ناشران هارپر کالینز حقوق انتشار جهانی را در زندگینامه مجاز Ratan N. Tata توسط دکتر توماس متیو به دست آورد.

[ad_1]

دهلی نو، 7 ژانویه 2022 / PRNewswire / – هارپر کالینز امروز اعلام کرد که حقوق انتشار بیوگرافی مجاز شخصیت تجاری افسانه ای راتان N. Tata را که یکی از تأثیرگذارترین و الهام بخش ترین رهبران جهان به حساب می آید، به دست آورده است. Ratan N. Tata: بیوگرافی مجاز توسط دکتر توماس متیو توسط HarperCollins در تمام قالب ها در نوامبر 2022 در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

اودایان میترا از هارپر کالینز هند حقوق جهانی را به همه زبان ها از Anish Chandy در آژانس ادبی Labyrinth به دست آورده است. این کتاب توسط HarperCollins India به زبان انگلیسی و زبان‌های اصلی هند، توسط HarperCollins Leadership در ایالات متحده و توسط William Collins در بریتانیا منتشر خواهد شد.

داستان راتان تاتا در مورد مردی است که بر عذاب‌های خارق‌العاده غلبه کرد و شفقت او بر اجبار تجاری اولویت داشت و به طور منحصر به فردی به هر دو هدف دست یافت. به عنوان رئیس قدیمی ترین و بزرگترین خانه تجاری هند، داستان او همچنین داستان جاه طلبی های رو به رشد هند در صحنه جهانی و نفوذ فزاینده آن در چند دهه گذشته را در بر می گیرد.

راتان تاتا، کنگلومرای تاتا را به یک غول جهانی تبدیل کرد که جرأت داشت برندهای Tetley Tea، Jaguar Land Rover و Corus Steel را به دست آورد. امروزه، این گروه با ارزش بازار بیش از 250 میلیارد دلار و بیش از 750000 نفر – ساخت ماشین، ترکیب چای، نوشتن نرم افزار و غیره – در 100 کشور، با ارزش ترین برند در هند و در میان معتبرترین برندها در سراسر جهان است.

راتان تاتا در طول مدت تصدی خود، گروه تاتا را از مجموعه ای از شرکت های مختلف به یک نیروگاه واحد تبدیل کرد. امروزه یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تجاری جهان است و به دلیل سرمایه‌داری دلسوز و مدل نگهداری ثروت، بسیار مورد تحسین قرار می‌گیرد.

گزارش جامع دکتر متیو از زندگی راتان تاتا شامل جزئیات ناشناخته و داستان‌های قانع‌کننده از سال‌های شکل‌گیری او، دوران دانشجویی در آمریکا، بازگشت او به هند و اوایل دوران تصدی او در گروه تاتا است. این منجر به مستندات الهام بخش و جذاب استراتژی های تجاری آقای تاتا، چشم انداز رهبری و یکپارچگی شخصی می شود که گروه را شکل داده است.

این تنها گزارش جامع، قطعی و قدرتمند از زندگی و زمان آقای تاتا، مبارزات و اهمیت او است. به هند مدرن آنچه به دست می‌آید داستان یک فرد خصوصی، یک صنعت‌گر بزرگ و یک رهبر برجسته است که بیش از هر چیز به ارزش‌هایی که به ارث برده اعتقاد راسخ دارد و عمر خود را در خدمت برادران و ملتی جدید سپری کرده است.

آنانت پادمانابهان، مدیر عامل هارپرکالینز هند، در مورد خرید این شرکت گفت: «ما از انتشار بیوگرافی مجاز آقای راتان تاتا بسیار خرسندیم. این یک کتاب قابل توجه در مورد زندگی یک فرد الهام بخش، تاثیرگذار و متحول کننده است، کسی که گفتار و اعمالش دنیای اطراف ما را تغییر داده است. دکتر متیو با دسترسی بی‌سابقه‌ای به زندگی شخصی و حرفه‌ای آقای تاتا، پرتره قانع‌کننده‌ای از مردی ترسیم می‌کند که عزم تزلزل ناپذیرش برای انجام کار درست، بسیاری از جنبه‌های یک هند مستقل را بیش از هر فرد یا سازمان دیگری تغییر داده است. بی صبرانه منتظر انتشار کتاب در قالب ها و زبان های مختلف و در مناطق مختلف جغرافیایی هستیم. انتشار این کتاب یک رویداد بزرگ نشر جهانی خواهد بود.»

اودایان میترا، ناشر اجرایی، هارپر کالینز هند، افزود: «من با اعتماد به تاتا بزرگ شدم، همانطور که به نسل‌های قبل از من و نسل‌های آینده فکر می‌کنم. و پشت برند تاتا، که همه ما می شناسیم، چشم انداز یک فرد شگفت انگیز است. بیوگرافی فوق العاده و جامع دکتر متیو به بررسی زندگی حرفه ای و شخصی راتان تاتا می پردازد، مردی که همه به آن احترام می گذارند اما اگر این کتاب نبود به طور کامل نمی شناختند. و میراث او را جشن می گیرد: میراثی که هر سرخپوستی می تواند واقعاً به آن افتخار کند. برای من افتخار و افتخار شخصی بزرگ است که با این بیوگرافی قابل توجه همراه باشم و بتوانم این داستان نهایی و الهام بخش را به خوانندگان منتقل کنم. این به سادگی مهمترین بیوگرافی است که در هند مستقل منتشر خواهد شد.

آرابلا پایک، مدیر انتشارات، ویلیام کالینز، گفت: «ما نمی‌توانیم از این که با آقای راتان تاتا و دکتر توماس متیو و همچنین هارپرکالینز هند کار می‌کنیم، هیجان‌زده و مفتخرتر باشیم. . من مشتاقانه منتظر انتشار آخرین بیوگرافی راتان تاتا زیر نظر یکی از قدیمی ترین و معتبرترین ناشران جهان، ویلیام کالینز هستم، و به خوانندگان بریتانیا و اروپا، استرالیا و نیوزلند کمک کنم تا داستان واقعی زندگی خارق العاده را کشف کنند. آقای تاتا و دستاوردهای بسیار او. در صنعت، تجارت و بشردوستی.”

جیمی لاکارد، معاون رئیس جمهور و ناشر، رهبری هارپر، گفت: “رهبری هارپر کالینز هیجان زده است که داستان حرفه ای برجسته آقای تاتا را در بسیاری از قاره ها، مشاغل و مردم با خوانندگان در ایالات متحده به اشتراک بگذارد. تاریخچه غنی و درس های پاک نشدنی آن در رهبری، نوآوری، ساختن برند و پرورش همکاران و مصرف کنندگان پرشور، محور کارهایی است که ما به بهترین نحو انجام می دهیم.

نویسنده کتاب، دکتر توماس متیو، اضافه کرد: «در طول چهار دهه گذشته، من این فرصت را داشته ام تا از نزدیک بر اکوسیستم شرکتی هند و در سال های بعد با آقای راتان تاتا و به ویژه گروه تاتا نظارت و تعامل داشته باشم. بنابراین وقتی این فرصت را داشتم که داستان مردی را بنویسم که نامش بلافاصله تحسین زیادی را در میان مردم سراسر جهان برانگیخت، شکی نداشتم که این کار بسیار هیجان انگیز اما دلسرد کننده خواهد بود.

به عنوان بخشی از این مطالعه، من از دسترسی بی‌سابقه‌ای به آرشیو این مجموعه، تراست‌هایی که آن را کنترل می‌کنند، و همچنین اسناد، نامه‌ها و خاطرات شخصی آقای تاتا، بهره بردم. من همچنین از دسترسی بدون مانع به خود آقای تاتا لذت بردم که داستان زندگی خود را طوری تعریف کرد که همه چیز را بیان می کرد. این مطالعه من را به سراسر قاره ها برد، به دنبال سفر راتان تاتا، مصاحبه با کسانی که در آن شرکت کردند، کسانی که بر آن تأثیر گذاشتند، و کسانی که زندگی آنها را تحت تأثیر قرار داد.

“نماینده ادبی من، آنیش چاندی، با انتخاب هارپرکالینز، کار خوبی را در تنظیم این قرارداد جهانی انتشارات انجام داد.”

امیدوارم خوانندگان، سفر زندگی خارق‌العاده و الهام‌بخش آقای تاتا را به همان اندازه جذاب بدانند که من هنگام گردآوری این کتاب انجام دادم.»

درباره نویسنده

دکتر توماس متیو (https://thomasmathew.com) یک بوروکرات حرفه ای بازنشسته است که متعلق به گروه خدمات اداری هند در سال 1983 است. او با اشتیاق به نویسندگی، چندین نشریه از جمله چهار کتاب در جستجوی همخوانی دارد: روابط هند و ایالات متحده تحت دولت اوباما (ویرایش شده و در فصل اصلی آن مشارکت داشته است)، شگفتی‌های بالدار راشتراپاتی بهاوان و اقامتگاه زیر. گنبد. او مرتباً برای روزنامه های پیشرو نقد می نویسد.

دکتر متیو دارای مدرک دکترا از دانشگاه جواهر لعل نهرو دهلی نو و لیسانس حقوق از دانشگاه دهلی است. او نقش های کلیدی را در وزارتخانه های دارایی، دفاع و صنعت و غیره داشته است. او بعداً به عنوان منشی دیگر پراناب موکرجی رئیس جمهور هند بود.

دکتر متیو حدود سه دهه پیش به طور حرفه ای با راتان تاتا ملاقات کرد. آنها به دلیل علایق مشترک خود به تعامل ادامه دادند. در سال 2018، دکتر متیو کار بر روی بیوگرافی راتان تاتا را آغاز کرد.

او که قبلاً بازنشسته شده است، در چندین شرکت خدمت می کند و در مورد مسائل شرکتی مشاوره می گیرد. او در گوروگرام زندگی می کند و اشتیاق خود را به نوشتن، حفاظت از طبیعت و عکاسی دنبال می کند.

درباره هارپر کالینز هند

هارپر کالینز هند تعدادی از بهترین نویسندگان شبه قاره هند و سراسر جهان را منتشر می کند و هر سال تقریباً 200 کتاب جدید را با فهرست چاپی و دیجیتالی با بیش از 2000 عنوان در 10 نشر منتشر می کند. نویسندگان آن تقریباً تمام جوایز ادبی مهم را از جمله جایزه من بوکر، جایزه JCB، جایزه DSC، جایزه بنیاد هند جدید، جایزه آتا گالاتا، جایزه شاکتی بات، جایزه کتاب آشپزی Gourmand، جایزه بعدی انتشار، کسب کرده اند. تاتا ادبیات زنده! جوایز، جایزه کتاب تجاری Gaja Capital، جایزه BICW، جایزه Sushila Devi، جایزه Sahitya Akademi و جایزه کتاب متقاطع. هارپرکالینز هند همچنین برخی از بهترین ناشران جهان از جمله انتشارات دانشگاه هاروارد، انتشارات گالوپ، Oneworld، Bonnier Zaffre، Usborne، Dover و Lonely Planet را نمایندگی می کند. هارپر کالینز هند چهار بار جایزه ناشر سال را دریافت کرده است: در Tata Literature Live! در سال‌های 2021، 2018 و 2016 و در Publishing Next در سال 2015، HarperCollins India یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات هارپرکالینز است.

درباره هارپر کالینز

انتشارات هارپر کالینز دومین ناشر بزرگ کتاب مصرف کننده در جهان است که در 17 کشور فعالیت دارد. هارپرکالینز با سابقه 200 ساله و بیش از 120 چاپ مارک در سراسر جهان، هر ساله تقریباً 10000 کتاب جدید را به 16 زبان منتشر می کند و دارای کاتالوگ چاپی و دیجیتالی با بیش از 200000 عنوان است. نویسندگان هارپرکالینز که در ده‌ها ژانر می‌نویسند، می‌توان به برندگان جایزه نوبل، جایزه پولیتزر، جایزه کتاب ملی، مدال‌های نیوبوری و کالدکوت و جایزه من بوکر اشاره کرد. هارپر کالینز، که دفتر مرکزی آن در نیویورک قرار دارد، یکی از شرکت‌های تابعه News Corp (Nasdaq: NWS, NWSA؛ ASX: NWS, NWSLV) است و می‌توانید به صورت آنلاین در corporate.HC.com از آن بازدید کنید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort