لحظه ای تاریخی برای هنر و فرهنگ هند به عنوان Vishwarang به میلیون ها بیننده در سراسر جهان در 25+ کشور می رسد.

[ad_1]

این جشنواره که ادبیات، فرهنگ، هنر، موسیقی و سینمای هند را گرامی می دارد، تاریخچه ای از اجراها و جشن های تاثیرگذار هنر و فرهنگ سنتی هند را در سراسر جهان ایجاد می کند.

BHOPAL، هند، 1 دسامبر 2021 / PRNewswire / – Viswarang 2021 – جشنواره جهانی هنر، فرهنگ و ادبیات با وعده بازگشت در سال 2022 با پیام صلح و اتحاد در سراسر جهان با هیجان به پایان رسید. این جشنواره یک ماهه توسط وزیر اتحادیه، آقای پراهلاد پاتل، با حضور مدیر Visvarang، Aditi Watts، برای ارائه چشم انداز به رهبری کارآفرین اجتماعی، رئیس RNTU و مدیر کل Visvarang، آقای Santos Chaubi افتتاح شد. وزیر پراهلاد پاتل همچنین وب سایت Vishvarang را راه اندازی کرد که هدف آن تمرکز بر روندهای فرهنگی و خلاقیت نسل جوان است. آقای پاتل همچنین از بت رابیندرانات تاگور رونمایی کرد که شروعی هیجان‌انگیز به نمایش و شکوه، همراه با “جگر” در دانشگاه رابیندرانات تاگور (RNTU) داد.

وزرای کابینه مادیا پرادش – آقایان کمال پاتل، ویشواس سارنگ و خانم پراگیا تاکور – مهمانان شرکت کننده در رویداد بزرگ “ویشوارنگ 2021” بودند.

سومین دوره ویشوارنگ با یک کنفرانس مطبوعاتی با همکاری سی کشور شرکت کننده افتتاح شد و به دنبال الهام گرفتن از هدف هماهنگی ویشوارانگ بود که سه سال پیش با شروع جشنواره تعیین شد. ویشوارانگ که با چشم اندازی برای پذیرش ادبیات و هنر، با تأکید بر جنبه جهانی و ماهیت زبان و فرهنگ هندی ایجاد شده است، جشنواره را برای تماشا و دریافت در یک پلت فرم جهانی گسترش داده است.

نکات برجسته Vishwarang 2021

امسال جشنواره در قالب ترکیبی بود و رویدادها به صورت آفلاین و آنلاین برگزار شد و به حدود 42 میلیون در بیش از 25 کشور رسید. جشنواره Vishwarang یک نه مدرن بود. 2 در توییتر در سراسر هند در طول این رویداد و محتوای مربوط به هنر و فرهنگ هند توسط 18 میلیون بیننده دیده شد.

جشنواره کشور شریک – جشنواره کشور شریک از 10 تا 24 نوامبر با بحث های مختلف در مورد فرهنگ هند، هنر کلاسیک و ادبیات کودکان، با حضور هلند، نیوزلند و ایالات متحده برگزار شد. 26 کشور در جشنواره کشور شریک ویشوارانگ و رویدادهای مختلف هنری و ادبی دیگر شرکت کردند. علاقه مندان به فرهنگ در جلسات مجازی در آمریکا، هلند، نیوزلند، اسپانیا، روسیه، اوکراین و امارات شرکت کردند. شایان ذکر است که جشنواره ویشوارانگ که از مرکز هند آغاز شد، اکنون در کشورهای دیگر نیز شهرت یافته است. اولین جلسه روز، که توسط هلند مورد بحث قرار گرفت، توسط مدیر گاندی کندرا، آقای موهان سینگ، اداره شد. آقای موهان گفت که هدف از ادبیات کودکان نه تنها سرگرمی، بلکه بهبود شخصیت دانش آموزان ما است. از طریق ادبیات می توان ذهن در حال رشد کودکان را توانمند کرد تا روحیه فداکاری و فرهنگ در آنها ایجاد شود.

جشنواره جوانان Vishwarang – جشنواره جوانان Vishwarang شامل برخی از محبوب ترین هنرمندان و گروه های موسیقی هندی مانند اقیانوس هند، گروه Twin Strings، استاد رشید خان، سلمان علی، Mame Khan، Jaspinder Narula و Maithili Thakur می شود. مشایرا بین المللی شامل شاعرانی است و شایارانی چون شکیل عزمی، خوشبیر سینگ شاد، فرهت شهزاد، راجش ردی، دیپتی میشرا، نصرت مهدی، پروین کایف، الوک سریواستاوا، بدر وستی و دیگران آثار خود را ارائه کردند. همچنین یک اجرای فرهنگی ویژه توسط Kshama Malviya رقصنده Kathak برگزار شد.

جشنواره ادبیات، هنر و موسیقی کودکان – جشنواره ادبیات، هنر و موسیقی کودکان، که توسط Get Set Parent با Pallavi، یکی از بزرگترین کانال های والدین در هند برگزار می شود. تماشای آنلاین سرگرم کننده کودکان شامل اجراهای در سطح جهانی، از جمله نمایش عروسکی و کارگاه آموزشی مشهور IGT Satyajit Padhye، کنسرت و کارگاه موسیقی توسط آکادمی هنرهای نمایشی Subramaniam (آکادمی Kavita Krishnamurti)، جلسات داستان گویی توسط داستان نویسان چیره دست بود. Amar Chitra Katha ، قصه های کارادی، تولیکا، پراتهام و دیگران. سمینارهای متعددی توسط هنرمندان مشهور از سراسر هند در زمینه هنر و صنایع دستی، تئاتر، عکاسی، نویسندگی خلاق، تصویرسازی، طراحی ماندالا، رقص، موسیقی و غیره برگزار شد. Swangwale Performing Arts و کمیته امور اجتماعی نمایش R2G2 را به نویسندگی و کارگردانی Dhanendra Kawade ارائه کردند. جلسه ای با سردبیر استودیو تینکل کامیکس برگزار شد که درباره ادبیات کودک صحبت می کرد.

جشنواره بین‌المللی فیلم کودک ویشوارانگ – آمل گوپته، فیلم‌نامه‌نویس، بازیگر و کارگردان که به‌خاطر کارش در فیلم‌های بالیوودی مانند تااره زمین پر، استانلی کا دبا، کمنی و غیره شناخته می‌شود، نیز مهمان جشنواره فیلم کودک بود. او به نمایندگی از بچه ها به سؤالات سودیپ سوهنی، یکی از مدیران ویشوارنگ پاسخ داد و گفت که در کنار بچه ها احساس امنیت و خوشحالی می کند زیرا آنها صادق بودند. گوپته همچنین می‌گوید که همیشه می‌خواسته در کنار بچه‌ها بایستد و کودکانه بماند تا از فشار زندگی بزرگسالی ناامیدش کند. او معتقد است که فیلم باید مانند سایر دروس مانند فیزیک و شیمی در مدارس تدریس شود.

کارگردانان برجسته کودک مانند سانجی چاوهان، نارایان پارسورمن و ساومیترا راناده در جلسات بعدازظهر با منتقد هنری وینای اوپادای در مورد مسائل تولید فیلم گفتگو کردند. فیلم معروف کودکان Pahuna: The Little Visitors در جشنواره ویشوارانگ، یک فیلم هندی-نپالی به تهیه کنندگی پریانکا چوپرا و کارگردانی پاخی تیروالا به نمایش درآمد. پس از نمایش، تهیه کننده مشترک فیلم پراگیا راثور با جوانان ارتباط برقرار می کند، در مورد تفاوت های ظریف مرتبط با فیلم سازی و سینمای کودک صحبت می کند.

گروه دانشگاهی AISECT برنامه ای به نام Shikshak Samman ترتیب می دهد تا به معلمانی که کار آموزشی عالی انجام داده اند تبریک بگوید. معلمانی که اواخر امسال مورد استقبال قرار خواهند گرفت، در مراسم فارغ التحصیلی Viswarang 2021 معرفی شدند. حداقل شش معلم از سراسر کشور از طریق رای گیری آنلاین دانش آموزان انتخاب شده اند.

آقای سانتوس کومار چاوبی در مورد این جشنواره گفت: “ویسووارنگ فقط دانش یا آموزش نیست، بلکه هماهنگی و تنوع است. این نسخه از ویشوارنگ به 75 سال استقلال فرهنگی اختصاص دارد. هدف Vishwarang تجلیل از روح واقعی شعر، هنر، موسیقی، فرهنگ و ادبیات در مقابل مخاطبان در سراسر جهان است. در 10 روز گذشته ما هنرمندان و افراد مشهوری از 25+ کشور داشته ایم که دست به دست هم داده اند تا فرهنگ، هنر و ادبیات کشورشان را روشن کنند و قدردانی کنند. ما سال آینده با نسخه چهارم Vishwarang باز خواهیم گشت، جایی که افراد بیشتری می توانند فرصتی برای گسترش افق های خود و افزایش آگاهی فرهنگی از فرهنگ و میراث هند و جشن گرفتن آن در سراسر جهان پیدا کنند.

با پایان دوره سوم، دانشگاه رابیندرانات تاگور لحن را برای دوره بعدی جشنواره که برای سال 2022 برنامه ریزی شده بود تنظیم کرد.

برای تماشا، گوش دادن و خواندن مطالب جذاب در مورد هنر و فرهنگ هند از Vishwarang، می توانید به www.vishwarang.festival.com مراجعه کنید یا رسانه های اجتماعی Vishwarang را در فیس بوک، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید تا به روز رسانی های زنده Vishwarang را دریافت کنید.

عکس: https://mma.prnewswire.com/media/1700229/Vishwarang_2021.jpg

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

ما را دنبال در:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort