ویزا مهاجرت اقامت مجارستان · موسسه مشاوره حقوقی مهاجرتی

اقامت مجارستان با خرید خانه

 

در سال 1989 اقامت مجارستان لگال آر ای ال  مرزهایش با اتریش را گشود و همین امر سبب شد سقوط بلوک شرق سرعت گیرد. داشتن نماینده یا وکیل جهت انجام کارها، علاوه بر سرعت بخشیدن به امور مهاجرتی و اخذ ویزا ، مهاجرت و دریافت اقامت را تخصصی تر پیش می برد. برای تحصیل در مجارستان نیازی به داشتن هیچ مدرک زبانی نیست

و تمامی رشته ها به انگلیسی تدریس می شوند. بیمه: داشتن بیمه برای ملک توصیه می شود خصوصاً در صورتی که ملک مدتی بدون ساکن باشد. افراد متقاضی مهاجرت به مجارستان در صورتی که شهروند کشورهای اروپایی نباشند، باید ویزای مربوط را اخذ کنند. در واقع دارندگان ویزای مجارستان به راحتی می توانند

 

اخذ اقامت مجارستان با خرید ملک

در بسیاری از کشورهای اروپا تردد نموده ، کار کنند یا به تحصیل مشغول شوند. پیش از پرداختن به برخی کلیات مهاجرت به مجارستان، دعوت میکنیم تا اطلاعاتی نکتهوار اما کلیدی در مورد این کشور بخوانید. ثبت شرکت در مجارستان اقامت مجارستان با ثبت شرکت قانون اصلی در قانون شرکت های مجارستان قانون ۴ در سال ۲۰۰۶ در مورد انجمن های تجاری (قانون شرکت ها) است. انواع اصلی انجمن های تجاری تحت قانون شرکت ها با آنچه در کشورهای اتحادیه اروپا تنظیم می شود یکسان است.

همچنین افراد جویای کار حاضر در کشور مجارستان و اتحادیه اروپا میتوانند از این آگهی استفاده کنند. دقت داشته باشید که بایستی سه ماه آگهی در کشور مجارستان درج گردد و اگر شخصی متقاضی شغل مورد نظر نبود این فرآیند برای سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا تکرار شود، این پروسه امری دشوار و محال به نظر میرسد چون افرادی که فارغ التحصیل دانشگاههای مجارستان میباشند، همچنین افراد جویای کارِ حاضر در کشور مجارستان و اتحادیه اروپا میتوانَند از این آگهی استفاده کنند.

اقامت در مجارستان

 

اخذ اقامت دائم مجارستان و مهاجرت به اتحادیه اروپا در طی مدت ۶ ماه دریافت خواهید کرد. این افراد برای اخذ ویزای مجارستان می بایست مراحلی را طبق قوانین و مقررات کشور مجارستان طی کنند تا بتوانند ویزای آن را به سادگی و آسانی دریافت کنند. در ابتدا باید فرم درخواست ویزای بلند مدت را تکمیل کنید و پس از آن نیاز به ارائه یک قطعه عکس پاسپورتی دارید و باید گذرنامه با اعتبار 3 ماهه داشته باشید. را اخذ میکنند. بسته به اینکه شما چه دلیلی برای مهاجرت به مجارستان داشته باشید، نیاز است تا پرونده مهاجرتی خود را تکمیل و مستندات مربوط را در اختیار افسران مهاجرتی قرار دهید.

کل هزینه اخذ مجوز اقامت دایم از این طریق 360 هزار یورو می باشد که 300 هزار یورو همان سرمایه ایی است که بعد از 5 سال به متقاضی باز گردانده می شود و 60 هزار یورو هم هزینه های دولتی انجام کار است که این هزینه شامل تمام هزینه های اداری و خدماتی مرتبط با این برنامه است ، به بیان دیگر متقاضی تنها با هزینه کردن 60 هزار یورو ظرف مدت کوتاهی ( 2 ماه ) اقامت دایم اروپا را برای خود و خانواده اش ( همسر و فرزندان زیر 18 سال ) دریافت می کند .

 

اخذ اقامت در مجارستان

به منظور سهولت خوانندگان، هزینهها را در جدول زیر به واحد یورو آوردهایم. متقاضیان با سرمایه گذاری به مبلغ 200.000 یورو می توانند برای حداقل 2 واحد آپارتمان در بوداپست و راه اندازی شرکت و یک سال نگهداری آن از جمله اداره، کمک های حقوقی و شخصی هزینه کنند. از مجموع موارد شرح داده شده

می توان نتیجه گیری کرد که اقامت تحصیلی و سرمایه گذاری بهترین روش های اخذ اقامت کشور مجارستان می باشد. درضمن این ویزا بواسطه سازمان دولتی AKK صادر می گردد. در مجارستان رقابت زیادی بین رادیو و تلویزیون دولتی و خصوصی وجود دارد. روزنامههای ملی و محلی در این کشور در دست بخش خصوصی است و برخی از آنها را گروهها و سرمایهگذاران خارجی اداره میکنند. با تغییرات سیاسی در 2 دهه گذشته، مجارستان در حال تبدیل به یکی از بهترین کشورهای مورد اعتماد برای سرمایهگذاری در اروپای مرکزی است و به همین دلیل از اکثر نقاط جهان در حال جذب سرمایهگذار خارجی میباشد. هنگامی که ما در مورد برنامه هایمان بیشتر بدانیم، خوشحال خواهیم شد که این را برای شما به کار ببندیم .

 

برای اطاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. هرچند حتی تا سن 32 سالگی اجازه دارید تا از طریق پذیرش در دوره ای زبان از مجارستان اقدام کنید و برای سنجش شرایط موجود وارد این کشور شوید و با تمام پلن های ثبت شرکت، تمکن مالی، کاری و … شهروندان اروپایی برای ورود به این کشور و سکونت در آن با هیچ مانعی روبرو نیستند و در عمل حتی امکان اشتغال در این کشور را دارند. دانشجویان پس از ورود به کشور مجارستان باید ظرف 15 روز اول جهت اخذ اقامت مجارستان (اقامت موقت) اقدام نمایند.

به خصوص در شرایط فعلی همه گیری ویروس کرونا که اغلب باعث متوقف شدن پلن های بسیاری در کشورهای مختلف شده است، و اجازه ورود ویزاهای تایپ c به متقاضیان داده نمی شود. اوراق قرضه دولتی تنها برای این برنامه اختصاص داده می شود و نمی تواند برای تجارت در بازار عمومی یا بازار ثانویه استفاده شود.

 

اقامت دائم در مجارستان

ویزا از مجارستان صادر نمی شود. یکی از موضوعات کلیدی که در مسیر مهاجرت به مهاجرستان باید دانست، مقررات ویزا و اقامت مجارستان است. به درخواستهای دریافت اقامت دائم سریع و آسان رسیدگی می شود. با این وجود، در موارد نادری ممکن است مقامات مجارستان مصاحبه ای با متقاضی انجام دهند روند قانونی پذیرش سرمایه مستقیم خارجی در این برنامه شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش 300000 یورو (سیصد هزار یورو) در موعد مقرر پنج سال می باشد.