وکیل مهاجرت استرالیا و راههای مهاجرت کاری به استرالیا

استرالیا کشور رویاهای مهاجران در سراسر دنیا می باشد، مسلما اگر قصد این را داشته باشیم که 5 کشور مهاجرپذیر دنیا را نام ببیرم استرالیا یکی از آنها می باشد که بسیاری از مردمان آن را مهاجران تشکیل داده است و هرساله بر تعداد مهاجران آن افزوده می شود. باید قبول کرد که یک کشور زمانی می تواند به عنوان یک کشور مهاجرپذیر شناخته شود که شرایط مناسبی را برای مردم و مهاجران فراهم کند و به طور کلی یک محیط ایدآل برای زندگی باشد که استرالیا تمام موارد لبازم برای یک زندگی مناسب را دارد.

اگر قرار باشد برای شما در مورد مزایای کشور استرالیا سخن بگوییم شاید مجبور شم چندین صفحه را به این موضوع اختصاص دهم از این رو بهتر است درمورد استرالیا همین بس بدانید که یک کشور مدرن و پیشرفته است که از لحاظ سطح زندگی در سطح بالایی قرار دارد. به همین منظور هر ساله 100ها هزار نفر وارد این کشور می شوند البته به همین دلیل دولت استرالیا انواع مختلف ویزا را درنظر گرفته است از ویزاهایی کاری و سرمایه گذاری گرفته تا ویزاهای ازدواج و توریستی که هر کدام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند. اکثر مهاجران از طریق ویزای کاری وارد استرالیا می شوند به همین منظور این مقاله را اختصاص می دهیم به ویزای کار استرالیا تا شما با این مسیر بیشتر آشنا شوید. بهترین راه برای مهاجرت، استفاده از وکیل مهاجرت استرالیا دامون آرین است.

ویزای کار استرالیا

در سال های اخیر بسیاری تمایل پیدا کرده اند تا کشور خود را ترک کرده و به استرالیا مهاجرت کنند و این موضوع دلیلی ندارد جز اینکه استرالیا نرخ بی کاری در استرالیا بشدت پایین می باشد و از طرفی نرخ دستمزدها در استرالیا جز بالاترین ها در جهان محسوب می شود و همین موضوع هر فردی را وسوسه به رفتن به استرالیا می کند. سطح زندگی بالا آرامش و داشتن حداقل های زندگی باعث شده است تا استرالیا به عنوان مقصد مهاجرتی انتخاب شود. به همین منظور شما ویزای کار استرالیا با سابکلاس های زیادی را مشاهده می کنید. با ما همراه باشید تا انواع ویزای کار استرالیا آشنا شوید.

ویزای کار استرالیا سابکلاس 189

اگر به دنبال اقامت دائم استرالیا به صورت مستقیم هستید این مسیر را انتخاب کنید تا به صورت مستقیم اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید و یا همان PR استرالیا را بدست آورید. دوستان عزیز شما برای سابکلاس 189 استرالیا نیاز به امتیازات بالایی دارید. یعنی اینکه باید در مواردی مانند زبان ، مدرک تحصیلی و سابقه کار در سطح بالایی قرار داشته باشید و همچنین سن شما که یک موضوع بسیار مهم می باشد که باید برای تمامی ویزاهای کاری استرالیا کمتر از 45 سال باشد. شما برای این سابکلاس باید حداقل 80 امتیاز کسب کنید هر چند که برای برخی رشته نیاز به امتیاز 90 است و یا در برخی رشته ها امتایز کمتری می خواهد ولی در مجموع نباید کمتر از 65 امتیاز کسب کنید زیر این یک شرط برای تمامی ویزاهای کاری استرالیا می باشد که فرد مورد نظر امتیازی بیشتر از 65 را داشته باشد.

ویزای کار استرالیا سابکلاس 190

این ویزا هم همانند سابکلاس 189 می باشد یعنی تمامی مزایای آن را دارد و مانند آن یکی از بهترین گزینه های می باشد. اما ویزای 190 استرالیا چه فرقی با سابکلاس قبل دارد ؟ این سابکلاس دارای اسپانسر ایالتی می باشد به این صورت که شما توسط یک ایالت در استرالیا، اسپانسر می شوید و در عوض آن ایالت به شما 5 امتیاز کمک می کند با این شرط که شما باید 2 سال در آن ایالت به کار و زندگی بپردازید. در حال حاضر بسیاری از دوستان با امتیاز بالا برای این سابکلاس اقدام می کنند چرا که شانس بالاتری می توانند داشته باشند. متقاضیان عزیز ویزای کار استرالیا باید دقت داشته باشند که این سابکلاس هم به امتیاز بالا نیاز دارد ولی در عوض مزایای خوبی دارد.

ویزای کار استرالیا سابکلاس 491

آخرین سابکلاسی که به شما معرفی خواهیم کرد یک ویزای موقت می باشد که به شما اجازه زندگی به مدت 5 سال را در استرالیا می دهد. در روز های اخیر این ویزا شرایط مناسبی را پدا کرده است چرا مزایای بالایی را دارد و تنها نقطه ضعف آن اقامت موقت بودن آن می باشد که خود آن هم قابل حل می باشد و شما می توانید بعد از 3 سال برای دائم کردن آن اقدام کنید. می توان گفت که از سال 2018 شرایط مهاجرت به استرالیا کمی سخت شد و دلیل آن هم تقاضای بالا برای آن است که باعث افزایش امتیازها شده است و بسیاری از متقاضیان توانایی کسب 80 و یا 90 امتیاز را ندارند به همین منظور این ویزا می تواند برای آن ها تبدیل به یک پل شود تا امکان ورود آن ها به استرالیا باشد و در استرالیا ویزای خود را به دائم تبدیل کنند. اما ویزای 491 شرایطی خاص دارد به این صورت که شما امکان زندگی و کار در تمام استرالیا را دارید بجز سه شهر ملبورن ، سیدنی و بریزبین ودر عوض اداره مهاجرت استرالیا به شما 15 امتیاز را کمک می کند. شما برای این ویزای می توانید با 65 و یا 70 امتیاز امید بالایی داشته باشید.

کدام ویزا بهتر است ؟

همان طور که مشاهده کردین این ویزای و مسیر بر مبنای امتیازاتی می باشد که توسط توانایی های خود کسب می کنید. مسلما کسب ویزای دائم بسیار خوب و رویایی می باشد ولی در مواقعی اخذ ویزای موقت هم برای برخی از دوستان می تواند بهترین انتخاب باشد تا با ورود به استرالیا و تلاش برای دائم کردن آن مسیر خود را کوتاه کنند چراکه در حالا حاضر نمی شود در اکثر رشته ها با 70 امتیاز به ویزای دائم امید داشت. استرالیا یکی از بهترین انتخاب ها برای مهاجران می باشد اگر به دنبال مهاجرت هستید در انتخاب استرالیا تردید نکنید.