نشریه ای در مجله پزشکی نیوانگلند تأیید می کند که ده ها هزار زن با گره مثبت مبتلا به سرطان سینه در مراحل اولیه می توانند از شیمی درمانی با آزمایش Oncotype DX® اجتناب کنند.


– RxPONDER، یک مطالعه مستقل که توسط شبکه تحقیقات سرطان SWOG انجام شده است، نشان می دهد که درمان هدفمند با تست Oncotype DX می تواند استفاده از شیمی درمانی را در اکثر زنان یائسه نجات دهد.

– نتایج قبلاً منجر به به‌روزرسانی دستورالعمل‌های NCCN® برای سرطان سینه شده است

– نتایج جدید از RxPONDER در یک سخنرانی شفاهی در سمپوزیوم سرطان پستان در سن آنتونیو 2021 (SABCS) ارائه خواهد شد.

مدیسون، ویسکانسین، 2 دسامبر 2021 / PRNewswire / – Exact Sciences Corp. (NASDAQ: EXAS) امروز اعلام کرد که داده‌های حاصل از مطالعه Rx برای گره مثبت، سرطان پستان پاسخ‌دهنده به غدد درون ریز یا RxPONDER در مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده است. این مطالعه به رهبری شبکه مستقل تحقیقات سرطان SWOG و با حمایت مالی موسسه ملی سرطان (NCI)، با موفقیت مزایای شیمی درمانی را در بیماران مبتلا به سرطان سینه گره مثبت در مراحل اولیه با امتیاز عود سینه Oncotype DX از 0 تا 25 تعریف می کند. نتایج اولیه RxPONDER در سمپوزیوم سرطان سینه در سن آنتونیو گزارش شد. (SABCS) در سال 2020. یافته ها قبلاً در این نشریه بررسی شده تأیید شده است.

در این مطالعه، زنان یائسه با 1 تا 3 گره مثبت و نمرات Recurrence Score® 0 تا 25 پس از پنج سال پیگیری، هیچ سودی از شیمی درمانی نشان ندادند، به این معنی که به طور بالقوه می توانند از عوارض جانبی نامطلوب درمان جلوگیری کنند. نکته مهم این است که بدون توجه به تعداد گره های تحت تأثیر، وسعت تومور یا اندازه، هیچ فایده ای از شیمی درمانی مشاهده نشده است. مزایای آماری معنی داری از شیمی درمانی در زنان یائسه با 1 تا 3 گره مثبت مشاهده شده است.

تقریباً یک سوم بیمارانی که سرطان پستان اولیه HER2 منفی با گیرنده هورمونی (HR) مثبت تشخیص داده شده است، توموری دارند که به غدد لنفاوی آنها گسترش یافته است. اکثریت قریب به اتفاق این بیماران در حال حاضر شیمی درمانی دریافت می کنند، اگرچه تقریباً 85 درصد از آنها دارای امتیاز 0 تا 25 هستند.

کوین کالینسکی، سرپرست تیم تحقیق، محقق قدیمی SWOG و مدیر مرکز پستان، گفت: “هدف ما با RxPONDER درک بهتر زمان استفاده از شیمی درمانی کمکی برای اجازه دادن به درمان شخصی به جای یک رویکرد جهانی بود.” خانواده گلن در Winship Cancer. موسسه در دانشگاه اموری این نتایج تغییر دهنده عمل به وضوح نشان می دهد که زنان یائسه مبتلا به این نوع رایج سرطان سینه می توانند از شیمی درمانی غیر ضروری نجات پیدا کنند و فقط هورمون درمانی دریافت کنند که به طور بالقوه باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و عوارض جانبی مضر ده ها هزار زن می شود. مربوط به شیمی درمانی . برای زنان مبتلا به سرطان سینه قبل از یائسگی که ممکن است از شیمی درمانی بهره مند شوند، داده ها به فردی کردن بحث در مورد خطرات و مزایای شیمی درمانی کمک می کند.

بر اساس نتایج RxPONDER، شبکه ملی جامع سرطان® (NCCN®) دستورالعمل‌های سرطان سینه خود را به‌روزرسانی کرد و امتیاز عود پستان Oncotype DX را به عنوان تنها آزمایشی که می‌توان برای پیش‌بینی فواید شیمی‌درمانی در مراحل اولیه استفاده کرد، شناسایی کرد. بیماران سرطانی با 1 تا 3 غدد لنفاوی زیر بغل مثبت، از جمله میکرومتاستازها.vi تست Oncotype DX اکنون تنها تست طبقه بندی شده به عنوان “ترجیح” با بالاترین سطح شواهد گره منفی و یک گره مثبت پس از یائسگی (1 تا 3 مثبت) است. گره ها) بیماران. علاوه بر این، NCCN در نظر گرفتن یک آزمایش ارزیابی پیش آگهی در بیماران گره مثبت قبل از یائسگی که کاندیدای شیمی درمانی هستند، توصیه می کند.

“نتایج RxPONDER، همراه با نتایج اصلی TAILORxvii در گره منفی، سرطان پستان در مراحل اولیه، آزمایش را بیشتر به یک استاندارد مراقبت ارتقا می‌دهد و از گنجاندن آن در دستورالعمل‌ها و همچنین بهبود و پذیرش آن در سطح جهانی حمایت می‌کند.” دکتر ریک بانر، مدیر ارشد پزشکی انکولوژی دقیق در علوم دقیق. اکنون، با نتایج RxPONDER، بسیاری از زنان در سراسر جهان ممکن است بتوانند تنها هورمون درمانی دریافت کنند و از عوارض جانبی منفی شیمی درمانی بدون افزایش خطر عود سرطان جلوگیری کنند.

یکی از بزرگترین کارآزمایی های بالینی در سرطان پستان اولیه گره مثبت، HR مثبت، HER2 منفی، RxPONDER شامل بیش از 5000 زن با حداکثر سه گره مثبت بود. مطالعه آینده نگر و تصادفی فاز III در 632 سایت در 9 کشور انجام شد: ایالات متحده، کانادا، مکزیک، کلمبیا، ایرلند، فرانسه، اسپانیا، کره جنوبی و عربستان سعودی. زنان 0 تا 25 ساله به طور تصادفی تحت درمان با هورمون درمانی یا شیمی درمانی و سپس هورمون درمانی قرار گرفتند. بیماران تصادفی شده بر اساس امتیاز آنها برای ارزیابی عود، وضعیت یائسگی و نوع جراحی غدد لنفاوی طبقه بندی شدند. محققان SWOG در حال برنامه ریزی برای تجزیه و تحلیل های بیشتر و پیگیری بیماران هستند.

درباره نمونه کارها Oncotype DX® و Oncotype MAP در نمونه کارها Oncotype DX آزمایش‌های سرطان سینه، کولون و پروستات از علم ژنومی پیشرفته برای کشف بیولوژی منحصر به فرد تومور برای بهینه‌سازی راه‌حل‌های درمان سرطان استفاده می‌کند. در سرطان سینه، امتیاز عود پستان Oncotype DX تنها آزمایشی است که نشان داده شده است احتمال سودمندی از شیمی درمانی و همچنین عود سرطان سینه مهاجم را پیش بینی می کند. علاوه بر این، Oncotype DX Breast DCIS Score ™ احتمال عود را در یک نوع پیش تهاجمی سرطان پستان به نام DCIS پیش بینی می کند. برای بیماران مبتلا به سرطان پیشرفته و متاستاتیک، این شرکت تست Oncotype MAP ™ Pan-Cancer Tissue را ارائه می دهد، یک پانل سریع و جامع پروفایل تومور که نتایج را در سه تا پنج روز کاری ارائه می دهد و به پزشکان اجازه می دهد مشخصات تومور بیمار را درک کنند و اقدامات هدفمند را توصیه کنند. درمان ها یا آزمایشات بالینی با بیش از 1 میلیون بیمار آزمایش شده در بیش از 90 کشور، آزمایش های Oncotype DX پزشکی شخصی سازی شده را بازتعریف می کند و ژنومیک را به بخش مهمی از تشخیص و درمان سرطان تبدیل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست Oncotype DX و Oncotype MAP، به www.OncotypeIQ.com/ مراجعه کنید.

برای Exact Sciences Corp. Exact Sciences که ارائه‌دهنده پیشرو غربالگری سرطان و تست‌های تشخیصی است، بی‌وقفه راه‌حل‌های هوشمندانه‌تری را دنبال می‌کند که وضوح را برای انجام اقدامات تغییردهنده زندگی زودتر ارائه می‌دهد. با تکیه بر موفقیت تست‌های Cologuard® و Oncotype®، Exact Sciences در حال سرمایه‌گذاری در طیف محصولات خود برای مقابله با برخی از کشنده‌ترین سرطان‌ها و بهبود مراقبت از بیمار است. Exact Sciences همکاران بینایی را برای کمک به پیشبرد مبارزه با سرطان گرد هم می آورد. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از وب سایت این شرکت به آدرس www.exactsciences.com دیدن کنید، Exact Sciences را در Twitter @ExactSciences دنبال کنید یا Exact Sciences را در فیس بوک بیابید.

سرمایه گذاران:

رسانه (ایالات متحده آمریکا):

رسانه ها (کانادا، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین):

مگان جونز

استفانی اسپانوس

فدریکو مایاردی

1 608-535-8815

+1 608-556-4380

+41 79-138-1326

[email protected]

[email protected]

[email protected]

توجه: Oncotype، Oncotype DX، Oncotype DX Breast Recurrence Score، Oncotype DX Breast DCIS Score، Recurrence Score و Oncotype MAP علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Genomic Health, Inc. Exact Sciences و Cologuard علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده Exact Sciences Corporation هستند. سایر علائم تجاری و علائم خدماتی متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

بیانیه هایی برای آینده این خبر حاوی اظهاراتی برای آینده در مورد انتظارات، انتظارات، نیات، باورها یا استراتژی های ما برای آینده است. این اظهارات آینده‌نگر مبتنی بر مفروضاتی است که ما تا به امروز انجام داده‌ایم و در معرض خطرات و عدم قطعیت‌های شناخته شده و ناشناخته هستند که می‌تواند منجر به تفاوت‌های بااهمیت با نتایج، شرایط و رویدادهای واقعی شود. بنابراین، نباید بیش از حد به اظهارات آینده نگر اعتماد کنید. ریسک‌ها و عدم قطعیت‌هایی که ممکن است بر بیانیه‌های آینده‌نگر ما تأثیر بگذارد، در بخش عوامل خطر آخرین گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K و همه گزارش‌های سه ماهه بعدی در فرم 10-Q، و همچنین سایر گزارش‌های ارائه شده در اوراق بهادار توضیح داده شده است. و کمیسیون بورس ما متعهد نمی‌شویم که علناً هیچ بیانیه‌ای را در مورد آینده، چه به صورت کتبی یا شفاهی، که ممکن است گهگاه، خواه در نتیجه اطلاعات جدید، تحولات آینده یا موارد دیگر بیان شود، به‌روزرسانی کنیم.

و کالینسکی ک، و همکاران. New Engl J Med. 2021

ژانگ و همکاران سینه ها می توانند درمان شوند. 2020

iii وایت و همکاران. Surg Oncol. 2018

IV Heer E، و همکاران. لانست. 2020

شبکه ملی جامع سرطان (NCCN) و NCCN علائم تجاری ثبت شده NCCN هستند. NCCN هیچ گونه ضمانتی در رابطه با محتوا، استفاده یا کاربرد آنها ندارد و از هر گونه مسئولیتی در قبال برنامه یا استفاده از آنها سلب مسئولیت نمی کند.

vi مشخص شده با مجوز NCCN Guidelines® Clinical Practice Guidelines for Breast Cancer, V.3.2021 © National Comprehensive Cancer Network, Inc. 2021. کلیه حقوق محفوظ است. دسترسی به 17 مه 2021. برای مشاهده آخرین نسخه و کامل دستورالعمل‌ها، به آدرس اینترنتی زیر بروید: https://www.nccn.org/professionals/physician_gls/pdf/breast.pdf.

vii Sparano و همکاران. New Engl J Med. 2018

viii داده های داخلی علوم دقیق در یک فایل. زمان اجرا بر اساس رسید نمونه واجد شرایط.

ویدئو – https://mma.prnewswire.com/media/1698352/Exact_Sciences_Personalized_Breast_Cancer_Treatment_Approach.mp4

ویدئو – https://mma.prnewswire.com/media/1698353/Exact_Sciences_Genomic_Testing.mp4

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1700682/Oncotype_DX_Logo_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر