«نوبل یهودی» توسط آلبرت بورلا، مدیر اجرایی PFIZER شیرین شده است.

[ad_1]

Genesis Prize Chairman highlights immense role of Jewish scientists and doctors in combatting the pandemic: "A very proud moment for the entire Jewish community" 

اورشلیم، 19 ژانویه 2022 / PRNewswire / – امروز، بنیاد جایزه جنسیس، دکتر آلبرت بورلا، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Pfizer را به عنوان برنده جایزه جنسیس برای سال 2022 معرفی کرد. دکتر بورلا بیشترین تعداد آرا را در اخیراً کسب کرد. کمپین جهانی را تکمیل کرد که در آن 200000 نفر در 71 کشور به صورت آنلاین رای دادند. این انتخابات به اتفاق آرا توسط 9 داور کمیته انتخاب جایزه پیدایش حمایت شد.

این کمیته دکتر بورلا را به دلیل رهبری، عزم و به ویژه برای تمایل او به ریسک‌های بزرگ ستایش کرد. برخلاف مدیران عامل سایر شرکت‌های بزرگ که برای تولید واکسن‌ها علیه کووید-۱۹ کار می‌کنند، دکتر بورلا میلیاردها دلار یارانه فدرال ایالات متحده را برای جلوگیری از بوروکراسی دولتی و سرعت بخشیدن به توسعه و تولید واکسن رد کرد. در نتیجه، واکسن کووید-19 فایزر در زمان بی سابقه ای آماده شد: ماه ها به جای سال ها.

جایزه سالانه 1 میلیون دلاری پیدایش، که توسط مجله تایم “نوبل یهودی” نامگذاری شده است، به شخصیت های برجسته به دلیل دستاوردهای حرفه ای برجسته، کمک به بشریت و تعهد به ارزش های یهودی ادای احترام می کند. دکتر بورلا نهمین برنده جایزه جنسیس می شود. او به دنبال کارگردان و بشردوست استیون اسپیلبرگ است که در سال 2021 جایزه جنسیس را دریافت کرد و ناتان شارانسکی، فعال حقوق بشر افسانه ای، برنده سال 2020.

آیزاک هرتزوگ، رئیس جمهور اسرائیل، در مراسمی در اورشلیم که قرار است در 29 ژوئن برگزار شود، جایزه پیدایش را به دکتر بورلا اهدا خواهد کرد.

مطابق با سنت ایجاد شده توسط مایکل بلومبرگ، برنده اولین بار، همه برندگان جایزه جنسیس انتخاب کرده اند که از جایزه نقدی برای اهداف بشردوستانه چشم پوشی کنند. دکتر بورلا از بنیاد جایزه پیدایش خواست تا جایزه 1 میلیون دلاری خود را به پروژه هایی با هدف حفظ یاد و خاطره قربانیان هولوکاست، با تمرکز ویژه بر تراژدی متحمل شده توسط جامعه یهودی یونان اختصاص دهد.

دکتر بورلا که در تسالونیکی یونان به دنیا آمد، در خانواده‌ای بزرگ شد که وحشت‌های هولوکاست را از نزدیک می‌شناختند. پدر و مادر او در میان تنها 2000 بازمانده از یک جامعه یهودی باستانی پر رونق متشکل از 50000 نفر بودند که تقریباً به طور کامل توسط نازی ها ویران شده بود.

Stan Polovets، یکی از بنیانگذاران و رئیس بنیاد Genesis Prize، گفت: “خوشحالم که دکتر آلبرت بورلا را به خانواده برجسته برندگان جایزه جنسیس خوش آمد می گویم.” «دکتر بورلا دو مورد از اساسی ترین ارزش های یهودی را تجسم می بخشد: وقف به قداست زندگی و ترمیم جهان. و در حالی که همه‌گیری هنوز به پایان نرسیده است، میلیون‌ها نفر به لطف دستاوردهایی که دکتر بورلا و تیمش در فایزر به دست آورده‌اند، زنده و سالم هستند.

دکتر آلبرت بورلا گفت: «من برای خودم هدف زندگی عمومی قرار نداده‌ام و هرگز نمی‌توانستم تصور کنم که روزی می‌توانم افتخار عمیق جایزه جنسیس را دریافت کنم و در کنار همکاران خارق‌العاده‌ام که نامزد شده‌اند بایستم. من متواضعانه آن را از طرف همه همکارانم فایزر می پذیرم که طی دو سال گذشته به ندای فوری تاریخ پاسخ داده اند و با هم قوس سرنوشت مشترک ما را پیچانده اند. من در خانواده ای یهودی بزرگ شدم که معتقد بودند هر یک از ما به اندازه پیوندهای جامعه خود قوی هستیم. و اینکه همه ما از طرف خدا دعوت شده ایم تا دنیا را اصلاح کنیم. من مشتاقانه منتظر حضور در اورشلیم هستم تا شخصاً این افتخار را بپذیرم که نمادی از پیروزی علم و امید بزرگ برای آینده ما است.

در اعلام انتخاب دکتر بورلا، بنیاد جایزه Genesis به کمک های گسترده بسیاری از دانشمندان، پزشکان و مقامات بهداشتی یهودی برای کمک به نجات جان ها در طول همه گیری COVID-19 اشاره کرد. این بنیاد به ویژه بر کمک به موارد زیر تأکید کرد:
دکتر درو وایزمن، پروفسور تحقیقات واکسن در دانشگاه پنسیلوانیا، که کشف یک پلت فرم جدید mRNA اصلاح شده با نوکلئوزید، توسعه واکسن های mRNA پیشگام را امکان پذیر کرد. دکتر مایکل دولستن، مدیر ارشد تحقیقات فایزر، که توسعه واکسن فایزر را در زمان بی سابقه ای رهبری کرد. دکتر تال ساکس، مدیر ارشد پزشکی مدرنا در طول توسعه واکسن موفق mRNA 1273. دکتر جوآن والدسترایچر، مدیر ارشد پزشکی جانسون و جانسون، که واکسن ناقل موفقی را علیه کووید-19 ارائه کرد. آکادمیسین الکساندر گینزبورگ، مدیر مؤسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی گامالیا، واکسن اسپوتنیک را ساخت. دکتر آناتولی آلتشتاین، محقق ارشد موسسه اپیدمیولوژی و میکروبیولوژی گامالیا، که توسعه واکسن اسپوتنیک را رهبری می کند. دکتر روشل والنسکی، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده، که پاسخ بهداشت عمومی ایالات متحده به همه‌گیری را هماهنگ می‌کند. جفری زینتز، هماهنگ‌کننده پاسخ‌دهی به ویروس کرونا در کاخ سفید، بر واکنش دولت فدرال ایالات متحده به همه‌گیری، از جمله گسترش واکسن‌ها، نظارت می‌کند. استن پولووچ، رئیس جایزه جنسیس، گفت: «این لحظه نه تنها برای دکتر بورلا، بلکه برای کل جامعه یهودیان یک لحظه بسیار غرور آفرین است. چنین تعداد کمی از مردم تأثیر بزرگی بر این تلاش جهانی برای نجات زندگی دارند.”

پولوتس افزود: «دکتر. بورلا یک ستاره درخشان در صورت فلکی دانشمندان و پزشکان برجسته یهودی است که در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر قرار دارند. ما امیدواریم که این شخصیت‌های برجسته و همکارانشان به ما در اورشلیم بپیوندند تا حتی بیشتر در عزم مشترک خود برای نجات جان‌ها و ارج نهادن به میراث خود متحد شوند.»

زمینه

جایزه Genesis یک جایزه جهانی است که دستاوردها و کمک های یهودیان به بشریت را تجلیل می کند. این جایزه که در سال 2013 راه اندازی شد، با کمک 100 میلیون دلاری بنیاد جایزه جنسیس تامین می شود.

برندگان قبلی جایزه جنسیس عبارتند از مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک و بشردوست (2014). مایکل داگلاس بازیگر، تهیه کننده و فعال صلح (2015)؛ اسحاک پرلمن، ویولن نواز و مدافع افراد با نیازهای ویژه (2016)؛ سر آنیش کاپور، مجسمه ساز و مدافع حقوق پناهندگان (2017)؛ ناتالی پورتمن بازیگر برنده اسکار و فعال عمومی (2018)؛ مالک نیوانگلند پاتریوتز و بنیانگذار بنیاد جدید یهودستیزی رابرت کرافت (2019)؛ رهبر افسانه ای یهودی و فعال حقوق بشر ناتان شارانسکی (2020) و کارگردان استیون اسپیلبرگ (2021). در سال 2018، بنیاد جایزه جنسیس از روث بادر گینزبرگ، قاضی دادگاه عالی ایالات متحده، با اهدای جایزه یک عمر دستاورد خود به دلیل مشارکت در عدالت اجتماعی و حقوق برابر، تقدیر کرد. در سال 2021، خاخام فقید، لرد جاناتان ساکس، به پاس قدردانی از فعالیت چشمگیر مادام‌العمر او به عنوان معلم ارزش‌های یهودی و حامی گفت‌وگوی بین‌ادیانی و بین‌فرهنگی، جایزه یک عمر دستاورد پس از مرگش را دریافت کرد.

همه برندگان قبلی جوایز نقدی خود را به اهداف بشردوستانه ای که به آن علاقه دارند اهدا کرده اند. از ابتدا، The Genesis Prize از جایزه سالانه 1 میلیون دلاری در ابتکارات بشردوستانه به مبلغ 45 میلیون دلار استفاده کرده است، با کمک های مالی به 197 برنامه غیرانتفاعی در 31 کشور که مستقیماً بر زندگی ده ها هزار نفر تأثیر می گذارد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1729874/Dr_Albert_Bourla.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş