نرم افزار در قلب هدف

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.

Bosch Global Software Technologies PVT LTD.

              Bengaluru, Karnataka, India:
             RBEI now Bosch Global Software Technologies (BGSW) to hire 5500+ engineers with a focus on niche skills like AI, ML, Cyber Security, Blockchain and other new-age technology skills in the areas of Automotive, IT and Digital.
The company will invest substantially to create platforms for innovation and promote R&D in new-age technologies.
Expansion plans to set up centers in Hyderabad and Pune (India), Hanoi (Vietnam).

رابرت بوش مهندسی و راه حل های تجاری خصوصی (RBEI) تغییر نام شرکت Bosch Global Software Technologies Private Limited (BGSW) را اعلام می کند. نام جدید در 3 ژانویه 2022 اعمال خواهد شد. این تغییر یکی از بزرگترین تغییراتی خواهد بود که RBEI از زمان تأسیس خود در 25 سال پیش انجام خواهد داد. بازسازی این شرکت در سه ماهه دوم سال 2020 به عنوان بخشی از تلاش های شرکت برای تسریع استراتژی تجاری، پیش بینی تقاضای آینده و انطباق با تغییرات بازار آغاز شد.

RBEI بزرگترین مرکز نرم افزار و فناوری بوش در خارج از آلمان است که دارای شبکه عرضه و فروش در چندین مکان جهانی مانند مکزیک، ویتنام، آمریکای شمالی، ژاپن، آلمان، خاورمیانه و هند است. تغییر نام استراتژیک با بهبود توانایی‌ها، شایستگی‌ها، مدل‌های کسب‌وکار و تعهدات کاری شرکت در مقیاس و ادامه نقش غالب در مهندسی نرم‌افزار و محصول در بوش انجام می‌شود.

توسعه ماهیت کار این شرکت در زمینه فناوری نرم افزار محور را برجسته می کند. به عنوان یک مرکز نرم افزار جهانی، BGSW از مشتریان و شرکای مناطق و صنایع مختلف جغرافیایی در دیجیتالی کردن آنها مراقبت می کند. تغییر نام مکمل استراتژی شرکت برای جذب بهترین استعدادها از دانشگاه‌های پیشرو در زمینه‌های هوش مصنوعی، ML، امنیت سایبری، بینایی کامپیوتر و سایر فناوری‌های عصر جدید است. بر این اساس، این شرکت به دنبال استخدام بیش از 5500 مهندس در سال 2022 است. این شرکت همچنین در حال گسترش به مکان های جدید با مرکز جدیدی است که در اواخر امسال در حیدرآباد، پونا، هند و هانوی در ویتنام افتتاح می شود.

این شرکت به دنبال تقویت تمرکز خود بر نوآوری و قابلیت های تحقیق و توسعه است. ابتکارات و سرمایه گذاری های مداوم در فناوری های مختلف در محصولات مرتبط، صنعت مرتبط، تحرک و حوزه های شرکتی مرتبط وجود دارد. گاراژ پیشرفته هکرها، گاراژ اینترنت اشیا و یک صندوق نوآوری داخلی که اخیراً کشف شده‌اند، برای ارتقای محیطی معرفی شده‌اند که در آن ایده‌های امیدوارکننده می‌توانند پرورش و پرورش یابند. این مراکز همچنین یک اکوسیستم مشارکتی برای استارت‌آپ‌ها، شرکت‌های خارجی و دانشگاه‌ها برای مشارکت در محیطی از خلاقیت مشترک و نوآوری مشترک خواهند بود.

در رابطه با تغییر نام، Datatri Salagame، مدیرعامل، رئیس و مدیر عامل Bosch Global Software Technologies گفت: “ما از ابتدا یک شرکت نرم افزاری بوده ایم و این تغییر نام یک تعهد قوی برای تقویت بهترین مهندسی نرم افزار در کلاس ما است. برای اینکه در این #تکنیک رهبر باشید. محلی‌های دیجیتال امروزی تجربه مصرف می‌کنند و نرم‌افزار باعث ایجاد تمایز در این تجربه می‌شود. در Bosch Global Software Technologies، ما می‌خواهیم محیطی را فراهم کنیم که برای ایجاد، نوآوری و آزمایش برای حل مشکلات مهم مشتری با فناوری و برنده شدن بیشتر برای Bosch مناسب باشد. بنابراین، جذب بهترین استعدادهای نرم افزاری به عنوان مزیت رقابتی ما خواهد بود.”

تغییر نام شرکت در راستای تلاش‌ها برای بهبود تخصص فناوری مبتنی بر نرم‌افزار است. Sriram TV، معاون منابع انسانی، در مورد قابلیت‌های نرم‌افزار در BGSW، گفت: «برای ایجاد بهترین محصولات نرم‌افزاری و راه‌حل‌ها، استعدادهای برتر در کلاس کلیدی است. ما تمرکز خود را بر همکاری بین صنعت و دانشگاه، استارت‌آپ‌ها و شرکا افزایش می‌دهیم تا فرصت‌های بیشتری برای نوآوری مشترک و مهندسی مشارکتی ایجاد کنیم.”

با بیش از 23000 کارمند در سراسر جهان، Bosch Global Software Technologies یک مرکز قدرتمند برای فناوری های نرم افزار محور است. این تغییر نام از Bosch Global Software Technologies مهندسی و راه حل های تجاری بوش نشان دهنده تعهد این شرکت به ارائه راه حل های شتاب دیجیتال در سطح جهانی به مشتریان و شرکای خود است.

درباره BGSW

Bosch Global Software Technologies PVT LTD. یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به Robert Bosch GmbH، یکی از پیشروترین ارائه دهندگان فناوری و خدمات در جهان است که راه حل های کامل مهندسی، فناوری اطلاعات و کسب و کار را ارائه می دهد. با بیش از 23000 کارمند، بزرگترین مرکز توسعه نرم افزار بوش در خارج از آلمان است که نشان می دهد مرکز فناوری بوش در هند با ردپای جهانی و حضور در ایالات متحده، اروپا و منطقه آسیا و اقیانوسیه است. با توانایی منحصر به فرد خود در ارائه راه حل های سرتاسری که حسگرها، نرم افزارها و خدمات را به هم متصل می کند، به کسب و کارها این امکان را می دهیم که از سنتی به دیجیتال حرکت کنند یا کسب و کار خود را با وارد کردن یک عنصر دیجیتال در محصولات و فرآیندهای خود بهبود بخشند.
درباره بوش در هند

در هند، بوش یک ارائه دهنده پیشرو فناوری و خدمات در زمینه راه حل های حمل و نقل، فناوری صنعتی، کالاهای مصرفی و انرژی و فناوری های ساختمانی است. علاوه بر این، بوش بزرگترین مرکز توسعه خارج از آلمان در هند را برای راه حل های مهندسی و فناوری پیشرفته دارد. گروه بوش در هند از طریق دوازده شرکت فعالیت می کند: Bosch Limited – شرکت پیشرو در گروه Bosch در هند – Bosch Chassis Systems India Private Limited، Bosch Rexroth (India) Private Limited، Robert Bosch Engineering and Business Solutions Private Limited، Bosch Automotive Electronics India Private Limited، Bosch Electrical Drives India Private Limited، BSH Home Appliances Private Limited، ETAS Automotive India Private Limited، Robert Bosch Automotive Steering Private Limited، خدمات و راهکارهای خودرو Private Limited، Newtech Filter India Private Enimited و Mivinte Limited.

Technologies Private Limited. در هند، بوش عملیات تولیدی خود را در سال 1951 تأسیس کرد، که در طول سال ها رشد کرده و شامل 16 سایت تولید و هفت مرکز توسعه و کاربرد است. گروه بوش در هند بیش از 31500 کارمند دارد و فروش تلفیقی حدود 19996 کرون * (2.54 میلیارد یورو) در سال مالی 2020 ایجاد کرد که از این تعداد (. 14011 کرور * (1.78 میلیارد یورو) از فروش تلفیقی به کشورهای ثالث حاصل شد. گروه بوش در هند نزدیک به 15650 همکار تحقیق و توسعه دارد. اطلاعات بیشتر را می توانید در www.bosch.in بیابید.

گروه بوش پیشروترین ارائه دهنده فناوری و خدمات در جهان است. تقریباً 395000 نفر در سراسر جهان (از 31 دسامبر 2020) استخدام می کند. این شرکت در سال 2020 71.5 میلیارد یورو فروش داشته است. این شرکت در چهار بخش تجاری فعالیت می کند: راه حل های تحرک، فناوری صنعتی، کالاهای مصرفی و انرژی، و فناوری ساخت و ساز. بوش به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو اینترنت اشیا، راه حل های نوآورانه ای را برای خانه های هوشمند، صنعت 4.0 و تحرک متصل ارائه می دهد. بوش چشم اندازی از تحرک پایدار، ایمن و هیجان انگیز را دنبال می کند. این شرکت از تخصص خود در فناوری حسگر، نرم‌افزار و خدمات، و همچنین ابر اینترنت اشیاء خود استفاده می‌کند تا به مشتریان خود راه‌حل‌های متقابل دامنه‌ای را از یک منبع واحد ارائه دهد.

هدف استراتژیک گروه بوش تسهیل زندگی مرتبط با محصولات و راه‌حل‌هایی است که یا حاوی هوش مصنوعی (AI) هستند یا با کمک آن توسعه یا تولید می‌شوند. بوش کیفیت زندگی را در سراسر جهان با محصولات و خدماتی که نوآورانه و مشتاق هستند بهبود می بخشد. به طور خلاصه، بوش در حال ایجاد یک فناوری است که “اختراع شده برای زندگی” است. گروه بوش شامل Robert Bosch GmbH و تقریباً 440 شرکت تابعه و شرکت منطقه ای آن در تقریباً 60 کشور جهان است. از جمله شرکای فروش و خدمات، شبکه تولید، مهندسی و فروش جهانی بوش تقریباً تمام کشورهای جهان را پوشش می دهد. با بیش از 400 مکان در سراسر جهان، گروه بوش از سه ماهه اول سال 2020 کربن خنثی بوده است. مبنای رشد آینده این شرکت، قدرت نوآورانه آن است. در 129 مکان در سراسر جهان، بوش حدود 73000 همکار R&D را استخدام می کند که از این تعداد نزدیک به 34000 مهندس نرم افزار هستند.

این شرکت در سال 1886 توسط رابرت بوش (1861-1942) در اشتوتگارت به عنوان “کارگاه مکانیک دقیق و برق” تأسیس شد. ساختار مالکیت ویژه Robert Bosch GmbH آزادی کارآفرینی گروه بوش را تضمین می کند، که این شرکت را قادر می سازد برای بلندمدت برنامه ریزی کند و سرمایه گذاری های اولیه قابل توجهی را برای محافظت از آینده خود انجام دهد. نود و چهار درصد از سرمایه شرکت رابرت بوش جیامبیایچ در اختیار بنیاد خیریه رابرت بوش استیفتانگ جیامبیایچ است. بقیه سهام در اختیار رابرت بوش جیامبیایچ و شرکتی متعلق به خانواده بوش است. بیشتر حق رای در اختیار Robert Bosch Industrietreuhand KG، یک تراست صنعتی است. کارکردهای دارایی کارآفرینی توسط تراست انجام می شود.

اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین در www.bosch.com، www.iot.bosch.com، www.bosch-press.com، در دسترس است. https://twitter.com/BoschPres

            </p><a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="#">Click here</a> for Media Contact Details

          <p class="margin-bottom">
            Submit your press release 


        <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort