منبع جدید NCCN رویکردهای مبتنی بر شواهد را برای شناخت و مدیریت بیماری پیوند در مقابل میزبان پس از پیوند سلول های بنیادی به اشتراک می گذارد.

[ad_1]

دستورالعمل‌های جدید بیمار NCCN: بیماری پیوند در مقابل میزبان شفافیت و توافق را در مورد بهترین روش برای رسیدگی و درمان عوارض جانبی رایج و پیچیده پاسخ ایمنی ناشی از پیوند سلول‌های بنیادی ارائه می‌دهد.
PLYMOUTH MEETING، پنسیلوانیا، 10 ژانویه 2022 / PRNewswire / – شبکه ملی جامع سرطان (NCCN®) امروز انتشار دستورالعمل های جدید NCCN برای بیماران را اعلام کرد: بیماری پیوند در مقابل میزبان (GVHD). GVHD عارضه ای است که پس از پیوند سلول های بنیادی اهداکننده یا مغز استخوان (همچنین به عنوان خونساز شناخته می شود) – که برای درمان انواع خاصی از سرطان خون استفاده می شود، رخ می دهد. یکی از اهداف پیوند سلول‌های خونساز اهداکننده، حمله سلول‌های ایمنی اهداکننده به سلول‌های سرطانی است که عامل مهمی در دستیابی به درمان است. هنگامی که GVHD رخ می دهد، سلول های اهدایی پیوند شده به بافت های سالم بدن بیمار حمله می کنند و علائم خفیف یا شدید ایجاد می کنند. موارد GVHD حاد و مزمن همچنان در ایالات متحده قابل توجه است، به ویژه با افزایش استفاده از اهداکنندگان نامتناسب – به این معنی که سلول‌های سالم توسط فردی غیر از نوع بافت کامل (همچنین به عنوان HLA شناخته می‌شود) اهدا می‌شوند.

سوزان استوارت، مدیر اجرایی BMT InfoNet و یک بازمانده 32 ساله پیوند مغز استخوان، گفت: “GVHD یک عارضه پیوند است که برای بسیاری از بیماران تعجب آور است.” این می تواند به طور قابل توجهی بر کیفیت زندگی بیمار تأثیر بگذارد، به خصوص اگر برای مدت طولانی ادامه داشته باشد. دانستن علائم به منظور تشخیص زودهنگام آنها – و همچنین گزینه های درمانی بالقوه – برای بیماران مبتلا به GVHD بسیار مهم است.

دکتر Ayman A. Saad، پروفسور داخلی، گفت: “هر فردی که تحت پیوند سلول های بنیادی اهدایی قرار می گیرد باید از احتمال GVHD حاد یا مزمن آگاه باشد، که زمانی رخ می دهد که سلول های ایمنی اهدا کننده بافت های میزبان را خارجی ببینند و به آنها حمله کنند.” پزشکی، مرکز سرطان مجتمع دانشگاه ایالتی اوهایو – بیمارستان سرطان آرتور جیمز جیمز و موسسه تحقیقاتی ریچارد جی. Soluv، رئیس گروه دستورالعمل های پیوند سلول های خونساز NCCN. “علائم می تواند بسیار شدید باشد و به طور ناگهانی، به روشی غیرعادی، گاهی اوقات سال ها پس از پیوند ظاهر شود. دستورالعمل های بیمار NCCN: GVHD به وضوح این فرآیند پیچیده را توضیح می دهد و امیدواریم به مردم کمک کند تا انواع درمان هایی را که می توان برای درمان آن استفاده کرد، درک کنند.

آلیسون دبلیو لورن، MD، MSCE، مدیر برنامه پیوند خون و مغز، سلول درمانی و پیوند سلول، مرکز سرطان آبرامسون، دانشگاه پنسیلوانیا، گفت: “مهم ترین توصیه این است که GVHD را جدی بگیرید، اما نترسید.” ، نایب رئیس گروه دستورالعمل های پیوند سلول های خونساز NCCN. “GVHD بسیار رایج است، اما حتی توسط پزشکان درک نشده است. امیدواریم این کتاب با به اشتراک گذاشتن شواهد و یکنواختی، نظمی به هرج و مرج بیاورد. دستورالعمل های درمانی، اگر به طور موثر مورد استفاده قرار گیرند، شدت و طول مدت افراد مبتلا به GVHD را محدود می کند.

دکتر سعد و لورن بر اهمیت صحبت گیرندگان پیوند با پزشک خود در مورد هر چیزی که بعد از عمل احساس متفاوتی می کند، حتی سال ها بعد، به ویژه در مورد مسائلی از جمله:
بثورات پوستی اسهال تهوع استفراغ اشتهای ضعیف خستگی زردی (زردی پوست و چشم) سفتی مفاصل زخم های دهان خشکی دهان یا دهان GVHD در شرایط نادر می تواند تهدید کننده زندگی باشد، اما مطمئناً می تواند بر کیفیت زندگی تأثیر بگذارد. GVHD زمانی که به موقع مورد بررسی قرار گیرد می تواند برگشت پذیر باشد. برای سال‌ها، درمان اصلی استروئیدها بود، اما آزمایش‌های بالینی اخیر منجر به استانداردهای جدید درمانی شده است. ما امیدواریم که تحقیقات در حال انجام هر دو روش پیشگیری و درمان را بهبود بخشد.

دکتر لورن گفت: «NCCN معتقد است که بهترین مدیریت هر بیمار سرطانی یک کارآزمایی بالینی است. “برخی از مطالعات به بیماران نیاز دارند که درمان قبلی را دریافت نکرده باشند، بنابراین مهم است که فوراً در مورد آن صحبت کنیم و بهترین مراقبت ممکن را از دست ندهیم، در حالی که دانش خود را در مورد نحوه عملکرد سیستم ایمنی اضافه کنیم.”

دستورالعمل‌های بیمار NCCN بیماران و مراقبان را قادر می‌سازد نسخه‌ای آسان‌خوان از دستورالعمل‌های تمرین بالینی NCCN Guidelines® – استاندارد شناخته‌شده دستورالعمل‌ها و خط‌مشی‌های مراقبت بالینی را داشته باشند. دستورالعمل های بیمار NCCN شامل نمودارها، تصاویر، و واژه نامه ای از اصطلاحات پزشکی است – و شامل سؤالات پیشنهادی برای پرسیدن از پزشک است.

دستورالعمل های بیماران NCCN: GVHD به صورت آنلاین به صورت رایگان در NCCN.org/patientguidelines و از طریق NCCN Patient Guides for Cancer App با بودجه بنیاد NCCN® در دسترس است. کتابخانه در حال رشد NCCN Patient Guidance شامل بیش از 60 کتاب به‌روزرسانی مکرر برای بیماران و مراقبان است که اکثر سرطان‌های اصلی، از جمله سرطان خون و لنفوم‌ها را پوشش می‌دهد. راهنماهای دیگری وجود دارد که ناراحتی، تهوع و استفراغ و بقای مرتبط با سرطان را پوشش می‌دهد (هم سبک زندگی سالم و هم اثرات دیرهنگام و بلندمدت مرتبط با سرطان)، به علاوه ملاحظات ویژه برای نوجوانان و بزرگسالان جوان مبتلا به همه سرطان‌ها.

در NCCN.org/foundation بیشتر بیاموزید و به حمایت از این منابع و سایر منابع برای افراد مبتلا به سرطان و مراقبان آنها کمک کنید.

درباره شبکه ملی جامع سرطان شبکه ملی جامع سرطان® (NCCN®) یک اتحاد غیرانتفاعی از مراکز پیشرو سرطان است که به مراقبت، تحقیق و آموزش بیمار اختصاص دارد. NCCN متعهد به بهبود و تسهیل مراقبت های سرطان با کیفیت، موثر، عادلانه و مقرون به صرفه است تا همه بیماران بتوانند زندگی بهتری داشته باشند. NCCN Guidelines® Clinical Practice Guidelines، توصیه‌های شفاف، مبتنی بر شواهد و اجماع کارشناسان را برای درمان، پیشگیری و خدمات پشتیبانی سرطان ارائه می‌کند. آنها استاندارد شناخته شده برای راهنمایی و خط مشی بالینی در مدیریت سرطان و عمیق ترین و به روزترین دستورالعمل های به روز شده برای عمل بالینی موجود در هر زمینه پزشکی هستند. NCCN Patient Guidelines® اطلاعات تخصصی در مورد درمان سرطان را برای اطلاع رسانی و توانمندسازی بیماران و مراقبان، با پشتیبانی بنیاد NCCN ارائه می دهد. NCCN همچنین آموزش مداوم، ابتکارات جهانی، همکاری در سیاست‌ها و تحقیقات سرطان‌شناسی و انتشارات را ترویج می‌کند. برای اطلاعات بیشتر از NCCN.org دیدن کنید و NCCN را در فیس بوک @NCCNorg، اینستاگرام @NCCNorg و توییتر @NCCN دنبال کنید.

درباره بنیاد NCCN بنیاد NCCN® توسط شبکه ملی جامع سرطان® (NCCN®) برای توانمندسازی افراد مبتلا به سرطان و پیشرفت در نوآوری سرطان تأسیس شد. بنیاد NCCN با ارائه راهنمایی های تخصصی بی طرفانه از متخصصان برجسته سرطان جهان از طریق کتابخانه NCCN Guidelines for Patients® و سایر منابع آموزش بیمار، افراد مبتلا به سرطان و مراقبان را توانمند می کند. بنیاد NCCN همچنین متعهد به بهبود درمان سرطان با تامین مالی محققان جوان آینده دار کشور در خط مقدم تحقیقات سرطان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد NCCN، به NCCN.org/foundation مراجعه کنید.

1 آرای اس، آرورا ام، وانگ تی، و همکاران. افزایش بروز بیماری مزمن پیوند در مقابل میزبان در پیوند آلوژنیک: گزارشی از مرکز تحقیقات بین المللی پیوند خون و مغز. پیوند مغز خون بیول. فوریه 2015؛ 21 (2): 266-74. موجود در: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/25445023.

مخاطب رسانه: راشل [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1721692/NCCN_Guidelines_for_Patients.jpg لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/441768/NCCN_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesLevitraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler