ماژیک هایلایت

جادوی Spotliner با کیفیت بالا و عملکرد بالا در ماژیک هایلایت پنج رنگ آبی ، سبز ، نارنجی ، صورتی و زرد تولید و ارائه می شود. این هایلایت های جادویی ساخت کشور چین هستند و ماندگاری بالایی دارند و می توانید مدت ها از آن استفاده کنید. بدنه هایلایت های Spotliner پلاستیکی است و برای علامت گذاری نقاط مهم روی کاغذ استفاده می شود. این محصول برای همه دانشجویان ، ادارات و … مناسب است. نکات این موارد برجسته الیافی بوده و به صورت تخت طراحی شده اند. این جادوها کلیپ مخصوصی روی بدن شما دارند تا بتوانید به راحتی آن ماژیک هایلایت را در جیب خود بگذارید. مواد و جوهرهای ساخته شده در ساخت این جادوها بر پایه آب هستند و به هیچ وجه سمی نبوده و برای سلامتی خطرناک نیستند. برای بسیاری از دانشجویان برجسته کردن نکات مهم درسی برای یادگیری مفید است. برخی حتی دوست دارند قسمت های جالب کتاب های داستانی و رمان ها را علامت گذاری کنند تا بتوانند قسمت های ماژیک هایلایت مورد علاقه خود را بارها و بارها بخوانند. به همین دلیل است که استفاده از جادوی مارکر در بین همه دانشجویان و خوانندگان رایج است.

راهنمای خرید ماژیک هایلایت

انواع مختلفی از جادوی مارکر وجود دارد و انواع مختلفی ماژیک هایلایت وجود دارد که بر قیمت آنها تأثیر می گذارد. اما در این مقاله ، صرف نظر از قیمت و ظاهر ، قصد داریم شما را با ویژگی های یک هایلایتر جادویی خوب و موثر آشنا کنیم.

نشانگر جادویی (برجسته)
شامل سحر و جادو نشانگر مفید است

سحر و جادو نشانگرها بسیار زیاد است و رنگ های شاد و زنده آنها عاشق لوازم تحریر را مجذوب خود می کند. به طوری که برخی افراد یک رنگ هایلایتر را از چندین مارک مختلف خریداری ماژیک هایلایت می کنند! بهترین راه برای جلوگیری از وسوسه و انتخاب نشانگر مناسب ، آشنایی با ویژگی های مهم یک قلم برجسته کار است.
رنگ یکنواخت

تمام آنچه از یک هایلایتر خوب می خواهیم این است که بخشی از نوشته های خود را با یک رنگ ملایم بپوشانیم. بنابراین ، بسیار مهم است که سر اسفنجی جادویی از کیفیت خوبی برخوردار باشد و بتواند جوهر را به طور مساوی روی نوشته توزیع کند.

قیمت ماژیک هایلایت

بیشتر ما وقتی می خواهیم تصویری از سحر و جادو ، قلم ها ماژیک هایلایت و قلم ها بزنیم ، آرام و آرام عمل می کنیم. اما باز و بسته شدن مداوم درب جادویی هنگام مطالعه ، کمی خسته کننده است. بر این اساس ، استفاده از جوهر مایع پایه آب ترجیح داده می شود. این طلسم ها حتی بدون درب برای چندین ساعت خشک نمی شوند و مجبور نیستید بلافاصله پس از کشیدن خطوط کوچک در را ببندید.
توجه مناسب

هنگام خرید نشانگر جادویی ، حتماً آن را باز کرده و به ابعاد سر توجه کنید. برخی از برجسته ها ، مانند جادوی معمولی ، دارای نقاط تیز هستند و در واقع قادر به برجسته سازی متن نیستند. درعوض ، می توانید با زیرنویس آنها را زیر خط بزنید.
رنگارنگ

اگر هنگام مطالعه از چندین رنگ هایلایتر جادویی استفاده می کنید ماژیک هایلایت ، پیشنهاد می کنیم به جای خریدن مقدار زیادی جادو و بهم ریختن مواد جامد ، از هایلایترهای دو رنگ استفاده کنید! این جادوها به گونه ای طراحی شده اند که دو رنگ کاملاً متفاوت مانند صورتی و آبی در دو طرف منبت کاری شده اند و شما می توانید متناسب با علاقه خود از این رنگ ها استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که حجم رنگ در این جادوها کمتر از نمونه های تک رنگ است.
لکه های جادویی روی لباس

کاملاً طبیعی است که به طور تصادفی لباس خود را با یک هایلایتر جادویی لکه دار کنید. بنابراین ، بهتر است جادوگرانی را خریداری کنید که جوهر آنها از پارچه شسته شده است.