجازه دسترسی نامحدود به بزرگترین بانک تصویربرداری جهان، بازار هنر را می دهد: حداقل 180 میلیون تصویر دیجیتالی از عکس ها یا تکثیر حکاکی شده از آثار هنری از 1700 تا کنون، که توسط مورخان ما نظر داده شده است.

Artmarket با بخش Artprice خود، داده ها را به صورت دائمی از 6300 خانه حراج جمع آوری می کند و اطلاعات کلیدی بازار هنر را برای مطبوعات و آژانس های رسانه ای بزرگ تولید می کند (7200 نشریه). 5.4 میلیون کاربر آن (“اعضا وارد می شوند” + رسانه های اجتماعی) به تبلیغات منتشر شده توسط سایر اعضا دسترسی دارند، شبکه ای که امروزه پیشرو بازار استاندارد جهانی برای خرید و فروش آثار هنری با قیمت ثابت یا پیشنهادی (حراج ها) است. طبق بندهای 2 و 3 ماده L 321.3 قانون تجارت فرانسه).

آرت مارکت با بخش Artprice خود برچسب دولتی “شرکت نوآور” را توسط بانک سرمایه گذاری عمومی (BPI) (برای دومین بار در نوامبر 2018 برای یک دوره جدید 3 ساله) دریافت کرد که از این شرکت در پروژه خود برای تجمیع آن حمایت می کند. موقعیت در یک بازیگر جهانی در هنر بازاریابی.

گزارش بازار هنر معاصر Artprice 2020/21 از Artmarket.com: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-contemporary-art-market-report-2021

Artprice از گزارش بازار هنر جهانی Artmarket 2020 منتشر شده در مارس 2021: https://www.artprice.com/artprice-reports/the-art-market-in-2020

فهرست بیانیه های مطبوعاتی منتشر شده توسط Artmarket با بخش Artprice آن: serveur.serveur.com/Press_Release/pressreleaseEN.htm

با Artmarket و بخش Artprice آن در فیس بوک و توییتر تمام اخبار بازار هنر را در زمان واقعی دنبال کنید: www.facebook.com/artpricedotcom/ (بیش از 5.4 میلیون دنبال کننده) twitter.com/artmarketdotcomtwitter.com/artpricedotcom

کیمیاگری و جهان Artmarket و بخش قیمت هنری آن را کشف کنید https://www.artprice.com/video در موزه مشهور هنر معاصر ارگان “محل آشوب” (dixit The New York Times): https: // issuu . com / demeureduchaos / docs / demeureduchaos-abodeofchaos-opus-ix-1999-2013

L’Obs – موزه آینده: https://youtu.be/29LXBPJrs-o

www.facebook.com/la.demeure.du.chaos.theabodeofchaos999 (4.4 میلیون دنبال کننده)

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1707373/Artmarket_Invader_Joconde.jpgلوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1009603/Art_Market_logo.jpg

تماس با Artmarket.com و بخش Artprice آن – تماس: [email protected]

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:
https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر