مطالعه Cisco نشان می‌دهد که حریم خصوصی اکنون برای سازمان‌ها در سراسر جهان یک ماموریت حیاتی است

[ad_1]

سن خوزه، کالیفرنیا، ژانویه 26، 2022 / PRNewswire / –

خلاصه خبر:
مطالعه معیار حفظ حریم خصوصی داده سیسکو در سال 2022 بیش از 4900 متخصص را در 27 منطقه جغرافیایی مورد بررسی قرار داد. این نشان می‌دهد که 90 درصد از پاسخ‌دهندگان، حفظ حریم خصوصی را امری ضروری می‌دانند. سازمان‌ها به سرمایه‌گذاری در حریم خصوصی ادامه می‌دهند و بازگشت سرمایه را به طور متوسط ​​تقریباً 1.8 برابر هزینه تخمین می‌زنند. قوانین حفظ حریم خصوصی در سرتاسر جهان با استقبال خوبی مواجه شده است و 83 درصد آنها تأثیر مثبتی را دیده اند. مشتریان شفافیت بیشتری می‌خواهند و نگران استفاده از داده‌ها در هوش مصنوعی (AI) و تصمیم‌گیری خودکار هستند. Cisco مطالعه معیار حریم خصوصی داده 2022 * را منتشر کرد، که یک بررسی جهانی سالانه از رویه‌های شرکتی حریم خصوصی است. دیدگاه‌های آنها نسبت به حریم خصوصی داده‌ها. گزارش 2022 نشان داد که حریم خصوصی یک ماموریت حیاتی است، به طوری که 90 درصد حفظ حریم خصوصی را یک امر ضروری تجاری می دانند. این نظرسنجی نشان داد که سرمایه‌گذاری در حفظ حریم خصوصی همچنان در حال افزایش است و سازمان‌ها شاهد بازگشت سرمایه‌گذاری بالایی از مخارج حریم خصوصی هستند.

حفظ حریم خصوصی به یک الزام واقعی تجاری و جزء مهم اعتماد مشتری برای سازمان‌ها در سراسر جهان تبدیل شده است. برای دومین سال متوالی، 90 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از سازمانی که به درستی از داده های آن محافظت نمی کند خرید نخواهند کرد و 91 درصد نشان دادند که گواهینامه های حریم خصوصی خارجی در فرآیند خرید آنها مهم است.

با توجه به اینکه 94 درصد از سازمان‌ها گفته‌اند که یک یا چند معیار مربوط به حریم خصوصی را به هیئت مدیره خود گزارش می‌دهند، و سرمایه‌گذاری در حریم خصوصی با میانگین بودجه افزایش 13 درصدی افزایش می‌یابد، شکی نیست که حفظ حریم خصوصی برای سازمان‌ها، صرف نظر از اندازه آنها، همچنان اهمیت دارد. هاروی جانگ، معاون رئیس و مدیر ارشد حریم خصوصی سیسکو توضیح می دهد. ما همچنین شاهد افزایش حریم خصوصی هستیم که بخشی از مهارت‌های حیاتی و مسئولیت‌های اصلی متخصصان امنیتی است. مطالعه امسال تأیید کرد که همسویی حریم خصوصی با امنیت مزایای مالی و بلوغ را در مقایسه با مدل‌های دیگر ایجاد می‌کند.

بازده سرمایه گذاری حریم خصوصی (ROI) برای سومین سال متوالی بالا باقی می ماند و مزایای بیشتری برای سازمان های کوچک تا متوسط ​​دارد. بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند که ارزش تجاری قابل توجهی را از حریم خصوصی دریافت می کنند، به خصوص زمانی که صحبت از کاهش تاخیرهای فروش، کاهش ضررهای ناشی از نقض داده ها، امکان نوآوری، دستیابی به کارایی، ایجاد اعتماد با مشتریان و جذاب تر کردن شرکت باشد.

پاسخ دهندگان ROI خود را به طور متوسط ​​1.8 برابر هزینه های خود تخمین می زنند. در حالی که این همچنان بسیار جذاب است، کمی کمتر از سال گذشته است (1.9 برابر هزینه). این می تواند به دلیل نیازهای مداوم در پاسخ به همه گیری، انطباق با قوانین جدید، عدم اطمینان در مورد انتقال داده های بین المللی و افزایش درخواست ها برای داده های محلی سازی باشد.

قوانین حفظ حریم خصوصی همچنان در سراسر جهان به خوبی مورد استقبال قرار می گیرد، حتی اگر پیروی از این قوانین اغلب مستلزم تلاش و هزینه قابل توجهی است (به عنوان مثال، فهرست نویسی داده ها، نگهداری سوابق فعالیت های پردازش، اجرای کنترل ها – حفظ حریم خصوصی با طراحی، پاسخ به درخواست های کاربر). هشتاد و سه درصد از پاسخ دهندگان شرکتی گفتند که قوانین حفظ حریم خصوصی تأثیر مثبتی داشته است و تنها 3 درصد نشان دادند که قوانین تأثیر منفی داشته است.

از آنجایی که دولت‌ها و سازمان‌ها همچنان خواستار حفاظت بیشتر از داده‌ها هستند، الزامات محلی‌سازی داده‌ها را ایجاد می‌کنند. نود و دو درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفتند که این موضوع به یک موضوع مهم برای سازمان های آنها تبدیل شده است. اما قیمتی دارد – در تمام مناطق جغرافیایی، 88 درصد گفتند که الزامات محلی سازی هزینه قابل توجهی را به عملیات آنها اضافه می کند.

در نهایت، وقتی صحبت از استفاده از داده‌ها به میان می‌آید، 92 درصد از پاسخ‌دهندگان به این نظرسنجی می‌پذیرند که سازمان آنها فقط مسئولیت استفاده مسئولانه از داده‌ها را دارد. و تقریباً به همین تعداد (87 درصد) معتقدند که در حال حاضر فرآیندهایی برای اطمینان از انجام تصمیم گیری خودکار مطابق با انتظارات مشتری دارند. با این حال، نظرسنجی حفظ حریم خصوصی مصرف‌کنندگان سیسکو در سال 2021 نشان داد که بسیاری از افراد خواهان شفافیت بیشتر هستند و 56 درصد نگران استفاده از داده‌ها در هوش مصنوعی و تصمیم‌گیری خودکار هستند. چهل و شش درصد از مصرف کنندگان مورد بررسی احساس کردند که نمی توانند به اندازه کافی از داده های خود محافظت کنند، عمدتاً به این دلیل که نمی دانند سازمان ها چه چیزی را جمع آوری و با داده های خود انجام می دهند.

Anurag Dhingra، معاون رئیس و مدیر ارشد فناوری سیسکو، می گوید: «سیسکو به حفظ حریم خصوصی داده ها، از جمله مدیریت فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی متعهد است. ما چارچوب هوش مصنوعی مسئول را به عنوان بخشی از تعهد سیسکو به شفافیت و سازگاری با ایجاد یک فرآیند حاکمیتی و شیوه‌های کاری مشخص برای تیم‌های توسعه‌مان، از جمله کانال‌های ارتباطی حیاتی با مشتریان و حوزه‌های ما، منتشر می‌کنیم. این چارچوب اصول روشنی را در راستای ارزش‌های مشتریان ما تعریف می‌کند.»

منابع اضافی:
صفحه فرود گزارش: 2022 گزارش مطالعه معیار حریم خصوصی داده: 2022 مطالعه معیار حریم خصوصی داده ها: اینفوگرافیک مطالعه معیار حریم خصوصی داده ها: 2022 مقاله مطالعه معیار حریم خصوصی: اصول هوش مصنوعی مسئولیت پذیر سیسکو اینفوگرافیک: چارچوب هوش مصنوعی مسئول سیسکو اتاق خبر Cisco و حفاظت از حقوق بشر در دنیای حریم خصوصی رابرت ویتمن: حریم خصوصی تبدیل به وبلاگ ماموریتی حیاتی می شود توسط آنوراگ دینگرا: معرفی هوش مصنوعی مسئول سیسکو – افزایش شفافیت فناوری و وبلاگ اعتماد مشتری توسط هاروی جانگ: حفظ حریم خصوصی برای مرکز اعتماد سیسکو خوب مجموعه گزارش های امنیتی سیسکو درباره سیسکو سیسکو (NASDAQ) رهبر جهان است: در فناوری که اینترنت را تقویت می کند. Cisco با تجسم مجدد برنامه های شما، ایمن سازی داده های شما، تغییر زیرساخت های شما و توانمندسازی تیم های شما برای آینده ای جهانی و فراگیر، امکانات جدیدی را الهام می بخشد. بیشتر در شبکه کشف کنید و ما را در توییتر دنبال کنید.

سیسکو و لوگوی سیسکو علائم تجاری یا علائم تجاری ثبت شده سیسکو و/یا شرکت های وابسته آن در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. فهرستی از علائم تجاری سیسکو را می توان در http://www.cisco.com/go/trademarks یافت. علائم تجاری شخص ثالث ذکر شده متعلق به صاحبان مربوطه است. استفاده از کلمه شریک به معنای رابطه شراکت بین سیسکو و هیچ شرکت دیگری نیست.

  • نظرسنجی ناشناس که پاسخ های بیش از 4900 متخصص امنیت، فناوری اطلاعات و حریم خصوصی را در 27 منطقه جغرافیایی تجزیه و تحلیل می کند: استرالیا، برزیل، کانادا، شیلی، چین، کلمبیا، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، اندونزی، ایتالیا، ژاپن، مالزی، مکزیک. ، فیلیپین، روسیه، عربستان سعودی، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، تایوان، تایلند، هلند، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و ویتنام.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/813707/Cisco_Logo.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط هیات تحریریه ایسترن هرالد تایید یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbet